Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Szef KE do europejskich premierów: Przestańcie słuchać swoich wyborców i róbcie co każe Bruksela

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-09

Jak zwykle, lewactwo rządzące Unią Europejską, ma gęby pełne frazesów na temat demokracji i praworządności, ale tylko wtedy gdy jest mu to na rękę. Gdy okazuje się, że demokracja staje się przeszkodą do realizacji jakiś obłąkanych idei, ci sami ludzie wzywają do zignorowania jej rezultatów. Jak donosi brytyjski dziennik Daily Telegraph, tak właśnie zasugerował szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker.

Zwykle zatroskany o stan demokracji w Polsce eurokrata, stwierdził, że zbyt wielu polityków wsłuchuje się w opinie własnych narodów zamiast “pracować nad historycznymi projektami”. Za taki miał zapewne na myśl trwającą islamizację Europy nazywaną “kryzysem migracyjnym”

“Premierzy muszą przestać słuchać swoich wyborców, a zacząć się zachowywać jak pełnoetatowi Europejczycy” – powiedział szef KE

Dodatkowo Jean-Claude Juncker stwierdził, że nie dostrzega już ducha europejskiej wspólnoty, który dał początek Traktatowi z Maastricht. Jego zdaniem teraz za bardzo skupiamy się na tym, aby wyciągnąć dla swojego kraju jak najwięcej z UE zamiast ochoczo włączyć się w realizację planu rozwodnienia chrześcijaństwa w islamie oraz budowy Nowego Porządku Świata.

newsweb.pl

Komentarzy 18 do “Szef KE do europejskich premierów: Przestańcie słuchać swoich wyborców i róbcie co każe Bruksela”

 1. Po zalegalizowaniu B’nai B’rith rokowania walki o DEMOKRACJĘ przybliżają Polskę do działań w ramach WOJEN SPRAWIEDLIWYCH w imię kolejnej UTOPII z wiarą w WOLNY RYNEK.Temu służy sztuka militaryzacji handlu wojną i pokojem w ramach procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołuje się do antypolskich,bandyckich korzeni.
  K.M.Morawski przed napisaniem książki ŹRÓDŁO ROZBIORU POLSKI przetłumaczył A.G.Michel’a PAŃSTWO W OKOWACH MASONERII.

 2. Zwolennik Światosława said

  Te insekty żydo-chazarskie za nic mają normalnych ludzi. Une tylko chcą rządzić i przywłaszczać sobie ludzkie, ciężko zapracowane pieniądze – złodzieje genetyczni, rabusie.
  Nazywajmy rzeczy po imieniu. Nie mam politycznej poprawności dla żydo-chazarskiej dziczy, chwilowo rządzącej Światem.

 3. Maryla Danuta said

  Jak na razie to dotkliwie widać i czuć rozwodnione mózgi rządzących Unią – jak np. Juncker, Merkel, Tymmerland i całej reszty tych lewackich idiotów, zmierzających wprost do zagłady Europy. I akurat ten „projekt” najbardziej im się udaje !! Europa pozwoliła rządzić naszym kontynentem – opętanym lewakom, którzy sprowadzając islam – realizują wielowiekowe idee islamu; który zawsze chciał podbić i zniszczyć Europę,a teraz te ordy młodych, silnych osiłków /ponoć -ze strachu -uciekających przed wojną, zostawiających swoje rodziny w kraju objętym wojną/ – przybywają, zrealizować rozkazy swoich przywódców /wszyscy są wyposażeni w laptopy, smartfony, telefony /więc są w stałym kontakcie z kierującymi ich działaniami na terenie Europy / Próby już im się udawały !! Ciąg dalszy – nastąpi!! Śpijcie dalej spokojnie Europejczycy – unijni „przywódcy” was chronią.

 4. ISLAMIZACJA jest narzędziem dla SEMITYZACJI EUROPY.

 5. Bronisław said

  Re: 3. Pani Marylo! Jeżeli prawdziwy jest list Alberta Pike do swojego towarzysza Mazziniego z 15. VIII. 1871 roku, to tłumaczyłby on obłędne wydarzenia, które dzieją się obecnie na terenie Europy?!!! Dlatego konieczna wydaje się, niezwłoczna Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski, a także pozostałych chrześcijańskich państw, zgodnie z Objawieniami, danymi Słudze Bożej Rozalii Celakównie!!! Gorąco pozdrawiam Panią i życzę dobrego zdrowia!

  Króluj Nam Chryste!!!

 6. Pol said

  Wiemy co to Junkers.

 7. Prawda nas wyzwoli - także ta, a może przede wszystkim ta, o żydach said

  Wielka Hucpa – oskarżania Polaków o współudział w holokauście – zagładzie Żydów, powraca jak bumerang. Ma służyć kilku celom.

  Wielka Hucpa ma służyć kilku celom:

  – Żydzi mają być przedmiotem ciągłego zainteresowania.
  – Udowodnić, że Żydzi byli przedmiotem ciągłych niesprawiedliwych prześladowań, a nic złego nie zrobili.
  – Żydom należy się jakaś rekompensata za niesprawiedliwe prześladowania.
  – Żydzi mimo prześladowań ciągle istnieją – bo bez prześladowań to chyba by nie istnieli.
  – Żyd może być biały, może być czarny, żółty – nie ma takiej rasy jak żyd i na pewno tzw Żydzi to nie semici. Żydzi to mieszanka rasowa, organizacja przestępcza; mentalność przestępcza nie ma cech rasowych.

  Hucpa żydowska polega na tym, żeby rozmiękczyć ofiarę przyszłego rabunku – wywołać poczucie winy, wywołać gwałtowne zaprzeczanie i usprawiedliwienia na bezczelne żydowskie kłamstwa –
  bo przecież reakcja jest oczywista – i dokładnie odwrotna.

  Polacy pomagali Żydom, narażali siebie i swoją rodzinę na śmierć, sami byli największą ofiarą Niemieckich i żydowskich zbrodni – i to Polacy będą protestować, że nie było „polskich obozów zagłady” (były obozy dla zagłady i niewolniczej pracy Polaków).

  Sprawcami zbrodni na Żydach byli hitlerowskie Niemcy, a pomagali im w tym Żydzi – ale tę niewygodną prawdę historyczną trzeba koniecznie zmienić – odwrócić odpowiedzialność za niemieckie zbrodnie na Żydach na Polaków. Polacy byli największą ofiarą zbrodni, ale Żydzi musza mieć „pierwszeństwo”.
  Ciekawe ilu Polaków uratowali Żydzi? [A mogli, choćby na terenach zajętych przez ZSRR – admin]

  Celem ludobójstwa zbrodniczej nazistowskiej III Rzeszy niemieckiej byli Polacy i Słowianie.

  Niemcy i Żydzi współdziałali. Celem zbrodniczej nazistowskiej III Rzeszy niemieckiej i ruchu syjonistycznego było utworzenia państwa Izrael.

  Żydzi finansowali Hitlera. ŻYDZI witali hitlerowskie oddziały wkraczające do polski „chlebem i solą”.

  HOLOCAUST – ŻYDZI ŻYDOM ZGOTOWALI TEN LOS!

  W nazistowskich WŁADZACH NACZELNYCH BYLI ŻYDZI.
  Było 150 000 żydowskich żołnierzy Hitlera.

  Holocaust był finansowany przez finansjerę Żydowską Syjonistyczną (HITLER założyciel Izraela, Hannah Arendt – Eichman w Jerozolimie).

  Celem Syjonizmu (ruch polityczny, a nie religijny) – było powstanie Izraela; aby to osiągnąć syjonizm sprowokował dwie Wojny Światowe, finansując obie walczące strony, Niemcy i Rosję.

  Syjonizm stworzył dwa totalitaryzmy – nazizm i komunizm – i sam syjonizm jest systemem totalitarnym. To system przywilejów i strachu.

  Efektem działań Syjonizmu było powstanie państwa Izrael – to Izrael powinien płacić odszkodowania POLSCE, ROSJII, Francji a także …. Niemcom (mordercy ogłupieni żydowską propagandą i terrorem) i innym narodom. Skoro Nazi-Niemcy skazani byli za zbrodnie wojenne, to również organizacje syjonistyczne należy uznać za organizacje zbrodniarzy wojennych, bo współdziałali z Hitlerem i go finansowali.

  Powinno się zorganizować akcje międzynarodową pozwów Izraela i organizacji syjonistycznych do sądów o odszkodowania wojenne – Palestyna, Polska, Niemcy, Białoruś, Ukraina , Rosja, Francja…

  Beneficjantem II wojny światowej jest Syjonizm – powstało państwo Izrael i żydowskie syjonistyczne korporacje.

  >http://www.hirhome.com/israel/leaders1.htm Historical and Investigative Research
  How the mainstream Jewish leadership failed the Jewish people in World War II
  The British Foreign Office, like the US State Department, did its very best to sabotage the rescue of Jews,

  Jak Żydowskie elity zawiodły Żydów w czasie II WŚ

  Brytyjskie tak samo jak amerykańskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych uczyniło wszystko, aby nie ratować Żydów w czasie II WŚ.

  Hitler założycielem Izraela ? Hannecke Kardel:
  >http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_40.html – obszerne fragmenty po polsku.

  Najwyżsi ranga przywódcy nazistowscy byli Żydami lub pól Żydami:
  • Eichman, ten od ostatecznego rozwiązania, był 100% Żydem.
  • Goebbels, ten od propagandy – syn rabina.
  • Hans Frank, ten od Generalnej Guberni – a wiec Polski pod butem niemieckich nazistów – był Żydem. Na terenie okupowanej Polski Niemcy pod kierunkiem Żydów niemieckich, urządzili i obozy koncentracyjne głownie dla Polaków, a od 1942 r również dla Żydów. Żyd Hans Frank był panem i władcą GG.
  • Reinhard Heydrich, szef policji i służby bezpieczeństwa – był Żydem.

  Badając kwestię mordów na Żydach, które są faktem historycznym, zobaczymy, że wśród tych, którzy ich dokonywali trudno jest znaleźć ludzi nie mających żydowskiego pochodzenia – żeby wymienić choćby trzech namiestników na Wschodzie: Heydricha, Franka i Rosenberga. (…)

  Czytelnik musiałby długo szukać, by znaleźć niezwykle pouczającą, a prawie całkowicie niedostępną na rynku księgarskim książkę „Zanim przyszedł Hitler” (1964), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder. Pisze on co następuje:

  „ŻYDOWSKIEGO POCHODZENIA lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”.

  Powyższa lista nie jest pełna, ale jest prawdziwa, co sprawdzić może każdy, kto bliżej zainteresuje się, jaki jest związek między chorobliwą nienawiścią Hitlera i jego paladynów do ich krewniaków, a powstaniem państwa Izrael.

  Generał policji i służby bezpieczeństwa Reinhard Heydrich zajmujący się zwalczaniem Żydów dokonał ciekawego odkrycia. Odkrył mianowicie pewnego człowieka. Człowiek ów był katolickim Żydem urodzonym w Hajfie, znał hebrajski i jiddisz, tak jak niemiecki. Jako dziecko przybył z ojcem do Solingen. Potem zaniosło go do Linzu, gdzie na długo przed anschlussem walczył dla Hitlera. Po ucieczce z Austrii wstąpił do SS. W gimnazjum w Linzu historii uczył go prof. Leopold Poetsch, który jak pamiętamy wpajał Adolfowi Hitlerowi antyżydowskie poglądy.

  Adolf Eichmann – bo o nim mowa – ambitny i rokujący wielkie nadzieje unterfuehrer SS, spotkał się z Adolfem Hitlerem, który podczas leśnego spaceru ujął za ramiona i długo patrzył w oczy człowiekowi, który chodził do tej samej szkoły co on. Resztę załatwił Heydrich dostarczając nowemu współpracownikowi odpowiednią metrykę z Solingen i wprowadzając go w obowiązki. W inne sprawy wtajemniczył go żydowski oficer SS Leopold von Mildenstein, przyjaciel syjonistów, który opracował plan mający na celu „wzbudzenie u możliwie największej liczby Żydów chęci wyjazdu do Palestyny.

  Gdy koledzy z SS dziwili się, co szuka w ich organizacji Żyd Eichmann odznaczający się typowym semickim nosem („przecież on ma na gębie klucz do synagogi”), słyszeli w odpowiedzi: „Nie gadać tyle! Rozkaz fuehrera”.

  MatkaPolka

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/09/wielka-hucpa-oskarzania-polakow-o-wspoludzial-w-holokauscie-zagladzie-zydow-powraca-jak-bumerang-ma-sluzyc-kilku-celom/#respond

 8. Prawda nas wyzwoli - także ta, a może przede wszystkim ta, o żydach said

  Wielka Hucpa – oskarżania Polaków o współudział w holokauście – zagładzie Żydów, powraca jak bumerang. Ma służyć kilku celom.

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/09/wielka-hucpa-oskarzania-polakow-o-wspoludzial-w-holokauscie-zagladzie-zydow-powraca-jak-bumerang-ma-sluzyc-kilku-celom/#respond

 9. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  To co robia wystrugani z banana zarzadcy Eurokolchozu, w dodatku mianowani,
  a nie wybrani, przechodzi wszelkie ludzkie pojecie.
  Odlot totalny, ale czego sie spodziewac od „mianowancow” ktorzy maja byc
  wierni i nie wazne, ze sa mierni.
  Miernosc byla ich glowna zaleta.
  Najglosniej krzycza o demokracji dyktatorzy.
  Pamietacie demokracje socjalistyczna?
  Czy Europa zdazy sie obudzic, zanim bedzie za pozno?
  Króluj Nam Chryste!!!

 10. OSTOJA said

  Zamiast demokracji wylazła nam dyktatura czyli reżim europejski.
  Imperium Rzymskie też z początku było demokracją a potem dyktaturą i się zawaliło.

 11. DzieckoPalikota said

  Do roboty POLACY Smieci w naszej kochanej OJCZYZINIE JEST CI DOSTATEK.

 12. solkraken said

  internet przeczołga tego pajaca ;))))

 13. marino said

  Ale pocieszające jest to,że już jacyś Niemcy się obudzili.Na razie ich niewielu na demonstracjach,ale lewactwu niemieckiemu i nie tylko doskwiera 15% poparcia dla Alternatywy dla Niemiec -AfD.Grecy znowu zaczynają swój chocholi taniec a Niemcy znów spieszą z kolejną pożyczką.Wiedzą,że muszą Greków czymś nakarmić aby nie otworzyli swoich północnych granic na oścież…

 14. pugnus said

  Wlasnie ta wypowiedz Junckera spotkala sie na hol. portalach internetowych z prawdziwa fala wyzwisk rzucanych na glowe genseka!Dostalo sie rowniez ,jak zwykle premierowi Rutte ,ktory w Holandii uwazany jest za podnozek Makreli,dla Polaka o tyle zabawne ,ze Holendrzy nie znaja jeszcze zjawiska o nazwie „Tusk”!
  Jest juz pierwszy bilans nieslawnego dealu Makrela -Erdogan.Tak wie od momentu wejscia jego w zycie Turcja odebrala z Grecji 376 nachodzcow w zamian za co Bruksela przejela z tureckich obozow 180 sztukow , a w tym samym czasie na greckich wyspach wyladowalo …9500 kandyfatow do macania Europejek!Tak wiec ktos tu z kogos chyba robi wariata!
  Makrela zas ze swojej strony w przyplywie szczerosci oswiadczyla ,ze owe €250 tys. za jednego dzikusa nie jest zadna kara tylko forma …. lojalnosci wobec europejskich partnerow ,ktorzy chetnie przyjmuja nachodcow!Tak wiec jezeli Polska odmowi przyjecia 1dzikusa ,ktorego przyjmie Reich ,to €250 tys. ,ktore od nas zainkasuje za to Reich zainkasuje bedzie wyrazem lojalnosci wobec ….Reichu !Tego nawet Szpak z Bolkiem nie wymyslil!

 15. Reblogged this on koniec iluzji matrixa.

 16. NC said

  To, że Jean-Claude Juncker tak myśli jest oczywiste, ale dziwi mnie, że powiedział o tym otwartym tekstem.
  Niedopatrzenie, brak czujności, czy pewność sukcesu?

 17. koliber said

  Jedno brzydkie slowo skur..syn

 18. Agnieszka said

  Ze swojego subiektywnego punktu widzenia ma rację. Niestety to unia, a nie wszystkie kraje członkowskie stanie się tworem part-time, czyli unią stricte gospodarczą, albo sie rozpadnie. Jest jeszcze trzecia opcja – wojna.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: