Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Państwo Islamskie zamordowało 14 kibiców Realu Madryt.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-16

14 kibiców Realu Madryt w Iraku zostało brutalnie zamordowanych przez zamaskowanych dżihadystów z Państwa Islamskiego, ponieważ rozmawiali na temat swojego ulubionego klubu.

Wieczorem do miejsca ich pobytu wkroczyło – jak podaje większość źródeł – trzech zamaskowanych mężczyzn z ISIS. Bez wahania zaczęli masakrę przy pomocy karabinów AK-47. 14 fanów „Królewskich” zmarło na miejscu, 30 zostało rannych.

Ziad Subhan, któremu udało się przeżyć masakrę powiedział, że ekstremiści z Państwa Islamskiego uważają piłkę nożną za antymuzułmańską.

„Oni nie lubią piłki nożnej – uważają to za coś anty-muzułmańskiego. Przez to dochodzi do takich zbrodni. Wszyscy jesteśmy zdruzgotani z powodu tego, co się wydarzyło” – wyjaśniał kibic.

Nie wiadomo jaki jest los trzech bojowników ISIS. Nieoficjalnie jeden z nich zaraz po strzelaninie, wysadził się w powietrze, drugi – został złapany przez policję, a trzeci – nie zdołał uciec przed zgromadzonymi mieszkańcami, którzy mieli zakopać go żywcem. Taką informację podał „Independent”.

Piłkarze Realu Madryt podczas kolejnego meczu wystąpią z czarnymi opaskami na ramionach.

źródło: polsatnews.pl

Za: ndie.pl

Komentarze 3 do “Państwo Islamskie zamordowało 14 kibiców Realu Madryt.”

 1. goj said

  Znowu kolejna prowokacja służb specjalnych aby wywołać strach u obywateli, a potem zabrać im kolejne prawa w imię walki z terroryzmem. Oczywiście nadal będą chcieli sprowadzać muzułmańskich imigrantów bo oni są tacy „biedni i pokrzywdzeni” tylko nie powiedzą przez kogo tak na prawdę są pokrzywdzeni – czytaj USA, Izrael, Anglia, Francja itd.

 2. Tolek said

  Syjonistyczne zydostwo hameryki angli francyji niemiec Czyni cuda tzw.Teroryzm ktory ma zadanie zneutralizowac BIALA RASE DO MINIMUM.Gdyz to ona staje na przeszkodzie zbudowania KROLESTWA ”’szatana na ziemi.
  TO JEST WOJNA PROWADZONA PRZECIWKO NAM bialej rasie .POWSTAN POLSKO Z KOLAN.

 3. ulka zT. said

  W Hiszpanii już rządzą Araby bo Hiszpanie to 95% ateiści, jak im pasuje islam to niech tego wyboru ponoszą konsekwencje.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: