Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Haniebna decyzja polskiego MSZ-tu!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-29

Nocne Wilki ruszają w trasę rajdu. MSZ odmówiło wjazdu do Polski

„Nocne Wilki” nie zostaną wpuszczone do Polski. Taką decyzję podjęły kompetentne organy władz RP – mówi Onetowi Bartosz Cichocki, attaché prasowy Ambasady RP w Moskwie. Informację potwierdziło oficjalnie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Polska ambasador w Moskwie została w tej sprawie wezwana do rosyjskiego MSZ. Sprawę skomentował również szef polskiego MSZ Witold Waszczykowski.

RUSSIA NIGHT WOLVES TOUR (Russian motorcycle club 'Night Wolves' prepares for rally 'The roads of the Victory' from Moscow to Berlin )

9 slajdów

Foto: PAP

Wszystko wskazuje na to, że grupa rosyjskich motocyklistów drugi rok z rzędu nie będzie mogła przejechać przez nasz kraj. Jak dowiedział się Onet, „Nocne Wilki” będą próbowały przekroczyć granicę 1 maja w nocy. Jako pierwszy o sprawie poinformował korespondent Polsat News Tomasz Kułakowski.

– Przekazaliśmy notę ambasadzie rosyjskiej – powiedział dziś Waszczykowski, pytany o tę sprawę. Jak dodał, o decyzji odmownej zdecydowały „przepisy dotyczące bezpieczeństwa”.

MSZ w komunikacie prasowym pisze, że wczoraj przekazało ambasadzie Rosji notę dyplomatyczną, w której poinformowano o braku zgody na wjazd na terytorium Polski uczestnikom grupy „Motocykliści rosyjscy”.

– To haniebna decyzja – denerwuje się Wiktor Węgrzyn w rozmowie z Onetem, jeden z organizatorów Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego. – Chciałbym wiedzieć, co ten pan Waszczykowski znowu wymyślił. Niestety, do tej pory nikt nie udzielił żadnych wyjaśnień w tej sprawie – dodaje Węgrzyn.

„MSZ RP nie akceptuje nieuprawnionych działań strony rosyjskiej, prowadzonych na płaszczyźnie relacji bilateralnych oraz na forum międzynarodowym. Działania te są podejmowane w ramach kampanii dezinformacyjnej w odniesieniu do realizacji przez stronę polską zobowiązań wynikających z Umowy między Rządem RP a Rządem FR o grobach i miejscach pamięci ofiar wojen i represji z 22 lutego 1994 r., która jest ukierunkowana na dyskredytację polityki rządu Rzeczypospolitej Polskiej wobec Federacji Rosyjskiej” – czytamy w komunikacie MSZ.

„Nocne wilki” – gang motocyklowy na usługach Putina

– Odprawa graniczna odbywa się zawsze według ustalonych reguł. Czekamy na ustalenia ministerstwa – podkreśla ppor. SG Dariusz Sieniecki, rzecznik prasowy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. Biuro prasowe polskiego MSZ informuje, że stosowny komunikat pojawi się jeszcze w piątek. Obecnie czeka na akceptację.

W zeszłym roku „Nocne Wilki” również nie zostały wpuszczone na teren Polski. Władze zablokowały przejazd motocyklistów, którzy swoim rajdem pragną uczcić w Berlinie zwycięstwo ZSRR nad III Rzeszą. W międzyczasie odwiedzają pomniki Armii Czerwonej i oddają hołd poległym żołnierzom. Organizatorzy Rajdu Katyńskiego solidarnie bronią rosyjskich kolegów. Chodzi też o to, aby polscy motocykliści mogli wjechać na teren Rosji i upamiętnić pochowanych tam Polaków. W ubiegłym roku się udało. – Rosjanie zachowali się w porządku w przeciwieństwie do naszych władz. Nie wiem, czy tak samo będzie w tym roku – przyznaje Wiktor Węgrzyn.

W oświadczeniu zamieszczonym na oficjalnej stronie rosyjskiego MSZ czytamy, że decyzja władz Polski była „cynicznym i złośliwym” gestem, a jego skutkiem będzie tylko pogorszenie polsko-rosyjskich relacji. Całą winę za taki obrót spraw, zdaniem Rosji, ponosi wyłącznie Polska. Przypomniano również, że jeszcze nie tak dawno, strona rosyjska udzieliła wszelkiej możliwej pomocy Polakom, którzy przyjechali do Smoleńska na obchody związane z rocznicą katastrofy prezydenckiego Tu-154M.

MSZ Rosji podkreśla, że to właśnie ta decyzja Warszawy była powodem wezwania polskiej ambasador Katarzyny Pełczyńskiej-Nałęcz. Podczas wizyty w siedzibie MSZ w Moskwie przedstawiciel rosyjskiej dyplomacji wyraził stanowczy protest. Rosja podkreśla, że taka decyzja, w obliczu zbliżającej się rocznicy zakończenia II wojny światowej, jest szarganiem pamięci tych, którzy polegli w walce z faszyzmem.

Zobaczcie, jak wyglądała odprawa klubu „Nocnych Wilków”, który wyruszył w trasę rajdu „Droga Zwycięstwa”.

Sebastian Białach Dziennikarz Onetu
Żródło onet.pl
Tytuł Redakcja Wirtualnej Polonii

Komentarzy 49 do “Haniebna decyzja polskiego MSZ-tu!”

 1. maxi said

  Szalencze „robienie laski” USraelowi przez Maciorewicza, Waszcza i kumpli to obciach na swiecie + koniec PISu

 2. Gras said

  Krutko napisze H.e rzadza ta nasza POLSKA.I wiedzcie tylko jedno RODACY .Jestesmy do eksterminacji przez zachodnie ;;mocarstwa.(syjonizm)

 3. allemagnebanditen said

  A czy ten „rząd” zablokuje neonazistów z Bundestagu, co rok nawiedzających na motocyklach śląsk?? Za wrogie działania Niemców przeciwko Polsce na kierunku gospodarczym, politycznym i informacyjnym, niemcy powinny dostać całkowity zakaz pobytu na terenie polski. A wszystkie konsulaty niemieckie pozamykać, bo cała propaganda i dywersja wypełza właśnie z tych żmijowych gniazd.

 4. Bronisław said

  „– Przekazaliśmy notę ambasadzie rosyjskiej – powiedział dziś Waszczykowski, pytany o tę sprawę. Jak dodał, o decyzji odmownej zdecydowały „przepisy dotyczące bezpieczeństwa”.”
  A więc „przepisy dotyczące bezpieczeństwa” nie przeszkodzą na przejazd bardzo ciężkich NATO-wskich kolumn wojskowych, a rajd motocyklowy stanowić ma „niebotyczne” zagrożenie?!!! Czymże jest to, jak nie bezczelnym cynizmem i hipokryzją?!!! Do czego doprowadzić ma Nas doprowadzić ten „okrągłostołowy reżim”, obecnie PIS?!!!
  Kiedy Nasz Naród się obudzi i nie pozwoli poprowadzić się na wojnę z Rosją?!!! Króluj Nam Chryste!!!

 5. j said

  Panie Boze! Prosimy uwolnij Polakow od tych wszystkich przebierancow i szalencow w naszym rzadzie! Ty Panie wiesz, ze te posluszne kukly w usraelskich rekach chca wojny polsko-rosyjskiej. Obron nas i ochron, bo tylko Twoja moc moze pokonac ich niecne knowania! Ksieze Piotrze Natanku szturmuj z moca bramy polskiego Sejmu w Warszawie by wprowadzic tam krolowanie Najswietszej Panienki!

  Kroluj nam Chryste!

 6. Magdalena said

  Proszę pisać protesty do PISiackich kretynów.
  Tyle możemy.

  rzecznik@msz.gov.pl

 7. Valdi said

  Jeden wróg odszedł zaś przyszedł drugi „500+ – pis” – jesteśmy w matni!!. Patriotyczne słówka prezydenta i dobra zmiana rządu to psu na budę gadanie do ogłupionego narodu polskiego. To wszystko na własne życzenie /ogłupionego narodu/.
  Beata i „jej” rząd – nie z tego świata – czyli: z deszczu pod rynnę Polacy.
  Tu wklejam wpis na temat decyzji waszczyka, nie jest to mój wybraniec ale pisowców .

  Jakim prawem mają tu wjazd banderowcy, którzy zabijali ludność Polską oraz palili domy polaków żeby ślad po nich nie pozostał?.Czym się różni dla „naszego rządu” i naszego NARODU – banderowiec od sowieta?. Ten Waszczykowski prawy -przyboczny Kaczyńskiego jest niebezpieczny dla istnienia narodu POLSKIEGO – wręcz wróg Polski!!!!!!.

 8. goj said

  Jak widać same rusofoby nie pamiętajace mordu smoleńskiego ( 2 krotnego) i uwielbiajacy soweckich bandytów i ich okupację Polski przez kilkadzesiąt lat. Ten cały rajd to próba pokaznia, że jestesmy słabi i nie potrafimy postawić się bandycie Putinowi i jego KGB-owskim siepaczom.

 9. j said

  Ad.8- Goj

  „Jak widać same rusofoby nie pamiętajace mordu smoleńskiego ( 2 krotnego) …”

  Hehehehe – to pan, panie Goju jest rusofobem. My jestesmy rusofile 🙂

 10. Valdi said

  Goju, nie opowiadaj bzdur o naszej słabości. Zabraniając wjazdu Nocnym Wilkom staliśmy się słabym narodem. Nocne Wilki to nie wojsko!. Latlerki szczekają, bo się boją. Wnioskuję, że ty jesteś gojem-latlerkiem? – wywiedż mnie z mojego osądu.

 11. Rozalia said

  re: J
  Króluj na Chryste. Amen.

 12. Dziadzius said

  czasami wydaje mi sie ze nasz Polski rzad to taka pusta beczka i od czasu do czasu slychac pierdzenie usraela i wszyscy Polacy z ponizonymi glowami szepcza **o cud –rzad Polski przemowil ** i ze swieta obluda i idiockim zaklamaniem ida dalej i dumnie w bagno

 13. gość said

  PiS ekspozyturą stronnictwa amerykańsko-żydowskiego w Polsce

  Wypowiedź Stanisława Michalkiewicza podczas spotkania zorganizowanego przez Kongres Nowej Prawicy w Łodzi.

 14. Gras said

  goj jest sterowany przez Telewizje szmatlawa lub czyta ;;Lisa::;lub Gowno wyborcze
  Tego zyda michnika I rewolucjoniste prasowego..Typowy umyslowy eunuch

 15. Maryla Danuta said

  Znowu Waszczykowski psuje Polsce opinię !!! Czy w ogóle wpuszczenie do Polski tych motocyklistów – to sprawa Waszczykowskiego ?? Tyle ile on szkody temu rządowi i Polsce robi, to chyba nikt inny !! Jak żydowskimi ambasadorami w polskich ambasadach, to nie ma czasu się zająć, bo podobno zawarł umowę ze Schetyną, że ambasadorów tych nie zwolni i jak widać słowa danego Schetynie nie łamie, Za to psuje Polsce wszystko za co się weżmie !! Nasi motocykliści byli goszczeni w Rosji i nikt nie zabraniał im wjazdu, może należało się z nimi skontaktować ?? Polacy obiecywali im godne przyjęcie, a teraz Waszczykowski – niszczy ich przyjaźń i obietnicę. W TV Trwam słuchałam, jak serdecznie Polacy byli przez tych Nocnych Wilków przyjmowani i wspomagani, a teraz Waszczykowski im „pomógł”.Może wreszcie ktoś tego Waszczykowskiego skieruje – do jego właściwych obowiązków, w ambasadach nie jest najlepiej pod rządami tych ambasadorów z PO i jakoś za to minister się nie bierze!! Niech wreszcie ktoś mądry zajmie właściwe stanowisko, przecież ci Rosjanie nie są dla Polski zagrożeniem, więc skąd te idiotyczne decyzje ?? Ukraińców wpuszczamy bez opamiętania ??

 16. kajka said

  PIS-agentura USraela, kolaboruje z okupantami Polski tj. NATO i faszo-Banderowców. Przy tym boi sie slowianskich chlopaków na motorkach. Smieci, lachociagi rzadza w Polsce. Obciach od 1945 (kiedy chazarstwo UB, KPP weszlo na bagnetach chazarskiego NKWD do Polski).

 17. Ryvan said

  Zdarzające się jeszcze ‚pojedyńcze mędrce’ nie rozumieją, że gdyby nie Putin to Rosji by już nie było, bo Jelcyn a następnie Poroszenko czy Kołomyjski zaprowadziliby nowy światowy porządek na terenie Rosji. Nie muszę roztaczać wizji co stałoby się z Polską dowodzoną przez „okrągłostołowe brytany”. Jeszcze przed wyborami miałem pewność, że Waszczykowski jest osobnikiem bezwartościowym. Niestety dla Ośrodka Toruńskiego stanowił on gwiazdę polarną – jeśli przyjąć za jednostkę miary ilość występόw, przed kamerami TVtrwam. Niestety od chrześciańskich prawd wiary odeszliśmy bardzo daleko. Nie wolno zakładać, że inteligentni redaktorzy telewizyjni nie orientowali się z jakim talentem rozmawiają – gdzie zatem uczciwość ?

 18. BOLEK said

  KOMU TO PRZESZKADZA ZE SE CHLOPAKI PRZEJADA???

 19. Tiro said

  BUNT SĘDZIÓW!

 20. Magdalena said

  Proszę posłuchać co mówi min Macierewicz….
  Niestety, jesteśmy świadkami upadku ośrodka toruńskiego!
  Szkoda, ale nic mnie do tego
  o. Rydzyk załozył i o. Rydzyk je zniszczy.
  Cóż…. wieczny jest tylko Bóg!

 21. uwazajcie z ta miloscia do kacapow bo w jej wyniku mozecie zaczac placic „alimenty”. jezeli kacapy chca cos uczcic z okazji rocznicy 2 wojny to niech przyjada 17 wrzesnia, w rocznice napasci na Polske i odwiedza miejsca mordow w wykonaniu ich ubeckich slugluslow na polskich patriotach w okupowanej Polsce po wojnie. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 22. zwolenniny ruskich,uwazajcie z ta miloscia do kacapow bo w jej wyniku mozecie zaczac placic „alimenty”. jezeli kacapy chca cos uczcic z okazji rocznicy 2 wojny to niech przyjada 17 wrzesnia, w rocznice napasci na Polske i odwiedza miejsca mordow w wykonaniu ich ubeckich slugluslow na polskich patriotach w okupowanej Polsce po wojnie. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 23. Analityk said

  To jest żydowska solidarność.

  Goje nie mają prawa wjechac do Polski! Goje mają jedynie obowiązek ginąć w obronie żydostwa jak w IIWS Rosjanie, ze którymi posuwały się zydowskie oddziały NKWD i zabijały każdego, który sie cofał przed nacierającymi Niemcami. Traktowali ich jako tarczę ich chroniącą. Tym gojom – obłudnie jako dowód wdzięczności – postawili pomnik wdzięczności dla Armii Czerwonej w Izraelu.
  To nic nie kosztuje aby dalej urabiać mózgi naiwnym robiąc z nich niewolników.

  Jakby to wjeżdżali żydzi z Rosji – jako rajd – oddając hołd zabitym wyżej NKWDzistom to ten Waszczykowski kwiaty by im sypal pod nogi wraz ze wszystkimi magdalenkowcami Wałęsą i Kwachem na czele. 🙂

 24. monique said

  TYLKO chazarskie miernoty z PIS (jak Waszczyk i Maciar) sa zdolne do ponizania i osmieszania Polaków na swiecie, tanczenia na grobach poleglych w Polsce zolniezy. (Banderyzacja Polski) Ci zolnierze to nie tylko Rosjanie, ale okolo 100 narodowosci wcielonych do Armii Czerwonej.- w tym Zydów. Na szczecie Rosjanie sa na poziomie i nie przeorali (czego by chcialy PISuary)) np. pomików katynskich

 25. MARS said

  Myślę że wyjaśnienie całej tej „afery” zawiera pierwsze z zamieszczonych tu zdjęć. To z tym „pokojowym”, kacapskim motocyklistą z tym czerwonym sowieckim sztandarem z sierpem i młotem. Jest takie przysłowie: mądrej głowie, dość dwie słoiera pierwsze z zamieszczonych tu zdjęć. To z tym „pokojowym”, kacapskim motocyklistą z tym czerwonym sowieckim sztandarem z sierpem i młotem. Jest takie przysłowie: mądrej głowie, wie. A to dlaczego tak „mocno” tzn. tchórzliwie protestujecie przeciwko szwabskim motocyklistom? Szczególnie ci tak bardzo „bogobojni patryjoci”, którzy uważają że wystarczy tylko wyrecytować „króluj nam Chryste i Ty przenajświętsza panienko, i już mamy obronę naszej Ojczyzny załatwioną na wieki wieków Amen? Czyżby oni – Niemcy – tak jak ci najgroźniejsi nasi agresorzy – sowieci, także „nawiedzali” na nasze terytorium ze swoimi soc-faszystowskimi flagami? Ze swoją swastyką???
  A tak na marginesie – co to się stało panie Adminie z tą stroną, którą z taką chęcią do tej pory odwiedzałem? Czyżby ona została już całkowicie opanowana przez kacapską swołocz – agenturę???

 26. MARS + Pan Admin said

  NO I CO TO SIĘ DZIEJE TOWARZYSZU ADMINIE,….
  ———————————————————–
  Zastanawiam się czy nie zbanować jako impetyka, Także za „chamstwo i godność osobistom ˜˜˜˜˜”
  Od dziś nastepnę wpisy będą ląndowaly w wspamie i oczekiwały na moderacje. Wstaję dość póżno, czasu europejskiego.
  Admin
  PS.
  Acha, dla Was Mataszczyk, Pan Admin.

 27. Bronisław said

  Szanowna Pani Magdaleno!

  Jeżeli prawdą jest, iż „PiS to ekspozytura stronnictwa amerykańsko-żydowskiego w Polsce (Michalkiewicz)” to trudno się jest dziwić, że postępowanie takich głównych jego przedstawicieli, jak chociażby J. Kaczyński, A. Macierewicz (ci dwaj są – jak wiemy – od 1968 roku „niezatapialni”), czy też W. Waszczykowski (którzy udają nachalnie i starannie polskich patriotów), działają usilnie, zwłaszcza dla swoich mocodawców?!!! Wiele wskazuje też na to, iż jest obecnie, przygotowywana bardzo groźna operacja wybicia polskiej młodzieży (razem z ukraińską) w konfrontacji Rosją?!!! Widzimy, że Rosja mająca wiele własnych, poważnych problemów skłonna jest utrzymywać poprawne stosunki z Państwem Polskim, ale niestety spotyka się z naszej strony nie tylko z niechęcią, ale wręcz z wrogością!!!
  Istnieje oczywiście wiele innych śmiertelnych zagrożeń dla Państwa i Narodu Polskiego i dlatego winniśmy obok Naszych wysiłków, Intronizować Jezusa Chrystusa na Króla Polski!!! Serdecznie Panią pozdrawiam!

  Króluj Nam Chryste!!!

 28. przemol said

  @z MARSA – KACAP – Wikipedia „Kacap[a] (z ukr. кацап) – przezwisko, pogardliwe lub rubaszne[1] określenie Rosjanina” ________________ Ty Wasyl z banderowskiej ziemianki na polskim Woylyniu klepiesz, prad wam wlaczyli, czy stara dynamo w pogietym rowerze kreci ? :):):)

 29. przemol said

  @ Jeżeli prawdą jest, iż „PiS to ekspozytura stronnictwa amerykańsko-żydowskiego w Polsce>>>>>>>>>>>>>> JAK NIE CALKIEM WIADOMO O CO CHODZI; TO CHODZI O GRUBA KASE – MILIARDY $$$$$$$$$$$$$, PIS kupuje USraelski ZLOM, bezsilny wobec Rosyjskich rakiet Iskanderów, Kalibrów, Topol i „oslepiaczy” radiolokacji Krasula ZA MILIARDY „krawicy polskich podatników – niestety jeleni, wyborców PIS. http://fischer.neon24.pl/post/131204,jak-okrada-sie-polske

 30. anis said

  Kim jest Macierewicz? Czemu nie leciał z prezydentem do smoleńska? Czemu nic mu się nie stało? Kto za nim stoi? Pokażcie mi takiego drugiego.

 31. marian44 said

  Ad.30 + dobre pytania. ktorych Macierka boi sie jak ognia,bo moim zdaniem,zbadanie tej sprawy wiele by wyjasnilo

 32. Tiro said

 33. Pol said

  Waszczykowski napewno nosi ciemne okulary no a na lbie sluchawki podlaczone do EU.Tak juz jest sluchali wschodu a teraz zachodni.Przez dlugie lata niebli niesa I nigdy niebeda miec wlasnego dyplomatycznego, przewidujacego,madrego zdania.Takie durne decyzje zawsze (dyplomatow) zawsze przyspazaly narodowi tylko duzo wstydu I brak dobrosasiedzkich stosunkow z sasiadami.Zachod nas wykorzysta do ostatniej kropli kiwi ,tak juz BYLO .Jak Rosjanie niemoga wjechac do Polski (decyzja Waszczykowskiego) to dlaczego EU ma prawo zezwolic na wjazd Ukraincow banderowcow do Polski ?.Kto tu zadzi?.

 34. Tiro said

  Ad. 20
  Czy Ojca Rydzyka ktoś szantażuje???To niewiarygodne żeby tak dał się omotać… Wychodzi na to że Wszyscy oprócz Macierewicza są głupkami i nic nie rozumieją …. to skandal! Teraz to już mam pewność że rząd nie działa w naszym interesie narodowym.

 35. Gras said

  KONIEC tych politykow co rzadza POLSKA.Czekam na efektowne odejscie ich

 36. Pol said

  Gras czy Ty snisz ?.

 37. tymi said

  Ale polskojęzycznej kacapskiej swołoczy się tu nagromadziło. To tylko dowód na to, że ten rajd to prowokacja Putina. Jeszce nigdy ze wschodu nic dobrego nie przybyło. Wszawica, głód, smród i ubóstwo tylko tego można się spodziewać. Putin nie zrezygnował jeszcze z odzyskania swoich wpływów z czasów CCCP. Jak zwykle pożyteczni idioci w Polsce się trafiają, którzy pod hasłem jedności Słowian są gotowi sprzedać się wrogowi. W Rosji prawdziwych Słowian można już na palcach rąk policzyć, a reszta to grabieżcze plemię rodowodem z Czyngis-chana.

 38. damian said

  @Tymi____________ile teraz wam banderowcom polskojezyczni stypendium placa ? Zbieracie w Banderlandzie trawe czy szyszki na obiad? Wasze bander-tirówki pod Minskiem juz „we wsio” 10 PLN biora i to grupowo :):):) – stypendium nie starcza ?

 39. tymi said

  @Damian – Typowa kacapska reakcja. Kasa w głowie i skłócanie Polaków z Ukraińcami. Dowiodłeś tym, że jesteś płatnym pachołkiem Putina. O moje stypendium się nie martw. Już mi nie jest potrzebne i mógłbym utrzymać kilku studentów w przeciwności od ciebie, który musi siedzieć przed komputerem za kasę bo na szkoły nie stać.

 40. alfredoni said

  Zanim tu wjadą te cepy , niech najpierw oddadzą wrak , który przetrzymują bezprawnie !
  Sami nie są w porządku a oczekują że ktoś ich będzie całował po rękach ???
  I co ruskie pajace ??
  Co ciekawego powiecie ?

 41. eva said

  Widze,ze portal opanowany przez rusofili.Wstyd pisac cokolwiek.Polska to kraj kretynow,skoro nie pamietaja juz okupacji sowiecko-szwabskiej.

 42. zenek b. said

  Narobili PISuary w rózowe rajtuzy na wiesc o motocyklach, a gdyby armia rosyjska przez pomylke przyszla, za 3 godziny byliby w Izraelu…. Posmiewisko na caly swiat – wyizolowany PAD i Waszczu jezdza do Blgarii, nikt powazny ich nie chce widziec… Nic dziwnego, z paranoicznym faszo-banderowskim nie-rzadem PIS…

 43. wax said

  DOBRY ZNAK TEN ZAKAZ 🙂 ZNACZY SIE SEKTA CHAZARSKA PIS, nawet na widok rosyjskiego malolata na motorku przekracza w panice wybitnie „spozycie” pampersów :). To musi sie szybko skonczyc – albo u czubów, albo na „wychodztwie” – albo na emigracji u czubków 🙂

 44. Maryla Danuta said

  Dziwne, mogą do Polski wjeżdżać Żydzi kiedy zechcą – nawet ze swoją obstawą z bronią.Mogą milionami przybywać Ukraińcy i też wszystko jest OK ?? Więc dlaczego nasi motocykliści, co roku jeżdżący na raid katyński i spotykający się z życzliwą pomocą Rosjan – nie moga pomóc Rosjanom w Polsce ?? Znowu oszołomów mamy w rządzie – takich jak mieliśmy w rządzie PO ?? Może czas tego Waszczykowskiego odstawić na boczny tor, bo wyraźnie bardziej „po drodze mu z PO niż z PIS-em. Do czego się dotknie – to na szkodę PIS-u i Polski !! Czy w końcu ktoś go uspokoi ?? Niech ktoś mądry zajmie właściwe stanowisko i pozwoli tym Rosjanom na przejazd przez Polskę !!! Naród polski i naród rosyjski – cierpiały pod podobnymi reżymami – i na pewno ani my ani oni – nie mieliśmy na to żadnego wpływu. Ale wielu Polaków próbował uciekać nawet z Syberii – ale bez pomocy ludzi – na pewno by im się nie udało. Wydaje mi się, że taka jak Polacy byli i są różni, tak i Rosjanie, ale na pewno nie jest to podły naród, A podłych znamy od lat i jeszcze im pomagamy, albo płacimy haracz – nie wiadomo za co. Uważam, że Waszczykowski „strzela nie tylko sobie w stopę”. no i ośmiesza sie wobec przyzwoitych ludzi, ale nie może nic zrobić ze zmianami ambasadorów -na Polaków !! To też jest wstyd, że w ambasadach siedzą wrogowie Polski,

 45. xyva said

  @Maryla Danuta – W tym problem, że na Ukrainę jak wjechali to do dzisiaj nie chcą jej opuścić. Widocznie jest jeszcze co kraść. Wyjadą jak już trawa przestanie rosnąć i ziemię przekopią na 5km w głąb. U nas jak opuścili poligony to przez dziesięć lat ludzie tankowali traktory ropą wylaną w ziemię. Wiadrami się ją czerpało ze studzien. Pozostawili po sobie znane z opowiadań wszy jak ruskie czołgi.
  Żydów to zostaw w spokoju bo gorszej zarazy niż tej pochodzącej ze wschodu nie ma na świecie. Nawet w Izraelu traktują ich gorzej niż gojów. Stalin nam dał ich w prezencie to do dzisiaj się nie ucywilizowali. Rozlazło się to jak karaluchy po świecie i pasożytują na narodach, a mogli mieć swoje duże państwo w dzisiejszej Mongolii. Ortodoksyjni Żydzi się nimi brzydzą i wykorzystują jako mięso armatnie w wojnach.

 46. Izaurus said

  Okazuje się , że na temat rywalizacji PO z PiS pisał już w 1936 roku Al. Dzierżawski i to bardzo akuratnie:
  Raz pasły się dwie świnie z jednego koryta
  I była między niemi zgoda znakomita.
  Choć jedna żarła z lewa, druga żarła z prawa,
  aż jęła się w korycie wyczerpywać strawa.
  Wtedy jedna kwiknęła: – Nie pchaj się tu z ryjem!
  Zalatują od niego cuchnące pomyje!
  Druga na to: – Pomyje? Patrzcie co za fumy!
  A może to od ciebie czuć piękne perfumy?
  Ja też mogę powiedzieć, że od ciebie jedzie,
  jakiś fetor okropny, jakby zgniłe śledzie!
  Niby ty do śmietników też nie pchałaś ryja?
  Tak od słowa do słowa zaczęła się chryja
  i już od tej pory na zawsze popsuła
  Dawniejsza świńska przyjaźń, pozornie tak czuła.
  ***********
  Łatwo sens tej króciutkiej bajeczki widzicie:
  Świńska zgoda się kończy przy pustym korycie.

 47. przemol said

  @ Xyva ” gorszej zarazy niż tej pochodzącej ze wschodu nie ma na świecie.” – ________________ A ta cienka antyslowianska propaganda z chazarskich „listów medrców Syjonu” czy „Mein Kampf” Hitlera ? Tam jest o podludziach, bydle, robakach, niewolnikach Rosjanach i Polakach

 48. Kontra said

  Glupia, prowokacyjna w stosunku do Rosjan i niepotrzebna afera z Nocnymi Wilkami nie przyniesie Polsce nic dobrego.
  Nasi motocyklisci pojechali do Katynia i w glab Rosji gdzie byli dobrze przyjmowani.
  Rosjanie tez mogli przejechac odwiedzajac swoje cmentarze i nic by sie nie stalo,
  nawet malo kto by zwrocil na to uwage, zamiast tego ten amator polityczny
  Waszczykowski rozpetal afere miedzynarodowa.
  Im szybciej ten facet przestanie byc ministrem, tym lepiej.

  Zamiast zajmowac sie Nocnymi Wilkami Waszczykowski powinien zajac sie zwrotem wraku samolotu z Rosji, wesprzec przesladowanych na Litwie Polakow –
  sprawa pisowni polskich nazwisk i szkolnictwa polskiego czy popierac Polakow na Ukrainie zamiast podlizywac sie banderowcom.

 49. gość said

  Waszczykowski zadał cios Polakom

  Nie milkną echa po skandalicznej decyzji Witolda Waszczykowskiego, który skompromitował państwo polskie na arenie międzynarodowej tym, że wystraszył się grupy rosyjskich motocyklistów. Z samej Rosji miało ich przyjechać kilkunastu, z czego tylko (aż?) czterech z nich, to członkowie słynnego już klubu „Nocne Wilki”. Występek polskiego ministra spraw zagranicznych niesie katastrofalne skutki na wielu płaszczyznach.

  W kwestii rosyjskich motocyklistów naiwni (do których i ja się zaliczam) mieli złudne nadzieje, że obecny rząd – do obrzydzenia powtarzający hasło o ‚dobrej zmianie’ – nie powtórzy błędu swoich poprzedników. Nie żebym się łudziła, że politycy Prawa i Sprawiedliwości okażą się być mężami stanu – aż tak naiwna nie byłam. Miałam jednak nadzieję, że – chociażby ze względów wizerunkowych – nie będą małpować idiotycznych decyzji Platformy Obywatelskiej.

  Czytaj dalej:
  http://www.mysl-polska.pl/863

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: