Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

† Bracia Słowianie

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-14

Bracia Słowianie

Arch.

Komentarzy 16 do “† Bracia Słowianie”

 1. jok said

  Co tam robi Węgier, wśród tych Słowian? :))))

 2. Bubu said

  Badania genetyczne wykazały że Węgrzy maja zdecydowaną większość genów słowiańskich podobnych do Polaków dawnych Lechitów

 3. adam ryglowski said

  ALE ŚMIESZNE
  😦
  A może by tak w miejsce tej Damy wstawić „malarza kominów” z kumplami ( z Brukseli ).

 4. wa cóś said

  Który to Guy ….?

 5. Rozalia said

  Mała rzecz, a cieszy.

 6. z blogów said

  Polityczni zbrodniarze
  ZACHOWAJ ARTYKUŁ
  POLEĆ ZNAJOMYM

  Obecne władze z rezydentem Dudą na czele swoją antyludzką postawą w nie nawiści do polskości, dążą do wywołania ,,teatru wojennego” na naszym terytorium.

  Polityczni zbrodniarze, administrujący Polską w imieniu syjonistycznego świata przestępczego, ściągaja do Polski tzw. ,,tarcze antyatomową” w celu dlaszego konfliktowania się Polski w imieniu usraela z Rosja. Tarcza nas nie obroni, ponieważ jest to technologia przestarzała czyli wyjątkowo nieskuteczna. Polska od momentu wyjścia wojsk sowieckich z Polski nie jest zagrożona z żadnej strony napaścią wojenną. Do wojny dążą tzw. syjoniści z USA, im w budowie NWO, czyli podstępnego globalnego niewolnictwa, przeszkadza chrześcijańska Rosja.
  Wojna w Polsce już się jedna rozegrała na płaszczyżnie ekonomicznej, czyli rozbiorach ekonomicznych, które nadzorował układ tzw. ,,magdalenkowy” z Kwaśniewskim, Kaczynskim, Michnikiem, Geremkiem na czele.
  Obecne władze z rezydentem Dudą na czele swoją antyludzką postawą w nie nawiści do polskości, dążą do wywołania ,,teatru wojennego” na naszym terytorium. Każdy choć trochę szanujący się przywódca państwowy, odsuwa zagrożenia wojenne od swojego terytorium, a jastrzębie wojenni jak Kaczynski, Duda, Macierewicz, Waszczykowski, dążą do tego, aby z narodu polskiego zrobić nawóz do ziemi. To wyjątkowi nie bezpieczni okupanci Polski, to wyjątkowi obrzydliwi szpiedzy, ich gra Polską może skończyć się wyeliminowania Polaków z tej cześci Europy. Ci przybłędy, mają w razie czego gdzie uciekać po podpaleniu Polski.
  Pytam w imię czego Episkopat Polski wraz z oj. T. Ryzykiem popierają szaleńców i zbrodniarzy politycznych z obecnej klasy politycznej. W imię czego środowisko Michnika, Episkopatu, Rydzyka pragnie ewentualny konflikt nuklearny przenieść na terytorium swoich niewolników. Polacy brońmy się sami.

  Poniżej tekst prof. Pogonowskiego z 2008 roku, który jest nadal aktualny.

  Dwukrotne zagrożenie nuklearne Polski

  Iwo Cyprian Pogonowski

  /www.pogonowski.com/

  Pierwsze poważne zagrożenie zniszczeniem nuklearnym Polski przez amerykańskie pociski nuklerane, miało miejsce w czasie Zimnej Wojny, we wczesnych latach………………………………

  cd. tu:
  http://wrzodakz.neon24.pl/post/131652,polityczni-zbrodniarze

 7. Analityk said

  http://www.fronda.pl/a/kolejny-brukselski-urzednik-chce-interwencji-ue-w-polsce,62214.html

 8. OSTOJA said

  Chyba za to wszystko stos dla UE jest zasadny. 🙂

 9. maxi said

  Zjednoczeni Slowianie (w Europie ok 350 milionów – najwieksza grupa etniczna), to HORROR I NOCNE KOSZMARY dla chazarskich lichwiarzy, przekletych masonów jak Maciar, Waszcz i wspólnicy… 🙂 Stad wojny w Jugoslawii, Ukraina (wskrzeszenie UPA i OUN), banderyzacja Polski, Kosowo islamskie, plucie na Rosje i islamizacja (na razie nie w pelni udana) Europy…..

 10. Kar said

  ..a ja wedle tego malunku u gory, to odbieram, ze ta/ten pokraczna małpa/karzeł/herszt czepiajacy sie upierdliwie polskiej flagi, to przeciez znaniemite „polskie” ciało (?)

  ..cos jest tutaj, nie tak (?)..uun przeciez kocha-uwielbia te chazarska wiedzme

 11. gdzie nie dotknąć tam śmierdzi said

  Dlaczego umowy w/s płatnych autostrad są tajne? Miliardy złotych zasilają prywatne firmy, a obywatele nie mają prawa wiedzieć co, jak i dlaczego!

  Prywatne firmy zarządzające płatnymi odcinkami autostrad w Polsce otrzymują w ciągu roku z Krajowego Funduszu Drogowego nawet 10-razy więcej, niż wynoszą wszystkie wpływy z tytułu poboru opłat na bramkach. Gdy jednak zwykły obywatel chciałby poznać szczegóły umów, jakie były zawierane przez rządy SLD i PO-PSL ze wspomnianymi firmami, to nagle okazuje się, że wszystko jest tajne i obarczone klauzulami poufności. Powstaje pytanie – dlaczego? Co takiego kryją zapisy wspomnianych umów, że muszą być one tajne dla zwykłych ludzi?

  Przypomnijmy – umowy jakie zawarły rządy SLD oraz PO-PSL z prywatnymi spółkami „GTC” i „Autostrada Wielkopolska SA II”, na budowę i utrzymanie ok. 250 km odcinków autostrad A1 oraz A2, mogą budzić wielkie kontrowersje. Na ich podstawie państwo polskie – czytaj: podatnicy – muszą płacić wspomnianym spółkom tzw. opłatę za dostępność. Wiemy, że w 2013 roku wyniosła ona nieco ponad 1,2 mld zł. W 2014 roku było to 1,271 mld zł, czyli blisko 10-krotnie mniej niż wyniosły całkowite wpływy z tytułu poboru opłat na wspomnianych odcinkach zarządzanych przez „GTC” i „AWSA II”, a które są przekazywane do państwowego Krajowego Funduszu Drogowego. Taka sytuacja będzie trwała aż do 2039 roku…

  Gdy jednak ktoś zapragnie poznać szczegóły tych umów, to nagle okazuje się, że wszystko jest tajne i poufne. Dwa lata temu poseł Grzegorz Janik (PiS) postanowił zapytać się ministra infrastruktury i rozwoju w oficjalnej interpelacji o zasady rozliczania Krajowego Funduszu Drogowego ze spółkami „GTC” i „Autostrada Wielkopolska SA II”. Oto jaką uzyskał odpowiedź:

  „Strony umowy o budowę i eksploatację autostrady płatnej przyjęły za obowiązującą zasadę, iż całość zapisów stanowiących umowę, a także dokumentów finansowych związanych z realizacją autostrady płatnej podlega ochronie na podstawie przepisów o ochronie tajemnicy państwowej i handlowej, zwalczaniu nieuczciwej konkurencji i dostępie do informacji publicznej i nie będzie wykorzystywana przez strony do celów innych niż wykonanie umowy”.

  Powstaje pytanie – dlaczego zapisy umów regulujące zasady otrzymywania przez prywatne firmy gigantycznych środków publicznych nie mogą być ujawnione? Co takiego kryją, że muszą być tajne? Przecież tu chodzi o nasze pieniądze! Dlaczego nie mamy prawa wiedzieć na jakich zasadach są one przelewane do „GTC” i „AWSA II” i dlaczego muszą być aż 10-razy wyższe niż suma wszystkich opłat pobranych na bramkach wjazdowych?

  Źródło: Odpowiedź sekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju – z upoważnienia ministra – na interpelację nr 28455 (Sejm.gov.pl)
  Źródło: Rząd płaci hojnie i potajemnie zarządcom autostrad. Wyliczamy ile. Starczyłoby na budowę dróg (wyborcza.pl)

  wpis z dnia 14/05/2016

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03020-Tajne-umowy-ws-platnych-autostrad.htm

 12. Polska w rękach szaleńców i aż Strach się bać! said

  Grabarze Polski i Polaków; Duda, Macierewicz

  Przenosząc swój nuklearny potencja uderzeniowy z terytorium USA do Polski i Rumunii, Stany Zjednoczone przesuwają tym samym cel ewentualnego prewencyjnego uderzenia nuklearnego Rosji, ze swego terytorium, na obszar wschodnioeuropejskich wasali.

  Agencje prasowe pokazały uroczystość inauguracji budowy systemu „obrony przeciwrakietowej” NATO, na polskim Pomorzu. Reprezentujący III RP, Duda i Macierewicz, złapali za łopaty i zaczęli kopanie. W tym miejscu należy zadać pytanie, co „nasi przywódcy” zaczęli kopać?

  Reakcją na tą radosną uroczystość, była narada Putina z rosyjską generalicją. Z grobową miną, prezydent Federacji oświadczył, że instalacja ta, jak również analogiczna rozpoczęta na terytorium Rumunii, stanowią próbę przeniesienia nuklearnego potencjału uderzeniowego Stanów Zjednoczonych, z amerykańskiego terytorium, na peryferie Rosji. Zwracając się do swych generałów Putin stwierdził, że bez względu na to co głosi zachodnia propaganda, rosyjscy wojskowi doskonale wiedzą, jakie zagrożenie dla Federacji stanowi to posunięcie.

  Z polskiego punktu widzenia, bezprzedmiotowa jest wszelka polemika z kłamstwami NATO. Istotne jest tylko to, że ten „gest zachodniego dobrosąsiedztwa”, jakim według zachodniej propagandy, jest budowa systemu rakietowego, odbierany jest w Rosji jako bezpośrednie zagrożenie dla jej bezpieczeństwa. Putin zadeklarował odpowiednią ripostę i nie ulega wątpliwości, że będzie to działanie adekwatne z rosyjska oceną sytuacji, a nie z amerykańską propagandą. Prezydent Federacji nie ukrywał zresztą, że posunięcia NATO oznaczają koniec względnego bezpieczeństwa sąsiadów Rosji.

  Logika amerykańska musi być oczywista dla każdego myślącego człowieka. Przenosząc swój nuklearny potencja uderzeniowy z terytorium USA do Polski i Rumunii, Stany Zjednoczone przesuwają tym samym cel ewentualnego prewencyjnego uderzenia nuklearnego Rosji, ze swego terytorium, na obszar wschodnioeuropejskich wasali.

  Fakt ten daje również jasną odpowiedź na postawione powyżej pytanie. Duda i Macierewicz rozpoczęli kopanie grobu Polsce i Polakom, stając się tym samym grabarzami w dosłownym sensie tego słowa. Biorąc pod uwagę poziom inteligencji i zakres horyzontów umysłowych obu „mężów stanu”, można założyć, że sami nie zdają sobie sprawy z powierzonej im przez Amerykanów funkcji. Jednak w niczym nie zmienia to sytuacji III RP.

  http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/131653,grabarze-polski-i-polakow-duda-macierewicz

 13. gość said

  Były burmistrz Londynu: UE jest jak Hitler

  Boris Johnson wypowiedział się na temat działalności Unii Europejskiej. Porównał ją m.in. do Hitlera.

  Polityk zarzucił instytucji dążenie do utworzenia superpaństwa.

  „Próbowali to już uczynić Napoleon, Hitler i różni inni ludzie, ale efekt był zawsze tragiczny” – stwierdził Johnson. „Unia Europejska to kolejna próba, realizowana jedynie innymi metodami” – dodał.

  Zdaniem Johnsona w UE nie ma „autorytetów”, „lojalności” oraz „demokracji”.

  Boris Johnson jest byłym burmistrzem Londynu, przedstawicielem konserwatystów opowiadającym się za wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii, a także jednym z głównych oponentów Davida Camerona.

  http://parezja.pl/byly-burmistrz-londynu-ue-hitler/

 14. gość said

  „Będą maszerować przeciwnicy zagłady”. Grzegorz Braun zaprasza na Marsz dla Życia i Rodziny

  Marsze dla Życia i Rodziny to niezwykła impreza zwolenników naturalnego porządku świata opartego o rodzinę i poszanowanie ludzkiej godności oraz prawa do życia każdego człowieka. Cieszy się ona niezwykłym zainteresowaniem. Również osoby znane z ekranów telewizyjnych włączają się w inicjatywę. Zaproszenie do udziału w Marszu wystosował reżyser Grzegorz Braun.

 15. Analityk said

  @Polska W Rękach Szaleńców I Aż Strach Się Bać!

  Cytat
  (…)
  Przenosząc swój nuklearny potencja uderzeniowy z terytorium USA do Polski i Rumunii, Stany Zjednoczone przesuwają tym samym cel ewentualnego prewencyjnego uderzenia nuklearnego Rosji, ze swego terytorium, na obszar wschodnioeuropejskich wasali.
  (…)
  Skąd pan wie, że w Polsce w tym miejscu będzie zainstalowany „nuklearny potencja uderzeniowy” USA?

  Pańskie myślenie to myślenie tchórza który boi się, że jak będzie miał jakąś broń to ktoś na pana napadnie i pan będzie zmuszony walczyć a tego pan się panicznie boi. Pan woli być bez walki zarżniety przez napadniętego?

  Oficjalnie podają że to ma być system obrony przeciwrakietowej. Pan w to wątpi i nie chce tego systemu broniącego Polski przed rosyjskimi rakietami z Kaliningradu, które mogą osiągnąć Warszawę w ciągu 5 minut.
  Pańskie zachowanie jest skandaliczne i defetystyczne!

 16. emer said

  do @Polska W Rękach Szaleńców I Aż Strach Się Bać!
  A pan wolałby Ribbentrop-Mołotow 2 ?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: