Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Awantura odnośnie IMIGRANTÓW w TVP NA ŻYWO! Co pan p…..sz, Kolego zmień zioło! 18+ Video

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-11

Program, który miał być HITEM TVP, stał się kompletną klapą. Mowa tu o „Studio Polska”, programie na żywo, do którego może wejść każdy. Niestety to „każdy” robi wielką różnicę. Dawno nie byłem świadkiem czegoś tak skrajnie głupiego i infantylnego.

Formuła ma polegać „niby” na tym, że może wejść kto chce z ulicy i wypowiedzieć swoje zdanie na dany temat.

W pierwszym odcinku tematem przewodnim byli, oczywiście „imigranci”. Szczerze? Brakowało tam, tylko dziada z babą! Obsługi technicznej było więcej, niż ludzi na widowni. 

Prowadzący: Jeden Konserwatysta, drugi Lewicowiec, w sumie także, to nie jest jakieś bardzo głupie, ale tu także kompletna porażka.

Jeszcze Maciej Pawlicki, no daje radę, ale ta pani, niejaka Katarzyna Matuszewska…kompletny żal i skrajna zapaść!

Pani Kasia w pierwszym odcinku „Studio Polska”, koniecznie chciała doprowadzić do jakiegoś konsensusu i zgody wśród spolaryzowanej publiczności, więc wymyśliła…Ach, jak ona wymysliła…

Prowadząca wymyśliła, zapewne bardzo długo myślała i musiała się tą myślą podzielić z widownią, mianowicie cytuje: „A może przyjmiemy do Polski, wyłącznie sieroty…?”

Umarłem…zniszczyła mnie…

Krzyknąłem: „Tak, tylko pięcioletnie…”, ktoś inny „przyjmijmy sześcioletnie”, oczywiście to był żart, ale pani Kasia nie zrozumiała i napisała na kartce, siedzicie? Lepiej usiądźcie: „Przyjmiemy do Polski, wyłącznie pięcioletnie sieroty…”.

Umarłem po raz kolejny…

Operator zrobił zbliżenie na kartkę i poszło na żywo w eter, ŻAL to mało powiedziane…to była jedna z najgłupszych sytuacji jakich byłem świadkiem, a wierzcie mi trochę głupot się w życiu naooglądałem, często bywam w Sejmie.

Drugi odcinek sobie odpuściłem, bo serio szkoda na takie coś czasu, lepiej przeczytać książkę, albo obejrzeć „Trudne Sprawy”.

Przeżyłem kolejny SZOK! Tylko ten był baaardzo bolesny, zaprosili do tego gniota Profesora Bogusława Wolniewicza…co? WTF? Jak można do czegoś tak skrajnie infantylnego zapraszać taką jednostkę? Raz, to już staruszek i ma milion lepszych rzeczy do roboty, dwa, no marnują wybitnemu umysłowi tak cenny czas.

Pan Profesor oczywiście mnie nie zawiódł i wyszedł w trakcie audycji, no bo z kim i o czym tu dyskutować? Tematem była zapaść UE.

Zmierzając ku końcowi, jeżeli na takie „BADZIEWIE” ma iść moje ciężko zarobione 15 złotych opłaty audiowizualnej to ja odpadam…

Poniżej nagrana awantura:

http://www.wrealu24.pl/index.php/polityka/306-awantura-odnosnie-imigrantow-w-tvp-na-zywo-co-pan-p-sz-kolego-zmien-ziolo-18-video

Komentarzy 5 do “Awantura odnośnie IMIGRANTÓW w TVP NA ŻYWO! Co pan p…..sz, Kolego zmień zioło! 18+ Video”

 1. Slowianin said

  Tylko w pysk przy……….c.W POLSCE TRZEBA ZROBIC CZYSTKIE z poprawnie politycznymi goscmi

 2. NC said

  Co za jeden ten brodaty przepocony gudłaj?

 3. ewa said

  A mnie się pomysł podoba, ale…..uwagi autora artykułu należy uwzględnić..

 4. hh said

  pisze/mówi się „odnośnie DO czegoś”

 5. Ryvan said

  Obie formy sa dopuszczalne. Przyklad: „odnosnie egzaminu, musze powiedziec…” lub „odnosnie do egzaminu, musze powiedziec…”. Do egzaminu trudno gadac. Hi Hi

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: