Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Ukrainiec zaatakował funkcjonariusza Straży Granicznej nożem.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-11

Ukrainiec, który otrzymał decyzję o odmowie wjazdu do Polski, zaatakował funkcjonariusza Straży Granicznej. Do gardła przyłożył mu scyzoryk.

Do zdarzenia doszło na polsko – ukraińskim przejściu granicznym w Korczowej. 29-letni Ukrainiec który otrzymał decyzję o odmowie wjazdu na terytorium Polski, najpierw znieważył funkcjonariusza SG, a następnie dokonał na niego czynnej napaści przykładając mu do gardła niezbędnik m.in. ze scyzorykiem. 

– Wobec sprawcy zostały zastosowane środki przymusu bezpośredniego. W trakcie zdarzenia żadna z osób nie doznała obrażeń. Badanie obywatela Ukrainy na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, wykazało dwa promile – informuje Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej. Zatrzymany przyznał się do czynu i wyraził skruchę. Aktualnie, sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu.

Czytaj więcej: http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/przemysl/a/przylozyl-noz-do-gardla-straznika-granicznego,9975048/

Komentarzy 9 do “Ukrainiec zaatakował funkcjonariusza Straży Granicznej nożem.”

 1. Slowianin said

  Jaki ukrainiec ‚ rusin; Na dolek z nim I becki mu sprawic takie ze 1-rok bedzie w szpitalu lezal.bydlece nasienie.

 2. nido said

  to nie byl ukrainiec tylko syryjski uchodzca przechodzacy przez granice z bratnim krajem – 100% islamista – ktory dokonal zamachu terrorystycznego na PSG – zamach byl od dawna przygotowywany ale jak na razie nie przyznala sie do niego zadna organizacja. Obecnie prokuratura wraz z policja bada kto stal za zamachem oraz kto dostarczyl islamskiemu ekstremiscie scyzoryk. W kraju zostal ogloszony czerwony alarm na wypadek kolejnych islamskich atakow, Policja kontroluje powiazania islamskie wlascieli i najemcow sklepow lowieckich w celu wykluczenie czy scyzoryk nie zostal dostarczony islamskiemu terroryscie z Polski.

 3. o matko said

  O matko,co za debilne wpisy…

 4. Slowianin said

  Debiln wpisem jest rownierz twoj Mateczko poprawnie polityczna.To co robia politycy I tak zwani intelektualisci z piekla rodem .Jest prosta droga do WOJNY I nieszczesc.
  Zatrznij Mateczko myslec

 5. pugnus said

  Zdaje sie ,ze Nido znowu lewituje w vodkaprzestrzeni….
  A celnik mial szczescie ,bo ten rezun mogl przyjsc z pila lancuchowa ?A co ,nawet rezuny wiedza ,co to postep….

 6. Ryvan said

  Nido niech spada. A do ortografii należy „zatrząć” się trochę przykładać A na marginesie skad rusin wyskoczył?

 7. Kwal said

  A gdzie ten strażnik miał broń ?…

 8. ruskiagent said

  Strażnik miał broń przygotowaną przeciw innej zgoła nacji. Tej po drugiej stronie granicy. Znaczy się po pierwszej stronie.

  nas ma nie być.

 9. Proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który odwołuje się do antypolskich,bandyckich korzeni ma wpływ na polską politykę historyczną w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.
  Kolejna UTOPIA tym razem z wiarą w WOLNY RYNEK kreuje WOJNY SPRAWIEDLIWE w imię obrony DEMOKRACJI.
  Trwa WOJNA O PIENIĄDZ.Po jednej stronie koalicja petrodolarowa,a po drugiej antydolarowa bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.EURO zabiega o powiększenie wpływów europejskich przez pryzmat gospodarki niemieckiej.
  Jak w każdej wojnie trzeba mieć strategię,a jaka jest I jaka ma być POLSKA?!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: