Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

To Chazarzy (fałszywi Żydzi) mordowali Polaków w Katyniu! / Chazarowie – Katyń 1940. (wideo)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-06

Kto mordował Polaków w Katyniu? Bardzo ważną informację podał pan Aleksander Barkaszow w roku 1994, lider partii o nazwie Rosyjska Jedność Narodowa. W wypowiedzi dla „Życia Warszawy” z 4 października 1994 r. stwierdził: „Wiem jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam: polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność przynależność etniczną enkawudzistów – wykonawców wyroku. Wszyscy byli Żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polski”.

Rzeź 15.000 niewinnych ludzi jest makabrycznym zadaniem nawet dla najbardziej zatwardziałego oprawcy. Stalin (prawdziwe nazwisko w jęz. pol.: Józef Dawid Dżugaszwili) zwrócił się do głowy tajnej policji sowieckiej, Żyda Ławrentija Berii. Obaj przedyskutowali masowe morderstwo i zdecydowali, że powinno to być wyłącznie zadaniem Żydów, którzy zajmowali czołowe stanowiska w tajnym aparacie. Ich odwieczna nienawiść do katolickich Polaków była powszechnie znana.
KATYŃ – izraelska gazeta donosi, jak Żydzi mordowali Polaków:www.polskapartianarodowa.org/stara_www/index2.php
KATYŃ – żydowska zbrodnia etniczna:raportnowaka.pl/news.php

Zobacz wideo>

https://gloria.tv/video/tpS7jv8FLBX

Komentarzy 10 do “To Chazarzy (fałszywi Żydzi) mordowali Polaków w Katyniu! / Chazarowie – Katyń 1940. (wideo)”

 1. Mirek said

  A rozbiory tez Chazarowie?
  Rzeź Pragi też?

 2. Julka said

  http://4historie.pl/katyn/artykul5.htm
  W 1992r.,Jelcyn przekazał dokumenty w sprawie Katynia Wałęsie. Wcześniej uzgodniono, że zostaną one opublikowane w języku polskim i rosyjskim (po polsku wydrukowano podobno 3 tomy dokumentów, po rosyjsku dwa) W aktach znajdował się też rozkaz Stalina.
  W tym kontekście nasuwają się ważne informacje n/t stosunku innych państw do Polski (Anglia, Rosja, USA) i kłamliwych instytucji międzynarodowych m.in. Trybunału Norymberskiego. Nade wszystko na temat sprawujących władzę w Polsce przebierańców. Ciekawe, gdzie te dokumenty się teraz znajdują. Może je Bolek opchnął zainteresowanym? Nic dziwnego, że inni nie mają dla nas szacunku, skoro pozwalamy na rządy przebierańców niszczących nasze dobre imię.

 3. Bronisław said

  Szanowna Pani Julko! Czy nie należy zweryfikować postawioną tezę przez doc.Kosseckiego, który w swoich publicznych wystąpieniach twierdził, że za Zbrodnią Katyńską stał brytyjski agent Beria, i który przeforsował Ją na zlecenie Rządu Angielskiego?!!! Wersji tej nie można wykluczyć, skoro wiadomym jest, iż od płowy XVI wieku, jak podają wiarygodne źródła, anglikański rząd W. Brytanii robił wszystko co mógł, aby doprowadzić Katolicką Polskę do upadku?!!! Wystarczy, chociażby prześledzić zachowanie Rządu Brytyjskiego po I wojnie, czy w czasie II wojny światowej?!!! Wdzięczny za wartościowy wpis, łącze gorące pozdrowienia! Króluj Nam Chryste!!!

 4. Valdi said

  Gdzie jest Alina?. Zapewne zbiera się do napisania swojej interpretacji zdarzeń historycznych.

 5. Alina said

  https://wirtualnapolonia.com/2016/05/02/nocne-wilki-zlozyly-kwiaty-przed-grobem-nieznanego-zolnierza/#comment-192019

 6. Valdi said

  Dzięki, między innymi Alinie nabiliśmy 73 komentarze – ciekawe czy to rekord?.
  Patrz link u góry, Alina said.

 7. Ryvan said

  Pozdrawiam Panόw Bronisława i Valdiego. Nie zaprzątajcie sobie głwy, bo na tej glebie i tak nic nie wyrośnie.
  Dobrej niedzieli życzę. RS.

 8. Ryvan said

  Ps.: To było @ 5

 9. Brak lojalności wobec Polski MNIEJSZOŚCI NARODOWYCH : ŻYDOWSKIEJ i UKRAIŃSKIEJ ma swój finał w procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołuje się do antypolskich,bandyckich korzeni.
  Aktualna ANTYROSYJSKOŚĆ to element ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.

 10. Julka said

  re:3
  Również Pana serdecznie pozdrawiam. Cenię sobie wykłady śp.doc. Kosseckiego. Anglikanizm jak i inne odłamy protestanckie z założenia krytykują KRK, który niestety znacznie się sprotestantyzował. Zadał Pan pytania retoryczne. Anglicy nie byli i nie są naszymi przyjaciółmi. O Polaku, który startował w wyborach na burmistrza Londynu wiadomo tylko, że zajął przedostatnie miejsce. Pakistańczyk z pochodzenia, praktykujący muzułmanin wygrał. Miłego dnia życzę.
  Króluj nam Chryste!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: