Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Zbyszek Koreywo: To już są nie są żarty, Judeopolonia coraz bliżej. (wideo)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-07

W Muzeach Żydów i tych w USA i tych w Polsce puszcza się zwiedzającym ten film gdzie „żydzi” wyjaśniają, kto jest panem polskiej ziemi.

Proszę posłuchać co ta wyleniała Chazarka na tym filmie mówi! Z jej wypowiedzi wynika, że tutaj nigdy nie mieszkały inne ludy tylko chazarskie dzikusy zasiedlały te dzikie ostępy, po których hasały niedźwiadki i jelonki, a nazwę Polska zawdzięczamy hebrajskiemu brzmieniu „ziemi obiecanej”! Najśmieszniejsze to to, że sami Chazarzy używają JIDISH czyli język, który jest dialektem niemieckiego i nie ma nic wspólnego z hebrajskim. Prawdziwi żydzi nie maja nic wspólnego z Chazarami tymi nibyżydami o turkomongolskiej haplogrupie krwi.

Nikt w Polsce nie wie, że wyraz „żyd” nie oznacza narodowości lecz pochodzi z angielskiego jewellery – handlarz drogimi kamieniami, w skrócie jew i pojawił się w angielskich słownikach dopiero w XVIII wieku. Taki właśnie przekaz idzie do wycieczek zagranicznych zwiedzających muzeum żydów polskich! Powoli przyzwyczaja się świat i tubylców, że to my jesteśmy gośćmi na ziemi podarowanej Chazarom przez siły wyższe! MY jesteśmy przybłędami… oni są u siebie!

Film jest pod patronatem loży – B’nai B’rith – Loża Polin, doglądanej i zaproszonej do Polski przez Kalkszteina, który dla zmyłki nazywany jest przez tubylców Kaczyńskim. To on ich zaprosił do Polski. „W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin.”
Adam Banaś.

.

To ta sama żydowska wypłosza, która mówiła, że Polska to „anomalia”. Tfu!

Zbyszek Koreywo

wolna-polska.pl

Komentarzy 11 do “Zbyszek Koreywo: To już są nie są żarty, Judeopolonia coraz bliżej. (wideo)”

 1. ANTYROSYJSKOŚĆ jest wpisana w ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIĘ GRUPOWĄ w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.

 2. krzysiek4 said

  „Żyd łatwiej kłamie, niż oddycha!”
  Louis-Ferdinand Céline

 3. j said

  Do fotela burmistrza Londynu wystartowali muzulmanin Sadiq Khan i zyd Zac Goldsmith. Anglicy wybrali muzulmanina 🙂
  Zmiana warty?
  ___________________

  Sadiq Khan wygrywa wybory w Londynie

  http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytania-i-irlandia/sadiq-khan-wygrywa-wybory-w-londynie/yekkhk

 4. j said

  PS. O tym by burmistrzem Londynu, Paryza, Nowego Jorku czy nawet Warszawy byl zwyczajny chrzescijanin – mowy nie ma!

 5. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Czy ktos, tak z reka na sercu, potrafi rozroznic po wygladzie araba od zyda?
  Oni sa po ojcu bracmi.
  Co, gdyby to wszystko bylo zaaranzowane i w odpowiednim czasie,
  ten motloch dostal inne rozkazy?
  Juz po zniszczeniu znienawidzonych chrzescijan?

  Moj kolega z Libanu, muzulmanin, cos o tym wspominal.
  Sugerowal wyraznie, ze cala ichnia gora jest potwornie zazydzona,
  podobnie, jak u nas Watykan.

 6. zydozerca said

  (Israelische Zeitung: “Werft 30 Atombomben auf Iran, Deutschland und Ruhe ist für 1000 Jahre”).

 7. RYCERKACHK said

  Warszawa, dnia 30. sierpnia 2015 roku

  Do Pana Prezydenta Andrzeja Dudy.

  Propozycja Pana Jarosława Kaczyńskiego, aby Pan Andrzej Duda brał udział w wyborach prezydenckich, zamiast Zbigniewa Ziobro jest złym wyborem, tak dla samego Pana Andrzeja Dudy i dla Polski. Zaszczytny wybór na Prezydenta Polski, będzie tragedią dla Pana, jaką przygotował Panu, Pan Jarosław Kaczyński. Każą Panu podpisać dokument dotyczący zmian nazwy Polski na Judeopolonię. Prawdziwe nazwisko Jarosława Kaczyńskiego – Kalkstein, jest Żydem. Rodzina Pana Jarosława przybyła do Polski z Ameryki, przybierając nazwisko polskie Kaczyński.
  Obaj bracia Lech i Jarosław podpisali dokument, Żydowi Lejbie Kohne o polskim nazwisku Lech Wałęsa, że to Lech Wałęsa odzyskał niepodległość Polski, aby dostać dużą nagrodę ze Szwecji i podzielić się pieniędzmi.
  Lech Wałęsą odebrał nagrodę, ze Szwecji, ale nie podzielił sie z braćmi Kaczyńskimi otrzymaną nagrodą.
  Bracia Kaczyńscy podpisali nieprawdę, bo „Niepodległość Polski bez rozlewu krwi odzyskał papież Jan Paweł II”, wymuszając na prezydencie Rosji Gorbaczowie podpisania rozpadu Związku Radzieckiego.
  Podpisanie przez Pana Prezydenta Andrzeja Dudę zmiany nazwy Polski na Judeopolonię, przyniesie „HAŃBĘ” nazwisku prawdziwego Polaka, Pana Prezydenta Andrzeja Dudy. Pan Jarosław Kaczyński może przekazać, że Pan otrzymał dużo pieniędzy od Żydów, żeby to zrobić dla ludności żydowskiej. Ponieważ Pan Andrzej Duda ożenił się w rodzinie Żydowskiej. Żydzi naprawdę wydali dużo pieniędzy kupując ludzi, żeby głosowali na Pana Andrzeja Dudę. Żydzi przekupili ks. Rydzyka „Radio Maryja” i tysiące ludzi przymusowo głosowało na Pana Andrzeja Dudę, za pieniądze, nie z własnej dobrej woli.
  Jarosław Kaczyński wymusił na Zbigniewie Ziobro zrzeczenia się ubiegania o fotel prezydencki, obiecany przez Pana Jezusa Zbigniewowi Ziobrze wcześniej. Ponieważ Pan Andrzej Duda otrzymał „Fotel prezydenta” przez opłaconych ludzi – większością głosów. To powinien Pan Andrzej Duda, INTRONIZOWAĆ PANA JEZUSA na DUCHOWEGO KRÓLA POLSKI w Częstochowie, jak to miał zrobić Pan Zbigniew Ziobro. Miał by Pan pieniądze dla ludzi, nie kupując broni dla wojska. Nie byłoby „WOJNY”. Nie byłoby „Zamachu na Pana życie”, bo Panu Jezusowi bardzo zależy na byciu „ DUCHOWEYM KRÓLEM POLSKI” i ratowania świata. „POLSKA byłaby KRÓLESTWEM”. Przyłączą się do Polski, kiedy Polska będzie Królestwem, inne państwa: Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś i Kaliningrad. Na koniec Rosja też będzie miała króla Polskiego.
  Pan Grzegorz Braun, wybrany przez Pana Jezusa na miejsce Zbigniewa Ziobro, nie uzyskał nawet jednego procenta głosów w wyborach prezydenckich.
  W Polsce nie ma ludzi o nazwisku i imionach żydowskich, jak było przed 1939 rokiem. Są tylko Polacy innej narodowości, którzy siedzą na wysokich stanowiskach i rządzą Polską.
  Bóg Ojciec przekazał mnie 28 grudnia 2011 roku w kościele podczas Mszy Św.
  „Zamach na człowieka będącego na najwyższym stanowisku w państwie i Jego śmierć, będzie początkiem wojny.
  Życie Pana PREZYDENYA Andrzeja Dudy, zależy od tego, jak Pan Prezydent Andrzej Duda postąpi: Intronizacja Pana Jezusa na Duchowego Króla Polski, to zaszczyty i długie życie, i utworzenia z Polski Królestwa. Żaden pocisk jądrowy nie spadnie na Polskę, ani obce wojsko nie przekroczy granicy Polski. Do Polski dołączą inne mniejsze państwa.
  Podpisaniu dokumentu przygotowanemu przez rząd Izraela i oddania Polski Izraelowi to hańba, dla Pana PREZYDENTA Andrzeja Dudy. Wojnę wydadzą Niemcy. A z tym jest związany ZAMACH na PANA ŻYCIE, PREZYDENTA ANDRZEJA DUDY. Krótkie życie i hańba.
  Pan prezydent Andrzej Duda wybiera „Wojnę”, ale chce walczyć cudzymi rękami. Nastawić plecy na strzały naszego sojusznika z NATO.
  Tylko mała pomyłka, Pan Prezydent nie wie, które państwo jest dla Polski największym wrogiem – „Naziści Niemieccy”, dążą do zlikwidowania „Ludności Polskiej” żeby utworzyć wielkie Niemcy.

  Przekazuje; Wanda Stańska-Prószyńska

  apocalipsistestamentum.blogspot.com/…/do-pana-prezyde…

 8. Ali Baba said

  re 4..”czy nawet Warszawy byl zwyczajny chrzescijanin – mowy nie ma!” NIE DZIWOTA…jak warszawka olała referendum, to walec toczy się dalej przez Warszawę..PS JUŻ SOBIESKI PISAŁ W LIŚCIE DO SWOJEJ MARYSIEŃKI..’A im kto lepiej ma w tej ojczyźnie, tym mniej dla niej czyni”.

 9. Analityk said

  @ J #4

  Dlatego tak sie dzieje, że ludzie przestali wierzyć w Boga, a jak wierzą to zapomnieli, że Chrystus biczem przegnał wrogów Swojego Ojca ze światyni. Ludzie powinni wrogów Boga i Narodu Polskiego wygonić z Polski tępiąc ich konsekwentnie!

 10. POlin – TU ODPOCZNIJ , ODPOCZĄŁ ? TO IDZ DALEJ ZYDZIE , POLIN NIE OZNACZA ZOSTAN DO KONCA SWIATA PÓKI PRZYJDZIE MESJASZ..,.. ŻEGNAMY !!!!!

 11. Reblogged this on Pekok Antylichwiarz.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: