Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

USA jest imperium które musi kontrolować de facto cały świat.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-13

Podczas przemówienia na posiedzeniu Rady do Spraw Globalnych w Chicago, 3 lutego 2015r dr George Friedman, założyciel i prezes Stratforu opisuje otwarcie, iż USA jest imperium które musi kontrolować de facto cały świat by zapewnić sobie dominację i ochronę. W Europie opisuje on, iż od 100 lat USA walczyło z wszelkimi możliwymi formami bliskiej współpracy pomiędzy Niemcami i Rosją, które razem stanowią siłę mogącą zagrozić Stanom Zjednoczonym.


„Podstawowy problem USA który od wieków angażował nas w I, II wojnę światową i zimną wojnę to relacje pomiędzy Niemcami i Rosją, ponieważ razem są jedyną siłą która może nam zagrozić i upewnienie się, że to nie nastąpi.” stwierdza Friedman, dodając „Dla USA zasadniczym zagrożeniem jest Niemiecki kapitał i technologia oraz naturalne zasoby Rosji i jej siła robocza jako jedyna kombinacja która od wieków piekielnie przeraża Stany Zjednoczone.”

Aby obecnie do tego nie dopuścić proponuje sponsorowanie i dozbrajanie wszystkich stron konfliktu w Europie, by prowadziły wzajemnie wyniszczającą wojnę, chroniąc w ten sposób interesy strategiczne USA.

„Myślę, że masz w zupełności rację, nie możemy jako imperium tego robić. Wielka Brytania nie okupowała Indii. Wzięła różne stany Indii i zwróciła je przeciwko sobie zapewniając brytyjskich oficerów dla Indyjskiej armii. Rzymianie nie wysyłali wielkich armii. Ustanawiali królów podległych cesarzowi, i ci królowie byli odpowiedzialni za utrzymanie pokoju. Tak więc imperia które bezpośrednio okupowały, jak nazistowskie imperium, upadły.” dodał w dalszej części prelekcji.

„Polityką jaką bym zarekomendował jest polityka jaką przyjął Ronald Reagan wobec Iranu i Iraku. Finansował obie strony by ze sobą walczyły a nie walczyły z nami. Było to cyniczne, z pewnością niemoralne, ale działało. I to jest najważniejsza sprawa

 

Komentarzy 11 do “USA jest imperium które musi kontrolować de facto cały świat.”

 1. dariusz2b said

  W USA to decydujący głos mają parchy żydowskie i oni wiedzą iż coraz więcej jest goji i w końcu może narodzić się Mesjasz który nakarze wyciąć w pień wszystkie zydpstwo z całego świata. Chcą doprowadzić do wojny Rosji z resztę światem żeby odciągnąć od nich uwagę i zmniejszyć liczebność go.

 2. basia said

  Już kiedyą unym się zdawało,że świat guuupi a uny mądre i ciupinka się przeliczyli.

 3. basia said

  Kiedyś (miało być),przepraszam.

 4. Ważne! Zobacz koniecznie!

  Przyszły Regent Królestwa Polskiego

 5. Pamiętliwy said

  Panie Dariuszu2b.

  Na takiego Mesjasza czekamy, który te qrwy żydo-chazarskie wytnie w pień. Inaczej sami to musimy zrobić, żeby ratować siebie i świat przed tym kałem syjonistyczno talmudycznym, genetycznie uszkodzonym.

 6. pugnus said

  Obrazek rozpaczliwie pedalujacewgo (ups!) Bambo zabawny ,tylko dlaczego Putin jedzie na Abramsie?

 7. gość said

  Jabłonowski: Kto przejmie wodę, ten przejmie władzę

  Aleksander Jabłonowski twierdzi, że Polaków już wkrótce zjednoczy walka o wodę, ponieważ zagraniczne korporacje coraz śmielej próbują przejąć kontrolę nad tym surowcem. Teoretycznie woda jest dobrem uniwersalnym, a jej zasoby powinny należeć do narodu. Rzeczywistość wygląda jednak nieco inaczej. Już dziś znamy próby przejęcia wielkich zbiorników wodnych na własność. Niektóre samorządy próbowały też prywatyzować ujęcia wody! Próby te były raczej nieudolne, lecz wszystko może się zmienić po wejściu w życie przepisów negocjowanej właśnie umowy TTIP, na mocy której wielkie koncerny, dzięki koncesjom wydobywczym otrzymają prawo wywłaszczania ludzi z ich własnej ziemi, jeśli znajdą się w niej cenne złoża naturalne. A jednym z niech może być właśnie woda, której rola choćby w przemyśle wydobywczym jest nieoceniona.

 8. Kolejna UTOPIA z wiarą w WOLNY RYNEK kreuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI.Wpisuje się w to ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA,która w Polsce jest reprezentowana przez STRONNICTWO AMERYKAŃSKO-ŻYDOWSKIE mające wpływ na politykę historyczną.

  Można mieć nadzieję,że po ocenie ministerialnej będzie ruch na rzecz upodmiotowienia NIERUCHOMOŚCI,a w niej posiadacza mieszkania z wyodrębniona własnością w Spółdzielczości Mieszkaniowej.
  Dążenia aby utrzymać ŻYDOBOLSZEWICKĄ spółdzielczość z rozliczaniem do przysłowiowego „wspólnego kotła” popiera :
  -sądownictwo
  -biegli rewidenci badający sprawozdania finansowe i bilans zrzeszeni w Krajowym Związku Biegłych Rewidentów.
  -lustratorzy prowadzący kompleksową lustrację z ramienia Związku Rewizyjnego Spółdzielczości Mieszkaniowej RP w Warszawie.
  Giną zatem dążenia aby SPÓŁDZIELCZOŚĆ MIESZKANIOWA była SPÓŁDZIELNIĄ WŁAŚCICIELI MIESZKAŃ.

  Problem w formie SKARGI na działalność Sądownictwa i Komisji Nadzoru Audytowego,że nie uwzględnia się odpowiednich standardów, wynikających z ustaw o s.m i rachunkowości,przy sporządzaniu i badaniu sprawozdań finansowych i bilansów złożyłem na ręce Pani premier Beaty Szydło.

 9. Ali Baba said

  re 7..”Niektóre samorządy próbowały też prywatyzować ujęcia wody! ” A TAK BYŁO..chyba rok temu w jakimś landzie w Reichu Makreli, gdzie tzw. Izraelici przejęli auf kriminelle Weise firmy dostarczające wodę pitną..

 10. gość said

  Tyson Fury: Idźcie za rządem jak owieczki, pozwólcie, żeby wyprali wam mózgi syjoniści

  Tyson Fury znów odpalił. Mistrz Świata wagi ciężkiej i pogromca Władimira Kliczki po raz kolejny udzielił wg liberalnych mediów kontrowersyjnego wywiadu. Brytyjczyk w wywiadzie dla sportsviewlondon.com powiedział:
  – Idźcie za rządem jak owieczki, pozwólcie, żeby wyprali wam mózgi syjoniści. Żydzi, którzy mają w posiadaniu banki, gazety i stacje telewizyjne. Pozwólcie, żeby oni wszyscy wyprali wam mózgi.

  Oczywiście nie mogło się obyć bez okrzyknięcia go antysemitą przez środowiska żydowskie. Zaś Jonathan Sacerdoti z Campaign Against Antisemitism domaga się dyskwalifikacji Olbrzyma z Winslow.

  To dziwne, że środowiska żydowskie obrażają się za nazwanie ich władcami świata. Fury już wcześniej był krytykowany za swoje stanowisko na temat osób homoseksualnych. Wypowiedział się też na temat transseksualistów:

  – Teraz jest tak, że jesteś wybrykiem natury, jeśli jesteś normalny. Co jest dzisiaj normalne? Zamienię się w kobietę – to jest norma. Powinienem zacząć o sobie mówić Tysina i założyć perukę. Nie uważam, że to normalne, sądzę, że ci ludzie to dziwadła.
  Potem dodał:

  – Myślę, że w ciągu dziesięciu lat to będzie zupełnie normalne, będzie się uprawiać seks w domu ze swoimi zwierzakami, z kotami, psami. Już teraz można wziąć ślub ze zwierzęciem. Całe zło, o którym sobie pomyślicie, stanie się legalne, bo tego chce diabeł.

  Zastanawia jedynie, czy wszystkie te wypowiedzi są częścią promocji, czy faktycznymi poglądami Tysona. Nie zmienia to faktu, że dzięki pozycji jaką osiągnął bokser będzie również głośno o takich niepoprawnych politycznie poglądach. I trzeba też przyznać, że takiego Mistrza Świata wagi ciężkiej nie było dawno.

  http://www.dzienniknarodowy.pl/495/tyson-fury-idzcie-za-rzadem-jak-owieczki-pozwolcie/

 11. Andrzej Wiernicki said

  Jakimi metodami USA bedzie sie staralo opanowac swiat pisal juz na poczatku lat 80-tych Immanuell Wallerstein w swojej pracy „New Hegemony” (tlumaczylem ja dla podziemnej Solidarnosci w koncu 1983).
  Podstawowa metoda zniewolenia swiata mial byc wedlug niego, i jest programowany terroryzm, tzn. utworzenie kontrolowanych i sterowanych przez CIA/Mosad (to tylko rozne pokoje tej samej instytucji) i stworzenie takiej histerii w swiecie, ze bedzie on wdzieczny USA za zniewolenie, przeprowadzane pod pozorem ochrony przed (wlasnym) terroryzmem.
  Radze zobaczyc co mowi na ten temat Andreas von Bülow, byly niemiecki minister w rzadzie Helmuta Schmidt-a. W goole mozna znalezc sporo jego wypowiedzi na ten temat.

  Z drugiej strony zblizenie Niemiec z Rosja mogloby byc bardzo niebezpieczne dla calej Europy Srodkowej, bo moglaby odzyc bismarckowska idea podzialu tejze pomiedzy oba kraje.
  Ale czy to istotny powod, by nagle pokochochac USRael w mysl idei „wrog naszego wroga jest naszyn przyjacielem ?
  Z pewnoscia nie, na pohybel takim „przyjaciolom”, ktorych ostatecznym celem jest stworzenie satanistycznego „New World Order”.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: