Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Hanna Gronkiewicz-Waltz przed sądem?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-11

Hanna Gronkiewicz-Waltz przed sądem? 
Do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli wpłynął akt oskarżenia  przeciwko Hannie Gronkiewicz-Waltz o łamanie praw pracowniczych.
 

Przestępstwo to ścigane jest z oskarżenia publicznego. Zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat dwóch.
 

Jest to konsekwencja orzeczenia sądu z listopada 2015 r., którym uchylono wydane kilka miesięcy wcześniej postanowienie prokuratury o odmowie wszczęcia śledztwa w przedmiotowej sprawie.

Co to oznacza? Po raz pierwszy w najnowszej historii prezydent Warszawy  zasiądzie na ławie oskarżonych. W razie skazania prawomocnym wyrokiem sądu Hanna Gronkiewicz -Waltz z mocy prawa utraci zajmowane stanowisko i na wiele lat zostanie wykluczona z jakiegokolwiek życia publicznego – informuje Klub Radnych dla Bemowa.

„Problem z nieprzestrzeganiem przez władze Warszawy prawa i demokracji na Bemowie ciągnie się od ostatnich wyborów samorządowych. Legalnie wybrana przez mieszkańców większość w radzie dzielnicy powołała zarząd, który był na wszystkie sposoby zwalczany. Burmistrzowi Bemowa nie udzielono żadnych pełnomocnictw – zamiast tego dzielnicą mieli zarządzać pełnomocnicy prezydent Warszawy z pl. Bankowego. Co więcej, członkom zarządu Bemowa w ramach politycznych represji nie wypłacano pensji, a nawet nie zgłoszono ich jako pracowników do ubezpieczeń społecznych” – czytamy w oświadczeniu Klubu Radnych dla Bemowa.

http://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/hanna-gronkiewicz-waltz-przed-sadem,80469.html

Komentarzy 11 do “Hanna Gronkiewicz-Waltz przed sądem?”

 1. Anonimowy Polski patriota said

  I bardzo dobrze. Nareszcie może nadejdzie koniec samowoli chazarskiej w naszej Ojczyźnie.
  Zobaczcie za Polonica.net kim jest ta turecko mongolska kreatura:

  „Hanna Gronkiewicz-Waltz – Hajka Grundbaum – wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob, komuch, dywersant, dyletantka, obecnie prezydent Warszawy; poseł PO, głosowała za przekazaniem żydom w USA $65 miliardów bezpodstawnych „odszkodowań”.”

  Byłem na Bemowie przewodniczącym komisji w sprawie jej odwołania z funkcji prezydenta Warszawy. Mimo iż głosowało przeciw niej 87% ludzi, i to nie tylko w moim okręgu, nadal jest prezydentem Warszawy. Tak się żydo-chazaria wspiera Polaków mając w d…ie. To kto tu jest u siebie pytam się? My czy dzicz chazarska, która niszczy cały świat?

 2. Moher49 said

  To ściema dla publiki, to tylko mały grzeszek pani prezydent. Różne rzeczy się w Warszawie dzieją, kibuc się buduje, obrończyni lokatorów ginie spalona w samochodzie, żydzi odzyskują kamienice zburzone przez Niemców, odbudowane przez Polaków, antifa się szarogęsi, Ruch Narodowy jest pałowany.

 3. adam ryglowski said

  O to ,to – ALE ŚCIEMA !!!!!
  „Może być zagrożone karą W I Ę Z I E NIA ….”
  Ale kino !!!
  A przyładować miliona , lub połowę , i po kwadransie z „podczyszczonym” kontem puścić pierwszą damę z Warsiawki z Sądu .
  Nic tak nie boli , jak „sraczka” na koncie (albo hipoteka , czy też KOMORNIK 🙂 )
  Ale to powinien być Sąd , – a to co jest , to i ślepy widzi .

 4. pugnus said

  Zdaje sie ,ze PiS zaczyna pomalu rozumiec ,gdzie „muchy s.r.ac chodza” i dobiera sie Bufetowej do jej grubego kupra!Byle tak dalej ,ale z subsydiami dla tfurcow sztuki i kultury chyba pojechano dobrze po bandzie. Oto znowu Srodzina u Lisa wylala kolejne wiadra pomyj na nowy rzad, nazywajac caly stan rzeczy „polskim faszyzmem”! Moze prof. Glinski dolozylby jej jeszcze kolejny milion na jej lewackie fantasmagorie ,to w koncu odwalilaby sie ona od PiSu!
  A Jandzie po jej wywnetrznieniach w GazWybie powinno sie odebrac nawet te 150 tys, tlumaczac,ze zaszla pomylka….
  No ,ale na taki „jazz” to potrzebaby Maxa Kolonko!

 5. asia said

  Rozwalenie sanhedrynu Hajki Grundbaum to musi być priorytet !!! Okopała się ratuszu jak jakiś cadyk,dobrała wiernych braci w wierze i okrada warszawiaków na potęgę !!!
  Należy zastosować prawne ale bardzo radykalne środki aby jeszcze w tym roku rozwalić ten garbonosy układ !!!

 6. ruskiagent said

  Nikt nie usiądzie na żadnej ławie żadnych oskarżonych. Quod licet Iovi, non licet bovi.

  Może sie załozymy?

 7. Guła said

  Zapędziła emocja w „kozi róg”
  Pozostaje (jako i zwykle) przedawnienie.

 8. Emka said

  Za ta dziecine umierająca w szpitalu Dzieciątka Jezus powinna odpowiedziach przed sadem w pierwszej kolejności

 9. dariusz2b said

  Tak sobie przeczytałem komentarze i stwierdzam że jak dojdzie do procesu to będzie się działo. Przecież ta gronkiewicz jest parchatą żydówą więc z racji talmudu ma święte prawo robić z gojem co chce łącznie pozbawić goja życia. Przecież dla parchów jesteśmy nikim i dążę do tego czy będzie się opłacać walczyć z ży dem bo jak ten z tytułem świńskiej profesury gross zacznie pisać to znowu będzie afera o Polskim antysemityzmie i rasizmie.

 10. Za prawdę życie. said

  Hanna Gronkiewicz-Waltz – Hajka Grundbaum – wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob, komuch, dywersant, dyletantka, obecnie prezydent Warszawy; poseł PO, głosowała za przekazaniem żydom w USA $65 miliardów bezpodstawnych „odszkodowań”

 11. basia said

  Zaraz pojedzie na Jasną Górę i będzie drzeć ryj parchaty – „Jezus żyje Alleluja” To unych sprawdzony już sposób na wyjście z tarapatów politycznych.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: