Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Antyludzkie podejście europejskiej lewicy do fali islamskich gwałtów w Europie

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-12

Antyludzkie podejście europejskiej lewicy do fali islamskich gwałtów w Europie

 

Nielegalni islamscy imigranci są w Unii Europejskiej nową rasą panów. Wystarczy zostać „uchodźcą” i nie trzeba już pracować, dostaje się mieszkanie, a władze są tak przyjazne, że w obawie przed negatywnym odbiorem społecznym, tuszują nawet przypadki przestępstw, a sądy, za powszechne gwałty popełniane przez islamistów, skazują symbolicznie, jak za kłusownictwo. W Danii za zbiorowy gwałt na 14 letniej dziewczynce, oprawcy o kasztanowej skórze zostali praktycznie uniewinnieni.

Dziewczynka została napadnięta przez islamistów w lipcu zeszłego roku. Początkowo wyglądało to tak jak fala napaści z niemieckich miast. Zaczepiło ją trzech mężczyzn, obmacywali ją, a potem ośmieleni zaciągnęli ją w ustronne miejsce gdzie doszło do zbiorowego gwałtu. Normalnie za taki czyn grozi w Danii do 21 lat więzienia, ale nie dla islamistów. Najwyższy wyrok to 17 miesięcy więzienia, kolejny sprawca 10 miesięcy, a trzeci 344 godziny prac społecznych.

To tylko jeden z licznych przypadków, gdy władze naciskają na system wymiaru sprawiedliwości, aby traktował wyznawców Allaha z pobłażliwością. Ci sami ludzie, którzy z takim zapałem walczą o rozmaite lewackie wynalazki, takie jak genderyzm czy durnowate konwencje do spraw walki z przestępczością wobec kobiet, teraz bez zająknięcia stwierdzają, że jeśli molestowania czy gwałtu dopuszcza się imigrant, to w imię poprawności politycznej po prostu nie wolno go traktować jak każdego obywatela, ponieważ przysługuje mu specjalne traktowanie.

Zupełnie nie dziwi to, że europejska lewicę nienawidzi tożsamości narodowej, tradycji czy chrześcijaństwa, z którym lewactwo walczyło od zawsze. Teraz jednak mamy do czynienia z czymś znacznie bardziej szokującym. Wszelkiej maści marksiści, feministki i szeroko pojęte środowiska lewicowe, przez milcząca zgodę na islamski terror, wyrzekają się własnych wartości, o które tak zapalczywie walczyli. Dzieje się to tylko po to, aby kontynuować szalony plan rozwodnienia chrześcijaństwa islamem i jak widać ma to nastąpić bez względu na wszystko.

Lewacy trwający na swoich pozycjach bez względu na wszystko ocierają się o śmieszność i są w stanie nawet zaprzeczyć swoim ideałom, aby tylko nie przyznać racji tym, którzy od dawna przestrzegają przed realizacją utopijnego projektu multi kulti w wersji europejskiej. Europa popełnia spektakularne samobójstwo, a czasy spokoju nieuchronnie zbliżają się do końca.

 

Źródło: zmianynaziemi.pl

Komentarzy 7 do “Antyludzkie podejście europejskiej lewicy do fali islamskich gwałtów w Europie”

 1. salamandra said

  Jest jedno wyjscie: tylko STRZELAC, STRZELAC, STRZELAC albo uzywac MACZETY. Trzeba wziac sprawy w swoje rece. Ordnung MUST SEIN! Wahadlo wraca!

 2. solkraken said

  Warunkiem końca historii rządów ludzi na Ziemi jest warunek dopełnienia się zła. Tu się kryje sens faktu, że Bóg nie ingeruje fizycznie w obecne zło na świecie i wielu osobom wydaje się, że Bóg zapomniał o złu na świecie. Przez wolność wyboru, jaką otrzymał każdy człowiek, okaże się wkrótce co kryje się w sercu ludzi i będzie to prawdziwy koszmar. Nawet wiele kościołów zamiast głoszeniem Ewangelii zajęło się naprawianiem świata, „możemy uczynić ten świat lepszym” to refren wielu nie tylko piosenkarzy – chrześcijan ale i kaznodziei. Tymczasem Pan Jezus nakazuje aby zło zostawić na Jego osąd :

  Mt 13:30

  30. Pozwólcie obojgu róść aż do żniwa; a w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw chwast i powiążcie go w snopki na spalenie; pszenicę zaś zwieźcie do mego spichlerza.

 3. Guła said

  Orzekający najpewniej w rodzinach mają kogoś do zgwałcenia. Bo dla lewactwa taki gwałt może być wyróżnieniem i radością.

  Mateusz 4,1 – 13
  „… Wówczas wyprowadził Go w górę, pokazał Mu w jednej chwili wszystkie królestwa świata i rzekł diabeł do Niego: Tobie dam potęgę i wspaniałość tego wszystkiego, bo mnie są poddane i mogę je odstąpić, komu chcę. Jeśli więc upadniesz i oddasz mi pokłon, wszystko będzie Twoje …”

 4. dariusz2b said

  Ta Europa tak się zrobiła demokratyczna że jeszcze trochę to wyznawcy koranu jeszcze trochę to w imię wiary dostaną przyzwolenie na robienie co chcą i kiedy chcą.

 5. Maryla Danuta said

  I właśnie o taką lewacką „demokrację” w Polsce walczą KOD-owcy, nowoczesne „damy” z Petru, PO-paprańcy ze Schetyną, cała ta złodziejska, bandycka „opozycja” – a durni starcy – za marne grosze sprzedają swoją uczciwość, zdradzają swoją Ojczyznę, swoje dzieci i wnuki – idąc razem z tymi zdrajcami i zaprzańcami – upominać się o taką właśnie lewacką – żydo-komunistyczną „demokrację” !!. Oni też pewnie chcą wprowadzenia do Polski tych zasad „łagodności” wobec islamistów i sprowadzenia ich do Polski – w celu zapewnienia „swobód” obywatelskich – lewackiej, żydowskiej – demokracji, nie udało się gender to teraz trzeba inaczej zniszczyć Polskę przecież to nie ich Ojczyzna, Bydło tak właśnie kocha Polskę – przecież to tylko dla nich dojna „ojczyzna”. Zastanawiam się czy ci starcy wrzeszczący razem z tym KODem – zdają sobie sprawę, że niszczą swoją Ojczyznę i pomagają sprowadzić nieszczęścia na Polaków, żeby ci podli zdrajcy mogli odzyskać pełne koryto. Czy po audycie wreszcie ci „pomocnicy” Kijowskiego i reszty szarańczy – opamiętają się ???

 6. gość said

  Prof Wolniewicz: PIS razem z Brukselą okłamuje Polaków, że najeźdźcy to są uchodźcy!

  MEGA WAŻNE!!! Dlaczego PIS, który obiecał bronić Polskiej suwerenności i narodu, a nie informuje Polaków o tym o czym mówi nam prof. filozofii dr. hab Wolniewicz. Ba popiera nawet przyłączenie Turcji do UE ? Dzisiaj nie potrzeba holocaustu ani obozów koncentracyjnych, żeby zniszczyć daną rasę, naród, kulturę czy cywilizację! Wystarczy promować tam masową imigrację i mieszanie się ras (race mixing), plus odpowiednia propaganda (polityczna poprawność) i rozwiązania prawne np. zakaz walki o własną tożsamość narodową, rasową, kulturową i terytorialną, pod groźbą oskarżenia o ”rasizm” i ”ksenofobię”. W ten sposób można zniszczyć każdą różnorodność biologiczną, włącznie z białym człowiekiem. Wielorasowość i multikulturalizm = białe ludobójstwo

 7. asia said

  Na szczęście dla Polski i Polaków nasz kraj jest wybitnie nieatrakcyjny dla wszelkiej maści tzw.imigrantów.
  Spartańskie warunki w ośrodkach dla uchodżców,stały nadzór i „opieka” służb,marne kieszonkowe i wyżywienie na poziomie wystarczającym do życia.
  Nie ma szans na kilkaset euro zasiłków socjalnych,nie ma szans na dom lub mieszkanie od państwa,nie ma skupisk i diaspor wyznaniowych na terenie Polski itp.
  Ale jest za to czujny duch patriotyzmu w młodych,którzy nigdy w życiu nie dopuścili by do tego,aby w sylwestrową noc kolorowa dzicz masowo napastowała młode kobiety kraju,który udzielił im schronienia !!!
  Po pierwszych przypadkach islamskich „macanek” krew tych psów lała by się strumieniami po polskich ulicach i placach !!!
  I TA DZICZ BARDZO DOBRZE O TYM WIE I BOI SIĘ POLSKI I POLKAÓW !!!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: