Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Kamila Gasiuk Pichowicz – obciach.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-04-30

Jesteśmy (przedstawiciele Sejmu RP) już po spotkaniu z Komisją Wenecką. Sprawa dotyczyła ustawy o Policji, SKW, ABW, CBA itp. Nigdy w życiu nie słyszałem na własne uszy żeby Polak/a tak się żenująco skarżyła obcokrajowcom na Rząd Polski. Posłanka Nowoczesnej Kamila Gasiuk Pichowicz jak skarżypyta w podstawówce przed nauczycielami, wprost opluwała Polski Rząd, a goście zażenowani poprosili o skrócenie spotkania. Obciach aż mdli jak widzi się Polkę, która widząc obcokrajowca tak się poniżała. W składzie Komisji Weneckiej Szwajcar, Rosjanin, Holender i Szwed

obciach

Komentarzy 9 do “Kamila Gasiuk Pichowicz – obciach.”

 1. Mieczysław S.Kazimierzak said

  Przyjęcie chrztu przez Mieszka położyło kres handlowi niewolnikami,ale po upadku rycerstwa zaczęło się rozwijać PRAWNICTWO.
  Nie o ISLAMIZACJĘ jako pusty Koń Trojański żydowskiego terroryzmu chodzi,lecz o SEMITYZACJĘ Europy,w tym również i Polski.
  Nie doczekał się realizacji projekt polityczny JUDEOPOLONIA,to nie można ykluczyć,że postanie JUDEORZECZPOSPOLITA.Takie mogą być konsekwencje odejścia od listu rozwodowego opisanego przez Tadeusza Zielińskiego w HELLENIZM A JUDAIZM.
  Aby lepiej zrozumieć kolejną UTOPIĘ z wiarą w WOLNY RYNEK można dostosować słownik Bertranda Russella dla komunizmu.Polska jest dobrym miejscem ma rozpoczęcie III W.Ś.w Europie.

 2. anna said

  Izrael jest małym krajem

 3. kifer said

  A czego chcieć od Gasiuk ? To w prostej linii ideologiczna wychowanka Geremka, tak samo jak jej brat który sam zaindokrynowany jego antypolską geremkowa ideologią wciągnął do gry swoją siostrę, z tragicznymi i żenującymi skutkami jakie teraz widzimy.

 4. gość said

  Nie byłoby tego żenującego spektaklu gdyby nie prośba min.Waszczykowskiego do komisji weneckiej o kontrolę nad Polską.

 5. Gras said

  Dobrze by sie stalo by w POLSCE .Polecialo kilka glow tak zwanych nowoczesnych polakow czy politykow.Ktorzy potrafia sie ustawic w kazdej zaistnialej sytuacji polityczno ekonomicznej Kosztem NARODU.Poprostu kilku politykow powinnii odejsc
  z zycia politycznego w EFEKTOWNY SPOSOB.
  Bylo by to przestroga dla innych ;;;zdrajcow..

 6. krzysiek4 said

  W dyby na rynku. Czas powrócić do dawnych praw.

 7. BOLEK said

  zdrajcy wypowiedzialy nam wojne

 8. jok said

  „widzi się Polkę”. Ciekawe czy Polkę?

 9. fx27 said

  Jaka Polka? Tylko polskojęzyczna.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: