Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Policja na ślubie działacza ONR w Pabianicach

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-18

„Nawet na ślubie nam nie odpuszczą!” – komentuje Brygada Łódzka ONR.

Jeden z działaczy ONR brał 7 maja br. ślub w Pabianicach, w którym uczestniczyli inni członkowie organizacji. Pod kościołem pojawiło się jednak także kilka radiowozów policyjnych, m.in. z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach. W rozmowie z działaczami ONR stwierdzili, że ich obecność na tym nabożeństwie jest „manifestacją polityczną”.

„Na nic zdały się tłumaczenia, że po prostu chcemy świętować razem z naszym organizacyjnym bratem najważniejszy dzień w jego życiu” – uważają ONR-owcy. Co więcej, policjanci zauważyli, że mieli oni ze sobą nieodpalone race. „Zagrozili, że jeśli choć jedna z nich zostanie użyta, to podejmą interwencję i wylegitymują wszystkich, łącznie z młodą parą. Zasugerowali również, że to zgromadzeni narodowcy będą odpowiedzialni za zniszczenie imprezy swojemu koledze” – opisują sprawę działacze ONR.

Ostatecznie race odpalono w innym miejscu, wcześniej informując o tym policję. Funkcjonariusze pozostali w okolicach kościoła do czasu, gdy wszyscy narodowcy stamtąd odeszli. Odmówili podania powodu interwencji. Brygada Łódzka ONR zapowiada podjęcie odpowiednich kroków w tej sprawie.

Onrlodz.com.pl / Kresy.pl

Komentarzy 12 do “Policja na ślubie działacza ONR w Pabianicach”

 1. antykoszer said

  Żydów z policji należy USUNĄĆ BEZWZGLĘDNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W całym kraju !!!

 2. TOS_72 said

  PRECZ z ŻydoPaloną w KRAJU już mamy waS dość.

 3. Bronisław said

  Jeżeli „układ okrągłostołowy”, a obecnie PIS, będą dalej i w takim tempie wzmacniać inwigilację Naszego Polskiego Narodu, to obawiam się, iż nawet w „sławojce” nie będziemy czuć się bezpieczni?!!! Oby to co Nam „szykują” nie przerosło zapowiedzi Autora powieści „Rok 1984”!!!
  Panie Boże w Trójcy Świętej Jedyny Chroń Nas Polaków za pośrednictwem Świętej Maryji Królowej Polski, Świętego Michała Archanioła i Świętych Patronów Polskich przed tymi lucyferiańskim uciemiężeniem!!!

  Króluj Nam Chryste!!!

 4. K.C. said

  „dobra zmiana” -policja działa jak w stanie wojennym.Najważniejsze że min.Błaszczak może się pochwalić złapaniem Kajetana P.Tylko szkoda że na Maltę nie wysłał pancernika(och, nasza dzielna marynarka nie mama takiej jednostki).

 5. dariusz2b said

  Słowo powinno się ciałem stać i wszystkich parchów żydowskich wygrać na wieki wieków.

 6. Maryla Danuta said

  Kto tę policje wysłał na ślub ?? Dlaczego prześladują i śledzą ONR-owców ?? Kto tym policjantom na to dał zlecenie ?? A dlaczego dotąd mogą panoszyć się KODy, Schetyna, Petru i cała ta banda zdrajców – dlaczego ich nikt nie inwigiluje ?? Skoro posłowie są zdrajcami, to tym bardziej powinni być pilnowani !! Czy nie możemy się uporać z tą targowicą, a w zamian nęka się patriotów ???

 7. Stary Warszawiak said

  Panie pośle Błaszczak czy Pan wiedział o tym „ślubnym nalocie” ???

 8. Jok said

  Tak, stanowczo Hilara nie budzi entuzjazmu, z jej podejściem syjowym.. A Trump? Rożnica między nimi to tak trochę jak z przejściem z deszczu pod rynnę.
  „Asserting his pro-Israel credentials, Trump recalled, “I was the grand marshall, not so long ago, of the Israeli Day Parade down 5th Avenue. I’ve made massive contributions to Israel… I have tremendous love for Israel. I happen to have a son-in-law and a daughter that are Jewish, OK? And two grandchildren that are Jewish.”

 9. Jok said

  Ad 8 w złe miejsce wybrałem

 10. pugnus said

  PiS ma duze doswiadczenie w zwalczaniu „radykalizmu”! Nawiasem Bruksela patrzy na takie akcje laskawym wzrokiem. Pamietam jak jeszcze za rzadow Koalicji, wtedy PiSowski minister Dorn w blyskawicznej akcji „Nacht und Nebel „zlikwidowal witryne Red&Watch.Zajmowala sie ona tropieniem i identyfikacja lewackich bojowek. Aresztowania dotknely wtedy adminow a w dalekiej Arizonie FBI zajela serwer!

 11. pugnus said

  test

 12. Moher49 said

  Zgodnie z przewidywaniami wyłazi szydło z wora. PiS to stronnictwo amerykańsko – izraelskie – wrogie dla ONR, NOP, MW i Ruchu Narodowego.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: