Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Nowy Jork: protest Żydów przed konsulatem RP. Oskarżają Polaków o współudział w Holocauście [+VIDEO]

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-06

 

„3 miliony Żydów zamordowanych w Polsce”, „Nie zapomnimy!”, „Polska spłynęła krwią” – przed konsulatem RP w Nowym Jorku zorganizowano protest, którego uczestnicy, powołując się na Jana T. Grossa, oskarżali Polskę o współudział, w Holokauście i próbę zanegowania tego „faktu” przez polskie władze.

Przed konsulatem RP w Nowym Jorku zgromadzili się głównie uczniowie żydowskiej szkoły średniej Rambam Mesvita High School w Lawrence, w stanie Nowy Jork. Organizatorzy podkreślali, że są wśród nich „potomkowie ofiar Holokaustu”. Na tablicach trzymanych przez młodych ludzi widniały napisy: „3 miliony Żydów zamordowanych w Polsce”, „Nie zapomnimy!”. Protestujący wznosili okrzyki:„Polska spłynęła krwią”. Według różnych źródeł w proteście uczestniczyło 150-200 osób, głównie młodzieży.

Podczas swoich wypowiedzi zebrani podkreślali, że mają prawo do wolności słowa i krytykowali władze Polski za próby „pisania historii na nowo”. Powołując się przede wszystkim na publikacje Jana Tomasza Grossa twierdzili, że Polska dąży do „zanegowania udziału Polaków w Shoah”.

Rabin Zev Friedman, organizator protestu, w swym przemówieniu stwierdził, że to Polacy odpowiadają za istnienie i funkcjonowanie „polskich obozów śmierci”, ponieważ „Polacy się na to godzili”.

„Jesteście odpowiedzialni za Holokaust, bo pozwoliliście, by na terenie waszego kraju powstało najwięcej obozów śmierci (…) Izraelscy politycy mówią, że antysemityzm wysysacie z mlekiem matki” – mówił Friedman.

Podczas manifestacji rozdawano ulotki przygotowane przez Polsko-Żydowski Komitet Dialogu, które przedstawiały one polski punkt widzenia w tej sprawie – odmienny od poglądów i interpretacji Grossa. Przypominano w nich m.in. o rodzinie Ulmów, która zapłaciła życiem za pomaganie Żydom.

Zygmunt Staszewski, współprzewodniczący Polsko-Żydowskiego Komitetu Dialogu i zastępca prezesa KPA – Long Island mówił PAP, że przed konsulatem zatrzymywali się też Żydzi w jarmułkach. Jeden z nich na wiadomość o temacie protestu stwierdził, że to Polacy byli podczas okupacji ofiarami i bronili Żydów. Jako przykład podał losy swojego przyjaciela, którego ukrywała polska rodzina.

Polscy obserwatorzy czwartkowej demonstracji byli zaskoczeni poziomem niewiedzy uczniów na temat czasów, których dotyczył protest. Nie zdawali sobie sprawy m.in. z tego, że podczas II wojny światowej Polska nie istniała jako państwo.

W materiale reportażowym Anny Arciszewskiej z Nowego Dziennika zamieszczonym w sieci można posłuchać wypowiedzi młodych Żydów, którzy bezkrytycznie i bez zastanowienia powtarzają tezy Grossa, powołując się na jego naukowy autorytet. Widać na nim także, że Friedman prezentuje książkę Grossa pt. „Sąsiedzi”.

PAP / Nowy Dziennik / Anna Arciszewska / Kresy.pl

Komentarze 42 do “Nowy Jork: protest Żydów przed konsulatem RP. Oskarżają Polaków o współudział w Holocauście [+VIDEO]”

 1. Lublinianka said

  No, cóż. Sprawa wybuchła po publikacji szmatławego „dzieła” Grossa. Ówczesny minister sprawiedliwości Lech Kaczyński nie dopuścił do przeprowadzenia badań archeologicznych w Jedwabnem, by potwierdzono przebieg wydarzeń i liczbę ofiar. NIkt nie nagłośnił badań prof. Tomasza Strzembosza. który demaskował kłamstwa rzekomego świadka tego zdarzenia, żyda, który miał na pieńku z głównymi oskarżanymi (niektórych nie było nawet w tym czasie Jedwabnem) W latach 2005-2007 PIS nie zrobił nic w sprawie kłamstw Grossa. Nikt nie protestował, kiedy to indywiduum publikowało kolejne paszkwile w wydawnictwie „Znak” – od lat bojkotuję to wydawnictwo. Dopiero teraz politycy PIS się obudzili, bo im to nabija słupki poparcia?

 2. j said

  Kuzwa, to wlasnie przez takich squ…wieli jak Adam Szechter Michnik ze swoja kamaryla, salonik warsiawki, Roza Thun czy jej brat Henryk Woźniakowski spopularyzowano oszusta i szubrawca Tomasza Grossa umozliwiajac mu rozpropagowanie tego szmatlawca, ktory napisal przeciwko Polsce na calym swiecie . Trzeba bylo szubrawca podac do sadu za nieprawde i znieslawienie a nie przyjmowac z honorami jak zrobili to przebierancy zwani polskimi Zydami.
  Mam nadzieje, ze doczekam procesu Grossa w Polsce.
  Dalej przyjmujmy umilowanych starszych braci w wierze z otwartymi ramionami – to wkrotce znajdziemy sie z reka w nocniku. Jak zawsze zreszta.
  __________________

  „GW”, TVN, PO, PE czyli kto promuje Grossa?

  Dlaczego mieszkający w USA Jan Tomasz Gross, kontrowersyjny autor publikacji, w których oskarża Polaków o odpowiedzialność za rzekome prześladowania Żydów jest tak promowany w naszym kraju oraz innych państwach? Pewnie z wielu bardziej lub mniej oczywistych powodów, ale warto przyjżeć się temu, kto w Polsce wydaje jego książki.

  Wydaje je bowiem oficyna „Znak”, kierowana przez Henryka Woźniakowskiego. Ostatnio prezes Znaku osobiście bronił nawet książki Grossa „Złote Żniwa”, do której nieco sceptycznie odniosła się dyrektor w jego wydawnictwie. Pan Woźniakowski był w przeszłości m.in. zastępcą rzeczniczki rządu Tadeusza Mazowieckiego, działaczem Unii Demokratycznej (obok Adama Michnika) i Unii Wolności oraz fundatorem Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana. Prezes oficyny sam jest niewątpliwie postacią ważną w życiu publicznym, a do tego jakich ma krewnych!

  Jego ojciec – Jacek Woźniakowskibył uczestnikiem Okrągłego Stołu i prezydentem Krakowa, a siostra – Róża Maria Gräfin von Thun und Hohenstein jest eurodeputowaną PO, a wcześniej zaś była szefową przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, działaczką UD i UW oraz prezesem Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana. No i oczywiście jest żoną austriackiego hrabiego Franza Grafa von Thun und Hohenstein.

  Rodzina Woźniakowskich i Thunów jest niezwykle szanowana w kręgach liberalnych „elit”. Jej zasługi podkreślała kiedyś na antenie TVN24 „obiektywna” dziennikarka Katarzyna Kolenda-Zalewska. Pytanie tylko, jak firmowane przez prezesa Znaku książki mają się do katolickiego charakteru jego wydawnictwa, skoro publikację „dzieł” Grossa krytykuje nawet kard. Stanisław Dziwisz?

  http://uczciwa.polityka.salon24.pl/278448,gw-tvn-po-pe-czyli-kto-promuje-grossa

 3. j said

  Wcielo mi komentarz 😦

 4. A czemu my nie zrobimy manifestacji i nie napiszemy: „Remember Katyń” „Remember Drezno” „Remember 1917” itp itd.

 5. Kwal said

  A gdzie był Pan konsul ? Powinien do nich wyjść i przypomnieć im o Judenratach ?…..

 6. Maryla Danuta said

  Chyba tym żydom w Ameryce coś na mózgi padło. Pewnie zgromadził ich ambasador niejaki Schnepf – którego minister Waszczykowski nie mógł jakoś odwołać, Ich „historyk” Gross – też coś ma z mózgiem !! Nie zauważyli, że najwięcej kapo w obozach koncentracyjnych niemieckich – to byli Żydzi !! Widać, że Żydzi swoich potomków – historii nie uczą !! To nie Polacy mordowali Żydów, ale ginęli za ich ukrywanie. Tylko w Generalnej Guberni /czyli zawłaszczonej przez Niemców Polsce/ za ukrywanie Żyda mordowano całe kamienice Polaków, jeśli Żyda znaleziono we wsi, to wszyscy mieszkańcu od maleńkich dzieci – do starców – byli wymordowani, a wieś spalona !! Czy ci Żydzi się w końcu opamiętają ?? Po co teraz dalej pchają się do Polski, skoro taką krzywdę Polacy im rzekomo – robili ?? Oczekuję od naszego rządu. że 1/ zabierze Żydom te zasiłki wypłacane z naszych emerytur – za rzekomy holokaust – my Polacy nie mieliśmy z tym nic wspólnego! 2/ czas poprosić Niemcy o zwrot poniesionych przez Polskę odszkodowań płaconych przez nas w imieniu prawdziwych agresorów-nazistów czyli Niemców, 3/ zwrócić się o wypłacenie Polsce odszkodowań wojennych. Świat musi wreszcie otrzymać namacalne dowody na niewinność Polski i winę Niemców.

 7. Eliza said

  To jakas prowokacja. Ci uczniowie trzymaja jakies napisane na predce napisy, z ktorymi tak naprawde nawet sie nie identyfikuja, a przede wszystkim nie wiedza nic na temat terroru hitlerowskich Niemiec w czasie 2 wojny swiatowej w Polsce. Ja sie czuje przez nich obrazona i nieslusznie oskarzona, oni uprawiaja przeklamanie historii, oszczerstwa i klamstwa. Ktos zorganizowal to w jakims celu, ostatnio nasila sie nagonka na Polske na wielu plaszczyznach. Teraz powinny sie odbyc protesty przed ambasada Izraela w USA za tolerowanie przeklamywania historii przez rabinow w szkolach i publicznej nagonki na Polakow.

 8. marian44 said

  Gnojki żydowskie,uczyć im się nie chce prawdziwej historii.Wziąłbym pasa,dupę strzepał i nabrali by rozumu.

 9. gość said

  Dobra wiadomość! Żydzi z Nowego Jorku domagają się ekshumacji w Jedwabnem!

  W celu skłonienia polskich władz do ekshumacji w Jedwabnem, uczniowie jednej ze szkół żydowskich w Nowym Jorku pikietują konsulat RP w tym mieście.

  Świetnie! Prawu ludzkiemu i państwowemu stanie się zadość, a grossizmy pójdą tam gdzie ich miejsce – na śmietnik. Teraz pora na ruch ze strony właściwych czynników rządowych na podjęcie decyzji oczekiwanej przez Polaków od dawna – decyzji, której sprzeciwiają się środowiska około grossowskie – a mówiąc wprost środowiska Żydów/Chazarów sowieckich osiedlonych przez ZSRS w Polsce po 1944 r., i nieustannie szkodzących Polsce.
  Jeśli władz polskich nie było stać na decyzję o ekshumacji w Jedwabnem, w interesie Polski i Polaków, to może uczynią zadość błaganiom Żydów z Nowego Jorku?

  http://nick.salon24.pl/709457,dobra-wiadomosc-zydzi-z-nowego-jorku-domagaja-sie-ekshumacji-w-jedwabnem

 10. arcybolesnaprawda said

  Ciekawe czy protestujący Żydzi w USA wiedzą o tym , że Amerykanie nie wpuścili do swojego kraju prawie 1000 Żydów przybywających statkiem do ich kraju na początku II WŚ?

 11. Ziutek said

  Aby zrozumiec dokladnie o co chodzi w tym wszystkim nalezy poznac ich cele – oto one:
  Psychopatologia judaizmu – Prosto o syjonizmie: co oznacza żydowski nacjonalizm

 12. Ziutek said

  Ten link powinien sie latwiej otworzyc. https://forumemjot.wordpress.com/2016/01/31/psychopatologia-judaizmu-prosto-o-syjonizmie-co-oznacza-zydowski-nacjonalizm/

 13. Historyk said

  Wszystkie wojny i rewolucje na świecie wywołała żydochazaria (NWO). Rosją rządziło od rewolucji żydostwo chazarskie, w Niemczech to samo. Hitler – chazar Berberyjski i cały jego sztab to chazaria, Szef gestapo żyd niemiecki Heinrichy Mueller. Około 160.000. żydów służyło w armii niemieckiej we wszystkich formacjach. W gettach szła produkcja dla armii niemieckiej. Jak te szmaty chazarskie mogą tak kłamać. A gdzie nasz, polski holokaust w którym żydochazaria brała czynny udział – w mordowaniu Polaków? A to , że lepsi żydzi wytłukli kilkadziesiąt tysięcy „gorszych” żydów to sprawa żydowska a nie polska. Getta budowali po to żeby przeczekać wojnę, jak mówili „to nie nasza wojna. Kwiatami qrwy witali i żydo-Niemców i żydo-kacapów. Nie wolno in wierzyć jak psom. To genetyczni degeneraci bez historii i czegokolwiek. Dzicz chazarska !!!

 14. Historyk said

  Obóz w Oświęcimiu był budowany m.in. za pieniądze Davida Rokefelera, przez SOC. Standard Oil Company. Rokefeler był tam współudziałowcem. To miało być laboratorium dzisiejszego Bayera. Dość kłamstw qrwy żydochazarskie.

 15. Historyk said

  65 odpowiedzi na „MATKA POLKA”
  Marzec 27, 2015 o 06:57
  2015-03-27
  Krzyżacy to pierwowzór „Legii Cudzoziemskiej” zbiegowisko rozbójników z całej Europy.
  Nie było nigdy czegoś takiego jak „NARÓD KRZYŻACKI”. W Zakonie służyli również Polacy.
  Jak zapodaje p. Zenon K (@15) Samych braci-rycerzy w okresie szczytowej potęgi Zakonu (tuż przed Grunwaldem) było ledwie 500. A reszta to przymuszona terrorem do walki po ich stronie.
  Krzyżacy wycieli w pień nadbałtyckie, słowiańskie, pogańskie plemię Prusów, których mieli nawrócić na wiarę chrześcijańską, i przyjęli ich nazwę. Włodkowic nazwał to „HEREZJĄ PRUSKĄ” – nawracanie nie miało polegać na zabijaniu przez ścięcie głowy.
  Podobnie jest w Izraelu – Chazarzy wycinają w pień Palestyńczyków = etnicznych Żydów = mieszkańców biblijnej Judei = Żydów i w ten oto cudowny sposób Chazarzy staja się żydami, a nawet Semitami.
  Już ten krotki artykuł przypominający epizod w historii jest bardzo charakterystyczny – Krzyżacy napadali byli zwykłymi rozbójnikami. – Liczba wszystkich rycerzy w zakonie to jak to zapodaje p. Zenon K (@15).
  Samych braci-rycerzy w okresie szczytowej potęgi Zakonu (tuż przed Grunwaldem) było ledwie 500 A reszta braci-rycerzy, świeckich rycerzy lennych i półbraci, zmobilizowanych mieszczan i chłopów oraz służebnych-czyli knechtów to przymuszona terrorem do walki po ich stronie.
  Racja istnienia Krzyżaków zbrodnie i rabunki napady i podboje i zniewalanie.
  Nie miało to nic wspólnego z nawracaniem i szerzeniem wiary chrześcijańskiej – za murami komturii krzyżacy uprawiali „Gnozę”.
  Ktoś kiedyś powiedział, że Krzyżacy to Żydzi-Chazarzy. Z początku wdawało mi się to kompletną bzdurą, a jednak ma to sens – Światosław, książę Ruski pokonał królestwo Chazarskie w 960 r. – rozpędził na cztery wiatry. Starszyzna Chazarska uciekła wżeniając się w możne rody europejskie; biedota chazarska została Żydami.
  A możne rody europejskie jako punkt honoru oddawały najstarszego syna w służbę Zakonu żeby nawracać pogan na naukę Chrystusa – tak było w średniowieczu.
  Aszkenazi to w języku chazarskim znaczy Germanie. Istotnie część plemion chazarskich po rozbiciu państwa chazarskiego przez Światosława osiadła na terenach dzisiejszych Niemiec. Z tego wynikałoby, że Niemcy to żydzi.
  @32RomanK
  Operujemy pewnymi utrwalonymi stereotypami, zlepkami znaczeniowymi, frazesami takimi jak:
  Zakonu Szpitalników Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego – który z najświętszą panna nie miał nic wspólnego – najwięcej miał wspólnego z HEREZJĄ PRUSKĄ i z Gnozą.
  Albo
  Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego.
  Tylko że żadnego NARODU NIEMIECKIEGO NIE BYŁO – przypominam cykl artykułów w Gajowce – o Słowiańszczyźnie Zachodniej – O LECHII z granicą na rzece Ren, o 3000 tysiącach lat historii Państwa Polskiego.
  W tej historii nie ma miejsca dla NARODU NIEMIECKIEGO.
  Św. Cesarstwo Rzymskie było Frankońskie a nie niemieckie (bo Niemców nie było).
  Potwierdzają to badania DNA. Rozprzestrzenienie i rozkład w Europie SŁOWIAŃSKIEJ haplogrupy R1a1.
  Oraz również słowiańskiej haplogrupy R1b. ŻADNEJ GERMAŃSKIEJ HAPLOGRUPY NIE MA.
  ŻYDOWSKIEJ HAPLOGRUPY JAKO TAKIEJ TEŻ NIE MA – Grupy semickie to J1, J2, E1 – to kraje arabskie.
  Co ciekawe na terenach polskich nie występuje żadna grupa semicka. (E, J2) za to w Izraelu udział słowiańskiej haplogrupy R1a1 to aż 52% – bo Izrael to Polscy Ukraińscy i Rosyjscy żydzi
  W Polsce grupa Semicka J1 jest obecna w śladowych ilościach – wniosek – W POLSCE ŻYDÓW NIE MA
  Brooks kończy swą książkę wynikami testów DNA przeprowadzonych wśród różnych społeczności żydowskich. Nie wnoszą one do naszej wiedzy na temat historii Chazarów żadnych nowych informacji – poza jednym interesującym faktem.
  Jak stwierdzono, 52% aszkenazyjskich lewitów ma haplogrupę R1a1, co wskazuje na ich pochodzenie ze Wschodniej Europy lub Centralnej Azji Brooks, opierając się na Khazarian Hebrew Documents of the Twientieth Century Normana Golba sugeruje, że w pewnym momencie wpływowa chazarska rodzina kapłańska mogła przyjąć tytuł Lewicki (…)” .
  Żydzi nigdy nie byli pewni swego pochodzenia i genealogii [i] często je improwizowali, była to rozrywka, jakiej oddawali się najbardziej pedantyczni spośród nich. Z upodobaniem wywodzili oni swe pochodzenie od różnych wybitnych mędrców (…) Jest to jeszcze jeden dowód świadczący o ich próżności”
  DOBRA STRONA
  O pangermańskim szowinizmie i nacjonalizmie, o nieustannych próbach naciągania faktów i anglo-niemieckich manipulacjach przy Y-DNA
  http://bialczynski.wordpress.com/slowianie-tradycje-kultura-dzieje/dzieje/o-pangermanskim-szowinizmie-i-nacjonalizmie-o-nieustannych-probach-naciagania-faktow-i-anglo-niemieckich-manipulacjach-przy-y-dna
  SKĄD POCHODZĄ POLACY, SŁOWIANIE
  http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/polacy.htm
  Populacje haplogrupy R1a1 i jej podgrupy żyją dziś w Polsce w największym w całej Europie jednorodnym zagęszczeniu, bo około 57% ludności Polski.
  Natomiast Grupa słowiańska dominuje w Europie – Polska granica powinna być na Renie – bo to zasięg państwa Leca LECHII.

  Na marginesie Państwa, które są prawną fikcją
  NIEMCÓW – w ogóle nie ma
  IZRAELA – nie ma
  UKRAINY – nie ma
  Całą historie chyba trzeba przepisać na nowo –

  Źródło:

  https://gajowka.wordpress.com/matka-polka/

 16. gość said

  „Zniesławienie” czyli jak sztucznie tworzyć antysemityzm [wideo]

  Przedstawiamy film, który jest bardzo mało znany w Europie z powodu blokowania go na przeróżnych portalach internetowych. Został zrealizowany przez izraelskiego Żyda – Yoava Samira, który wywodzi się z syjonistycznej rodziny. Zobacz czy antysemityzm rzeczywiście istnieje i w jakim stopniu dotyka przeciętnego Żyda. Czy jest raczej wymysłem żydowskiej organizacji walczącej z „przejawami” antysemityzmu – Ligi Przeciwko Zniesławieniom (Anti-Defamation League), na której czele stoi Abraham Foxman – jak się okazuje bardzo wpływowa postać.

  Film zawiera m.in. wywiady z w/w Foxmanem, Johnem Mearsheimerem (współautor bestselleru gazety „The New York Times” The Israel Lobby and U.S. Foreign Policy) i Normanem Finkelsteinem (krytyk polityki rządu Izraela, współtwórca nazwy Przedsiębiorstwo Holokaust). Autor podąża też z kamerą za izraelską grupą uczniów szkoły średniej w jej wycieczce do miejsc martyrologii żydowskiej (m.in getto lubelskie i Auschwitz-Birkenau) w Polsce, utrzymywaną w ciągłym strachu i izolacji od miejscowej ludności.


  http://www.dzienniknarodowy.pl/367/znieslawienie-czyli-jak-sztucznie-tworzyc-antysemi/

 17. Valdi said

  Panie Historyku, chciałbym usłyszeć te słowa z ust miłościwie nam panującego Pana Prezydenta.
  V.Orban by się odważył !.

 18. Moher49 said

  Jakoś nie widać protestu naszego MSZ z panem Waszczykowskim na czele. Twierdzenie o polskich obozach zagłady miało być ścigane z urzędu przez prokuraturę, też ścigania nie widać.

 19. Nana said

  Dr Ewa Kurek: Żydzi nigdy nie pokażą Polski korzystnie

 20. TIK-TAK said

  Nie dajcie się sprowokować, im wszystkim oto chodzi – olejcie to dziadostwo w wykonaniu morderców Palestyńczyków i bądźcie ponad to.

 21. adam ryglowski said

  tik tak – nie bądż taki akuratny.
  Ja z miejsca reaguję , jak kTOŚ wylewa na mnie pomyje , albo sypie na łeb kibel z ekskrementami .
  Nadstaw drugi policzek , – albo rozewrzyj to , co masz między policzkami .
  TO JUŻ NIE SĄ PROWOKACJE !

 22. Ali Baba said

  re 20 „i bądźcie ponad to.” ,SŁUSZNIE I NAUKOWO…OD GÓWNA Z DALEKA, BO JAK RUSZYSZ TO ŚMIERDZI..

 23. adam ryglowski said

  Ja tam widzę różnicę między GÓWNEM , a bandytą (złodziejem , mordercą )
  Może na starość wzrok mi się nadzwyczaj wyostrza ?

 24. Tytus said

  Dobitny dowod na fakt, ze parcholstwo ma nie tylko obrzezane glowki ale i glowy/mozgi.

 25. Polski badacz antyku Tadeusz Zieliński opisał list rozwodowy w HELLENIZM A JUDAIZM.To ważny element historii kiedy korzeniami kultury chrześcijańskiej okazuje się być antyczna kultura grecka.
  Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE,opisał NASTĘPSTWA WYBRAŃSTWA w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA i nazwał ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
  Ma swoją historię żydowski bandytyzm,a jego apogeum to ŻYDOBOLSZEWIZM,który przejął w działaniu rosyjski rasizm.Dziś doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołuje się do antypolskich,bandyckich korzeni.

 26. Leszek Skonka . said

  Coraz szerzej przebija sie prawda, że zbrodni w Katyniu, w innych obozach śmierci , w sowieckich łagrach, represji na ludności polskiej pod okupacja sowiecką i w czasie PRL dokonywali żydzi i tymi zbrodniami należy ich obciążyć. Leszek Skonka – Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu

 27. adam ryglowski said

  Panie Leszku.
  PRAWDA , to prawda .
  BIEDNY TO NARÓD (?) KTÓRY TEGO NIE WIDZI.

  (A co to jest naród ?)

  ps
  O 10 .00 czasu Moskiewskiego , w poniedziałek , zacznie się PARADA ZWYCIĘSTWA.
  MAM NADZIEJĘ , że tutaj (!!!) zobaczę , jak wyjeżdża z Kremla odbierający paradę – BEZ CZAPKI !
  I co dalej …. zobaczymy .

 28. kris.ie said

  I co się dziwić że żydów wszyscy nienawidzą. Is ich do tej pory tylko nie lubiłem za ich podłość. Teraz już ich nienawidzę za obłudę i bezczelność. A cały ten Gross powinien być ścigany przez polskie władze. Czego się boją?

 29. Pol said

  Niemcy zamordowali tyle Polakow co zydow.Szkopy dobrze zaplacili wiec do nich niemaja zalu.Polakow nie stac na taki gest,wiec nas szantazuja.Mysle ze 2 wojna skonczyla sie za szybko,przykre ale prawdziwe.

 30. adam ryglowski said

  Pol – II WW „skończyła się za szybko „.
  To samo mawiał mój ociec (niebawem 30 rocznica śmierci).
  Autostrada B.-B. ( Berlin – Breslau) w ciągu następnych 2-3 lat byłaby autostradą B. – K. (Berlin – Krakau ).

  przepraszam za nazewnictwo POLSKICH METROPOLII .
  🙂

 31. Angel said

  Nie mogę nawet czytać tych komentarzy. Jesteście tak samo niedouczeni jak ta protestująca młodzież.

 32. JURECKA said

  MOZE MLODZI ZYDZI POJADA DO IZRAELA I ZOBACZA JAK ICH BRACIA TRAKTUJA IZRAELCZYKOW DRUTY KOLCZASTE CZY TO JEST DOPUSZCZALNE

 33. kuku said

  Szkoda ze nie wygineli wszyscy Zydzi!!!

 34. gggg said

  i po co było ich ratować, ryzykować swoim życiem, co za niewdzięczny naród !!!

 35. gggg said

  a wie ktoś może jak to było w okolicach Poznania, taka sprawa była, że Zydzi wymordowali Polaków nie pamiętam dokładnie lata 1890 czy blisko tego ?? tam jest w szkole tablica pamiątkowa i chyba próba wybielenia żydów za ten czyn, że niby mieszkańcy wsi wymordowali jedni drugich 😉

 36. @Angel
  Jest okazja na oświecenie tych niedouczonych.

 37. maria said

  Zawsze możecie napisać to tego ‚wspaniałego” rabina coś od serca: roshmesivta@rambam.org

 38. John Tomsia said

  Stanowczo protestuje I nie zgadzam się na takie zachowanie zydow.Żydzi powinni się opamiętać bo to co rabia jest karygodne jak można sznować żydow po takim zachowaniu.

 39. Guła said

  ad6
  „Chyba tym żydom w Ameryce coś na mózgi padło. Pewnie zgromadził ich ambasador niejaki Schnepf – którego minister Waszczykowski nie mógł jakoś odwołać, Ich „historyk” Gross – też coś ma z mózgiem !! Nie zauważyli, że najwięcej kapo w obozach koncentracyjnych niemieckich – to byli Żydzi !!”

  Takie czasy, okazja. Głupi nie skorzysta mając do czynienie z naiwniakami. To nie tylko naród handlowy ale i Rumuni i Cyganie w Skandynawii i demokraci liberalni w nowoczesnym świecie.
  Histeryk jasio poszukuje zębów, rzecz jasna złotych, oto i one i nie tylko (od 91 minuty)
  Polecam sfabularyzowany dokument z doskonałą obsadą aktorską no i samą treścią:
  >http://www.cda.pl/video/2226266d
  No i co hamerykańskie? Macie spółę z handlowymi? Moze zagarnęliście wszystko i tylko rżniecie głąba.

 40. Guła said

  Pani Anielo M. pani współczucie z powodu gehenny jaką Polacy i Polska przeszła w czas II ww może pani powiesić na przerdzewiałym gwoździu mienia pożydowskiego. Wasz pan Kowal aż takich skrupułów nie mając biadoli jednak, że uderzyć nie może bo Polacy znów wyjdą na ofiary.
  Powiadają, że amerykańskie odmówili Polsce wsparcia Marshalla. Choć są tacy złośliwcy którzy twierdzą iż otrzymaliśmy to wsparcie, ino Stalin je przejął i spłacił tym majątkiem część pożyczki Anglosasom. Ale gdzie tych złośliwców nie ma.
  A poza tym, kochajmy się jak bracia.

 41. Guła said

  ad 39 Nurtuje mnie pytanie, jak odróżnić zęby złote żydowskie, od zębów złotych nieżydowskich.
  No i fakt, że jednak Polacy dostali godziwe odszkodowania wojenne ale ci pochodzenia żydowskiego. Bo to co otrzymali Polacy narodowości polskiej ledwie „psu na budę wystarczyło”.

 42. andrzej said

  no coz ja mam napisac,hmmm mowia ze o zydach mozna tylko dobrze pisac,a jesli ma byc zle to wcale.dlatego nic nie napisze. dziwi mnie natomiast kwestia przemilczenia tego zdarzenia w polsce,w polskich mediach. panie Kurski,towarzyszu kaczynski,nie slyszycie tego,a moze to prawda? broncie sie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: