Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Grzegorz Braun: GROZI NAM WOJNA! Fizyczne wytępienie młodego pokolenia!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-11

 

Jest to fragment spotkania Grzegorza Brauna z Polonią w Kanadzie / kwiecień 2016. Zobacz cały film:

https://youtu.be/XHoJsMJlSBo

Komentarze 3 do “Grzegorz Braun: GROZI NAM WOJNA! Fizyczne wytępienie młodego pokolenia!”

 1. Jeszcze raz Brawo Łukasz Warzecha! said

  Pan Łukasz Warzecha wystąpił 09.05.216 o godz 8:00 w „Poranku TokFm” w towarzystwie Rafała Kalukina, Jarosława Gugały u Dominiki Wielowieyskiej. Audycję skróciłem, wybierając wypowiedzi Pana Warzechy oraz krótkie wprowadzenia.
  sbigi1999

 2. Josko said

  Kolejne spotkanie szefa MSZ z szefem Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego

  http://www.goniec.net/goniec/inne-dzialy/goniec-poleca/kolejne-spotkanie-szefa-msz-z-szefem-ameryka%C5%84skiego-komitetu-%C5%BCydowskiego.html

  Nasz korespondent w Warszawie zauważa, że we wtorek – tj. 11.05.2016 r., doszło do kolejnego już w krótkim odstępie czasu spotkanie ministra Witolda Waszczykowskiego z Davidem Harrisem, dyrektorem wykonawczym American Jewish Committee.
  I pyta, czy komuś się do czegoś spieszy?

  „Szef polskiej dyplomacji przedstawił delegacji AJC priorytety Polski na szczyt NATO w Warszawie w kontekście zagrożeń płynących ze Wschodu i Południa. – Zwiększenie obecności NATO w naszym regionie ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa Polski – oświadczył minister Waszczykowski. Strony omówiły także perspektywy rozwiązania konfliktu ukraińsko-rosyjskiego oraz sytuację na Bliskim Wschodzie. Strony zgodziły się co do szczególnego charakteru partnerstwa polsko-izraelskiego. „

 3. Co ta przeklęta dzicz chazarska, która odpowiada za wiele zbrodni na Słowianach, oczekuje od Polski. Jako potomkowie buntowników Nemroda, naciskani przez „swojego pana czarnego” wiją się jak jadowite plemię żmijowe. Tę dzicz doprowadzić do Procesu Norymberga II i rozliczyć m.in. za zbrodnie I-szej i II W.Ś. Zagrożenia idą dla Polski z południa i z zachodu i tych judeo-satanistów spotka Boża Sprawiedliwość. Amen.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: