Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Nowa facjata obskurnego prezia.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-04

cze_plynsky_0

FB, Int.

Komentarzy 11 do “Nowa facjata obskurnego prezia.”

 1. zuzia said

 2. K.C. said

  „Wystarczy tylko pociągnąć za sznurek a zaraz się rozlegnie Dąbrowskiego Mazurek”
  jak twierdzi Grzegorz Braun-i ma rację:
  -gińmy za wolność i demokrację;
  -gińmy za swobodną Ukrainę;
  -gińmy walcząc z „zagrożeniem agresywnej Rosji”;
  -bądźmy także „przedmurzem chrześcijaństwa”;
  -gińmy przede wszystkim za „niezależny” trybunał konstytucyjny;
  resztkę która pozostanie wyrżną nasi oddani przyjaciele.!!!

 3. Prawda nas wyzwoli said

  Leszek Żebrowski „Czerwona trucizna” – Klub Ronina 18.04.2016

 4. oto prawdziwa historia powstania Polski said

  Forest Gallery – Museum of the History of Polish Jews

 5. z monitorapolskiego said

  re/4
  W Muzeach Żydów i tych w USA i tych w Polsce puszcza się zwiedzającym ten film gdzie „żydzi” wyjaśniają, kto jest panem polskiej ziemi.
  Proszę posłuchać co ta wyleniała chazarka na tym filmie mówi ! Z jej wypowiedzi wynika, że tutaj nigdy nie mieszkały inne ludy tylko chazarskie dzikusy zasiedlaly te dzikie ostępy, po których hasały niedźwiadki i jelonki a nazwę Polska zawdzięczamy hebrajskiemu brzmieniu „ziemi obiecanej” !! Najśmieszniejsze to to, że sami Chazarzy używają JIDISH czyli język, który jest dialektem niemieckiego i nie ma nic wspólnego z hebrajskim. Prawdziwi żydzi nie maja nic wspolnego z Chazarami tymi nibyżydami o turkomongolskiej haplogrupie krwi? Nikt w Polsce nie wie, że wyraz „żyd” nie oznacza narodowości lecz pochodzi z angielskiego jewellery – handlarz drogimi kamieniami, w skrócie jew i pojawił się w angielskich słownikach dopiero w XVIII wieku? Taki właśnie przekaz idzie do wycieczek zagranicznych zwiedzających muzeum żydów polskich !! Powoli przyzwyczaja się świat i tubylców, że to my jesteśmy gośćmi na ziemi podarowanej chazarom przez siły wyższe !!! MY jesteśmy przybłędami… oni są u siebie !!
  Film jest pod patronamem loży – B’nai B’rith – Loża Poli, doglądanej i zaproszonej do Polski przez Kalkszteina, który dla zmyłki nazywany jest przez tubylców Kaczyńskim. To on ich zaprosił do Polski. „W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin.”
  Adam Banaś

 6. Nie potrzeba legendy aby zrozumieć udział Żydów w handlu niewolnikami.Zachodnia Słowiańszczyzna miała swoje Centrum w Pradze.
  Może stąd powiedzenie,że Czesi to Żydzi wśród Słowian?!

 7. LM said

  W Polsce,o czym EU zachodnia dyskretnie milczy,trwa jescze wojna o gigantyczną forsę i wpływy pomiędzy starą kadrą- okupacyjną a nową.Ten Pan na zdjęciu walczy o wpływy starej kadry,która wypędziła 4 miliony Polaków z Polski,która wprowadziła niewolnictwo w Polsce,która była za polowaniami na dzieci w Polsce i za handlem polskimi dziećmi w Polsce.Wraz ze sprzedażą dzieci do adopcji za miliony Euro do EU zachodniej, do USA, do Izraela.To są ludzie bez empatii,tak jak mutanci ,którzy mordowali na Wołyniu.Dlaczego piszę o dzieciach?To jest następne pokolenie Polski, gdy my umrzemy.Polska się wyludnia. Exodus trwa. Następne pokolenie musi otrzymać nasze wsparcie i pomoc. Dalej. Polsce brakuje pitnej wody. Epidemie o czym politycy i media milczą grasują w Polsce. Napromieniowani są sprowadzani czyli w naszej obecności,następuje zamiana Polaków na Ukraińców czy też autochtonów.Oczywiście,że hebrejczycy są w Polsce obecni ale oni będą tam żyć gdzie jest dostęp do wody pitnej a to już jest poważny problem w Polsce.Ceny wody i energii w Polsce 2016-2017 wzrosną co spowoduje automatycznie podwyżki kosztów egzystencji w Polsce.Już EU zachodnia wprowadza ,oficjalnie blokady na 5 lat, dla krajów wschodniej Europy, w tym dla mieszkańców Polski.Niech miedia walczące o wolną Polskę 2016 przekazują informacje.To jest też pewna forma walki o wolność Polski i jej wyzwolenie.Okupanci ,klony polityczne w Polsce 2016 nigdy nie pozwolą na zmiany dlatego niech każdy,szczególnie w internecie, przekazuje fakty,informacje.

 8. Felietonista kontra parlamentarzysta - żenada said

  Lepiej jak Izrael dobrze się czuje na Bliskim Wschodzie… – S. Michalkiewicz, Jacek Wilk KNP

 9. said

  Ostrzeżenia są kierowane z różnych stron:

  http://porozmawiajmy.tv/kto-chce-wywolac-wojne-naszymi-rekoma-ryszard-klein/

 10. Maryla Danuta said

  Rzepliński stawia się ponad prawem i ponad interesem Polski. Czy ten żydo-komunista nie powinien już odejść, przecież to Polakożerca, który chce dalej niszczyć Polskę. Właśnie słyszałam jak potraktował prośbę ministra finansów. On jest gotów zniszczyć całą Polskę, niż przyznać się, że mataczył z Tuskiem przy „poprawianiu” ustawy w ubiegłym roku. Zachowuje się jak ostatni łotr.który w głębokim poważaniu ma Polskę i Polaków. Jakoś nie zauważył przez całe lata, że polscy emeryci żyją na granicy nędzy, że pracownicy w Polsce zarabiają grosze, że młodzi ludzie muszą wyjeżdżać z Ojczyzny w poszukiwaniu pracy. Jeśli tyle lat tak aktywnie współpracował z Tuskiem i PO – to nie zauważył krzywdy Polaków ?? Jemu pewnie chodzi tylko o jego nację, a podłość wobec Polski i Polaków – widać na odległość. Kiedy wreszcie przestaniemy oglądać tę podłą gębę.

 11. Gras said

  Zydzi to diably ubrani w narod wyparany.
  A POLACY to dzielni niewolnicy na uslugach pasozydow.Ktorzy maja zyc tylko miloscia do pasozydow To znaczy maja byc pokorni tylko

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: