Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Grzegorz Braun: W tej chwili grozi nam WOJNA cywilizacji! Jedyny taki wywiad!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-13

Komentarzy 10 do “Grzegorz Braun: W tej chwili grozi nam WOJNA cywilizacji! Jedyny taki wywiad!”

 1. Maciej said

 2. gość said

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/redzikowo-rusza-budowa-tarczy,643315.html

 3. dana46 said

  re:1
  Jakże trudno zrozumiec, że nikt z Sejmu, nikt z posłów- katolików – nie przywitał Matki Bożej w obrazie częstochowskim. To poprostu niezrozumiałe dla zwykłago katolika Polaka. Kogo się przestraszyli, kogóż tak się boją, że nie było nikogo nawet nie tyle odważnego co normalnego aby wyjść na spotkanie ???
  By przyznać się do Królowej Polski ???
  To przecież nasza codzienna modlitwa pozwoliła wyprosic u Pana Boga ten wynik wyborów w 2015 roku tak iż większość przyznających się do wiary katolickiej jest w tym Sejmie i w Senacie oraz to, że prezydent andrzej Duida to praktykujący katolik .
  Trzeba nam i Wam za to Panu Bogu gorąco dziękować, a nie udawac, że to wasza zasługa, ale także trwać w pokorze i miłości Syna Bożego. Dzięki Ci Panie Boże za Księdza Natanka, za jego cierpienie, za jego wielka wiarę i miłość do Ojczyzny.

 4. j said

  Oto cala Polska widziala z jakimi rycerskimi honorami Maryja, Królowa Polski dostojnie dotarla sie do bram Sejmu. W zorganizowanej obstawie polscy policjanci nareszcie godnie pelnili swoja sluzbe….
  Krolowa Polski przyszla do Warszawy by poruszyc podobno oddane Jej serca i umysly polskich parlamentarzystow…
  Moj Boze, a czy ci „polscy” parlamentarzysci byli gotowi godnie przyjac swoja Krolowa? W ogole jakkolwiek przywitac Ja w Sejmie lub przed Sejmem?
  Odpowiedź niestety brzmi NIE!!! Pytanie tylko czy jesli rycerze Chrystusa Krola za jakis czas znow stana z Jej cudownym wizerunkiem przed izba polskiego parlamentu czy ci „polscy” parlamentarzysci zachowaja sie tak samo? Podle i niegodnie?
  Pan prezydent Duda bacznie sledzi codzienne wydarzenia. Bardzo pilnuje by nie spadly mu slupki poparcia. Na przyklad na twitterze blyskawicznie dolaczyl do zalobnikow po Marii Czubaszek.
  Czy mogl nie zauwazyc tej wielkiej maryjnej manifestacji przed Sejmem? Watpie. Ale udawal, ze nie widzi. Udawal, ze nic nie wie choc byl zaproszony osobiscie przez ks. Natanka. Tchorzliwie schowal glowe w piasek bojac sie zapewne reprymendy swoich mocodawcow, ktorych my nazywamy tu umilowanymi starszymi bracmi w wierze.
  To jasne, ze nie on uratuje Polske przed narzucanym Europie szatanskim nowym porzadkiem swiata.
  Mozemy to zrobic my, modlac sie goraco na rozancu oraz Rycerze Chrystusa Krola lub im podobni. Jesli starczy im sil, odwagi i konsekwencji w dzialaniu.
  Kroluj nam Chryste!

 5. Bronisław said

  W pełni podzielam Pani wypowiedź, Pani J! „Pan prezydent Duda bacznie sledzi codzienne wydarzenia. Bardzo pilnuje by nie spadly mu slupki poparcia. Na przyklad na twitterze blyskawicznie dolaczyl do zalobnikow po Marii Czubaszek. Czy mogl nie zauwazyc tej wielkiej maryjnej manifestacji przed Sejmem? Watpie. Ale udawal, ze nie widzi. Udawal, ze nic nie wie choc byl zaproszony osobiscie przez ks. Natanka. Tchorzliwie schowal glowe w piasek bojac sie zapewne reprymendy swoich mocodawcow, ktorych my nazywamy tu umilowanymi starszymi bracmi w wierze”.
  A, czy ten cały „układ okrągłostołowy” nie ma przypadkiem antypolskich (innych) zamierzeń do wykonania, co tłumaczyłoby ich działania, w wyniku których Nasz Polski Naród ulega permanentnie samolikwidacji?!!!

  Serdecznie Panią pozdrawiam i życzę dalszej owocnej pracy! Króluj Nam Chryste!!!

 6. Uważny Obserwator said

  „wojna cywilizacji” – to abstrakcyjne pojęcie

  Trwa odwieczna wojna dobra ze złem i to jest jedyna słuszna formuła, cała reszta niejasnych, zafałszowanych pojęć, to wymysł krętaczy, manipulatorów.

  Islam nie jest cywilizacją a li wyłącznie produktem wymyślonym przez pokolenie izmaelowo-annaszowo-kajfaszowe.

  Zbrodnicza sekta wymyślona w VII w po Chrystusie, tylko po to, by odgrywać rolę kolejnego szatańskiego narzędzia przeciw temuż Chrystusowi.

  Islam mahometański nigdy nie powinien otrzymać statusu religii, a otrzymał, pomimo oczywistych barbarzyńskich korzeni

  Pomyślcie!, ilu chętnych, gdyby mogło obcięłoby mi głowę i pograło nią w piłkę, zatem co to ma wspólnego z religią, gdzie tu jest jakakolwiek analogia do chrześcijaństwa wywodzącego się wprost od Chrystusa….
  Żydzi za pomocą wymyślonego przez siebie Islamu zaczynają etap całkowitej likwidacji Kościoła Katolickiego, skutki tego planu widzimy i odczuwamy boleśnie na co dzień.
  Lucyfer się rozpędził, rozzuchwalił i z niepohamowaną pychą przyspiesza, po prostu żyjemy w czasach ostatecznych, tak uważam, ale bardzo chciałbym się pomylić.

 7. z sieci said

  Rafał_Ovile napisał:

  1. Manifestacja była historycznym i ogromnym wydarzeniem katolików, którzy pragną aby Polska była królestwem Maryi i Jezusa.

  2. Sam pochód, w którym najważniejsza była nasza Hetmanka – Królowa Polski i liczne relikwie świętych był wypełniony symboliką Kościoła walczącego, cierpiącego i triumfującego. Ta szarża intonująca piękne pieśni i modlitwy w języku Kościoła – łacinie – podniosła serca wielu, w tym „ostrożnych” sympatyków Ks. Piotra Natanka.

  3. Brak realizacji celu przyjęcia obrazu Królowej Polski przez Sejm wynika z zaburzonej hierarchii kultu czci w sercach i rozumach przedstawicieli władzy. Brak obecności Pana Prezydenta lub Pani Premier na uroczystościach zawierzenia Polski Matce Bożej 3 maja w Częstochowie było zlekceważeniem naszej Królowej podczas gdy w tym samym czasie uczcili Konstytucję, w której nie została uznana Królową Polski. Kolejno 13 maja Pani Premier uczciła św. Jana Pawła II a Matki Bożej Fatimskiej na konferencji nie wspomniała.

  4. Uzasadnione jest pytanie czy miejsce – członkowie i ściany Sejmu – gdzie nie uznaje się Królowej Polski i w obecnej chwili prawnie łamie się przykazania Boże zezwalając na zabijanie dzieci nienarodzonych zasługuje na oddanie należnej czci i miejsca Matce przy Krzyżu cierpiącego Chrystusa?

  5. Chociaż Ks. Piotr Natanek zgromadził potężną armię Rycerzy Chrsytusa Króla to potrzeba zrealizować szersze zjednoczenie środowisk katolickich w modlitwie i działaniu aby władze Polski duchowo i praktycznie oddały należny kult hyperdulia po Panu Bogu i przed świętymi Królowej Polski, która poprowadzi nas do Triumfu – królestwa Jej Syna.

  Króluj nam Chryste!

 8. Polacy mają takich szemranych przywodców i taki szemrany sejm na jaki zasługują said

  Telewizja Republika – RYCERZE CHRYSTUSA 12 05 2016

 9. zasiane ziarno wzejdzie said

  2016-05-12 Manifestacja ► Przemarsz Krakowskim Przedmieściem

  https://gloria.tv/article/xvUDLMQGa2f

 10. zasiane ziarno wzejdzie said

  2016-05-12 Warszawa 12°° ► Manifestacja, Królowa idzie do Sejmu◄

  https://gloria.tv/video/yG6jGv1h4Bu

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: