Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Ministerstwo Prawdy: Marsz pierwszomajowy został przesunięty na 7 maja.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-02

Towarzysze! Przypominamy, że w tym roku marsz pierwszomajowy został przesunięty na 7 maja. Więcej w najnowszym komunikacie MinPrawdy:

PS. Przy okazji Minister szczerze, po partyjnemu, dziękuje tow. Krzysztofowi z Warszawy, który wsparł resortową fundację. Dzięki takim towarzyszom, resort z ufnością patrzy w przyszłość, bo wie, że posiada pewnych przyjaciół i wiernych sojuszników.

MinPrawdy na uchodźstwie można wspierać przelewając dowolną kwotę na konto resortowej fundacji:
Fundacja Tradycji Miast i WSI
16 1090 1740 0000 0001 2088 2593 (BZ WBK)
Tytułem: dar na cele statutowe MinPrawdy

Petrudolary można wpłacać przez PayPal:
fundacjatradycji@gmail.com
http://fundacjatradycji.pl/?page_id=13

Komentarze 4 do “Ministerstwo Prawdy: Marsz pierwszomajowy został przesunięty na 7 maja.”

 1. basia said

  Hołd Jego Wielkiemu Sercu.Dzięki takim ludziom do dziś jeszcze mogę mówić po polsku w swojej Ojczyżnie.Dziękuję ,niski ukłon,.chylę czoła.

 2. pugnus said

  ad1#
  Przegladnalem z uwaga zalaczone video ,ale daliBog nigdzie nie moglem sie doszukac tego..Wielkiego Serca…..
  Owszem .maszeruja w nim wariaci ,ktorzy przekraczali normy nawet o 300% ,ale z tego raczej moze powstac welki garb, bo jak to mawiano w PRL:”ucz sie i pracuj, a garb ci sam urosnie”!

 3. mega said

  Gdzie to Ministerstwo ma swoja siedzibę ?

 4. Maryla Danuta said

  Wszelkiej maści oszołomy oderwane od koryta, znowu chcą zamotać ludziom w głowach. A może należało zapytać TK i Rzeplińskiego, co sądzi o takim „przesuwaniu”najważniejszego święta komunistów – 1 Maja. Czy nie powinien zebrać się TK i podjąć stosowną decyzję o zmianie tego dnia – wielkiego „święta pracy” ?? No i należałoby zmusić panią Premier – do opublikowania tej uchwały TK : o przesunięciu 1 Maja na 7 Maja. I wtedy w świetle obowiązującego – zatwierdzonego przez TK z jaśnie panującym Rzeplińskim prawa – wyprowadzić wszystkich próżniaków i nierobów /KOD, nowoczesną, byłych prezydentów, PO, SLD i wszystkich innych „pokrzywdzonych” – /przez wyborców PIS-u i Prezydenta/ – na ulice miast – Schetyna obiecywał milion, Petru pewnie następny milion zbierze, a alimenciarz – kolejny milion – no a GW Michnika napisze 8 Maja, że było was co najmniej 10 milionów.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: