Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

KOD gotowy na polski Majdan (eMisjaTv).

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-11


Komentarzy 25 do “KOD gotowy na polski Majdan (eMisjaTv).”

 1. Pol said

  Zamknij sie pan.

 2. j said

  Durne ludzie! Wypedzili wam z Polski miliony mlodych Polakow, wyprzedali i zniszczyli przemysl w kraju, ukradli wam pieniadze na emerytury, przedluzyli wiek emerytalny – i nikt z Was nie wyszedl na ulice!!!!
  A teraz wyszliscie na ulice by bronic zbrodniczych i mafijnych ukladow ze sprzedajnymi sedziami na czele? Na pasku zdrajcow i szubrawcow. Horror!
  Nic was nie nauczyly podpuszczone i podplacone „majdany” w Tripoli, Bagdadzie, Damaszku czy w Kijowie? Durne ludzie co oni z wami zrobili? Panie Boze, oswiec tych otumanionych biedakow, bo napytaja sobie prawdziwego nieszczescia! Grandziarz zydowski George Soros zaciera rece z uciechy, ze pieniazki, ktore wpompowal w polska zydokomune KOD-u nie poszly na marne.

 3. abc said

  http://bezdekretu.blogspot.kr/2016/05/spektakl-demokracji-iii-rp-czy-ostatnia.html

 4. Guła said

  Toż to polskojęzyczni (w zdecydowanej większości), drżący na samą myśl o odrodzonym państwie polskim. PiS to „organizacja przestępcza o charakterze zbrojnym” … szwetne

  A do snu kołysze unych mowa miłości prof. Niesiołowskiego …

  Antifa jakoś im nie przeszkadzał, a wręcz odwrotnie.
  Fałsz, obłuda, mataczenie a nade wszystko utrata apanaży. A płacić trzeba.

 5. Bronisław said

  Szanowna Pani J! Kończy Pani swoją wypowiedź słowami: „Panie Boze, oswiec tych otumanionych biedakow, bo napytaja sobie prawdziwego nieszczescia! Grandziarz zydowski George Soros zaciera rece z uciechy, ze pieniazki, ktore wpompowal w polska zydokomune KOD-u nie poszly na marne.”!!!
  A kto Pani J ma „praktycznie” oświecić „tych otumanionych biedaków”, jeżeli tak zwana „nasza elita” niemal w całości wysługuje się „naszym okupantom”, a kiedy pojawił się „prawdziwy prorok” Ksiądz Jacek Międlar to został natychmiast „spacyfikowany” przez „Sanhedryn”?!!! „Żniwo wprawdzie wielkie, ale…” Łączę gorące pozdrowienia!

  Króluj Nam Chryste!!!

 6. Carlos said

  Robota Wyborczej, Michnika ,Geremka i innych pejsatych sprawila ze wiekszosc Polakow niestety ale sa debilami.

 7. Pan Wacek said

  najgorsze qoorwy nie potrafiące wypowiedzieć poprawnie nawet jednego zdania.. z gębami kompletnych matołów,,

 8. Żywa, bezduszna kupa mięsa i tyle w temacie.

 9. Carlos said

  Przy kazdym szczegolowym pytaniu- z braku odpowiedzi- inwektywy. Czy z takim mozna cos pozytywnego zrobic?????

 10. Carlos said

  powinno byc:” z takim narodem”

 11. j said

  Ad.5 – Carlos

  Wie pan, troche pocieszajace jest to, ze tam byli glownie starzy ludzie. Nie widac wielu mlodych. Moze tylko ci cwaniacy sowicie podplaceni przez Petru 🙂
  A ci starzy wypowiadajacy sie przed kamera „bojownicy” z braku laku siedzacy godzinami przed telavizja i gadajacy tekstami z telavizji maja kompletnie zlasowane mozgi. Ma pan racje – to sa nieszczesne ofiary dzialalnosci wrogich Polsce Michnikow, Geremkow, Kwasniewskich, Hartmanow, Komorowskich, Hollandow, Szejnfeldow czy Gronkiewiczow. To ofiary tych diabelskich wampirow i dewastatorow naszego kraju.
  Pozdrawiam
  Kroluj na Chryste!

 12. DzieckoPalikota said

  Caly ten establishment pseudo=intelektualno=polityczny TO SA SAMI ZDRAJCY Ludzie bezczelni cyniczni ;gatunek czlowieka ktory sie poprostu SKURWIL.PYTANIE DO MLODEJ POLSKI (MLODZIERZY)……..I TE K………y MAJA RZADZIC POLSKA ..
  ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;NIGDY DOSC TEGO;;;;;;;;;;

 13. Bua said

  Pani chwaląca się, że pamięta bolszewików rozbawiła mnie.
  Jeśli mówiła prawdę, powinna mieć co najmniej 110 lat, a wyglądała na osobę która ma zaledwie tego połowę, czyli ok. 60 lat

 14. Jan said

  Jakby ktoś nie wiedział jak wyglądają goje, bez rozumne bydło
  To miał okazje popatrzeć. Bezrozumne bydło wychowane przez żydokomunę.

 15. Jesteśmy w mocy wariatów.... said

  Można plunąć na Trybunał

  No, wreszcie jest jakiś porządny pretekst do politycznej wojny w naszym nieszczęśliwym kraju – bo przecież składu Trybunału Konstytucyjnego, czy publikacji jego orzeczeń, nie mówiąc już o fochach jego prezesa, przypominającego nadęta purchawę pana Andrzeja Rzeplińskiego, niepodobna uznać za pretekst nawet do bójki na rynku w Psiej Wólce, a cóż dopiero – do politycznej wojny w naszym nieszczęśliwym kraju, do której wciągane są i Moce i Trony – również zagraniczne! Najlepiej byłoby w ogóle zlikwidować Trybunał Konstytucyjny, bo nie ma co mnożyć organów władzy ponad potrzebę – zaś materie którymi on się zajmuje, przekazać Sądowi Najwyższemu. Jak wiadomo, Sąd Najwyższy, podobnie jak i wszystkie inne sądy, jest niezawisły, co oznacza tylko tyle, że jak trzeba, to się słucha, a jak nie trzeba, to się nie słucha Prawdziwej Władzy – bo w demokracji, jak to w demokracji; są dekoracje i jest Władza Prawdziwa, która niekoniecznie musi rzucać się w oczy, zgodnie z przenikliwym spostrzeżeniem Antoniego de Saint-Exupery, który w „Małym Księciu” zauważył, że „najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. Sąd Najwyższy wielokrotnie udowodnił, że zna mores i ma poczucie misji, więc w tej sytuacji nie ma potrzeby fatygować jakichś nowych sędziów, zaprzysięgać ich, przebierać ich w „śmieszne średniowieczne łachy” i płacić im pensje, kiedy Sąd Najwyższy za te same pieniądze zrobi wszystko, jak się należy.

  Oczywiście są ludzie, którym się wydaje, że nie mogą wytrzymać bez Trybunału Konstytucyjnego i czytania jego orzeczeń w dziennikach urzędowych. Niedawno spotkałem taką osobę na rynku w Gnieźnie, gdzie próbowała namówić mnie do podpisania jakiejś petycji – bodaj w sprawie publikacji jakiegoś orzeczenia TK. Kiedy zapytałem ją, czy nie ma większych zmartwień, odparła, że jest „ważnym posłem” Nowoczesnej. Zapytałem ją tedy, czy mogę zadać jej osobiste pytanie, a kiedy mi pozwoliła, zapytałem, czy jest konfidentką którejś z tajnych służb. Trochę zarumieniona odparła, że nie. – To nie jest pani żadnym ważnym posłem – odpowiedziałem i oddaliłem się w swoją drogę. Ale nie tylko ważni, mniej ważni i całkiem nieważni posłowie mają wrażenie, że nie będą mogli wytrzymać bez Trybunału Konstytucyjnego i lektury jego orzeczeń. Za sprawą oficerów prowadzących przekonanie takie upowszechniło się w środowisku konfidentów, pożytecznych idiotów, no i oczywiście – w środowiskach żydowskich („a my wszyscy za Trybunałem Konstytucyjnym!”), więc dla nich, w czynie społecznym, składam propozycję zmiany sposobu wybierania sędziów TK. Ponieważ głównym zadaniem Trybunału jest recenzowanie prac Sejmu pod kątem ich zgodności z konstytucją, a poza tym panuje gusło, że Trybunał powinien być apolityczny (trzeba co prawda być kompletnym idiotą, by nie rozumieć, że – jak powiedziała Anna Bojarska – „od polityki uciec niepodobna”), to nie jest dobrze, jeśli tych nieszczęsnych sędziów wybiera Sejm. Sejm jest organem par excellence politycznym, najbardziej chyba upolitycznionym wśród organów państwa, więc jakże można wierzyć, że ten skrajnie upolityczniony organ potrafi wyłonić z siebie coś apolitycznego? Tylko idiota może wierzyć w takie bzdury, więc nic dziwnego, że nasz nieszczęśliwy kraj wygląda tak, jak wygląda. Jesteśmy w mocy wariatów, a to nie może skończyć się żadnym wesołym oberkiem. Zatem dla tych, co nie mogą wytrzymać bez Trybunału Konstytucyjnego, mam propozycję, by pozbawić Sejm możliwości wybierania sędziów TK. Kandydatów na sędziów powinna wyznaczać Krajowa Rada Sądownictwa – po trzech na każdy wakat – a spośród tej trójki prezydent wybierałby jednego sędziego i go zaprzysięgał.

  Jak się okazuje, rozwiązanie problemu Trybunału Konstytucyjnego jest bardzo proste, a jeśli do tej pory nie został on rozwiązany to tylko dlatego, że służył Wojskowym Służbom Informacyjnym za dogodny pretekst, by za pośrednictwem swoich politycznych ekspozytur, za jakie uważam Platformę Obywatelską i Nowoczesną z panem Petru na fasadzie, zainicjować i krok po kroku realizować scenariusz skierowany na niemiecką interwencję w Polsce, w następstwie której soldateska uzyska gwarancje pozostawania przy korycie w zamian za wykonywanie wobec mniej wartościowego narodu tubylczego brudnych czynności burgrabiowskich w służbie państw poważnych.

  Teraz jednak można już plunąć na ten cały Trybunał, bo jest jeszcze lepszy pretekst dla politycznej wojny w Polsce. Oto 7 maja odbyły się w Warszawie demonstracje. Obok parady Szumańskiego Komsomołu pod hasłem „Tu jest Europa!” (ciekawe kogo i w jakim celu Szumański Komsomoł informuje o czymś, o czym powinien wiedzieć nawet każdy chłopczyk?) z udziałem byłego prezydenta Komorowskiego i pani Hanny Gronkiewicz-Waltz, której najwyraźniej musiały spowszednieć ekstazy i orgazmy z Duchem Świętym – więc obok parady Szumańskiego Komsomołu odbyła się demonstracja Komitetu Obrony Demokracji, w której filutowi „na utrzymaniu żony”, kreowanemu na „Bolka” naszych czasów i wysuniętemu na fasadę KOD, asystowali aktualni oraz byli ludzie. Ponieważ organizatorom się wydawało, że było ich co najmniej ćwierć miliona, podczas gdy policja twierdzi, że tylko 30 tysięcy, aktualni i byli ludzie uznali to za lekceważenie, bo przecież ci wszyscy konfidenci, ci wszyscy pożyteczni idioci, ci wszyscy utrzymankowie partii nie tylko przybyli ale nawet podnosili do góry ręce w geście „Hande hoch!” – zapewne na znak posłuszeństwa wobec Naszej Złotej Pani. Rozgorzał zatem spór przypominający ten z opowiadania Stanisława Lema, kiedy to dwa mocarstwa prowadziły wojnę przez 10 lat, a potem jeszcze przez cztery – już tylko o to, by ustalić, kto właściwie wygrał. Czyż ten pretekst nie jest lepszy od tego całego Trybunału Konstytucyjnego, jego orzeczeń i przypominającego nadętą purchawę pana prezesa Andrzeja Rzeplińskiego?

  Stanisław Michalkiewicz

  • serwis „Prawy.pl” • 11 maja 2016

 16. Dopóki pokolenia ludzi sowieckich nie wymrą nic się nie zmieni. Oni nic nie rozumieją do nich nic nie dociera oni wiedzą lepiej. Nienawidzą Kaczyńskiego i koniec kropka.

 17. Prawda nas wyzwoli said

  Ziemkiewicz masakruje KOD – absolutna rewelacja

 18. Calgary said

  Decades ago George Orwell warned us that in 1984, war would be peace, truth would be lies, and love would be hate. Over the years, I’ve caught glimpses of what Orwell had in mind. But it is not until 2016 that I feel I can say his prognosis has come completely true.

 19. z youtube said

  Ziemkiewicz o koniach z Janowa, biznesie KOD oraz niemieckich mediach. MOCNE!

 20. o matko said

  Carlos,smutne to co napisales o polakach,choć z żalem,ale muszę Ci przyznać racje

 21. pugnus said

  Z tym Majdanem to przesada! Przeciez jedna polowa tych KODojebcow cierpi na reumatyzm a druga na podagre!Nie wytrzymaliby w namiotach nawet kilku minut!

 22. Maryla Danuta said

  Niedobrze się robi patrząc na tych zidiociałych starych ludzi – żydokomuna ma frajdę patrząc jak ci podpuszczeni debile plotą głupoty – i to właśnie za pieniądze Żyda Sorosa – wychodzicie niszczyć Polskę !! . Starzy i głupi !! Co wy durni ludzie wygadujecie i co z tego rozumiecie? Podprowadzają was przeciwko PIS-owi, bo złodzieje PO-PSL zniszczyli i rozgrabili Polskę, a wy ich bronicie ? Ile wam płacą – że opłaca się wam za judaszowe srebrniki – zdradzać i niszczyć Ojczyznę. Walczycie o oszustów i kryminalistów, którzy zniszczyli wszystko, a wy pomagacie im – dokończyć – niszczenia Ojczyzny !!! Co wy robicie, nauczcie się czytać, słuchać i patrzeć – na to co się dzieje !!! Nie chcecie bolszewizmu – to dlaczego ich popieracie w tym KODzie ?? Robicie wszystko, żeby zniszczyć polski rząd, polskiego Prezydenta, zniszczyć Polskę i Polaków!! Siebie też niszczycie !! Tak dużo wam zdrajcy płacą, że opłaca się wam robić z siebie debili, niszcząc Ojczyznę, przyłączyliście się do złodziei, oszustów, aferzystów – do tych którzy zniszczyli miejsca pracy waszym dzieciom i wnukom, rozgrabili majątek narodowy, a was wyprowadzają – do niby „obrony konstytucji”, obrony komunistycznego TK i żydo-komunisty Rzeplińskiego, broniliście Wałęsę „Bolka” – co wy robicie ?? Zrobiono z was kompletnych idiotów – starych ludzi – czy wy naprawdę tego nie widzicie i nie wstyd wam ???
  Nie boicie się Pana Boga ??? Matko Najświętsza wybłagaj opiekę dla Polski, Prezydenta , rządu PIS i dla Polaków – nie zważaj na tych lewicowych oszustów i tych, którzy – słuchając ich, zdradzają Ojczyznę i rodaków – odchodzą od Ciebie Matko i od Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Nie opuszczaj Matko naszego nieszczęsnego kraju – ci ludzie nie wiedzą co czynią !!!

 23. ruskiagent said

  A kto Pani J ma „praktycznie” oświecić „tych otumanionych biedaków”,

  My.

 24. ruskiagent said

  To była zmiana warty przy korycie, a nie żadna próba odnowy. To, co widziem, prosze wycieczki, to jest cyrk amatorów w murzyńskim domu dla obłąkanych. Gdziekolwiek władza nie pochodzi z rzetelnych wyborów, nie mozna mówić o ludowładztwie. Ponadto, my, jako naród, spadliśmy na taki poziom świadomości politycznej, że u nas nie będzie pracować żaden układ, który przypomina demokrację – a mam na myśli prawdziwą demokrację gdzie istnieje kontrola społeczna (np. prasłowiański wiecz). My zasługujemy w tej chwili na odpowiedzialną dyktaturę, gdzie lider, albo oligarchia liderów ma powszechne poparcie większości narodu i pracuje dla jego dobra.

  Pis z KODem to spektakl, który ludziskom zabiera cenny czas, energię i niestety trzeźwość spojrzenia na świat.

  Pozdrawiam panią J.

 25. Sofija said

  PO PiS KOD czy inna zaraza to Unia Wolności z przyległościami. Nic dobrego dla Polski nie zrobią.Służby, lożę, agentury OSZUŚci. Udają wolkę miedzy sobą a Polski coraz mniej.Wszyscy won.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: