Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Eurowizja – Jamala. Niesamowite słowa piosenki… rok 1944 wygnanie Tatarów krymskich przez Rosjan.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-16

jamala1

jamala2

Komentarzy 31 do “Eurowizja – Jamala. Niesamowite słowa piosenki… rok 1944 wygnanie Tatarów krymskich przez Rosjan.”

 1. majka said

  Tatarstwo – to kolaboranci Hiltlera… Tzn. dzisiaj sojusznicy Makreli 🙂

 2. wiesiek said

  Projekt Krymska Kalifornia,mówi to Panu coś?

 3. Częśc Tatarów Krymskich została WYSIEDLONA z Krymu ale przez ruskich ŻYDÓW z NKWD ! said

  GŁUPOLE Tatarzy zamieszkali na Krymie w 1940-ych latach dali się PODPUŚCIĆ niemieckiej propagandzie i weszli w KOLABORACJE z Niemcami hitlerowskimi gdy niemcy OBIECALI, że „dadzą tatarom cuda na patyku” za ODDANIE zarządzanie Krymem przez namiestnika A. Hitlera …

  Gdy wojska ZSRR w 1944 roku PRZEGNALI hitlerowców z Krymu, to wtedy ŻYDO-bolszewicki rząd z Kremla z ŻYDEM Berią oraz ŻYDOWSKIM NKWD zadecydowali i WYSIEDLILI pod przymusem część Tatarów kolaborantów niemieckich z Krymu do republiki Uzbekistanu.

  W planach III Rzeszy A.Hitlera terytorium Krymu miało być ośrodkiem wczasowo-wypoczynkowym dla bogatszych Niemców, a Tatarzy tam zamieszkali na Krymie mieli być SŁUŻĄCYMI i TANIĄ siłą roboczą dla Niemców.

 4. Chrzest Wielkiej Rusi w 988 roku na Krymie said

  NIE zapominać, że Chrzest Rusi i Chrzest pierwszego WŁADCY Rusi Włodzimierza I Wielkiego odbył się w 988 roku w Chersoneziena na KRYMIE w wybudowanej tam kaplicy w IX wieku, która istnieje do DZISIAJ !

  Chrzest Włodzimierza Wielkiego:

  W tej kaplicy na Krymie też chrześcijański związek małżeński zawarł Włodzimierz I Wielki z księżniczką Anną !

  Data 988 roku jest oficjalnym przyjęciem i rozszerzenia chrześcijaństwa na Rosje po przyjęciu chrztu na Krymie przez Cesarza Rusi Włodzimierza I Wielkiego, a potem jego chrześcijański ślubie z Anną. Z tego małżeństwa urodziło się 5-dzieci.

  FAKTYCZNIE to ta kaplica chrzescijanska na Krymie funkcjonowała od 866 roku (niektóre źródła podają że w 867 roku) bo w tym roku powstała tam metropolia, na czele której stał Bułgar – Mychajił, który nakłonił RUSKIEGO kniazia Askolda do przyjęcia chrześcijaństwa.

  Według przekazów na grobie Askolda w Kijowie wybudowano cerkiew św. Mykoły, co świadczyłoby, że był chrześcijaninem. Potem tam ochrzcili się inni kniaziowie RUSCY, którzy NAKŁONILI władcę Rusi Włodzimierza I Wielkiego aby się też ochrzcił oraz WPROWADZIŁ etykę chrześcijańską na Rusi Kijowskiej czyli systemu ustalającego co jest ZŁEM i DOBREM dla tamtych narodów.

  Żydo-masońskie media Światowe oraz zafałszowana tzw. „historia ukrainy” UKRYWAJĄ fakt, że w czasie procesu rozpadania się ZSRR w 1991 roku dyplomacja Turcji NATYCHMIAST zaczeła robic poważne STARANIA na forum ONZ-u o przywrócenie Krymu pod administracje Turcji.

  Dyplomacja Turecka w 1991 roku na forum międzynarodowym przypominała, że Krym 400 lat temu był pod kontrolą i WŁASNOŚCIĄ Imperium Osmańskiego czyli Tureckiego, a w zawartym rozejmie po wojnie rosyjsko-tureckiej jest tam jakiś końcowy ZAPIS, że Krym może się JEDYNIE stać własnoscią turecką, gdyby przestała istnieć Rosja czy coś w tym rodzaju.

  DLATEGO w 1991 roku podczas rozpadania się ZSRR flotylla tureckiej marynarki wojennej na wodach mędzynarodowych Morza Czarnego okrążyła Krym z myślą ewentualnego PRZEJECIA siłowego Krymu na zasadzie tych zapisów z przed 400 lat uznając że Rosja ani ZSRR nie istnieje.
  W lutym 2014 w czasie zorganizowanego, sfinansowanego „Majdanu kijowskieg” przez CIA, Mosad i ambasadę amerykanską w Kijowie, flotylla turecka okrążyła Krym na międzynarodowych wodach terytorialnych mając „chrapkę” na zajecie Krymu przez Turków co było pierwszym FIKANIEM głuptasów Turków na Rosję w XXI wieku, co też WYMUSIŁO na Rosji przejecie Krymu bo inaczej ten Krym mógłby być też ZAJETY przez armię Turecką w lutym 2014 roku.

 5. z monitorapolskiego said

  APA
  16 maja 2016
  Prosze, prosze jak szybka jest reakcja zydowska !
  Na portalu wp.pl, ktory podal informacja o rabe z dziecmi zydowskimi protestujacych przed konsulatem polskim za „polski na zydach holokaust i polskie obozy koncentracyjne” , informacja ta – wiadomosci juz ZNIKNELY !!!
  Oj blady ten dziennikarz zapewne teraz, ktory o tym napisal a inny dopuscil, cenzura zas zmiotala z portalu.

  Co na to czytelnicy i pani konsul RP w Nowym Jorku, co minister SZ, premier i prezydent ? Cisza???
  Polonia juz wyrazila ptotest,
  Zyd potega jest i basta .

 6. zapis said

  re:4
  Nowy Jork: protest Żydów przed konsulatem RP. Oskarżają Polaków o współudział w Holocauście [+VIDEO]

  „3 miliony Żydów zamordowanych w Polsce”, „Nie zapomnimy!”, „Polska spłynęła krwią” – przed konsulatem RP w Nowym Jorku zorganizowano protest, którego uczestnicy, powołując się na Jana T. Grossa, oskarżali Polskę o współudział, w Holokauście i próbę zanegowania tego „faktu” przez polskie władze.

  Przed konsulatem RP w Nowym Jorku zgromadzili się głównie uczniowie żydowskiej szkoły średniej Rambam Mesvita High School w Lawrence, w stanie Nowy Jork. Organizatorzy podkreślali, że są wśród nich „potomkowie ofiar Holokaustu”. Na tablicach trzymanych przez młodych ludzi widniały napisy: „3 miliony Żydów zamordowanych w Polsce”, „Nie zapomnimy!”. Protestujący wznosili okrzyki:„Polska spłynęła krwią”. Według różnych źródeł w proteście uczestniczyło 150-200 osób, głównie młodzieży.

  Podczas swoich wypowiedzi zebrani podkreślali, że mają prawo do wolności słowa i krytykowali władze Polski za próby „pisania historii na nowo”. Powołując się przede wszystkim na publikacje Jana Tomasza Grossa twierdzili, że Polska dąży do „zanegowania udziału Polaków w Shoah”.

  Rabin Zev Friedman, organizator protestu, w swym przemówieniu stwierdził, że to Polacy odpowiadają za istnienie i funkcjonowanie „polskich obozów śmierci”, ponieważ „Polacy się na to godzili”.

  „Jesteście odpowiedzialni za Holokaust, bo pozwoliliście, by na terenie waszego kraju powstało najwięcej obozów śmierci (…) Izraelscy politycy mówią, że antysemityzm wysysacie z mlekiem matki” – mówił Friedman.

  Podczas manifestacji rozdawano ulotki przygotowane przez Polsko-Żydowski Komitet Dialogu, które przedstawiały one polski punkt widzenia w tej sprawie – odmienny od poglądów i interpretacji Grossa. Przypominano w nich m.in. o rodzinie Ulmów, która zapłaciła życiem za pomaganie Żydom.

  Zygmunt Staszewski, współprzewodniczący Polsko-Żydowskiego Komitetu Dialogu i zastępca prezesa KPA – Long Island mówił PAP, że przed konsulatem zatrzymywali się też Żydzi w jarmułkach. Jeden z nich na wiadomość o temacie protestu stwierdził, że to Polacy byli podczas okupacji ofiarami i bronili Żydów. Jako przykład podał losy swojego przyjaciela, którego ukrywała polska rodzina.

  Polscy obserwatorzy czwartkowej demonstracji byli zaskoczeni poziomem niewiedzy uczniów na temat czasów, których dotyczył protest. Nie zdawali sobie sprawy m.in. z tego, że podczas II wojny światowej Polska nie istniała jako państwo.

  W materiale reportażowym Anny Arciszewskiej z Nowego Dziennika zamieszczonym w sieci można posłuchać wypowiedzi młodych Żydów, którzy bezkrytycznie i bez zastanowienia powtarzają tezy Grossa, powołując się na jego naukowy autorytet. Widać na nim także, że Friedman prezentuje książkę Grossa pt. „Sąsiedzi”.

  PAP / Nowy Dziennik / Anna Arciszewska / Kresy.pl

  https://wirtualnapolonia.com/2016/05/06/nowy-jork-protest-zydow-przed-konsulatem-rp-oskarzaja-polakow-o-wspoludzial-w-holocauscie-video/#comments

 7. zapis said

  re:4
  “Polacy jesteście odpowiedzialni za holokaust!”

  Niespełna 200 osób – przede wszystkim młodzież – wzięło udział w proteście zorganizowanym przez rabina Zeva Friedmana z Rambam Mesivta High School. “Jesteście odpowiedzialni za holokaust, bo pozwoliliście, by na terenie waszego kraju powstało najwięcej obozów śmierci (…) Izraelscy politycy mówią, że antysemityzm wysysacie z mlekiem matki” – m.in takie hasła pod adresem Polaków wygłaszał rabin Friedman. Zarzucił też polskiemu rządowi przekłamywanie historii.

 8. zapis said

  Nowy Jork: protest Żydów przed konsulatem RP. Oskarżają Polaków o współudział w Holocauście [+VIDEO]

  https://wirtualnapolonia.com/2016/05/06/nowy-jork-protest-zydow-przed-konsulatem-rp-oskarzaja-polakow-o-wspoludzial-w-holocauscie-video/#comments

 9. Tatarskie napaści na Polskę - może by tak zaśpiewać o tym na konkursie Eurowizji? :) said

  Tatarskie najazdy na Polskę XIII-XVII w.

  Tatarskie najazdy na Polskę XIII-XVII w., rozpoczęły się po zajęciu Rusi (1238-1240) przez Mongołów pod wodzą Batu-chana. Z ziem ruskich główne siły tatarskie skierowały się na Węgry, pomocniczy zagon uderzył na Polskę z zadaniem związania sił polskich i czeskich, aby nie mogły przyjść z odsieczą królowi węgierskiemu Beli IV.

  Wojska tatarskie wysłane przeciwko Polsce rozbiły w lutym 1241 rycerstwo małopolskie, zdobyły większość miast Polski południowej i centralnej, m.in. Lublin, Kraków, Sandomierz i wkroczyły na Śląsk. 9 kwietnia 1241 odniosły zwycięstwo pod Legnicą nad wojskami księcia wrocławskiego Henryka II Pobożnego (który poległ w bitwie), wspieranymi przez rycerstwo krajów zachodnich, wojska zakonne templariuszy i Krzyżaków. Po zwycięstwie na Śląsku wojska tatarskie skierowały się przez Czechy na południe celem połączenia z siłami głównymi.

  W następnych latach działający z terenów ruskich Tatarzy jeszcze dwukrotnie w 1259 i 1287 najeżdżali ziemie polskie. Podczas trzeciej wyprawy (1287) dzięki ufortyfikowaniu większych miast polskich nie zdobyli m.in. Krakowa, Lublina i Sandomierza, chan Telboga został pobity w Górach Świętokrzyskich przez wojska Leszka Czarnego, a oddziały chana Nogaja poniosły klęskę pod Starym Sączem.

  Po zajęciu Rusi Halickiej przez Kazimierza III Wielkiego (1340) kolejny najazd tatarski w 1352 zniszczył Ruś i Lubelszczyznę. Król podejmował wyprawy odwetowe oraz wybudował szereg zamków obronnych na wschodnich ziemiach polskich. Od XV w. po rozpadzie Złotej Ordy ziemie polskie najeżdżali Tatarzy z chanatu krymskiego.

  W latach 1474-1569 dokonali 75 większych najazdów na ziemie polskie grabiąc Podole, Wołyń, Ruś Czerwoną i wschodnią Małopolskę. Po jednym z najazdów, dla obrony przed czambułami tatarskimi, ok. 1490 powołano stałe oddziały noszące nazwę obrony potocznej, składające się w przeważającej mierze z jazdy pełniącej służbę w polu. Po 1564 obronę potoczną zastąpiły wojska kwarciane. W XVII w. Tatarzy napadali na ziemie polskie współdziałając z Kozakami i Turcją. Tatarskie najazdy na Polskę ostatecznie zakończyły się po podpisaniu w 1699 pokoju karłowickiego.

 10. jaras said

  POLSKA piosenka o Wolyniu (Tatarzy juz w Polsce byli)

 11. ……..powołując się na Jana T. Grossa……..

  A nie mówiłem?
  Teraz czas na nobla dla wybitnego historyka.

 12. Bronisław said

  Szanowny Panie Jaras!

  A skąd wobec tego proszę Pana u Kaczyńskiego i jego otoczenia tak wielka „wielbacja” tej „banderowskiej dziczy”, co więc tłumaczy, ich tak niezrozumiałą „przyjacielską” więź z nimi?!!! Chroń Nas Chryste przed nimi i Króluj Nam!!!

 13. Tatarzy krymscy.Ich potomkini ,,zdobyła,, nagrodę…..

 14. Ma cóś said

  Re:11 W tym świecie wpływów finansjery i świr Grosz może nabla dostać. Przecież Grosz to mało, więc na polskiej biedzie trzeba się dorobić.Co tam fakty i historia. Liczy się historia świra. A moi Rodzice tak bardzo narażali się w ich obronie. Czy żydom nie wstyd za takie postawy?

 15. o matko said

  Eurowizja i temu podobne imprezy(zbliża się euro ’16) już 3 dekad są politpoprawna lewacko masonska propagandą

 16. K.C. said

  Dobra zmiana PiS-brak pieniędzy na film „Wołyń” ale Pan Gliński ma pieniądze na antykatolickie hucpy w tvp kultura a Pan Gowin oczywiście „wielce pobożny” 1 mln przeznacza na lewaczkę Środę zwaną profesorem.Tzw.”wianuszek” z Polskich dzieci przytroczonych drutem kolczastym wokół dębu pokazany wyżej na filmie o rzezi wołyńskiej był dedykowany nieżyjącemu Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu w „Naszym Dzienniku” przed jego spotkaniem z banderowcem Juszczenką .
  Efekt -zawładnięty wizją pojednania przepraszał ukraińców za Polskie mordy w wykonaniu AK. Przy okazji należy stwierdzić z całą mocą , że AK całkowicie się skompromitowała podczas trwania mordów ludności Polskiej na Wołyniu. Niestety można powiedzieć , ze „stała z bronią u nogi”.Jest to komunistyczne powiedzenie ale w tym przypadku odzwierciedla stan rzeczy. Decyzjami władz emigracyjnych i dowództwa AK w ramach już wtedy obowiązującej politycznej poprawności pozwolono na rzeź ludności Polskiej.A teraz jak zwykle martyrologia!!!
  Wracając do „dobrej zmiany”-4 mld zł kredytu dla rezunów od Prezydenta; 11mln zł zapomóg dla studentów ukraińskich w Polsce gloryfikujących „banderę” ,wielbicielki bojowników ukraińskich w sejmie jak np.posłanka Gosiewska itd.
  Nie można już tego słuchać i oglądać w tvp Kurskiego i tv republice.

 17. Historyk said

  Żadnego holokaustu nie było. To holokit, który żydki chazarskie lepsze urządzały żydko-chazarom gorszym i na tym chce to bydło zarabiać. Bardzo niewielu żydków zginęło. Dokumenty Niemieckie mówią o około 281 zdechłych żydo-chazarach we wszystkich obozach na świecie, w II wś. Jakim to półgłówkiem trzeba być posądzając zniszczoną przez żydo-chazarię Polskę z dwóch stron, posądzać o holokit na żydkach. Z jednej stroni niemieccy aszkenazi – chazarzy z Hitlerem na czele, Berberyjskim żydo-chazarem po drugiej stronie żydo-chazaro-rosja gdzie w rządzie było około 800 żydów w tym 5% Rosjan.

  Powtarzam: Wszystkie wojny i rewolucje na świecie wywołała żydochazaria. I i II wojnę oraz rewolucje we Francji, Hiszpanii, Rosji itd. Dla więźniów w II wojnę światową, Polaków i nie tylko, gotowali posiłki żydowscy UB-owcy z mięsa ludzkiego. W talerzach znajdowano palce. To żydo-chazarskie Qrwy wysokiego lotu. Wymordowali już po wojnie setki tysięcy Polaków, a teraz Qrwy mają ciepłe i dobrze płatne posadki. Oni i ich bękarty. Widać w TV naokoło ich ryje.

  Przypominam że żaden naród żydowski nie istnieje. To fikcja im wygodna. Oni – dzicz chazarska, kradną historię. Fałszują pisma święte. To wrogowie ludzkości. Oświęcim powstał za pieniądze Dawida Rockefelera i Sandard OIL Company (SOC), w której to firmie był współudziałowcem menda je…any.

  Niewielu w Polsce nie wie, że wyraz „żyd” nie oznacza narodowości lecz pochodzi z angielskiego jewellery – handlarz drogimi kamieniami, w skrócie jew i pojawił się w angielskich słownikach dopiero w XVIII wieku.

  Prawdziwa historia mówi, że rządzą nami chazarscy koczownicy. Bandycka dzicz chazarska która rabuje świat. Powżeniali się w rody królewskie, i zajęli banki światowe kierując się przekupstwem i Qrestwem. To bydło chce zapanować nad światem a nas nie-żydów zniszczyć.

  Nas Słowian sprzedawali nawet jako niewolników.

  Narody Europy, brońcie się przed dziczą chazarską, bo z nimi idziemy i pójdziemy na dno. To już widać gołym okiem.

 18. @+@=@@ said

  Czy to dziadziuś zwyciężczyni?

 19. Eliza said

  Nudna piesn w stylu „wyjca” i nic poza tym. Odsluchalam jej z cierpliwoscia bardziej z litosci niz zainteresowania. Wyszlam z zalozenia, ze organizatorzy po prostu dali sie wyplakac Ukrainko-Tatarce w imie politycznej poprawnosci. Nigdy bym nie przypuszczala, ze przewidzieli dla niej pierwsze miejsce. Ale na cos to sie w koncu przydalo…Teraz to juz nawet ostatni zrozumial, ze na tym konkursie nie liczy sie dobra muzyka, tylko wyrachowana polityka.

 20. Historyk said

  Poprawka do wpisu 17.

  Powinno być zdechło 281 tysięcy żydo-chazarów, 281.000.

 21. Historyk said

  Nawet Geslerowa od garów, 1 kometa TV jest córką NKWD-dzisty.

 22. jon said

  Film dla Nick zapis

 23. Stary Warszawiak said

  Ciekaw jestem jak by zareagowano na festiwalu jak by Polka lub Polak zaśpiewał tę piosenkę, której pierwszą zwrotkę
  przytaczam w całości:

  O mamo, otrzyj oczy,
  Z uśmiechem do mnie mów,
  Ta krew, co z piersi broczy,
  Ta krew – to za nasz Lwów !
  Ja biłem się tak samo
  Jak starsi mamo, chwal
  Tylko mi ciebie, mamo
  Tylko mi Polski żal !

  Czy by Prezydent odznaczył polskiego wykonawcę ???

 24. Tolek said

  Macie polaczki demokracje Talmudyczna Smierc nasza.

 25. PRZEKUPIONA polityczna ZDZIRA Jamala KUPIONA za żydo-masoński PAPIER toaletowy $ $ + € € said

  Ta Jamala NIE jest Tatarka lecz banderówką UKRAINKĄ !

  Jamala jest w 100% IRRACJONALNA i działa na SZKODĘ Tatarów Krymskich !

  Jakie KORZYŚCI lub STABILMOŚC życia mieli Tatarzy na Krymie całkowicie WYRUGOWANI z urzedów Krymu i totalnie DYSKRYMINOWANI przez banderowców z Kijowa ?

  tzw. „ukraina” to sztucznie spreparowany ŚMIEĆ polityczny przez prusaków, a teraz wspierany przez żydowskich ludobujczych NEKONÓW z żydo-masonskiej MELINY „biały dom” .

  ten ŚMIEĆ tzw. tymczasowa „ukraina” to BZDURA totalna !

  Tatarzy STRACILI Rosję jako SOJUSZNIKA i zostali PRZEJĘCI przez bankrutów ROZUNÓW ultra-nacjonalistów ekstremalnie SZOWINISTYCZNYCH nazistowskich ukraińców banderowców ZABIJAKÓW !

  Ta Jamala STRACIŁA kontakt z rzeczywistością !

  85% Tatarów ma ANTY-amerykańskie nastawienie, uważając USA za ludobójczy bandycki żydo-masoński zdemoralizowany reżim waszyngtonski, dlatego 78% Tatrów zamieszkałych na Krymie głosowało w WOLNYM referendum w marcu 2014 roku za PRZYŁACZENIEM się do Rosji twierdzac, że to im GWARNTUJE stabilizacje życia i rozwoju.

  80% tatarów NIE chce mieć NIC a NIC wspólnego z jakąś tam tymczasową nazistowską „ukrainą”.

  Ponad 60% obywateli tzw. „zachodniej ukrainy” też NIE chce mieć NIC a NIC wspólnego ze zdziczałum KRWAWYM reżimem banderowców nacjonalistów ukro-żydowskich, którzy za pomocą krwawej przemocy, zamachu stanu przejęli siłą władzę w Kijowie !

  Ta PRZEKUPIONA Jamala $ $ + € € … STRACIŁA kontakt z rzeczywistością !

  Pozdrawiam,
  Tatar z Polski

 26. pugnus said

  Po tym jak dziwolag ,baba z broda wygral Eurofestiwal w Austrii truizmem byloby twierdzic ,ze konkursy Eurowizji nie maja chrakteru politycznego!
  Potwierdzila to w calej rozciaglosci jego szwedzka edycja ,gdzie „uny” po sankcjach ,oskarzeniach o doping i insynuacjach o poglebianiu problemu uchodzcow otworzyly kolejny front walki z Rosja! Juz tylko w miare podawania wynikow przez poszczegolne stolice dalo sie zauwazyc,ze w gre chodzi tu ordynarna zmowa a Australia byla tylko proba zaslony dymnej ,ktora mial zakryc jawna prowokacje polegajaca na doprowadzeniu do sytuacji w ktorej na polu walki pozostana tylko Rosja i UPAina! Oczywiscie rostrzygnely glosy tzw. publicznosci ,ktore w rzeczywistosci byly glosami …wychdzcow ekonomicznych ,osiadlych w roznych krajach Europy.Jest rzecza prawie pewna ,ze UPAina dostal maximum glosow publicznosci polskiej ,na ktora skladaly sie glosy ponad milionowej rzeszy banderowcow osiadlych juz w Polsce i oczywiscie polskich uzytecznych idiotow!Tak wiec roznymi machlojkami doprowadzono do zwyciestwa UPAiny osiagajac zamierzony cel : dowalenie Rosji!
  O jakosci muzycznej festiwalu nie ma co dyskutowac,bo zaloze sie ,ze nikt nie potrafi zanucic ani jednego z przedstawionych numerow a juz na pewno nie zawodzenia ze zbolala mina Tatarki Jamali ,ktora urodzila sie Kirgizji a nosek ma nieco …orli!
  Odnoszac sie do naszego Szpaka trzeba wyrazic zrozumienie dla zagranicznych jurorow ,ktorzy znalezli dla jego trelow jedynie 7 pkt. a uratowal go …Tusek i PO ,ktore w ostatnich 8 latach wygnali z Polski ponad 5mln. nedzarzy a ktorych glosy zlozyly sie na sukces tej kopii Nergala! Dlatego nergala ,bo Szpakowa idiota bez przerwy demonstrowala satanistyczne gesty w postaci „diabelka” i chociaz sam swoim glosem go poparlem to mialem na mysli wylacznie Polske a nie jego!

 27. Ali Baba said

  re 17..”Decyzjami władz emigracyjnych i dowództwa AK w ramach już wtedy obowiązującej politycznej poprawności pozwolono na rzeź ludności Polskiej.’…B. DOBRA UWAGA…DZIĘKUJĘ!!

 28. pugnus said

  ad28.#
  K.C . sie myli! Nie bylo zadnego rozkazu stania z bronia u nogi !Wywiad AK juz wczesniej otrzymal z terenu doniesienia o planowanej rzezi i Delegat Rzadu na Kraj polecil odpowiedniej komorce AK nawiazac kontakt z dowodztwem UPA i wyjasnic te pogloski. Niestety dwoch oficerow wraz z woznica ,ktory ich dowozil zostali okrutnie zamordowani przez banderowcow i na drugi dzien bandy UPA wspomagane przez „siekernikow” runely na polskie wioski!
  AK po sowieckich wywozkach byla na Wolyniu tak slaba ,ze nie mogla dac odporu tej inwazji zwlaszcza,ze uczestniczyly w rzezi regularne oddzialy ukrainskiej SS!Natomiast przerzucenie w ten rejon odzdzialow z glebi Kraju przekraczalo logistyczne mozliwosci AK ,bo po drodze staly silne niemieckie garnizony.

 29. tzw. "Konkurs" Eurowizji to NIE muzyczny lecz brudną GRĄ POLITYCZNĄ !!! said

  „konkurs” muzyczny Eurowizji NIE jest wydarzeniem muzycznym lecz TANDETĄ rozgrywanej wstrętnej brudnej POLITYKI rozgrywanej przez lewackie bolszewickie żydo-masonstwo CELOWO konfliktujące narody Europy, tak aby je SKŁUCAĆ.

  Ultra LEWACKA tzw. „Eurowizja” zachęca do homoseksualizmu, zboczeń seksualnych LGBT, wyglądu osoby która spełnia swoim zewnętrznym wyglądem obowiązujące promowane trendy ZBOCZEŃCÓW z Brukseli, Berlina czy Waszyngtonu, czyli wykonawca MUSI wyglądał na płeć NIEokreśloną np. kobietę z brodą i wąsami jak Conchita Wurst, który to OBOJNAK za „polityczną poprawnośc” wobec LGBT wygrało konkurs Eurowizji w 2014 roku:

  Europa pod zarządami żydo-masońskiej mafii i ZBOCZENCÓW homoseksualistów z Brukseli stała NIJAKA.

  Żydo-masoni razem z pedałami WYMUSILI NIEpłodnośc Europy, BEZ sił witalnych na rozwój, której wielkie ideały, jakie do tej pory były jej inspiracją STRACIŁY swą siłę rozwoju myśli intelektualnej.

  Europa sterowana przez pedałów z Brukseli jest na skraju UPADŁOŚCI, nieposiadająca już więcej swych zdolności twórczych, podpuszczana przez żydo-masonów bank-sterów oraz przemysł zbrojeniowy do prowadzenia WOJEN.

  Bruksela stała się bandyckim zboczonym ośrodkiem celowo generującym otwarte konflikty społeczne i narodowe w Europie.

  W związku z tym, że homoseksualiści w Europie i USA trzymają w swoich szponach cały biznes rozrywkowy, a Rosja nie legalizuje tzw. „małżeństw” homoseksualnych, to pedały w Europie i ci z Waszyngtonu/San Francisko/New Yorku organizują też zmasowane zajadłe ataki na Rosje.

  Właśnie dlatego to oni jako „komisj” wybrali przedstawicielkę Ukrainy, bo i piosenka wykonywana przez ukrainkę Tatrkę pokazywała Rosję jako agresora, pomimo że Tatarów z Krymu wysiedlili ŻYDZI bolszewicy z NKWD na polecenie Berii – ŻYDA z sowieckim obywatelstwem.

  Jest zasada, że na tym co-rocznym „konkursie” Eurowizji MUSI być prezentowana piosenka po raz PIERWSZY po jej napisaniu.

  Piosenka Jamali, którą śpiewała była WCZEŚNIEJ przez nią śpiewana publicznie WIELE, wiele razy, ale „komisji Eurowizji” to ZŁAMANIE zasady nie przeszkadzało, jako że to tandetne widowisko Eurowizji już dawno straciło uczciwy charakter konkursu muzycznego i zostało zamienione na brudną ROZGRYWKĘ polityczną tak aby SKŁUCAĆ i konfliktować Europę na zamówienie przemysłu zbrojeniowego i ludobójczego NATO.

 30. Szpak said

  ale ta piosenka narusza zasady Eurowizji bo była już wcześniej wykonywana !!! http://u-f.ru/News/showbusiness/u4/2016/05/19/100574

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: