Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Premier Szydło likwiduje Radę ds. przeciwdziałania dyskryminacji i ksenofobii, czyli upraszczanie rzeczywistości

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-05

Rada zajmowała się „koordynacją działań mających na celu zwalczanie dyskryminacji rasowej, ksenofobii i nietolerancji”. Powstała z inicjatywy Donalda Tuska.

27 kwietnia premier Beata Szydło podpisała rozporządzenie, na mocy którego ulegnie rozwiązaniu Rada do spraw przeciwdziałania dyskryminacji rasowej, ksenofobii i nietolerancji. Dokument wejdzie w życie 1 czerwca br. Rada została utworzona w 2011 roku decyzją ówczesnego premiera Donalda Tuska.

Do zadań rady, jak czytamy w dokumencie powołującym ją do istnienia, należało „zapewnienie koordynacji działań organów administracji rządowej oraz ich współdziałania z organami samorządu terytorialnego i innymi podmiotami w zakresie przeciwdziałania i zwalczania dyskryminacji rasowej, ksenofobii i związanej z nimi nietolerancji”.

Jej celem było ponadto „monitorowanie i analizowanie obszarów występowania zjawisk dyskryminacji rasowej”, tworzenie planu działań w zakresie przeciwdziałania ksenofobii czy „prowadzenie działań promocyjnych w zakresie przeciwdziałania dyskryminacji rasowej, ksenofobii i związanej z nimi nietolerancji”.

http://ndie.pl/premier-szydlo-likwiduje-rade-ds-przeciwdzialania-dyskryminacji-ksenofobii/

Komentarzy 7 do “Premier Szydło likwiduje Radę ds. przeciwdziałania dyskryminacji i ksenofobii, czyli upraszczanie rzeczywistości”

 1. Analityk said

  Bardzo dobrze! Pod to mozna było wszystko podciągnąć i terroryzować ludzi. Każdą krytykę mozna było traktowac jako dyskryminację, ksenofobie lub nietolerancję. Natomiast wszelką udokumentowaną krytyke traktować jako przejaw nienawiści i psucia komuś opinii.
  Dla tfu-rców tej „rady” nie liczyła sie Prawda a ich „sędziowie i prokuratorzy” każdego wskazanego albo wsadzili do wiezienia albo na polecenie szubrawców z PO/PSL/SLD bedących u waadzy ułaskawili.

 2. Szyszkowski said

  Całą tę „RADĘ” trzeba eksmitować do Tel Awiwu !

 3. Czas na krytyczne oceny ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ,którą opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.

 4. Nana said

  Apel o nieuczestniczenie w sobotniej hucpie dr. Kękusia!

 5. ulka said

  Nareszcie nieroby zostaną pozbawione cieplutkich miejsc pracy, przestanie im się w głowach z dobrobytu przewracać. I tak długo ta hołota brała pensję.

 6. gość said

  Petycja w sprawie zakazania działalności w Polsce wszystkich organizacji G.Sorosa

  Słynny finansista George Soros podpadł rządom wielu krajów. Zależne od niego fundacje i organizacje, wiele razy włączały się w obalanie ustrojów poprzez wspieranie rewolucji i zmian narodowościowych w Europie. Działalność finansowanych przez Sorosa organizacji jest zabroniona w Federacji Rosyjskiej. Teraz pojawiła się inicjatywa, aby to samo zrobić w Polsce. Czy to jednak jest w ogóle możliwe?

  Czytaj dalej:
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/petycja-w-sprawie-zakazania-dzialalnosci-w-polsce-wszystkich-organizacji-gsorosa

 7. Tytus said

  Nareszcie pogoniono tych antypolskich, parchatych pasozydow. Chwala p. premier Szydlo!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: