Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Marian Kowalski i Artur Zawisza idą razem na Marsz Odwagi Polsko.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-08


Komentarze 2 do “Marian Kowalski i Artur Zawisza idą razem na Marsz Odwagi Polsko.”

 1. Analityk said

  Jestem zirytowany bezczelnością tego redaktora z WYBORCZEJ zarzucajacj, że poprzednia opozycja była targowicą donoszącą na Polskę (sic!).

  Najpierw zdefiniujmy czym jest Nowa Targowica.
  Są to ludzie ZDRAJCY z PO/PSL/SLD którzy zniszczyli Polskę niszcząc polski przemysł, gospodarkę, zakłady przemysłowe, „prywatyzując” je za łapówki i wyprzedając za grosze, oddając polskie banki i decyzje o Polsce w obce ręce tj. żydowskich bankierów i lewackich urzedników z Brukseli. Oni poprzednio pracowali w UB,IW,SB,WSI,milicji,ZOMO,ROMO,byli członkami PZPR i pomagali bolszwickiemu okupantowi okupować Naród Polski. Oni służalczość obcym mają we krwi i dla nich tam ojczyzna, gdzie ich koryto z którego mogą żreć do woli i kiedy mają na to ochotę. Oni NIGDY nie czuli sie związani z Polakami i NIGDY nie chceli służyć członkom Narodowi Polskiemu a ZAWSZE okupantom Polski wysługując się jako karbowi gotowi do bicia i wyzyskiwania Polaków. Za to chcieli być dobrze opłacani i byli.

  Teraz w obliczu możliwości odtrącenia ich od wszelkich stanowisk decyzyjnych i uniemożliwienia im kryminalnych działań polegających na lobowaniu i za łapówki umożliwianiu działaniu na terytorium Polski wrogim Narodowi Polskiemu bankom, firmom i mediom podnoszą larum, że w Polsce brak jest demokracji. Przykładem tego jest KOD, Niezleżna, PO, PSL. Mają czelność powoływac się, że są „Narodem Polskim”.

  NIE! Oni nie są czlonkami Narodu Polskiego. Oni są zdrajcami, szubrawcami, krwiopijcami, pasożytami żyjącego na krzywdzie członków rzeczywistego Narodu Polskiego.
  Oni teraz donoszą na demokratycznie wybrany rząd w Polsce, gdyż chcą oby odzyskać swoją pozycję i dalej pasożytować na Narodzie Polskim.

  Poprzednia opozycja – to był PiS i konswerwtywne patriotyczne siły – skarżyła sie do UE na w/w pasożytów i nie-rząd który oni stworzyli niszczący Polskę i Polaków. Jednakże to były działania w jak najlepiej pojętym interesie Narodu Polskiego przeciwko działaniom tych drani. To nie było donoszenie na Naród Polski ale na zdrajców i okupantów Polski.
  UE jednakże w niczym Nam Polakom nie pomogła, a teraz ochoczo zaczyna pomagać żydokomunistom, komunistom, zdrajcom i lewactwu którzy okupowali i niszczyli Polskę.

  Warto o tym wszystkim pamiętać i to rozumieć aby wrogowie nie robili nam pomieszania pojęć kto wróg a kto swój i kto w jakim interesie działa oraz kto jest obecnie TARGOWICĄ działającą wyłącznie we własnym interesie i gardzącym najżywotniejszymi interesami Narodu Polskiego! Oni chcą wyłącznie UTARGOWAĆ coś dla siebie.

 2. Intronizacja ratunkiem dla Polski said

  2016-05-08 kazanie ►ks.Piotr Natanek◄

  https://gloria.tv/video/fKKfD21Mggf

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: