Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Prof. Jacek Bartyzel i Grzegorz Braun ostrzegają przed prowokacją 7 maja! (wideo)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-04

Zaplanowane na sobotę 7 maja demonstracje KOD i Anty-KOD stwarzają wyjątkowo dogodną okazję do prowokacji. Zbieżność czasu i tras marszu Komitetu Obrony Demokracji oraz Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę razem z Narodowcami – to może doprowadzić do tragicznych konsekwencji. Przy najlepszej woli organizatorów i największej dyscyplinie uczestników, dojść może do incydentów, które później przedstawiane będą w mediach jako starcia „faszystów” z „obrońcami demokracji” – jako pretekst do zewnętrznej interwencji. Prof. Jacek Bartyzel i Grzegorz Braun wzywają, by tego ryzyka nie podejmować – uczestnicy Mszy Św. za Ojczyznę w katedrze Św. Floriana niech nie przechodzą na lewy brzeg Wisły – to może być „o jeden most za daleko”.

Komentarzy 18 do “Prof. Jacek Bartyzel i Grzegorz Braun ostrzegają przed prowokacją 7 maja! (wideo)”

 1. nana said

  Uważam, że jest to apel ważny i Polacy powinni go posłuchać! Nie wolno dać się im sprowokować. Za nic w świecie! Oni tylko na to czekają. Zamanifestujemy sprzeciw wobec ich dizałań, ale nie – jak bardzo mądrze mówi pan Grzegorz – w miejscu i w czasie wyznaczonym przez wroga!
  Zostańmy w domu 7 Maja!

 2. Bronisław said

  Re: 1. Pani Nano! Czas nagli, a realizacja projektu „Judeorzeczypospolita” ślimaczy się. Trzeba więc „chyba”, aby proces ten nabrał stosownego tempa?!!! Jestem przekonany jednak, – co daj Panie Boże – że tym się nie uda?!!!

  Gorąco Panią pozdrawiam i życzę zdrowia stalowego! Króluj Nam Chryste!!!

 3. Analityk said

  Tak, trzeba za wszelką cenę zapobiec prowokacji!
  Można tęn Obóz Zdrady Narodowej zniszczyć środkami pokojowymi, administracyjnymi, poprzez usunięcie tej bandy ze wszystkich stanowisk decyzyjnych w Polsce, ustawienie jednej emerytury w wysokości 2000 złotych dla każdego obywatela RP, ustanowienia 90% podatku od odpraw dla wszelkich prezesów, dyrektorów spółek, etc., rozliczenia wszelkich afer i „prywatyzacji” jako zbrodni przeciw Narodowi Polskiemu nie ulegających przedawnieniu.
  To można uczynić bez problemu ale do tego trzeba odwagi i woli politycznej.

  Poniżej dla przypomnienia czołówka tych zdrajców. Jak sie tego słucha to zbiera sie na mdłości.

  Max Kolonko POLSKA OŚMIORNICA BEZ LITOŚCI ZDRADA KŁAMSTWA OBIETNICE Tusk Kopacz i PO

 4. I dlatego tylko Polskie Panstwo Podziemne jest wstanie nie dopuscic do zadnej prowokacji…antypolskich „majdanow” i wziasc wrogow i zdrajcow Polski na smycz. Pochody manifestacje to kretynizm. Wrogowie i Zdrajcy maja mentalnosc i moralnosc Okupacyjnych wojsk hitlerowskich w GG w okresie II WS. Tylko dzieki Panstwu Podziemnemu kryminalisci na Szucha trzeslli gaciami..i zaraz terror po odstrzeleniu Kutchery zlagodnial. Byl koniec z masowymi lapankami i rozstrzeliwaniami….Walczyc z wrogami na naszych zasadach a nie dawac sie wpuszczac w maliny…Oni maja sie BAC NAS !!!!

 5. Ad2. Wszystko fajnie, tylko że to „Polskie Państwo Podziemne” wolało często ścigać ludzi podejrzewanych o antysemityzm i szmalcownictwo, zamiast pomóc Polakom na Wołyniu. To nie jest zbyt dobry wzór do naśladowania.

 6. Maciej said

  ze strony dakowski .pl
  Odwagi, POLSKO! Maryja Zwycięży! Stop Targowicy!

  W sobotę, 7 maja, w katedrze św. Floriana, u Arcybiskupa Henryka Hosera, Msza św. za Ojczyznę o 11-tej.

  Po Mszy św. Marsz „Odwagi, POLSKO!” Powagi i pobożności Marszu strzec będą też młodzi patrioci – Straż Porządkowa.

  KOD-ziarze i alimenciarze idą od URM-u na pl. Piłsudskiego, my zaś od katedry św. Floriana na Stare Miasto – trasy się nawet nie zbliżają do siebie (to uwaga dla trzęsących się – ). A dzielna Policja usunie ew. zbirów… Odrobinę odwagi, Grzesiu i Jacku! I znajomości Warszawy. Więcej – poniżej.

 7. O ks. Jacku Międlarzu w lutym said

  Cała Polska w obronie księdza Jacka Międlara.

 8. jok said

  Dlaczego zaraz „zdrady narodowej” :))), już prędzej chyba „państwowej”, większość z nich – z tych wyżej postawionych i bardziej kumatych, – raczej swojego narodu/grupy etnicznej nie zdradza. Problem jest taki – jak to widzę – że nie ośmielamy się dostrzec/skomentować/skontatować, że są inną nacją, mającą swoje interesy, najczęściej niewspółbieżne z naszymi.

  Można powiedzieć, że taki jest dzisiejszy świat: oni u siebie mają „ustawę o powrocie”, która wraz z innymi ustawami tworzy – z tego jak czytam Is. Szahaka – właściwie pewien rodzaj „ustaw norymberskich” – rozróżnia etnicznie obywateli danego kraju, nadając im rózne prawa (bo w Iz. są wszak Arabowie mający obywatelstwo izraelskie (tj. nie z terenu Autonomii Pal.), będący obywatelami właściwie 3ej kategorii),. Z kolei w Europie – nie wolno, a przynajmniej nie należy dostrzegać słonia w składzie porcelany. No, ale im mniej będziemy dostrzegać i zamykać oczu udając, że nic nie ma na rzeczy ze spraw etnicznych, ze to tylko „lewactwo” itp., tym szybciej i głębiej będzie następować nasze zniewolenie.

 9. Analityk said

  Wszystkie powyższe wypowiedzi mnie cieszą, gdyż są pro-polskie przepojone polskością.
  Szczególnie cieszy mnie wypowiedź pana Mazurekjanek.

  Tak nie dajmy sobą manipulowac na zasadach okupantów.
  Juz wielokrotnie sugerowałem, że należy tworzyć małe paroosobowe grupy oporu, zwalczania zdrajców i wrogów Narodu Polskiego. W takiej grupie MUSZĄ byc Polacy, którzy sie znają od dziecka, wiedza o sobie wszystko i sobie ufają. Nie wolno przyjmować NIKOGO z zewnątrz nawet jakby przysiegał jaki to z niego patriota – gdyż to może byc prowokator, wtyka wrogów Narodu Polskiego.

  Te grupy muszą zwalczać prowadzić akcję sabotażową, niszczyć wrogów Polski, uprzykrzać im życie, niszczyc ich dobytek, zmuszać do opuszczenia miejsca zamieszkania. Pamiętacie sztyletników?
  Macie być niewidoczni dla wrogów Polski i Polaków. Nie ma miejsca w Polsce dla zdrajców i aferzystów nas okradających.

 10. Ad.9
  Zgadzam się z Panem. Przestać trzeba myśleć życzeniowo, a samemu zacząć się organizować w miarę możliwości. Nie przeszkadza mi idea państwa podziemnego, tylko chciałem wskazać, że ci ludzie co nim kierowali ideałami nie byli. Sam pomysł był trafiony w dziesiątkę.

 11. Kolejna UTOPIA z wiarą w WOLNY RYNEK kreuje WOJNY SPRAWIEDLIWE w imię obrony DEMOKRACJI.

 12. Magdalena said

  „Odwagi, POLSKO! Maryja Zwycięży! Stop Targowicy!

  W sobotę, 7 maja, w katedrze św. Floriana, u Arcybiskupa Henryka Hosera, Msza św. za Ojczyznę o 11-tej.

  Po Mszy św. Marsz „Odwagi, POLSKO!” Powagi i pobożności Marszu strzec będą też młodzi patrioci – Straż Porządkowa.

  KOD-ziarze i alimenciarze idą od URM-u na pl. Piłsudskiego, my zaś od katedry św. Floriana na Stare Miasto – trasy się nawet nie zbliżają do siebie (to uwaga dla trzęsących się – ). A dzielna Policja usunie ew. zbirów… Odrobinę odwagi, Grzesiu i Jacku! I lepszej znajomości Warszawy. Na pampersy dla Was już zbieramy. Więcej – poniżej.”

  Trzeba być niezłym chamem by pisać o pampersach dla pana Brauna i Bartyzela, panie Dakowski.
  Jeżeli na tym osadza się wasz patryjotyzm ( na chamstwie i obrażaniu inaczej myślących) to ja serdecznie za taką ” Krucjatę” dziękuję!!!
  Pamiętam jak pan Dybowski, który na stronach pana Dakowskiego niemiłosiernie atakuje pana Brauna, pisząc:

  „Dziwią nas zastrachane apele o zaniechanie działań, sprzeciwianie się organizacji marszu, jednym słowem apele o wydanie stolicy w ręce Targowicy!

  Apele tym bardziej dziwią gdy są artykułowane ze strony osób, która albo same nie mają żadnego doświadczenia w organizowaniu czegokolwiek albo bez problemu same wcześniej uczestniczyły w krwawych (raz za razem) Marszach Niepodległości i nawet przemawiały podczas tych kolejnych demonstracjach 11 Listopada, wtedy gdy ewidentnie wiadomo było, że będzie to wykorzystywane przeciwko Polsce i gdy siły specjalne oraz policja była w rękach wrogów Polski.

  Niestety brak ich było gdy pokojowy przebieg miały tak ważne wydarzenia rok w rok organizowane – otaczanie Sejmu RP Różańcem Świętym.”

  Jeździł z Targalskim po Polsce i zakładali tzw Ruch Kontroli Wyborów.
  By zaraz po wyborach…. zawłaszczyć ten ruch i założyć stowarzyszenie. Pod auspicjami ludzi z GazPol 🙂

  Takim patryjotom to ja dziękuję!
  Mnie nie wystarczą słodko- pierdzące słówka typu
  – Polska czeka
  – Maryja zwycięży!

  itp….
  Pan Bóg oczekuje od nas rozumnych działań. Nie tylko tanich hasełek.

 13. Eliza said

  Ja tez uwazam, jak wiekszosc tutaj komentujacych, ze nie powinno byc marszu rownoleglego do KOD-u.
  Argument, ze trasy sa od siebie oddalone i to rzekomo uniemozliwia prowokacje, jest niepowazny. Wystarczy, zeby ktos zainscenizowal, ze jakas grupa osob wygladajacych na narodowcow zaatakuje KOD i juz pojdzie w swiat info o „polskich faszystach”, ktorzy napadli na „dobrych polskich demokratow” albo skonczy sie jeszcze gorzej… Taka demonstracja/marsz powinna miec miejsce w calkiem innym dniu, w zadnym razie rownolegle.

 14. Barbara chojnacka said

  Te marsze krucjatowe prezentują się komicznie: aktywiści się gorączkują, przebierają, ulotki rozdają, agitują itp. zamiast w skupieniu odmawiać różaniec
  Niemniej są też osoby na poziomie

 15. Tom said

  Nie ma KOD i anty-KODu czy faszysów. PRZESTAŃCIE ULEGAĆ PODSZEPTOM WROGÓW POLSKI. Jest marsz PATRIOTÓW związanych z tradycjami w tym katolickimi Polski oraz V GERMAŃSKIEJ KOLUMNY tzn. zdrajców Polski w postaci tzw. KODu prowadzonych przez kłamcę o oszusta PETRU – człowieka który wpuścił tysiące ludzi w krzaki sam przy tym zbijając kasę.

 16. Tom said

  Swoją drogą ŚWIETNA PARODIA gdy pomocnicy potomków NAZISTÓW (Merkel i innych germańców – wiadomo kto stoi za KODem i podobnymi zdrajcami) dziś nazywają innych którzy są przeciw nim faszystami. DOKŁADNIE TO SAMO ROBILI „KOMUNISTYCZNI PATRIOCI” sterowani z Moskwy wobec prawdziwych partiotów z AK, NSZ itd. Wtedy świat dawał się ogłupiać i co, NADAL TAKI GŁUPI ?!?! NO TO NIECH ZGINIE BO WIDOCZNIE RÓD LUDZKI GŁUPI SIĘ URODZIŁ I GŁUPI UMRZE.

 17. Eliza said

  Tom
  To nie Niemcy graja teraz „pierwsze skrzypce” w Niemczech ( nie tylko w poliytyce), tylko ci, ktorzy i w Polsce sa na najlepszej drodze do jej zawlaszczenia.

 18. Ali Baba said

  re 12..”rzeba być niezłym chamem by pisać o pampersach dla pana Brauna i Bartyzela, panie Dakowski.” A PEWNIE ŻE TAK, RACJA! POPIERAM cały wpis..Pozdrawiam..

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: