Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Zmarła Maria Czubaszek. W swoim życiu zamordowała dwójkę dzieci.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-13

czubaszekdead-300x200

Nie żyje Maria Czubaszek. Pisarka i satyryk, autorka tekstów piosenek, scenarzystka, felietonistka, dziennikarka i juror licznych przeglądów kabaretowych. Miała 76 lat.

Cóż, jestem prawicowym chamem i nie uważam, że o zmarłych trzeba mówić dobrze. Moim zdaniem Czubaszek nie zasłużyła się niczym szczególnym dla Polski a być może przez jej wypowiedzi, wiele młodych dziewcząt wykonało aborcję… być może dzięki Czubaszek nie urodził się następca Chopina, Kopernika czy Skłodowskiej.
Moim zdaniem była jednym z tych „autorytetów III RP”, które w normalnym kraju powinny żyć na marginesie społeczeństwa a nie brylować w mediach.

„Zrobiłam to dwa razy. Nigdy z tego powodu nie miałam traumy, tylko mówiłam: Boże, jak to cudownie, że ja to zrobiłam” – tymi słowami pisarka przyznała się do morderstwa… Zarzekała się, że nie lubi dzieci i zrobiłaby wszystko, żeby tylko nie rodzić.
Maria Czubaszek była stałą komentatorką „Szkła kontaktowego” nadawanego w TVN24, była związana z Telewizją Polską, gdzie była współprowadzącą cykl „Czubaszek na śniadanie” wraz z Alicją Resich-Modlińską. Maria Czubaszek była gościem XX Przystanku Woodstock w ramach „Akademii Sztuk Przepięknych”. 20 maja 2009 z rąk ministra kultury i dziedzictwa narodowego, Bogdana Zdrojewskiego, odebrała Złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”

20 maja 2009 z rąk ministra kultury i dziedzictwa narodowego, Bogdana Zdrojewskiego, odebrała Złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”

Darek Matecki
Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/zmarla-maria-czubaszek-w-swoim-zyciu-zamordowala-dwojke-dzieci/

 

Komentarze 33 do “Zmarła Maria Czubaszek. W swoim życiu zamordowała dwójkę dzieci.”

 1. Bernard Korzeniewicz said

  Niech Pan zlituje się nad jej duszą.

 2. Julka said

  Tytuł jakiś niepolski. Zmarłej grzechy, do których się przyznała wypominać? W takich warunkach była kształtowana widać, a na jej drodze Bóg nie postawił odpowiedniej osoby (może dlatego, by nie cierpiała), która pomogłaby jej zweryfikować myślenie. W czasach jej młodości Kościół nie krzyczał, że aborcja to morderstwo, a przepisy zezwalały na nią. Mało delikatny jest autor tego artykułu.

 3. panMarek said

  Ad. 2.
  „W czasach jej młodości Kościół nie krzyczał, że aborcja to morderstwo” – to nieprawda!
  Spędzanie płodu zawsze w Kościele było grzechem ciężkim.
  To nieprawda, co Pani napisała.

 4. XFF said

  Czubaszek ostro: Wolę być „zimną suką” niż „matką Polką”

 5. Amadeus said

  Add Julka (2)
  Julka nie pisz głupot.
  1) Ona się przyznała ale nie w formie: „że źle zrobiła i tego żałuje” tylko w formie: „jestem z tego dumna”. A to dwie różne rzeczy.
  2) Bóg napewno jej postawił setki osób na jej drodze, aby się opamietała, ale ona w swej ślepocie, pysze i zatwardziałości ich nie widziała. To nie wina Boga więc na niego nie zwlaja winy.
  3) Kosciół zawsze mówił że aborcja to zło, ale raz był mocniej i skuteczniej zagłuszany, a raz mniej skuteczniej. Więc napewno wiedziała że kościół sie temu sprzeciwia, a jednak wybrała tą drogę którą wybrała.

  Nie usprawiedliwiaj czubaszek na siłę kosztem Boga, Koscioła i moralności.
  Nie usprawiedliwaj morderczyni.

 6. @+@=@@ said

  Dwójkę dzieci nienarodzonych pozostawiła po sobie. A szkoda! Gdyby żyły, to przynajmniej teraz by Ją opłakiwały, a tak została sama. Takie są konsekwencje aborcji. Piszę to ku przestrodze. Śp. Marii Czubaszek w jej intencji mogę jedną świeczkę zapalić, ale jej dzieci, gdyby żyły, to codziennie by opiekowały się jej grobem i odmawiałyby w jej intencji „Zdrowaś Maryjo”. Żebym był dobrze zrozumiany to powiem, że ja Czubaszek nie potępiam, bo wystarczy już, że ona sama się potępiła. Na 1 listopada jej dzieci nigdy nie będą uprzątać jej grobu i mszy św. za Jej duszę nigdy nie zamówią…

 7. Julka said

  re:5
  Głupoty to Ty piszesz. Ja jej nie usprawiedliwiam ani nie potępiam, bo to nie moje kompetencje. Nawet takiego zamiaru nie miałam. A już o zwalaniu winy na Boga to się zagalopowałeś. Zamiast się grzebać w cudzych grzechach, zrób swój porządny rachunek sumienia. Uważaj, aby nad Twoim grobem nie znalazł się ktoś, kto Ci coś wygarnie, nawet tylko na cmentarzu. Jak myślisz, co Jezus pisał na piasku? Podobno grzechy i imiona tych, którzy pochwycili kamienie. Dlatego odeszli.

 8. Eliza said

  Nie widze niczego nagannego w tekscie komentarza. Autor napisal to, co uznal za stosowne. To jest jego zdanie na temat tej osoby, ktorego nie musi upiekszac tylko dlatego, ze ta kobieta wlasnie zmarla.

 9. Stary Warszawiak said

  O zmarłych mówimy dobrze lub:
  „Niech jej ziemia lekką będzie,
  lub piec krematoryjny chłodnym”.

 10. Amadeus said

  Add 7 Julka

  Pogłubiłaś się.
  Po pierwsze: Nie wiem co Pan Jezus pisał na piasku, a to co ty piszez nie ma najmniejszego znaczenia w tej kwestii, poprostu tego nie ma w NT.
  Druga rzecz: Najważniejsza jest prawda, a nie dobre samopoczucie jak ty uwarzasz. Poprostu zakłamujesz rzeczywistość.
  Po trzcie: Grzechy jawne, a nie jawne; Jezeli np. Ja grzesze jawnie wobec ludzi i ich gorsze, to po mojej smierci ludzie mogą bez problemu mówic o mnie źle i w złym świetle mnie stawiać, bo nie godzą wtedy w moje imie. Moje grzechy były jawne. Ale kiedy moje grzechy są ukryte i wie o nich tylko ja i Bóg, nikt nie ma prawda o mnie źle mówić po mojej śmierci, bo godzi wtedy w moje dobre imię.
  Czubaszek jawnie powiedziała swoje grzechy nie w formie spowiedzi czy wyrzutów sumienia, ale w formie dumy z tego co zrobiła. Tym samym grzech i zgorszenie jakie siała Czubaszek stalo się jawne i publiczne. Ona sama zniszczyła sobie dobre imie. Więc i ja mogę bezpiecznie mówić o niej – morderca – i mieć złe zdanie o niej nawet po jej śmierci, a zasada :”o zmarłych tylko dobrze” dla niej już nie obowiązuje,

  Następnie: Pisanie że Bóg widocznie nie postawił odpowiedniej osoby w jej życiu to twierdzenie że jakoby Bóg nie interesuje się ludźmi, albo ludzie nie mieli wolnej woli. A na pewno w jakiejś części jest to zrzucanie winy na Boga.

  Pani Julenko pogłubiła się pani sromotnie.

 11. Rob said

  @Julka
  Nie da się bronić kogoś kto nawet nie chciałby być broniony.
  Czubaszek uważała, że zamordowanie dziecka było czymś „cudownym”.

 12. Eliza said

  Julka i Amadeus
  Rozumiem Was oboje. Amadeus jest zwolennikiem otwartego wyrazania swojego zdania bez upiekszania kogos nawet po jego smierci , gdy ten ktos rowniez nie stosowal sie do zasady zachowania pewnych regul gry Fairness wobec zasad moralnych i innych ludzi. Julka z kolei ma trudnosci z „bezogrodkowym” powiedzeniem niechlubnej prawdy o kims zmarlym, co wynika ze starej tradycji. W tym jednak przypadku droga Julko nawet mnie trudno jest zachowac tradycyjnie dobre maniery, gdyz wyzej opisana zmarla
  przekroczyla w swoich publicznych wypowiedziach wszelkie zasady dobrego tonu. Jezeli prawda jest, ze powiedziala: „Wole byc zimna suka, niz matka Polka”, to nie dziwie sie, ze szacunek dla tej osoby utrzymuje sie w minimalnych granicach.

 13. Zdusić emocje said

  Niby katolicy, a o zmarłej źle mówią. Ludzie opamiętajcie się! Co was to obchodzi, że kobieta dokonała 2 aborcji. Widocznie miała ku temu swój powód, a sam tytuł tego artykułu jest nie na miejscu, (widać że pisał go jakiś napalony Katolik) i stawia p. Czubaszek w złym świetle.
  To co kościół gada o aborcji niech zostanie w kościele. Czemu księża nie chcą poruszać tematów pedofilii wśród duchownych?

 14. Azael said

  Bełkot przygłupa usunięto. Admin

 15. Amadeus said

  Add 13 Emocje

  O, lemingu skąd przyleciałeś?

 16. Amadeus said

  Poprawka, lemingi się zlatują.

 17. Alina said

  14 Azael
  Taki tekst może napisać tylko facet, który wszystkie swoje dzieci kazał abortować …..

 18. pugnus said

  Ho,ho….czasownik „umarla”,jest ostatnim ,ktorym moznaby z czystym sumieniem okreslic zejscie z ziemskiego padolu tej kanalii! Rowniez z uwagi juz tylko na dobre imie zwierzat nie mozna posilkowac sie slowem „zdechnac” . czy „padnac” -a to ostatnie ,zeby nie zadzierac z ….Lublinem!
  W kazdym badz razie juz tam diabli smole w kotlach warza czekajac na pojawienie sie tej……….(cenzura)!Jezeli zas mozna napisac sw.p. czubaszek , to rowniez mozna pisac sw.p.Hitler czy Stalin!
  A miejscowi eksperci od katolicyzmu ,niech sobie dadza siana , pojda na strone i „szarpna krasnala” na czesc swoje idolki!

 19. Zzz said

  Na twoim grobie tylko wała zatkna,ty jesteś prosty burak a nie prawicowy

 20. Bestia666 said

  Bełkot usunięto. Admin

 21. Spadkobierca said

  Dzięki niej nie urodził sie żaden nowy Kopernik , Chopin , czy następca Skłodowskiej ? Ale też nie uridził się nowy Hitler , Stalin czy Kaczyński albo Maciarewicz !

 22. Julka said

  re:Eliza
  Tradycję oczywiście szanuję, ale nie mam problemów z negatywnymi ocenami zmarłych polityków, którzy ludziom zgotowali jakiś los. Tak naprawdę to nawet nie wiemy, czy komentowana osoba faktycznie usunęła ciąże czy też z innych względów to powiedziała. Może to była telewizyjna aranżacja za pieniądze? Jak się nie ma wystarczających informacji, to trudno oceniać wczoraj zmarłą osobę. Szatan jest oskarżycielem i gra na emocjach.

 23. adam ryglowski said

  oj P Julka
  Albo dziecko OTRZYMUJE DUSZĘ w chwili POCZĘCIA , JAK TO MY KATOLICY , WIERZYMY , albo ….
  dostaje ją kilka / kilkanaście dni po urodzeniu (???!)

  Albo ktoś ma rozum między uszami , albo …….
  🙂

  Może być P. Admin ?

 24. Lala said

  Ja bardzo lubiłam Marysie. To co robiła ze swoim ciałem to tylko jej sprawa. Autora tekstu uważam za mało elokwentna osobę taka nieokrzesana powiem więcej uważam ją za Pariasa bez szacunku dla zmarłej. Pisze o marginesie a tafk napisany tekst oceniam na równi z mułem budowlanym.

 25. JanM said

  ad.Lala
  Czy kazdy czlowiek po zejsciu z tego swiata automatycznie nabiera prawa do bezgranicznego i niepodwazalnego szacunku bez wzgledu na to kim byl i co robil? (Hitler, Stalin…tez?)

 26. Stefan said

  śp. Zbigniew Herbert powiedział, że „o sprawach wulgarnych należy mówić językiem wulgarnym”. No tak, ale żyjemy w czasach, gdzie każdy gimnazjalista, który nie nauczył się tabliczki mnożenia twierdzi, że jest „humanistą”. Namnożyło się nam „humanistów”, jak królików.
  A prawa jest prosta: świnia to świnia, a nie „istota czująca”.
  A propos świń, kilka razy w życiu widziałem ubój gospodarczy wieprza. Nie było fajnie… Kilka razy byłem świadkiem śmierci dorosłych ludzi, w szpitalu. Nie powiem, wzruszyłem się.
  Nie rozumiem, jak można być dumnym z dokonanej aborcji?
  Znana jest opowieść o królu Salomonie i dwóch prostytutkach, gdy sądziły się przed sądem o to, czyje jest dziecko. Prawdziwa matka nigdy nie zabija. Kobiety, które są dumne z zabijania swoich dzieci powinno poddawać się przymusowemu leczeniu psychiatrycznemu albo i przymusowej kastracji. To jest dewiacja, wrzód moralny w jakimkolwiek społeczeństwie. To jest kultura śmierci i każde zdrowe społeczeństwo powinno bronić się przed dewiantami.
  Jeśli społeczeństwa uzurpują sobie prawo do kastracji pedofilów, może i słusznie, to podobnie powinno się traktować aborcjonistki.
  No tak, ale żyjemy w czasach, gdy wystarczy mieć maturę, żeby zostać moderatorem forum.
  Herbert? No był taki jeden, eeee

 27. Alina said

  24 Lala
  Problem, którego nie pojmujesz jest taki: ona robiła co chciała Z NIESWOIM CIAŁEM. Człowiek w początkowej fazie rozwoju już jako pojedyncza zapłodniona komórka ma:
  – zupełnie inny zestaw genów niż matka (nie mówię o doświadczeniach z klonami matki)
  – najczęściej zupełnie inną grupę krwi
  – jest wyodrębnioną całością, która nie jest organem, ani tkanką matki
  – po kilku miesiącach rozwoju jest zdolny do samodzielnego życia z pomocą nawet nie-matki

  Żeby nowe życie miało szansę się począć i rozwinąć potrzebna jest prawdziwa MIŁOŚĆ, najlepiej obojga rodziców. Aborcja jest dowodem, że nowy człowiek trafił na rodziców, między którymi NIE MA MIŁOŚCI. Z tego braku miłości wynika zbrodnia aborcji.

  Mnie wciąż bardzo dziwi, że są jacyś idioci, którzy publicznie domagają się prawa do aborcji, czyli prawa do zbrodni na niewinnej, nieosądzonej i nieskazanej istocie. Co ciekawe, ci sami idioci są równie agresywnymi przeciwnikami kary śmierci na zbrodniarzach i zdrajcach.

 28. Bronisław said

  W pełni podzielam Pani wypowiedź, Pani Alino i serdecznie pozdrawiam! Króluj Nam Chryste!!!

 29. Ali Baba said

  Wystarczy tylko popatrzeć na jej prostacką gębę nie skażoną głębszą myślą…i wszystko jasne.!! A te jej książczyny..dla kucharek i pospólstwa..

 30. jakkl said

  Jak śmiesz bezczelnie takie brednie pisać o Pani Czubaszek w obliczu takich okoliczności? To jest chamstwo, jak można być tak złym człowiekiem i tak obsmarowywać zmarłą? Wstydźcie się!

 31. Piotr said

  Katolicy! Oszukują was, dzieci nienarodzone nie istnieją. Dąb nie żołądź, zygota nie człowiek. Puk, puk

 32. Bronisław said

  Re: 31! To jest język satanistycznych portali, bo tam się pisze takie brednie!!! Zrobiłeś tutaj „kupę”, to przynajmniej „ją” posprzątaj!!! Będę prosił usilnie Chrystusa Króla o nawrócenie Twoje!!! Króluj Nam Chryste!!!

 33. Bua said

  Radzę tobie Piotrze abyś zobaczył film zrobiony kobiecie w ciąży przy pomocy techniki „ultrasound”.
  Kto tam się porusza, po prostu już żyje?
  Podobnie jak kijanka, która za jakiś czas będzie żabą (noworodkiem).

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: