Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Za poparcie dla Komorowskiego i PO Karolak dostawał miliony.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-28

Autor m.in. książki “Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” Wojciech Sumliński często udziela wywiadów, w których opowiada o ciemnej stronie polskiej polityki, o której istnieniu zwykły obywatel nie ma prawa wiedzieć. Dziennikarz śledczy wie bardzo wiele na wszelakie tematy, między innymi o związku Komorowskiego z nieistniejącymi już WSI, które Sumliński nazywa przestępczą organizacją.


Książkę o Bronisławie Komorowskim reklamowano jako “solidną porcję dyskomfortu dla byłego prezydenta”. – Pan Komorowski powinien zasiąść na krześle. Przed prokuratorem. Zastanawiające jest dlaczego nie podał mnie do sądu za treści opublikowane w tej książce, a padają tam poważne oskarżenia. Mógł to zrobić w trybie wyborczym. W poniedziałek wpłynąłby pozew, a w środę już wiedzielibyśmy wszystko. Ale pan Komorowski bał się. Podał do sądu Hoffmana, a ja, który piszę i mówię o jego wielokrotnie poważniejszych sprawkach, do sądu nie zostałem podany. Wytłumaczcie sobie państwo dlaczegoopowiadał Sumliński.

Opowiedział także o kulisach poparcia Bronisława Komorowskiego przez aktora Tomasza Karolaka. Według autora “Niebezpiecznych związków” za tym faktem stała obietnica 3 milionów złotych, jakie Karolak miał dostać od Jana Kulczyka na swój prywatny teatr. – Łatwo o taki mecenat, kiedy w przeciągu kilku tygodni zarabia się ponad 160 milionów, bez wkładania w interes własnych pieniędzy – opowiadał Sumliński o kulisach biznesowych zmarłego krezusa.

Karolak

Popularny aktor wyrażał poparcie dla Platformy nie tylko w ubiegłorocznej kampanii wyborczej. O jego sympatii – szczerej lub pozorowanej – do Donalda Tuska i spółki głośno było już w 2011 roku, kiedy to pierwsze popularne platformiane klipy z udziałem Karolaka ujrzały światło dzienne.

Tłumaczenia Karolaka, dlaczego jego wybór to akurat PO nie były przekonujące. Jeśli ktoś nie chce wierzyć na słowo, wystarczy na własną rękę poszukać wywiadów z aktorem w internecie. Znany szerzej m.in. z serialu “Rodzinka.pl” aktor komediowy swoje poparcie dla partii rządzącej do 2015 roku argumentował głównie tym, że prowadzi w Polsce biznes i czuje się wolny.

http://newsweb.pl/2016/04/27/za-poparcie-dla-komorowskiego-i-po-karolak-dostawal-miliony/

Komentarze 2 do “Za poparcie dla Komorowskiego i PO Karolak dostawał miliony.”

 1. Tiro said

  Nie wiem czy to może być prawda, ale na wszelki wypadek wrzucam:

  „UWAGA! 28 MAJA 2016 …JEST PROGNOZOWANY KOLAPS DOLARA. WYCIAG SWOJE PIENIADZE Z BANKOW I ZROB ZAPASY ZYWNOSCI !”

  Teorie rozprzestrzeniły się błyskawicznie od przełomu roku, twierdząc, że będzie to dzień gospodarki swiatowej na świecie gdzie spirale finansowe wymkna sie spod kontroli.Oni (kartele) wskazali tę datę, gdyż zbiega się ze zjawiskiem zwanym Shemitah (okres spirali finansowej) niektórzy eksperci twierdzą, ze bedzie to przyczyna „krachu na giełdzie, jak nigdy dotąd”. Oznacza to, że w Wielkiej Brytanii banki beda mialy problem. Warto tez zwrocic uwage ze zbiega sie to z sztucznie generowanym tertoryzmem i slynna ustawa 1066 , jak i tez instalacja wojsk amerykanskich w europie.”

  więcej:
  http://www.1planet1home.co.uk/uncategorized/uwaga-28-maja-2016-jest-prognozowany-kolaps-dolara-wyciag-swoje-piniadze-z-bankow-i-zrob-zapasy-z-zywnosci/

 2. pugnus said

  Sieczkobrzek o aparycji stajennego z PGR-u jest slawnym aktorem? Jakze nisko upadly gusty w dzisiejszej Polsce!Toz nawet „jolki-polki” z „4pancernych” wyglada przy tym Karolaku jak jak model !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: