Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Niemcy wkrótce mniejszością w trzech dużych miastach

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-12

Augsburg, Stuttgart i Frankfurt pierwszymi większymi miastami, w których Niemcy będą stanowić mniejszość – czytamy niepokojącą dla Niemców prognozę w gazecie ‚Augsburger Allgemeine’.

Jens Schneider w wywiadzie dla gazetyAugsburger Allgemeine analizuje, że Augsburg będzie jednym z „pierwszych dużych niemieckich miast, gdzie ludzie ze środowisk imigracyjnych będą stanowić większość społeczeństwa.”

Profesor Schneider, który osobiście popiera masową imigrację do Niemiec i Europy wyjaśnia, że oficjalne statystyki pokazują, że jedna na pięć osób mieszkająca w Niemczech ma zagraniczne korzenie. Dzieje się tak zwłaszcza w obszarach miejskich, gdzie odsetek „ludzi z rodzin imigranckich” wzrasta wykładniczo.

W Augsburg zagraniczne korzenie posiada 43 procent mieszkańców. Eksperci prognozują, że także Stuttgart i Frankfurt dołączą do pierwszych miast, w których imigranci staną się większością. – mówi w wywiadzie. Tendencja ta jest szczególnie widoczna wśród dzieci w wieku przedszkolnym, gdzie ponad połowa wszystkich sześciolatków to imigranci.

Również ponad połowa osób z rodzin imigranckich jest już w posiadaniu obywatelstwa niemieckiego. Schneider przekonuje, że „integracja będzie największym wyzwaniem w najbliższych latach.”

źródło: augsburger-allgemeine.de

Za: ndie.pl

Komentarzy 6 do “Niemcy wkrótce mniejszością w trzech dużych miastach”

 1. Slowianin said

  koniec Niemiec.Mysle ze to dobry prognostyk dla POLSKI.

 2. piotr said

  jakie obywatelstwo niemieckie? Ten administracyjny obszar od 100 lat, a może dłużej znajduje się pod okupacją. Nie ma traktatu pokojowego po I wś, a co dopiero po II. To jest emulacja państwa. Kim był AH i jego pomocnicy a także inni „kanclerze”?

 3. pugnus said

  Pamietam jak jeszcze z 3/4 lata temu Makrela oglosila fiasko multikulti ,zeby potem ,najwyrazniej na rozkaz jakiegos sanhedrynu nagle, wbrew temu co wczesnie stwierdzila , wprowadzic w czyn ” kalergizacje ” Europy!Nawiasem dostala ona rowniez odznaczenie imienia Kalergi/Vanderhove,ktory to jak wiadomo jeszcze w 1927 zapowiedzial zniszczenie bialej rasy w Europie i zastapienie ja rasa ” bezowa” ,a nad tym nowym tworem, wladze mieliby objac Zydzi!
  Poniewaz na drodze do realizacji tego niecnego celu stoi jeszcze Rosja zatem wszystkie sily jakimi dysponuja „uny” skierowane sa do walki z nia ,a PiS niestety w tym uczestniczy!

 4. Ważne! Zobacz koniecznie!

  Przyszły Regent Królestwa Polskiego

 5. Bernard Korzeniewicz said

  Od rana same dobre wiadomości…

 6. gość said

  Świńska głowa podrzucona Merkel

  Niemiecka policja szuka nieznanych sprawców, którzy w sobotni poranek podrzucili pod drzwi biura kanclerz Angeli Merkel w Stralsundzie świńską głowę z dołączonym obraźliwym listem – poinformowała agencja AFP.

  Patrol policji znalazł zwierzęcą głowę w sobotę rano podczas rutynowego patrolu. Obraźliwy tekst był adresowany do kanclerz. Stralsund należy do okręgu wyborczego Merkel, w którym zawsze od 1990 r. zdobywała mandat do Bundestagu.

  Źródło: Schweinekopf vor Merkels Büro in Stralsund abgelegt
  http://www.dzienniknarodowy.pl/488/swinska-glowa-podrzucona-merkel/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: