Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

1 maja ONR pomaszeruje za wyjściem Polski z UE, ale nie tylko ONR

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-30

marsz_onr_imigranci18„POLexit” to hasło organizowanego przez ONR marszu, jaki przejdzie 1 maja ulicami polskich miast. „Unia Europejska jest demoliberalną utopią, o której śnią zamknięci w złotych pałacach eurofederaliści. Aby ten sen się ziścił, od wielu lat systematycznie rozbijana jest tożsamość narodów europejskich, niszczony jest duch, który w przeszłości prowadził te narody do wielkości” tłumaczą organizatorzy.

„Niszczona i rugowana jest religia chrześcijańska, na której fundamencie zbudowana została cywilizacja europejska, a w zamian propagowane są dewiacje i zboczenia, które prowadzą do moralnego rozkładu społeczeństw” dodają.

„Dzieła upadku dopełniają na równi zgubne i utopijne hasła tzw. multikulturalizmu. Rozbite wewnętrznie narody Europy są dobijane masową imigracją, głównie z obszaru Afryki i Bliskiego Wschodu, wywołującą coraz większe napięcia społeczne i rzucającą na całą Europę Zachodnią cień krwawych zamachów terrorystycznych. Unijni przywódcy, na czele z kanclerz Niemiec, w swej bucie organizują kampanię nacisków na rządy państw Europy Środkowej, aby te również przyjęły fale imigrantów i podzieliły przykry los państw zachodnich” wyliczają.

Przedstawiciele ONR zaznaczają, że struktury zjednoczonej Europy u swego zarania miały służyć jako zabezpieczenie przed imperializmem niemieckim, tymczasem dzisiaj okazuje się paradoksalnie, że Unia Europejska stała się narzędziem niemieckiej polityki gospodarczej i międzynarodowej. „Pod płaszczykiem jednoczącej się Europy, odradza się stary i dobrze znany niemiecki imperializm, będący zagrożeniem szczególnie dla Polski” zauważają.

Ostrzegają, że Komisja Europejska nieposiadająca legitymizacji dzierżonej władzy dryfuje w stronę pełzającego totalitaryzmu. „Dążenie do objęcia wszystkich sfer życia unijnymi regulacjami powoduje daleko posuniętą inflację prawa i prowadzi do powstawania wielu absurdów urastających do rangi symbolu unijnego prawodawstwa. Co więcej, niepośrednią rolę w kształtowaniu legislacji zajmują grupy lobbystów szczodrze opłacane przez korporacje, związane z wielkim międzynarodowym kapitałem dążącym do usankcjonowania niewolnictwa XXI w.” stwierdzają.

„Wobec wszystkich unijnych patologii i zorganizowanych kampanii nacisków na rządy państw narodowych odpowiedź może być tylko jedna i Obóz Narodowo-Radykalny w sposób zdecydowany jej udziela. Wzorem Wielkiej Brytanii i innych państw europejskich rzucamy hasło: „POLexit”. Domagamy się opuszczenia przez Polskę struktur Unii Europejskiej i podjęcia wysiłku budowy własnego niezależnego systemu sojuszy politycznych, militarnych i gospodarczych opartych na bloku państw Europy Środkowo-Wschodniej. Jednocześnie zapowiadamy manifestacje antyunijne, które pod hasłem „POLexit” zorganizujemy w całej Polsce dnia 1 maja 2016 r., w dwunastą rocznicę wejścia Polski do UE.” zapowiadają, zapraszając wszystkich, którzy mają podobne przemyślenia, aby dołączyli do marszu w następujących miastach:

 

1.Chełmża- https://www.facebook.com/events/1707627432825836/ (Kujawsko-Pomorskie)

2.Katowice- https://www.facebook.com/events/338379179619052/ (Śląskie)

3.Kielce- https://www.facebook.com/events/1064751083599327/ (Świętkorzyskie)

4.Kraków- https://www.facebook.com/events/233737413682527/ (Małopolskie)

5.Lublin- https://www.facebook.com/events/1715063085419342/ (Lubelskie)

6.Łódz- https://www.facebook.com/events/1685295131722751/ (Łódzkie)

7.Olsztyn- https://www.facebook.com/events/1029223627168657/ (Mazursko-Warmińskie)

8.Opole- https://www.facebook.com/events/1794365600792375/ (Opolskie)

9.Rzeszów- https://www.facebook.com/events/1704967139791642/ (Podkarpackie)

10.Szczecin- https://www.facebook.com/events/573088086185599/ (Zachodnio-Pomorskie)

11.Warszawa – https://www.facebook.com/events/981608528583815/(Mazowieckie)

12.Wrocław – https://www.facebook.com/events/1609593709362234/ (Dolnośląskie)

Na pikietę „Dość brukselskiej okupacji” w 12. rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej zapraszają przedstawiciele Klubu imienia Romana Dmowskiego, Ruchu Narodowego i partii KORWiN. Pikieta, podobnie jak i marsz ONR odbędzie się 1 maja o godzinie 15:00 w Zgierzu na Pasażu Solidarności (przy ul. Długiej).

Prawy.pl

Komentarzy 30 do “1 maja ONR pomaszeruje za wyjściem Polski z UE, ale nie tylko ONR”

 1. damian said

  Ciekawy wywiad z dr Duke http://porozmawiajmy.tv/

 2. b66.2008 said

  jestem za wyjściem z pedalsko pedofilskiej unji

 3. Analityk said

  Cytat
  (…)
  Bóg dał przykazanie ludziom dla życia rozumnego.
  Przestrzeganie dobrych praw i nakazów prowadzi do zycia rozumnego, dobrej gospodarki, szczęśliwych rodzin i potężnego państwa. Przestrzeganie praw danych przez złych czy obłąkanych przywódców prowadzi zawsze do głupoty, rozpadu gospodarki, rodziny, nędzy i zgnilizny moralnej a ponadto do upadku i ruiny państwa. Dla potęgi państwa najwazniejsze jest czy przy władzy jest grupa przestrzegająca praw rozumnych czy debilnych.
  (…)

  Pan Witold Gadowski powiedział „Odwaźni i niezależni ludzie zawsze będą wyszydzani przez dworaków, pieczeniarzy i kłamców, są bowiem dla nich wyrzutem sumienia. „Wina” ludzi odważnych polega na tym, że potrafią błoto nazwać błotem, a gnój gnojem.”

  W świetle tych wypowiedzi i tego w jakim stanie jest Nasza Ojczyzna Polska i kto ją do tego stanu doprowadził, widać którzy to politycy z PO/PSL/SLD są tymi szubrawcami, obłokańcami tworzących prawa celowo złe i debilne niszczące Naród Polski i Polskę jako państwo i kraj aby Polacy nie mogli w nim spokojnie życ i sie rozwijać. Oni wspierają wszelkich zdrajców i chwasty, a niszczą co najcenniejsze wszelkich polskich patriotów – ludzi najbardziej cennych-pożytecznych.

  Dlaczego ci ludzie nie siedzą w więzieniu bez prawa apelacji i przepadkiem mienia w całości.

  Komentarz Tygodnia: Bunt sędziów – kulisy

 4. TOS_72 said

  POLexit – 1. maja przeciwko UE! : 1 maja 2016 roku, o godzinie 16.00 , na pl. Adama Mickiewicza, w Poznaniu, odbędzie się manifestacja

 5. Pol said

  Jestem za wyjsciem od zaraz .popieram marsz w calej Polsce.Mieszkam w tym imperialistycznym shicie od 35 lat.Jak niewyjdziemy to zginiemy.Bog Honor Ojczyzna to zyja I trwa tylko w narodzie.Kombinatorzy (politycy)ich to niedotyczy.Polscy polityczni Kombinatorzy to tanie I oddane prostytutki EU.

 6. Tiro said

  info z fejsa:
  UWAGA! UWAGA! KOD wraz z WSI oraz z ŻYDOSTWEM przygotowują dla nas nowe ataki, które mają doprowadzić do zbrojnej interwencji w Polsce i rozbioru:

 7. Tiro said

  Referendum w sprawie wyjścia z unii
  http://www.petycjeonline.com/referendum_w_sprawie_wyjcia_polski_z_unii_europejskiej

 8. alfredoni said

  Unia Europejska miała być wyłącznie unią gospodarczą !!!
  Od kiedy unia wkracza w politykowanie , nie jest już unią europejską tylko szambem lewackim.
  Takie szambo należy opuścić jak najszybciej !

 9. Janko said

  Orędzie z dn. 26.04.2016

  Bóg Ojciec:

  Pragnę, aby dzieci Boże przygotowały się do realizacji planów Bożych pośród nadchodzących wydarzeń. Nadchodzi czas realizacji wszystkiego, co było zapowiedziane, a czas na ich realizację właśnie nadszedł. Nie lękajcie się, pamiętajcie o dobru w każdej sytuacji i na każdym miejscu. Nadchodzą dni brzemienne w skutki, a w wielu miejscach poleje się obficie krew. Rozlewu krwi nie uniknie również Polska, lecz rozmiar klęski można jeszcze ograniczyć do minimum.

  Żądam, aby Polska odstąpiła od Unii Europejskiej.

  Masoneria chce was zlikwidować przez wciągnięcie w sieć pułapek i intryg. Pragnę, aby zawsze wasze wszelkie działanie wynikało jedynie z pobudek miłości. Złość, nienawiść sprzyja jedynie złemu duchowi. Brak miłości nakręca jedynie spiralę niechęci, co w konsekwencji nakręca spiralę nienawiści i wszelkiej przemocy.

  http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl

 10. Janko said

  26.01.2016
  Bóg Ojciec:

  Chcę, aby znaleźli się w Polsce odważni przywódcy, którzy wyprowadzą Polskę z Unii Europejskiej, a chętnym zaproponują stworzenie nowej, opartej na Bogu, na cywilizacji miłości, a nie jak obecna Unia, cywilizacji śmierci.

  Przywróćcie zakłady pracy nacjonalizując te z nich, które zostały zlikwidowane, a umowy zawarte przy ich przechwyceniu nie zostały dotrzymane. Polacy, gdy oprzecie się na Mnie całkowicie, pomogę wam, a cała polska gospodarka zregeneruje się w szybkim tempie. Nim to nastąpi, najpierw musi być odnowiony wasz duch, oparty całą mocą na Stwórcy. Nowa Unia, może również posługiwać się jedną walutą, może nią być polska złotówka. Osądźcie winnych wszelkich zbrodni, winni niech za nie sprawiedliwie odpowiedzą, a za wyrządzone szkody niechaj wynagrodzą. Wycofajcie z Polski Światowy Fundusz Walutowy, zlikwidujcie wszelkie przywileje Żydów Chazarskich, skontrolujcie uczciwie ich mienie. Często dopominają się zwrotu tego, co im się nie należy. Nieuczciwym należy to dobro odebrać, odzyskując je, a oddać rzeczywistemu właścicielowi. Wszelkie banki niechaj funkcjonują na równych zasadach.
  Polskie prawo ma zakazać całkowicie jakiejkolwiek lichwy, a niegodziwcy, którzy się nią parają, mają zaprzestać jej stosowania. Pożyczki lichwiarskie już zawarte, mają być ponownie przedefiniowane, ponownie naliczone i dostosowane do nowych, ze wszech miar uczciwych norm.
  Osoby prywatne powinny mieć lżejsze warunki spłaty, mniejszy procent, a firmy powinny być obsługiwane na wyższy procent, ale nie na lichwiarski. Lichwa podlega pod grzech chciwości.
  Pragnę, aby to, co podałem było wzięte pod uwagę przy tworzeniu przyszłego prawa polskiego. Już teraz potrzeba oczyszczenia polskiej polityki i gospodarki z ludzi patologicznych, odsunięcie ich od jakiejkolwiek władzy, a zwłaszcza od decydowania o jakichkolwiek finansach. To tylko niektóre z Moich życzeń, które gdy będą wcielone w życie szybko Polsce przyniosą niezbędną stabilizację i dobrobyt. Ważniejszą przemianę, którą należy dokonać to ta, która przemienia ludzkie serca.

  http://www.viviflaminis-deogracias.pl.tl

 11. Tiro said

  „Światowy Kongres Żydów z siedzibą w N. Jorku – USA domaga śię zwrotu Zamku Królewskiego Wawelu w Krakowie, twierdząc że zamek był budowany w całości za żydowskie pieniądze.” więcej:
  https://wzzw.wordpress.com/2014/01/21/zydzi-chca-zwrotu-zamku-na-wawelu-☚◙◙◙◙◙/

 12. zuzia said

  do 11
  jak będą mieli kwity…….to na nie popatrzymy

 13. Gras said

  Wszyscy politycy w POLSCE to miedzynarodowe prostytutki.Byle kasa kasa kasa.
  Wiec ludzie wylaczmy te Tv-24 ta medialna papke dla pospolstwa (spoleczenstwo)
  WLADZA to WROG NR 1 POLSKI.

 14. LM said

  Pozdrawiam przy tej okazji odważne ONR,z Nowego Targu i Zakopanego.Wiem,że jesteście szykanowani ale nie jesteście sami.Bądzcie czujni,gdyż pseudo prawica chce was załatwić.Jak na ironię losu program polityczny ONR Podhale jest wyjątkowo przyjazny i podobny do programów AfD ale i CSU w Niemczech.Te partie chcą zmian w Niemczech tak jak ONR zmian w Polsce.Opór bez przywódcy?Tak.Najpierw Polska,czyli rodzina a potem inni.Tak jak hasła przyszłego Prezydenta Austrii….najpierw Austria.Podobnie jak w Izraelu…najpierw Izrael a potem inni.Przestańmy sobie opowiadać bajki o popisowym systemie,który odrzcuca dla polskich dzieci leki bez opłat a które chce wprowadzić tylko w Polsce,ONR i niestety PPP.Dziękuję za uwagę.Niech żyje ONR.

 15. Maciej said

  http://www.piens.pl/kryzys-puka-do-drzwi-czyli-trzeci-etap-podboju-polski/

 16. Valdi said

  LM, mała poprawka: najpierw były Węgry i z nich należy brać przykład.

 17. Maciej said

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17964&Itemid=100

 18. Maryla Danuta said

  Pożegnajmy wreszcie tę Unię, miała to być współpraca gospodarcza, a jest grabież polskich firm, zniszczenie naszej stoczni /po wyprowadzeniu najpierw wyposażenia/, naszych cukrowni, naszych kopalni i w ogóle naszego przemysłu, Teraz jeszcze szantażują nas zaproszonymi przez Angelę „gośćmi” i płaceniem za ich nieprzyjęcie !!
  Tak postępują agresorzy i zaborcy, a nie partnerzy !!! To już zaczyna być niebezpieczne. Na udział w takiej „koalicji” my Polacy się nie godziliśmy i nie godzimy !! Polska to nasza Ojczyzna i nikt nie ma prawa zmuszać nas do przyjmowania niechcianych i niezapraszanych przez nas nachodźców !! Kto ich zaprosił niech ich przyjmuje i sam utrzymuje !!
  Czy już jesteśmy pod zaborami niemieckich okupantów – nazistów ??? To ma być dobrowolnie zawarta „przyjaźń” i „współpraca”, kto takie „zasady” ustalił ??
  Czy Merkel zapytała nas Polaków – wcześniej – zanim zaczęła tak „serdecznie” zapraszać do siebie „gości” – czy my zechcemy, żeby zapraszała ich w naszym imieniu do Polski ???
  W tej unii rządzą chyba psychopaci i niedorozwinięci idioci – skoro uważają, że tak mogą szantażować równorzędne – niezależne – samorządne kraje !!! Nie jesteśmy zagarniętą przez nich „kolonią” i nie zamierzamy, ani ich przyjmować, ani za nich dopłacać !!

 19. Dlaczego Polska nie moze wybic sie na mocarstwo europejskie? said

  Ludzie!!!!!!!! Poptrzcie tylko na Chiny! Tam byla taka straszna nedza, ze Chinczycy zyli w lepiankach i tylko raz dziennie jedli sam ryz a przeciez przez ostatnie 20 lat, zaczynajac duzo gorzej od nas wyprzedzili obecnie imperium amerykanskie!!!
  Mozna? Ano mozna! Ale nam solidaruchy tak wypraly mozgi przy pomocy sprzedajnych rzadow, przebierancow w polityce i obcych mediow, ze nic sie w Polsce nie da zrobic, ze uwierzylismy w to. Ze trzeba Polsce silnej panskiej reki starszych i madrzejszych by pod ich batem Polacy chodzili jak w przyslowiowym zegarku. To oni wmowili nam, ze musimy byc niewolnikami dymajacymi zawsze i nieodmiennie za najnizsza stawke europejska! Pytam sie Was dlaczego Polska by nie miała być mocarstwem????
  Co sie z nami Polakami stalo, ze nie przychodzi nam to do glowy??????
  Sam tylko pesymizm, rozpacz i bezradnosc? Jak widać blizej nam w tym do zrujnowanej Rosji niż do dawnej wspanialej Polski!
  A przeciez mamy:
  – duzy kraj
  – bardzo duzo ludzi wyksztalconych
  – mnostwo zaradnych obywateli
  – utalentowanych rzemieslinikow tzw złote rączki
  – pracowitych i madrych rolnikow
  – mamy dostęp do morza
  – mamy wiele surowców naturalnych
  – mamy klimat umiarkowany idealny do różnorakich upraw.

  Bo co z tego ze taka np. Rosja jest tak wielka i ma tak wiele surowców, ze moglaby byc swiatowa potega gdyby ludzie nie byli tak zniszczeni. A nie jest. Przeciez oni leza tam na skarbach maja tego od groma i dlaczego tak slabo Rosja przędzie? Dlaczego rolnicy w Rosji nic nie potrafia uprawiac tylko wszystko musza kupowac zagranica? . Popatrzcie ludzie na takie Chiny a byly w sytuacji duzo gorszej od Polski i przez 20 lat zbudowały prawdziwa POTEGE a becnie sa silniejsi od USA!!! No i co, dalo sie? Dalo! Tylko ze trzeba miec prawdziwych Polakow, odpowiednich rzetelnych i madrych polskich polityków przy wladzy a nie jakies sprzedajne i tchorzliwe marionetki w rekach obcych wywwiadow!

 20. Valdi said

  Pani Marylu, pożegnajmy…! – żadnych korzyści, a problemów wiele!, ale z drugiej strony zostaliśmy bez przemysłu, i co nam działać?. Wróćmy się do korzeni, nasza rolna gospodarka była konkurencją dla zachodu. Nasz ś.p. Lepper, przewidział to, postawił na produkcję rolną ale nie przewidział. że polski rząd zablokuje to. Rolnictwo i przetwórstwo rolne mogło być początkiem naszego sukcesu, już wcześniej mieliśmy produkty, które sprzedawały się w świecie – nie dało się, Kto zablokował?.
  ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO!!!!!.

 21. Hańba Waszcza said

  „Decyzja ministra Waszczykowskiego jest moralnie haniebna, a merytorycznie kłamliwa”

  Terespol (woj. lubelskie). – Decyzja ministra Waszczykowskiego jest moralnie haniebna, a merytorycznie kłamliwa. Jest to oburzające. Jest mi po prostu wstyd za ten rząd – powiedział Wiktor Węgrzyn, komandor rajdów katyńskich. Skomentował w ten sposób decyzję ministra spraw zagranicznych o niewpuszczeniu na teren Polski części rosyjskich motocyklistów z grupy „Nocne Wilki”. Podróżują oni z Moskwy do Berlina w ramach rajdu „Drogi zwycięstwa” organizowanego w 71. rocznicę zwycięstwa w II wojnie światowej.

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/decyzja-ministra-waszczykowskiego-jest-moralnie-haniebna-a-merytorycznie-klamliwa/9w3zf2

 22. z sieci said

  Hańba Waszcza i Maciara 😦

 23. Bronisław said

  Panie Valdi! A, czy przypadkiem to nie J. Kaczyński zobowiązał się w Fundacji Batorego do „wyautowania” z gry politycznej (parlamentu) zarówno LPR, jak i „Samoobrony”?!!! Pozdrawiam Pana ciepło! Króluj Nam Chryste!!!

 24. Valdi said

  ONI, niemal wszyscy na shańbili?, jest ktoś poza nimi?. Po decyzji waszcza, widać Kto tu rządzi……………………………………………………………………………………………………….?.

 25. Bronisław said

  Re: 21. Czy, aby nie chodzi w tym postępowaniu o wzniecanie waśni między Polską, a Rosją prowadzących w rezultacie do wojny?!!! Zróbmy wszystko co możliwe, aby Nas, a zwłaszcza Naszej Młodzieży nie pozabijano?!!!
  Kto zamierza przejąć Naszą Ziemie?!!! „Quo vadis” Nas „ferajno okrągłostołowa”?!!! Króluj Nam Chryste!!!

 26. K.C. said

  A propo „sukcesu” Chin:250mln.ludzi z reguły towarzyszy żyje bardzo dobrze a pozostały miliard w totalnym niewolnictwie!!! Taka jest skala sukcesu?

 27. pugnus said

  Narasta nerwowosc brukselskich komisarzy przed nadchodzacym referendum w UK!Ponoc ekonomisci twierdza,ze Brexit bedzie korzystny dla angolskiej gospodarki totez rosnie ilosc zwolennikow wyjscia UK z Eurokolchozu.!Gdyby tak sie stalo to nastepna w kolejce jest ….Holandia w ktorej wlasnie organizatorzy ostatniego refrendum podali premiera Ritte do …sadu!Jak wiadom Rutte kreci i nie chce od razu honorowac wynikow referendum ,ktore wypadlo na niekorzysc dla akcesji UPAiny do UE!
  Rutte uwaza ,ze jest przestrzen dla renegocjowania warunkow wspomninej akcesji natomiast organizatorzy referendum uwazaja ,ze NIE oznacza NIE i rzad holenderski powinien od razu odwolac ratyfikacje ukl., syowarzyszeniowego UPAiny z UE !
  Tak wiec sad ma rozstrzygnac ,co bedzie dalej i tylko zeby furiaci z KODu i tych wszystkich Niewczesnych nie probowali podobnego wyjscia w Polsce i nie podali Szydlo do sadu (ktory skazalby ja w podskoskach)za dajmy na to ,ustawe o TK!

 28. pugnus said

  test

 29. Reblogged this on koniec iluzji matrixa.

 30. gość said

  NacjoTV zapytało Polaków co sądzą o Unii Europejskiej

  Z okazji dwunastej rocznicy przystąpienia Polski do unii europejskiej postanowiliśmy zapytać Polaków, co sądzą o tejże organizacji.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: