Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Dlaczego do ogólnopolskich TV jako „eksperci” ciągle zapraszani są agenci komunistycznych służb oraz członkowie KC PZPR?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-12

Jeżeli po blisko 27 latach od rzekomego upadku komunizmu i powstania III RP w mediach mających zasięg ogólnopolski jako autorytet, moralista lub komentator bieżących wydarzeń występuje wysoki funkcjonariusz PZPR, agent komunistycznych służb lub oficer Ludowego Wojska Polskiego, to widać, jak bardzo coś poszło nie tak.

I właśnie dlatego w naszym kraju wciąż jest potrzebna głęboka zmiana.
   

Pisałem już o tym kilka miesięcy temu, ale nie zaszkodzi powtórzyć – szczególnie, że agenci komunistycznych służb, milicjanci oraz wysocy członkowie PZPR nadal są stałymi gośćmi ogólnopolskich telewizji (wyjątek w tej mierze stanowi jedynie TVP). Odpowiedź na pytanie dlaczego po blisko 27 latach od rzekomego upadku komunizmu są oni wciąż zapraszani do TV i traktowani tam jako autorytety, moraliści lub komentatorzy bieżących wydarzeń jest bardzo prosta. III RP została stworzona przede wszystkim dla ich wygody i bezpieczeństwa. To oni, po 1989 roku, przejęli kontrolę nad biznesem i mediami. To oni zasiadali w zarządach spółek wydzielanych z majątku upadającego PRL. To oni kierowali nowopowstałymi bankami komercyjnymi, które zostały wyodrębnione z NBP. To ludzie powiązani z PZPR i ustrojem „demokracji ludowej” decydowali o kształcie i kierunkach rozwoju III RP. Pod tym względem porozumienie zawarte najpierw w Magdalence, a później przy okrągłym stole nie przyniosło dla zwykłych Polaków żadnego pożytku.

Stworzono iluzję, jakoby wielkim sukcesem porozumienia pomiędzy przedstawicielami reżimu PRL oraz części „umiarkowanej” opozycji powiązanej różnymi koligacjami z PRL (Michnik, Mazowiecki, Geremek, Kuroń) było stworzenie wolnego rynku w Polsce. Uwolnienie gospodarki miało przesłonić wszelkie inne konsekwencje „porozumienia”, którego głównym celem było zachowanie przywilejów grupy związanej z PRL. Kategorię „wolny rynek” podciągnięto do rangi mitu, czegoś, co dano nam – zwykłym Polakom – w akcie łaski wynikającej z „mądrego” dogadania się elit władzy PRL z elitami „konstruktywnej opozycji”. A czymże jest „wolny rynek” – pytam się? Przecież jest to sytuacja całkowicie naturalna, kiedy o obrocie gospodarczym decyduje czynnik popytu i podaży kształtowany przez zwykłych ludzi – czyż nie mam racji? Tak więc uczestnicy okrągłego stołu rzekomo dali nam coś, co w istocie swojej jest czymś zupełnie naturalnym, co wynika wprost z charakteru społecznych relacji. Tego nie można „dać”, a następnie kreować wizję, jakoby był to efekt fantastycznego porozumienia bez precedensu w skali świata. To trochę tak, jakby ktoś powiedział, że od dziś pozwala nam oddychać powietrzem, gdyż jeszcze do wczoraj było to zakazane…

Kilka dni temu obchodzono rocznicę zakończenia II wojny światowej. Zgadnijcie kogo redaktor Gugała zaprosił do rozmowy tuż po wydaniu głównego serwisu informacyjnego w Polsacie… Tak, tak – był to towarzysz Ciosek. Tak, że tego…

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

Komentarzy 10 do “Dlaczego do ogólnopolskich TV jako „eksperci” ciągle zapraszani są agenci komunistycznych służb oraz członkowie KC PZPR?”

 1. Aby lepiej zrozumieć globalizm z UTOPIĄ tym razem z wiarą w WOLNY RYNEK dla tych potrzeb można dostosować słownik Betranda Russella dla komunizmu.Stąd wybrańcy procesu transformacji z odbiciem się od ściany komunizmu do ściany globalizmu..

 2. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Wlasnie dlatego poniektorzy nazywaja obecnego potworka PRL Bis.

  Prosze przeczytac na stronie wPolityce.pl komentarz do wczorajszej
  burzy w szklance wody, pana Lukasza Warzechy.
  Trudno sie nie zgodzic z wiekszoscia tez tej publikacji.
  Chcialoby sie napisac: „artsci ze spalonego teatru”.
  Wszyscy, albo prawie wszyscy.
  Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze nadal wieksza czesc narodu
  bezrefleksyjnie lyka ten chlam.

 3. Kwal said

  Jest tak dlatego bo dalej tkwimy w komunie a pisząc dosadniej w żydokomunie. Nadal żyjemy w świecie, który operuje półprawdami i kłamstwem…obecne zmiany niby są, ale są to zmiany pozorne, czyli takie, żeby wszystko zostało po staremu…

 4. panMarek said

  Dlaczego do ogólnopolskich TV jako „eksperci” ciągle zapraszani są agenci komunistycznych służb oraz członkowie KC PZPR?
  Dlatego, że od A.D. 1944 naród sowiecki gnębi Polaków i robi z nich gówno (Józef Mackiewicz – Droga donikąd) i nic po 1989 się tu nie zmieniło. Tak to potomkowie KPP/GL/AL/IW/UB/SB robią z ludzi niewolników.
  Ci „eksperci” to są potomkom GL/AL, NKWD i pomniejszych bandytów oraz komuchów i pomniejszych zdrajców pracują nad tym, aby zachować „wadzę” którą ich tatusiowie wywalczyli sobie mordując i wywożąc na „białe niedźwiedzie” setki tysięcy Polaków (żołnierzy podziemia, chłopów ich wspierających, …) od AD 1944.
  „raz zdobytej władzy” nie oddadzą nikomu nawet jakby mieli ucinać ręce. Cała PRL bis, spadkobierczyni najlepszych tradycji zbrodniczej PRL – państwa, które wymordowało ok. 250 000 najlepszych Polaków w latach 1944 – 1989. „Mafia przeniknęła do struktur państwa?”
  Nic podobnego, ona zawsze tam była przynajmniej od A.D. 1944,
  Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

 5. Polacy Polakom said

  Pomóżmy śmiertelnie chorym ludziom na lekooporną sepsę !

  Nie znamy dnia ani godziny… nie wiemy czy nas czy naszych bliskich to nie spotka dzisiaj czy jutro !
  Co wtedy ??

  Czy chcielibyśmy znaleźć się w sytuacji, gdzie medycyna jest BEZRADNA ??

  UWAGA !!!! PRZEKAZUJCIE DALEJ !!!
  http://www.poranny.pl/wiadomosci/bialystok/a/smiertelnie-grozna-bakteria-klebsiella-pneumoniae-typu-new-delhi-dotarla-do-bialegostoku,9977480/?mc_cid=17905049ac&mc_eid=95cde0a79c

  Dla przypomnienia,

  email ten (kopia poniżej) wysłałem 02.05.2016. Do tej pory nie mam odpowiedzi, Czy ktokolwiek słyszał, że problem został opanowany? Czy mamy do czynienia z zamieceniem go pod dywan, a ludzie niech sobie umierają?
  Jeśli tak jest to, nie możemy na to pozwolić !
  Jeżeli macie w rodzinie, wśród przyjaciół czy znajomych kogoś, kto ma sepsę, która nie reaguje na żadne leki, lekarze nie wiedzą co zrobić i osobie tej grozi zgon, bardzo proszę zawiadomcie mnie o tym pisząc na :

  sepsa@ukryteterapie.pl
  Spróbuję coś zrobić !!!
  W szczególności chodzi mi o osoby, które w tej chwili walczą o życie z powodu zakażenia bakterią New Dehli.
  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  Główny Inspektor Sanitarny – Marek Posobkiewicz
  Główny Inspektorat Sanitarny
  ul. Targowa 65
  03-729 Warszawa
  Data : 02.05.2016
  Szanowni Państwo,

  W związku z ostatnim doniesieniem jakie ukazało się w mediach :

  http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,lekooporna-bakteria-w-szpitalach-bedzie-narada-epidemiologow,201187.html
  Informuję że :
  Istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo opanowania, zredukowania czy nawet całkowitego zlikwidowania tego problemu we wszystkich szpitalach w Polsce.
  Wiąże się to z podaniem dożylnym dużej ilości tzn.ok.100 do 200 g askorbinianu sodu (co w pewnym zakresie opisałem w mojej książce).
  Bezpieczeństwo tej metody, jest tak wysokie, że niniejszym oświadczam, iż zgłaszam się ochotniczo na podanie mi askorbinianu sodu w wyżej wymienionej ilości, z zachowaniem wszelkich obwarowań prawnych, jakich byście Państwo ode mnie wymagali.
  Informuję również, że metoda ta jest już w Polsce stosowana w przypadkach sepsy (niestety nielegalnie) gdzie pacjenci nie utracili życia pomimo tego, że metoda ta była zastosowana, kiedy byli oni już w stanie agonalnym.
  Rozumiem, że ta metodologia nie jest znana w Polsce, jednakże w obecnej sytuacji, jakiekolwiek zwlekanie ze zrobieniem czegoś bardzo konkretnego, spowoduje niepotrzebną śmierć wielu pacjentów zwłaszcza, że standardowe podejście się nie sprawdza.
  W przypadku zainteresowania Państwa rozwiązaniem tego niezwykle poważnego problemu, bardzo proszę o natychmiastowy kontakt.
  Z wyrazami szacunku,
  Jerzy Zięba
  Autor : „UkryteTerapie – czego Ci lekarz nie powie”
  http://ukryteterapie.pl/
  http://www.polacydlapolakow.pl/
  https://web.facebook.com/ukryteterapie
  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  Pozdrawiam,
  Jerzy Zięba

 6. basia said

  Łeeee! co to za POlityka byłaby bez ałłtorytetóf?????

 7. Hasbara said

  Cały czas są te zydokomuszate qrw…y zapraszane do żydowskiej TVP także.
  Magdalenka i kanciasty stół dalej obowiązują.
  Nic się nie zmieniło za PIs…dy i nic się nie zmieni; dalej żyjemy w totalitarnym państwie i nie jesteśmy wolni.

 8. @Hasbara
  Proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który zaktywizował militaryzację handlu wojną i pokojem,rządzi się swoimi prawami.

 9. Wspomnienie chorego na sepsę said

  Ja przeżyłem sepsę pijąc ponad-maksymalne dawki srebra koloidalnego oraz używając miodu (1.5 kg tygodniowo) i około 1000.mg. witaminy „C”. dziennie. Przeżyli sepsę i inni ludzie, którym to poleciłem. Ale teraz z aptek wycofują srebro koloidalne i tylko sprzedają to srebro do użytku zewnętrznego, do smarowania. (depopulacja postępuje jak widać?)

  Można też kupić aparaturę do własnej produkcji srebra koloidalnego co bardzo polecam. Nigdy nie wiadomo co może się przydarzyć a może być za późno.

  To nie są żarty. Było to w 2008 roku, kiedy szpital kazał powiadomić rodzinę o moim prawdopodobnym odejściu. Żyję do dziś.

  Zarazili mnie sepsą (gronkowcem złocistym) w szpitalu na Kasprzaka w Warszawie. Brud i syf tam był ogromny. Wylany z kaczki mocz stał 2 dni, zanim moja żona go sprzątnęła. Personeli nie zmieniał rękawiczek. Opatrywali ropiejące ran i w tych samych rękawiczkach szli do innych pacjentów. Nic nie dawały uwagi pacjentów. Omijajcie ten syfiasty szpital.

  Złożyłem skargę do prokuratury ale zbyli mnie powiedzeniem, że to bezpodstawne i sprawy nie poprowadzili. Qrwy medyczne mogą wszystko. Żyd żydowi oka nie wykole.

 10. Można mieć nadzieję,że po ocenie ministerialnej będzie ruch na rzecz upodmiotowienia NIERUCHOMOŚCI,a w niej posiadacza mieszkania z wyodrębniona własnością w Spółdzielczości Mieszkaniowej.
  Dążenia aby utrzymać ŻYDOBOLSZEWICKĄ spółdzielczość z rozliczaniem do przysłowiowego „wspólnego kotła” popiera :
  -sądownictwo
  -biegli rewidenci badający sprawozdania finansowe i bilans zrzeszeni w Krajowym Związku Biegłych Rewidentów.
  -lustratorzy prowadzący kompleksową lustrację z ramienia Związku Rewizyjnego Spółdzielczości Mieszkaniowej RP w Warszawie.
  Giną zatem dążenia aby SPÓŁDZIELCZOŚĆ MIESZKANIOWA była SPÓŁDZIELNIĄ WŁAŚCICIELI MIESZKAŃ.

  Problem w formie SKARGI na działalność Sądownictwa i Komisji Nadzoru Audytowego,że nie uwzględnia się odpowiednich standardów, wynikających z ustaw o s.m i rachunkowości,przy sporządzaniu i badaniu sprawozdań finansowych i bilansów złożyłem na ręce Pani premier Beaty Szydło.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: