Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Desperacka próba niedopuszczenia do słowa Sumlińskiego przez kundysa łańcuchowego PO

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-15


Komentarzy 25 do “Desperacka próba niedopuszczenia do słowa Sumlińskiego przez kundysa łańcuchowego PO”

 1. Nati said

  PO musi ponieść konsekwencje, jeśli to się nie stanie i PIS nie wsadzi za kraty całej tej mafii to ludzie nie zagłosują już na nich, zwłasza mówię tu o młodych.

 2. Analityk said

  Tego osobnika zaciekle broniącego Bronisława Komorowskiego – posła PO Michała Szczerby – niech każdy Polak sobie zapamięta!
  To zaciekły obrońca zdrajców i morderców z WSI, a telewizję emitującą program, gdzie podaje sie fakty nazywa telewizja reżimową (sic!) gdyż pokazuje prawde!

  Ten człowiek po tym programie i swoim „występie” nie nie powinien mieć odwagi pokazać gdziekolwiek w Polsce na ulicy.
  Pod tym filmem na YT wystarczy poczytać wpisy prawych Polaków, którzy pisza wprost, że obiją go.

  On ma swoje biuro poselskie pod adresem ul. Nowy Świat 39 00-029 Warszawa i jego filię ul. Aleja Solidarności 84 01-003 Warszawa.
  Mysle, że narodowcy i inne organizacje patriotyczne urządzą pod tymi siedzibami manifestacje przeciw takim osobnikom jak on – zwolennikom WSI oraz bandzie takich jak Bronisław Komorowski, Paweł Graś, Krzysztof Bondaryk, Jacek Mąka z-ca Bondaryka, Leszek Tobiasz, Donald Tusk.
  Wyżej wymienieni ludzie w IIRP dostaliby karę śmierci i w mojej opinii całkowicie na nią zasługują.

 3. Alina said

  Analityku!
  Ta szuja M. Szczerba została precyzyjnie zadaniowana i wysłana na linie frontu z „oszołomami”. Trzeba mu przyznać, że doskonale wypełnia rozkaz.
  Ponieważ został „zadaniowany”, był zapewne wcześniej gruntownie wyszkolony na okoliczność ataków, Jego bezczelność i ten ton z wyżyn niemalże boskich jest zapewne systematycznie szkolone i szlifowane przez podobne szuje tylko wyżej postawione. Honor w tym przypadku, albo przyzwoitość, to pojęcia obce, nieadekwatne, nie dające się zastosować. On po to jest, żeby nas denerwować. Jest jak wściekły pies, jak amstaf, który gryzie każdego, kto mu się narazi. I jak wściekły amstaf powinien być unieszkodliwiony.
  Obawiam się jednak, że nie tylko ie zostanie odstrzelony, lecz może awansować. Jeśli tak się stanie, będzie znaczyło, że faktyczna władza w Polsce nie należy do PiS..

 4. OSTOJA said

  To jest poseł Michał Szczerba z PO. http://www.fakt.pl/politycy/posel-po-michal-szczerba-wie-kto-oblal-go-kawa,artykuly,591950.html

 5. Miś said

  Nie miał kto wstać i strzelić szczerbę w pysk za przeszkadzanie w programie i wypowiedziach innych ?

 6. basia said

  Łachudry niemożebne w ryj szczerbate………………

 7. Anty-żydo-chazar said

  A co te .urwy żydo-chazarskie potrafią? Niszczą Polską i Polaków. Dlaczego tej mendzie przeszkadzającej Sumlińskiemu ktoś nie przypi…ił? Ja bym to zrobił natychmiast!!!

 8. alfredoni said

  MICHAŁ SZCZERSKI – bardzo nie lubiany osobnik , niebywały bufon i prostak.
  Zapamiętać ten ryj i nie głosować !

 9. ember said

  A ja cały czas uważam, że Ojczyzna nasza potrzebuje powstania tajnej organizacji (zbrojnej) na wzór AK, która pewnych typów powinna, jeśli nie likwidować, ale przynajmniej dobrze obić im mordę.

 10. ulka zT. said

  Brakło na widowni Pana Korwina, więc nie oberwał po wrednym ryju.

 11. Magdalena said

  Głos zabierała chyba posłanka PO niejaka Grajewska?
  Ta pani, która ma kłopoty z definicją i hierarchią władz terytorialnych 🙂
  demony intelektu!

 12. wars said

  Ember masz 100% racje !!! Jesli PIS bedzie sie certolil z tymi POmyjami ,I KODebilami to go pomalu zagonia w kozi rog

 13. Analityk said

  @Alfredoni

  On sie nazywa Michał Szczerba
  http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/posel.xsp?id=372&type=A

  Według mnie ta uczelnia zatrudnia najwięcej lewactwa na stanowiskach decyzyjnych.
  Studentom o poglądach prawicowych, konserwatywnych, narodowych niezwykle trudno skończyć tą uczelnię.

 14. Analityk said

  @Alina

  Droga p.Alino szkoda tylko, że prowadzący jako gospodarz nie kazał wyjść temu osobnikowi z tego spotkania.
  Jak widać zabrakło mu odwagi i determinacji chociaz widać, że jest prawym Polakiem.
  Na tym spotkaniu odważnie tępiły tego bydlaka trzy osoby:
  -młoda kobieta oburzona, że ten Szczerba nazwał wyrok sądu obrażaniem (sic!) Komorowskiego
  -pan, który powiedział jak państwo bedące w rękach PO – terroryści i totalitaryści – traktowało ludzi stojących przy Prawdzie a zwłaszcza dziennikarzy śledczych jej poszukujących,
  -oraz ten pan o siwych włosach który nazwał Szczerbę osobnikiem najgorszego sortu.

  Ja nie mam żadnych wątpliwości do słów p.Sumlińskiego, że Polską rządzi kilkuset morderców. Ich trzeba bezwzględnie schwytać i zlikwidować. Mam nadzieję, że rząd PiS to zrobi, a prawi Polscy Patrioci mu w tym pomogą.

 15. Analityk said

  Drogi adminie – co z moim wpisem?
  —————————————————
  Nabiera mocy przebicia, p. Antoni 🙂
  Gorączka Pan jest. Próbował Pan parzonej mięty? Pomaga.

 16. JanM said

  Ad. Analityk
  Lepiej jest pozwolic takiemu….!!?? wygadac sie do oporu (…braku sliny lub oddechu), aby totalnie sam sie skompromitowal, niz przerywac mu narazajac sie na zarzut bycia wrogiem „demokracji”.

 17. K.C. said

  Jest to tzw.”pogoń w piętkę” .Redaktorek nazwany „prawdziwym polakiem” doskonale wiedział kogo zaprasza i z jakim „świńskim ryjem”będzie miał do czynienia.Według takiego samego klucza zaproszono tez widownię.Realizowany jest cały czas w tv 3 ponury i obłędny scenariusz tzw.”pluralizmu” przez różnej maści „pedałów demokracji”. Mieliśmy z tym do czynienia już w latach 2005-2007 podczas rządów PiS.Realizowali ten scenariusz różni Wildsteinowie,Urbańscy i Czabańscy!!!Dzięki temu przegrali wybory i wystawili Polskę na łup szajki PO-PSL.Spokojnie i godnie czekali za nasze budżetowe pieniądze aż społeczeństwo(bo nie można już używać terminu Naród) tego nie wytrzyma i wybierze PiS ponownie. W telewizji i radio niejakiego Kurskiego realizowany jest dalej ten scenariusz na wszelki wypadek.
  Jak powiedział red.Ziemkiewicz „gonią króliczka” ale chodzi o to by go nie złapać.
  Nie chce się już oglądać tej tvp po tzw.”dobrej zmianie”. A co w tv republika- ten sam obłędny pluralistyczny korowód z zapraszaniem „różnych dyżurnych lewaków i świńskich opluwaczy”. Jeżeli ja lub inny obywatel będziemy chcieli poznać zdanie lewactwa to włączę sobie tv głównego ścieku czyli kanał zwany „cloaką maximą” gdzie codziennie oglądać można szczyty ześwinienia.Ten sam obłędny scenariusz pluralizmu zafundowano nam podczas tzw.”audytu ” w sejmie. Puste ławy PiS a z drugiej strony pełne ławy i wrzaski Po i PSL nie mówiąc o popiskiwaniu myszy z „nowoczesnej”. Jak można było do tego dopuścić aby była „premierzyca ” tak urągała wyborcom PiS podczas audytu z mównicy sejmowej na całą Polskę. Bo ona nie urągała posłom PiS tylko wyborcom „dobrej zmiany” wiedząc dobrze , że jest to po prostu bicie piany!!!. Proszę mi tylko nie wmawiać , że tego wymaga demokracja.
  Tak zachowujących się posłów z opozycji Marszałek Piłsudski wyrzucił po prostu z Sejmu!!!.

 18. max said

  Trzeci zamach stanu w ciągu 25 lat coraz bliżej? Tak mi sie zdaje fins Poloniae blisko, aż strach sie bać.

 19. panMarek said

  Ad. 3.
  To fakt, że ta „szuja M. Szczerba została precyzyjnie zadaniowana i wysłana na linie frontu z „oszołomami”. Trzeba mu przyznać, że doskonale wypełnia rozkaz.”, ale faktem też jest, że tyle osób w studio, nie potrafiło sobie z nim poradzić.
  Pomijam najprostszą z wersji w postaci wyłączenia mu mikrofonu. Na następny raz spotkania z tym agenturalnym śmieciem powinni się jednak lepiej przygotować i opracować kilka alternatywnych sposobów podejścia do tego badziewia na taką okoliczność.

 20. Pol said

  Nosil wilk razy kilka ,poniosa I wilka.

 21. AV said

  ZaKODowany pajac z PełO, który swoim prowokacyjnym zachowaniem miał na celu wyprowadzenie z równowagi Pana Sumlińskiego. Brak rzeczowych argumentów, tylko – jak mantrę – powtarza jedna kwestię, nie może dwie.

 22. Historyk said

  re 10

  Pan Korwin Mikke To:

  Janusz Korwin-Mikke – Ozjasz Goldberg – dywersant, mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82; przez cały czas trwania PRL funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą „Stronnictwo Demokratyczne”, partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą „Stronnictwo Demokratyczne” miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią, źródło: Leon Chajn „Materiały do Historii Klubów Demokratycznych i Stronnictwa Demokratycznego w latach 1937-39”, Wyd. Epoka., W-wa 1964; brał udział w protestach studenckich ’68 roku; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberałów „Prawica”. W 1987 roku został prezesem nowo powstałego Ruchu Polityki Realnej [w 1989 r. przekształcony w Unię Polityki Realnej]

  Za:

  Polski Związek Patriotyczny Polonica.net
  Katolicko-Narodowy Ruch Oporu kontrjudaizacji i kontrdepolonizacji
  O.R.K.A.N.

 23. Eliza said

  Uwazam, podobnie jak @16, ze nie nalezy takich wyrzucac z programu, bo to poddanie sie walkowerem. przeciez pan Sumlinski dobrze sobie z nim poradzil, nawet nie musial sie za bardzo trudzic. Bardzo dobrze zachowali sie niektorzy z publicznosci wlaczajac sie w dyskusje i obnazajac durne zarzuty Szczerby i w ten sposob wspierajac pana Sumliskiego. W takich sytuacjach wlasnie publicznosc powinna wspierac, a nie tylko siedziec cicho i podkulic ogon pod siebie.

 24. @+@=@@ said

  Poseł Michał Szczerba z Platformy Obywatelskiej urodzony 14 grudnia 1977 roku okazał się szczylem. Ten sejmowy DY-GNIDA-RZ „bronił” CHONORÓ innego DY-GNIDA-RZA – Bronisława Komorowskiego. Oczywiście, ten gówniarz nie miał żadnych argumentów w dyskusji. Potrafił tylko powtarzać w kółko jak mantrę: „Proszę nie obrażać DY-GNIDA-RZA PREZYDĘTA”!

 25. alfredoni said

  Przepraszam za błąd – prawidłowo powinno być – Michał Szczerba !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: