Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Francja: Imigranci zrujnowali Calais

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-07

Związek przedsiębiorców z Calais zaskarżył państwo francuskie do sądu. Domaga się setek milionów euro odszkodowania za straty poniesione przez właścicieli sklepów, restauracji i hoteli wskutek inwazji nielegalnych imigrantów.

Odszkodowań żąda ponad siedmiuset przedsiębiorców z Calais. Argumentują, że od czasu powstania na obrzeżach tego miasta wielkiego koczowiska imigrantów, zwanego Dżunglą, ich dochody spadły o jedną trzecią, a w niektórych przypadkach nawet o połowę. Klienci zaczęli bowiem unikać dzielnic miasta, gdzie przestępczość wzrosła najbardziej. Do Calais przestali przyjeżdżać na zakupy mieszkańcy okolicznych miejscowości. Cały region omijają również turyści.

– Ludzie zaczęli się bać Calais, a my stanęliśmy na skraju bankructwa. – tłumaczy właścicielka jednego ze sklepów.

(Na podstawie fakty.interia.pl)

xportal.pl/?p=25386

Komentarzy 9 do “Francja: Imigranci zrujnowali Calais”

 1. Lubomir said

  Wnioski o odszkodowania należy kierować do niemieckiej islamistki Angeli Merkel. Pieniądze można wypłacać z nadzorowanego przez niemieckie banki kapitału Hitlera. Logiczne i konieczne!.

 2. Gras said

  Cieszy mnie to .Koniec lichwiarskiego skurwialego zachodu.
  A masci babo placek.KONIE DEKADENCJI I NOWOCZESNEGO WSTECZNICTWA CYWILIZACYJNEGO.;;;;;;;;;;;;;TERAZ CZAS NA WIELKA CYWILIZACJE SLOWIANSKA………Czolem WIELKIEJ POLSCE.

 3. pugnus said

  Powszechny dzien hol. multi-kulti….W miasteczku Ede wyburzono jakis pawilon w ktorym znajdowal sie supermarkt .pech chcial ,ze w tym samym pawilonie znajdowala sie jakas salka ktora miejscowej marokanskiej mlodziezy sluzyla za punkt schadzek. ping-pong, automat do gry , TV i tym podobne. Wladze miasta nie zadbally o pomieszczenie zastepcze i ….zaczely sie schody! Od blisko tygodnia w Ede plona ,podpalalne noca samochody.Ludzie odstawiaja je w odlegle rejony ,ale nieiwele to pomaga.Policja ze swoimi kamerami monitoringu jest bezradna ,bo sprawcy dzialaja blyskawicznier po czym jak duchy znikaja w swoich marokanskich domach.Do sprawy wlaczono juz marokanskiego konsula (ha,ha,ha,)ale i ten nic nie pomogl ,bo wlsnie w ub. noc splonely kolejne 4 samochody.Ludzie boja sie wyjezdzac na weekend i zostawiac mieszkania bez dozoru. Sa tacy ,ktorzy zrezygnowali z wczasow z tych samych powodow.Wszystko to ku przestrodze niejakiemu min.Szczerskiemu ,ktory bredzi ,ze Polska nie bedzie na sile trzymac nachodzcow!Zeby ich na sile nie trzymac ,to musza oni najpierw do Polsi wjechac a caly szpil polega na tym ,zeby do tego nie dopuscic ,wiec niech minister nie udaje Greka i niech nie pozoruje rzekomego oporu przeciwko najnowszemu pomyslowi komisarzy ludowych, a ponoc nawet „naszej” Bienkowskiej ,ktora wycenia jednego dzikusa na €250 tys.! A ile kosztuje polski bezdomny ,ktory starcil dach nad glowa z powodu braku pracy?

 4. Ali Baba said

  re 3..”A ile kosztuje polski bezdomny ,ktory starcil dach nad glowa z powodu braku pracy?” ALE PRZECIEŻ różnej maści s..ów gówno ich los obchodzi.

 5. Maryla Danuta said

  A ja chciałabym jeszcze zapytać ile kosztowało życie Polaków wymordowanych przez nazistów-Niemców, którzy od 1939 r przez nieomal 8 lat niszczyli Polskę, budowali w napadniętej i zagrabionej przez nich -Polsce – obozy koncentracyjne, palili wsie w których Polacy ośmielali się przechowywać nawet jednego żyda i mordowali całą ludność tych wsi od niemowląt do starców, tak samo mordowali w miastach – ludność kamienic – w których ktoś ukrywał żyda.; Warszawę zrównali z ziemią !! A teraz Merkel chce, zrobić Polakom kolejny holokaust żądając, abyśmy przyjmowani jej gości, a jeśli nie – to mamy jej dopłacić, Więc może najpierw Niemcy zapłacą nam za II wojnę, zwrócą nam te zasiłki i odszkodowania, które w imieniu nazistów-Niemców – Polska wypłacała i płaci żydom, może wreszcie zapłaci nam za wymordowanych Polaków i za zniszczenia – a wtedy będziemy z nią rozmawiać. Sama zaprosiła sobie gości, nie pytając Państw europejskich, mających niezawisłe i niezależne rządy !! Chyba w żadnej zawartej z Unią umowie, nie istnieje zapis, że niezawisłe i niezależne kraje mają być podległe rządom psychopatów, którzy naspraszają gości i każą innym krajom ich utrzymywać!! To jest chore i świadczy o chorobach psychicznych tel bandy „rządzącej” w Unii.

 6. Tom said

  Merkel i inne islamskie k…y ZASZLACHTOWAĆ ! Zresztą.. jeszcze chwila i sami rodacy jej to zrobią.

 7. DzieckoPalikota said

  Zabic dzentelmenow w garniturkach tzn>(politykow)

 8. Analityk said

  Ciągle krążenie obok tematu jak tej nieproszonej dziczy sie pozbyć i odzyskać Europę dla białych Europejczyków, którzy zamieszkiwali ją od tysięcy lat.
  Trzeba sobie odpowiedzieć kto zezwala na agresje tych ludzi na Europę?

  Odpowiedź brzmi – Żydzi i lewactwo!

  Ludzie muszą tę bandę decydentów odsunąć od władzy i zacząć się bronić. Jak dotychczas Żydzi i lewactwo używa środków przymusu jakie maja państwa Europy do niszczenia egzystencji białego człowieka! Ono kieruje na białych ludzi policje, wojsko i zamyka do więzień protestujących lub nakłada na nich wysokie kary. Ten system/prawo nalezy zniszczyć.

  Trzeba aby każdy kto wydaje zezwolenia na pobyt nielegalnych emigrantów z poza Europy w jakims kraju MUSI być obciążony kosztami ich utrzymania i TYLKO on. Od razu zarówno Żydzi i lewactwo będą przeciwni zalewowi islamistów jak będą zmuszeni utrzymywac ich z własnej kieszeni.

  Jeśli to nie zostanie zrobione czeka Europejczyków krwawa wojna domowa w każdym kraju, który islamska dzicz najechała i terroryzuje.
  Trzeba bronić naszych żon, dzieci, dziewczyn, starszych i siebie samego. To nie są żarty. Islamiści rosną w siłę i pewnego dnia wedrą sie do naszych mieszkań aby nas okraść, wyrzucić z nich i wręcz zamordowac jako niewiernych ich islamskiej sekciarskiej religii.
  Przykre – ale trzeba ich siła wyrzucać z krajów europejskich bez oglądania sie na jakieś humaniterne zasady.

  Jest tylko jeden wybór – ŚMIERĆ nas, naszych rodzin, naszej cywilizacji lub śmierć NAJEŹDŹCÓW!

  Tak przy okazji pytanie – kiedy policja i wojsko w poszczególnych krajach będów tych obłąkanych IDIOTÓW polityków prominencji żydowsko-lewackiej słuchać i występować siłowo przeciw swoim rodakom? Czy do momentu aż im żony i córki islamska dzicz zgwałci czy też wybiją tych obłąkańców wcześniej do ostatniego?

 9. Analityk said

  RADA ŻYDÓW OPOWIEDZIAŁA SIĘ PRZECIW POWSTRZYMANIU ISLAMIZACJI.
  http://pl.blastingnews.com/europa/2016/05/rada-zydow-opowiedziala-sie-przeciw-powstrzymaniu-islamizacji-00903285.html

  Chyba wszystko jasne dlaczego tak się dzieje i kto tym steruje.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: