Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Nie da się zmusić do współdziałania ludzi, którzy nie znają zasad partnerskiej współpracy – J. Wilk. (wideo)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-10

tvasmeNie da się zmusić do współdziałania ludzi, którzy nie znają zasad partnerskiej współpracy – Jacek Wilk wyjaśnia powody, dla których nie można było i nadal nie można złączyć tzw. antystemowców, fragment debaty „Co po Unii Europejskiej? Jaka będzie Europa”, Warszawa, 25.04.2016 r. (Stanisław Michalkiewicz wyjaśnia, dlaczego Polska nie może naśladować Adolfa Hitlera) 

Komentarze 3 do “Nie da się zmusić do współdziałania ludzi, którzy nie znają zasad partnerskiej współpracy – J. Wilk. (wideo)”

 1. jak zwykle satyrycznie ale z ledwo ukrywaną trwogą said

  Naczelnik Polski ściga się w umizgach do „złotej pani Anieli” z Grzegorzem Schetyną! – Michalkiewicz

 2. Larum grają! said

  vandergraaf78:

  Niby p. Stanisław żarty przemyca, jak zawsze, ale pobrzmiewa z tego felietonu jakaś niewypowiedziana trwoga. Przecież my nie mamy polityków tylko jakichś pajaców, którzy nie mają żadnej wizji państwa. A to, co się dzieje z Kościołem po prostu przeraża. Jak w ogóle można kłaniać się jakiejś żydowskiej gazecie dla Polaków? Czy to oni tu będą nam mówić, jak mamy żyć, w co wierzyć, kogo popierać itd?
  Agresja przeciw Polsce narasta, a PiS nic nie robi, tylko, jak zauważył p. Michalkiewicz, podlizuje się Niemcom. Tragedia. Jakiś dziwny, zapewne kontrolowany, chaos panuje, do niczego dobrego nas nie doprowadzi.

 3. Na Studium Generale UW we Wrocławiu w dyskusji o trójkącie NAUKA – SZTUKA – TECHNOLOGIE prowadzący profesorowie przyznali,że WYWOŁYWANIE KRYZYSÓW ABY NA NICH ZARABIAĆ to jest SZTUKA.
  Aby była lepsza percepcja tego rodzaju sztuki można dostosować słownik Bertranda Russella dla komunizmu.
  Rektoraty Uniwersytetów Ekonomicznego i Wrocławskiego nie podjęły wniosku aby upowszechnić problem MOLOCHÓW Spółdzielczości Mieszkaniowej dla upodmiotowienia NIERUCHOMOŚCI,a w niej posiadacza mieszkania z wyodrębniona własnością,jako podstawowej jednostki rozliczeniowej.Ten rodzaj przekształcenia własnościowego ze SPÓŁDZIELCZOŚCI ŻYDOBOLSZEWICKIEJ wychodzi na przeciw konstytucyjnej gwarancji aby ochronić własność prywatną.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: