Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

„Polska leży w strefie zgniotu między mocarstwami” (wideo)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-28

Dlaczego rządy w Polsce tak łatwo dają się wodzić za nos obcym mocarstwom? Odpowiedzi na to pytanie udziela bohater naszego ostatniego filmu, występujący pod pseudonimem „Aleksander Jabłonowski”.

Komentarzy 9 do “„Polska leży w strefie zgniotu między mocarstwami” (wideo)”

 1. Gras said

  Proste a jak to jest wiarygodne.Nie dac sie wpuscic w maliny (wojne)Takze drodzy RODACY bez emocji bez szamotania sie z Masoneria swiatowa.NIE IDZIEMY NA ZADNA WOJNE……….I TO DZIS MUSIMY SOBIE USWIADOMIC……..PYTANIE co nam POLAKOM DALO ZDOBYCIE MONTE CASINO BOLONI BREDY FALESE….
  NIC NIC NIC NIC niewole komunistyczna a teraz Brukselska Podpisana rekami zdrajcow I H…………I bezczelnych ktorzy sie nam smieja w twarz.
  ………..POLSKO DOSC TEGO……………

 2. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Bardzo ciekawa wypowiedz i niestety, bardzo prawdziwa.
  Polska jest rozgrywana przez inne kraje i ciagle daje sie „robic w konia”.

  Jak bardzo polskie elity sa przezarte kosmopolityzmem, jak malo
  wiedza o tym, ze idealnie to wspolgra z idea masonska.
  Jak malo jest wsrod nich prawdziwych polskich patriotow.

  Lacina, francuski, rosyjski, ostatnio angielski.
  Jest tak niestety juz od ponad 500 lat, klania sie Mikolaj Rej.

  Zawsze ci, co usilowali uchodzic za polskie elity snobowaly sie
  na odrebnosc od pospolstwa, porozumiewajacego sie jezykiem polskim.
  Dla nich Polska to byla nienormalnosc.

  Co niektorzy patrioci (Stanisław Jachowicz) probowali cos z tym zrobic:
  „Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie”.
  Polski snobizm jednak zwyciezyl.
  Dziw, ze mimo wszystko, Polska przetrwala tak dlugo.

  Przetrwala zas dzieki klasie sredniej, dzieki tym co byli bardziej skromni,
  za to mieli szczere serca oddane krajowi swego pochodzenia.
  Przetrwala tez przez hektolitry polskiej krwi, przelanej w mlodzienczym
  zaufaniu do polskich elit, ktore najczesciej niestety, nie zasluzyly sobie
  na ten tytul z powodow takich jak powyzej czy nawet pospolitej zdrady.

  .

 3. Tytus said

  Doskonale… Szczegolnie okreslenie (nazwanie) ambasadora „polskiego” w USA jako „Sznapsa”. Jakze prawdziwe i zabawne zarazem !-D Brawo, panie Jablonowski!

 4. Mieczysław S.Kazimierzak said

  POLSKA nadal MIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM,tylko jeszcze bardziej globalnie niż to analizował Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE.

 5. Tiro said

  Tu jest wytłumaczenie dlaczego Amerykanie pchają do nas sprzęt i wojsko…. bo mają magazyny pełne! Muszą je zużyć. Do tego potrzebna im jest wojna. To jest kraj żyjący z wojen!! Warto posłuchać całe nagranie, krótkie. Bardzo logicznie i łopatologicznie wytłumaczone. Oni idą do nas na wojnę! Gość mówi że podczas gdy MY będziemy się dzielić na Polaków katolików i ateistów, oni nas załatwią …. i Polski nie będzie w ogóle.

 6. Maryla Danuta said

  Prawdziwe jest to, że Polska nie ma przyjaciół wśród mocarstw, ale za to ma szubrawców w kraju !! Jak widzę w TV Schetynę – z fałszywym diabelskim uśmieszkiem – szkalującego rządzących, paszkwilanta Niesiołowskiego – który pluje na wszystkich, ale nigdy nie słyszy siebie, teraz udaje walkę o Polskę, Niesiołowski chce bardzo odebrać władzę PIS-owi i udaje, że nie wie, że budzi obrzydzenie u uczciwych,porządnych ludzi – patrzeć na niego się nie da bez wymiotnego odruchu, a słuchać to zgroza. Niech wreszcie odeśle go ktoś na szczaw !!! Jakoś PO nie widziało swojej „demokracji” , akcji „samobójstw”, ani okradania Polaków, plucia na katolików, akcji „zabierz babci dowód przed głosowaniem, nie zauważyli taśm – na których obnażyli swoją podłości i nienawiść do Polski i Polaków !! Patrzeć trudno i słuchać nie można już na tych „naprawiaczy” – Balcerowicza, trzech godnych siebie zdrajców- /na szczęście/ byłych prezydentów, na tego oszusta Petru podstawionego Polsce przez lewacką żydo-komunę razem z tą „nowoczesną”. Czy wreszcie Polska uwolni się od tych kanalii i szkodników ?? PO przez 8 lat niszczyła naszą Ojczyznę, okradała Polskę i Polaków, afery ukrywali, a TK jakoś tego nie widział. Sąd Najwyższy też jakoś nie zauważał : braku demokracji i braku publikacji bardzo wielu „orzeczeń” /nie wyroków/ TK. Teraz wszystkie ręce na pokład ?? Chcecie zrobić zamach na demokrację i demokratycznie wybrany rząd, demokratycznie wybranego prezydenta, skarżycie się do unii – która zabagniła Europę i chce „naprawiać” Polskę, do gazet niemieckich, nawet do azji, żydzi wciąż od Polski chcą coraz więcej, a USA – wstawia się za nimi , komisja wenecka ciągle chce naprawiać Polskę, co jeszcze wymyślicie kombinatorzy, złodzieje, oszuści, aferzyści odsunięci od koryta ? To Polacy was odsunęli i nie chcą was widzieć jako rządzących, wystarczająco dużo rozkradliście, rozdaliście swoim i dalej chcecie doić Polskę, ale Polacy was nie chcą.
  Mam nadzieję, że piekło was pochłonie – kto niszczy swoją Ojczyznę, pluje na Nią, okrada – rozgrabia majątek narodu – tylko na piekło zasługuje !!!

 7. Nati said

  Znam ten film, jest przerażający i raczej autentycznie o to chodzi co on mówi.

 8. ember said

  @ ad 6. Maryla Danuta. Acute et bene dicta! (ostro i dobrze powiedziane) Brawo!

 9. Alina said

  Musimy doprowadzić do sytuacji, kiedy Polska będzie znowu mocarstwem, które bardzo trudno zgnieść bez wielkich strat, dla tego co się na nas zamachnie.

  http://www.naszapolska.pl/nowosci,kultura,2,1,izabela,49.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: