Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

ZDELEGALIZOWAĆ KOD! Żarty wczoraj się skończyły. To banda nienawidząca Polskę!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-16

fot: youtubeKażdy, kto choć raz słuchał wykładów na temat Żołnierzy Niezłomnych-Wyklętych, kto zna książki Żebrowskiego, Płużańskiego czy innych tą tematyką się zajmujących, widział filmy dotyczące prac ekipy prof. Szwagrzyka na „Łączkach” miast różnych, wie ile musieli przeżyć, ile wycierpieć. Jak ginęli w mrocznych, UB-eckich piwnicach.

Świadkowie tamtych dramatów, ci, którym udało się przeżyć, skazani „jedynie” na wieloletnie więzienie, wspominają, jakim bólem były razy od ludzi w polskich mundurach. My dziś wiemy, że wielu z nich tylko mundury miało polskie, bo dusza w nich była obca. Rosyjska, żydowska, czasem nawet niemiecka.

Bez skrupułów wtedy, bez wyrzutów sumienia dziś. Oni nie musieli emigrować, uciekać, co najwyżej pozmieniali nazwiska. Świetnie ustawieni, pełni buty, władcy ludowej Polski, nigdy nieosądzeni, bezkarni w swej świadomości. Dziś mają jeden tylko stres – nasi odeszli! Choć oni sami już leciwi, mają przecież siostry, braci, dzieci, wnuki… A wszyscy wychowani w nienawiści do Polski i Polskości. Słowa: Bóg, honor, patriotyzm – jedynie odrazę w nich budzą. Wyzwala strach każdy odkryty dół śmierci, każde odzyskane dla pamięci nazwisko, miejsce kaźni.

Nie może dziwić ta lawina słów strasznych, która wylała się w internecie na stronach firmowanych przez KODową hołotę, po wypadku prezydenckiego samochodu. Hołotę, bo inaczej nazwać nie można ludzi, którzy otwarcie życzą śmierci prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej. Największy nawet prostak i cham, nie byłby w stanie zdobyć się na teksty o „emeryturze przeznaczonej na wieniec”, brzozie, której „szkoda, że nie było”… Niespełnione ich nadzieje wyzwoliły drzemiące od lat emocje. Z trudem przecież przeżyli rok 80-ty. Uspokojeni stanem wojennym i magdalenkowym mariażem różowych z czerwonymi, nie przypuszczali, że po smoleńskim „wypadku lotniczym” jeszcze kiedyś poczują ten paraliżujący strach. Wykorzystują więc każdą okazję, by zamanifestować „społeczne niezadowolenie”. Nawet wydając część swojej niemałej – jeszcze – emerytury na kupowanie „demonstrantów”. Nie można oszczędzać, kiedy w grę wchodzi być, albo nie być. Wszak alternatywą dla ich świata jest Polska wolna, dumna, samostanowiąca. Polska prawdziwych bohaterów, wierna Panu Bogu, swej 1050 letniej tradycji.

Czy trzecie pokolenie UBeków może się pokornie na to zgodzić? KOD powinien zostać zdelegalizowany. Prowadzony przez krętacza i oszusta ruch, podejmujący nieustannie działania uderzające w interes narodowy, działający destrukcyjnie, podżegający do przestępstw, którego członkowie wprost wypowiadają groźby karalne wobec prezydenta RP, nie ma prawa działać!

Jeśli na to pozwolimy, stanie się to czego chce skompromitowany Lech Wałęsa – dojdzie do rozlewu krwi, tragedii, za którą będziemy sami odpowiedzialni. Nie wolno na to pozwolić.

Komentarzy 18 do “ZDELEGALIZOWAĆ KOD! Żarty wczoraj się skończyły. To banda nienawidząca Polskę!”

 1. rydygier said

  Popieram! Należy bezzwłocznie zdelegalizować tego potworka!

 2. Polska ma Aleksandra Jabłonowskiego :) said

  18] KK! Dlaczego „Aleksander Jabłonowski”?

 3. Tolek said

  I to SILA rozumiemy to czy nie.SILA.Bo tylko z takimi sie licza anie Dialog persfazja I pojscie na ugode…….TAKZE KOD to OBCA AGENTURA Ktora ma swych szeregach
  ludzi zaprzedanych wielkiemu biznesowi z zachodu czy z wschodu.A wiec ;;;zwykle SZMATY TAM SA.

 4. max said

  Wczoraj widziałem takiego Szczerbatego chama z PO , który demolował program teraz „reżymowej TV” nie powalają sie wypowiedzieć W. Sumlińskiemu, który miaal 8 lat zakaz wykonywania zawodu w TVP opłacanej przez podatników.
  Jak widać „ONI” sie nie boją to my sie ciągle boimy.

 5. nie wstydzę się swojego nazwiska said

  re/2
  Poranek RDC: Bitwa pod Olszynką Grochowską
  http://www.rdc.pl/tag/wojciech-olszanski/

 6. marys said

  ad 3

  Sluchajmy tego pana…

 7. jok said

  Dobry tekst, tylko …. czego to się nie robi, by nie „podpaść pod oskarżenie” o „antysemizm”:) „bo dusza w nich była obca. Rosyjska, żydowska, czasem nawet niemiecka.”. Dobre z tą duszą, takie oględne, ale co z krwią? Bo raczej nie było tam niemieckiej, a rosyjska, taka słowiańska, jak była to raczej wyjechała. Wygląda na to, że podstawę stanowiła ta trzecia:)). No ale – absolutnie nie ośmielam się krytykować pani MD, konstatuję tylko w jakich czasach żyjemy – lepiej ją ukryć wśród ruskiej i niemieckiej i nie nazwać krwią (pochodzeniem etnicznym) tylko duszą (ktoś, niezależnie od pochodzenia etnicznego, może wszak czuć się kimś innym).
  No ale i tak duży plus, za ośmielenie się dostrzeżenia tej duszy żydowskiej….:)

 8. Gotowy said

  Qrwy żydy Qrwy żydy
  narobili w Polsce bidy
  ale rozrachunek przyjdzie
  i im Qrwom bokiem wyjdzie…

  Ty szmato brzezińska

 9. adam ryglowski said

  Pani Anna Dąbrowska też ma rację .
  ALE PO CO TO ROBIĆ ?

  W okupowanej Polsce przez HITLEROWSKIE NIEMCY też powstała swoista kasta — volksdeutsche .(Ok. 1 mln)
  Co z nimi robiono po ‚ 45 ?

  A tu od razu ” zdelegalizować” – a to NIEPRAWDA :
  – Rozpoznać ( kto , miejsce rezydowania , gdzie pracuje)
  – Sprawdzić „CV” ( historia „zawodowa”)
  – Oznaczyć
  – Podawać „pro publico bono” – co to za egzemplarz
  – Aktywnie przypilnować , aby dotychczas bezkarny ‚demokrata’ , poznał smak , co to znaczy Polski Nacjonalizm.
  ( Na bandę nie wolno używać słowa PATRIOTYZM ! )

 10. Młodzi Polacy NIE dajcie się PODPUSZCZAĆ piździelcom żydo-amerykansklim i RUSOFOBOM macierewiczom, kaczyńskim czy UKRAINCOM Sakieiewiczom ! said

  Żydo-amerykanska UKRAIŃSKA agentura: PiS z UKRAINCAMI rusofobami lewakami Kaczyńskim, Macierwewiczem i Waszczykowskim wyhodowanym na w żydowskich „FUNDACJACH” żyda Sorosa PODPUSCZAJĄ młodych polskich obywateli, aby złapali się za łby z ruskimi tak jak ŻYDO-amerykańska masońska MELINA „biały dom” PODPUŚCIŁA, podpłacili tych GŁUPKÓW ukrów, aby zaczęli się bic z Ruskimi !

  Niech się SAMI żydo-masońscy złodzeje ludobójcy z MELINY „biały dom” tłuką i skaczą SAMODZIELNIE do oczu ruskich !

  My Polacy absolutnie NIE mamy powodu, aby bic się ruskimi tak jak PODPUSZCZA Polaków ten RUSOFOBICZNY popłacony $ PRZYGŁUP oszołom MASON Macierweicz !

  Telewizja Republika – Grzegorz Braun (reżyser filmowy, publicysta) – Wolne Głosy 2016-05-06

 11. adam ryglowski said

  Przepraszam , ale poprzednio mylnie podałem błędną liczbę volksdeutschów z lat 1939 – 1945 . Prawdziwa liczba , to TRZY MILIONY ( a nie jakiś śmieszny milionik ).
  Kotleta z recepturą odnośnie artykułu ponownie nie podam . 🙂
  Z tego , co się dzieje wynika , że to co znalazł (SKARB III RZESZY ) b. nauczyciel , wtedy oficer (1945 r.) , a póżniejszy premier P. Jaroszewicz , – dzisiaj jest „bezpieczny – jest u swoich „

 12. Ali Baba said

  re 6…BARDZO dziękuję..PS A gen Śmigły-Rydz został otruty..to też warto wiedzieć..Ta Jego śmierć z powodu choroby serca to wielka bujda na resorach..Objawy były typowe przy zatruciu..

 13. gość said

  Ktoś przerobił plakaty Schetyny we Wrocławiu.

  Na wykop.pl zamieszczono zdjęcie z przerobionymi we Wrocławiu plakatami szefa Platformy Obywatelskiej: Sprawcy zmienili jedną literę z jego hasła i z chęci obronienia Polski wyszła chęć jej obroBienia 🙂

  http://www.dzienniknarodowy.pl/528/ktos-przerobil-plakaty-schetyny-we-wroclawiu/

 14. adam ryglowski said

  A już myślałem , że Lwowsko , Poznańsko Krakowski – Polski Wrocek już zdechł .
  A TU TAKA RADOSNA NIESPODZIANKA .

  Nowe hasło : Znaczyć volksdeutschów !!! – i przypominać dekret z 1945 .
  A pytanie – NIE RETORYCZNE – do „nowych – starych” , co z obiecankami (cacankami ) ?

 15. Tolek said

  TO scierwa.

 16. adam ryglowski said

  Panie Tolek .
  Ja wiem , co to są ścierwa .
  A w tekście byli :
  –WROCŁAWIANIE ( ci sami , których opisywał Andrzej (?) WALIGÓRSKI)
  –Byli (może nie byli) towarzysze z układu 1981 / 1989
  –Aktalne „DOBRODZIEJE” – MONTUJĄCE bazy nie w Legnicy/Głogowie , tylko parę metrów (sekund) dalej.

  I jak się p. Tolek uściśli ???

 17. Alina said

  Masowe ogłupianie ludzi jest możliwe tylko przy pomocy wielkiego masowego kłamstwa.
  Jak to się dzieje, że publiczne kłamstwa nie podpadają pod żadne kodeksy karne? Gdyby za udowodnione kłamstwo politykowi, urzędnikowi, dziennikarzowi, AKTOROWI, firmie reklamowej, lekarzowi, sprzedawcy groziło więzienie, albo znaczna lub całkowita utrata majątku, wówczas nasz świat byłby wspaniale nudny, nie tracilibyśmy życia na telewizyjne komentarze kolejnych speców od propagandy, nie byłoby reklam typu pic na Bahamach za emeryturę z OFE, a wszelkiej maści oszuści opuściliby naszą świętą ziemię. Można byłoby zrezygnować z żydowskiej ekonomii i wprowadzić własną.

 18. Alina said

  Zapomniałam dokleić tekst o kłamstwie p. Rafała Brzeskiego
  http://info.peritusnet.eu/?wysija-page=1&controller=email&action=view&email_id=20&wysijap=subscriptions&user_id=765

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: