Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Policja zamordowała 25-latka? Ludzie wychodzą na ulicę! Zamieszki we Wrocławiu!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-18

Nie milkną echa po brutalnym zatrzymaniu i przesłuchaniu 25-letniego Igora S. Chłopak został w niedzielę rano zatrzymany, po czym przewieziony na komisariat policji, by zostać przesłuchany. W skutek tego „przesłuchania” zmarł. Rodzina oskarża policję o morderstwo. 

O co chodzi? Wersja policji:

Igor S. został w niedzielę rano zatrzymany przez wrocławską policję, ponoć był podobny do poszukiwanego przestępcy. Po zatrzymaniu 25-latek nie chciał się wylegitymować i był bardzo agresywny, został spacyfikowany i przewieziony na komisariat w celu przesłuchania. W celi miał zachowywać się agresywnie, atakował policjantów, którzy w obronie własnej musieli użyć paralizatora, chłopak zmarł.

Wersja rodziny i znajomych Igora: 

Rodzina nie wierzy w wersję policji, uważa, że policjanci przekroczyli uprawnienia i i środki przymusu, co bezpośrednio spowodowało zgon chłopaka.
„Połamany nos, liczne krwiaki, prawie wydłubane oko i ślady po duszeniu na szyi”. Jak przekonuje rodzina jest to niezbity dowód na kłamstwa policji, która twierdzi, że 25-latek zmarł po użyciu paralizatora. Na dowód przekroczenia uprawnień publikują zdjęcie 25-latka.

Zapowiadają protesty:

„EDYCJA: DZISIAJ O GODZINIE 18:00 KOLEJNY PROTEST POD KOMISARIATEM NA UL. TRZEMESKIEJ WE WROCŁAWIU.
ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO PRZYBYCIA I ZACHĘCANIA ZNAJOMYCH.
CZY TAK WYGLĄDA KTOŚ KTO ZGINĄŁ OD PARALIZATORA?
IGOR MIAŁ POŁAMANY NOS, LICZNE KRWIAKI, PRAWIE WYDLUBANE OKO I ŚLADY NA SZYI PO DUSZENIU!
PRZECIEŻ TO JEST JAKAS KPINA!
NIE MOŻEMY TEGO TAK ZOSTAWIĆ!
TAK DZIAŁA POLICJA W POLSCE.

Za: http://www.wrealu24.pl/index.php/services/359-pilne-policja-zamordowala-25-latka-ludzie-wychodza-na-ulice-zamieszki-we-wroclawiu

Komentarze 22 do “Policja zamordowała 25-latka? Ludzie wychodzą na ulicę! Zamieszki we Wrocławiu!”

 1. panMarek said

  No tak, ale tak naprawdę to pies jest pogrzebany gdzie indziej.
  Podaję trop. Stan etatowy Policji Państwowej według preliminarza budżetowego na rok 1920 wynosił 29511 policjantów w tym 723 oficerów. W 1937 roku przewidziano etaty dla 28 716 policjantów zaś stan etatowy Policji Państwowej w roku 1938 liczył 29 936 szeregowych i 850 oficerów … i był porządek.
  Dzisiaj jest to około 118 000 etatów (cztery razy więcej) i jest tak jak widać. Patrz sprawa Olewnika i jej podobne, choć może mniej drastyczne.
  Dodam, że w 1938 nie było indywidualnych środków łączności, samochodów, komputerów i temu podobnych bardzo pomocnych i użytecznych policji akcesoriów a terytorium RP było około o 25% większe. Liczbie ludności w tym czasie jest podobna a więc wniosek taki, że dzisiaj powinno wystarczyć 15 000 – 20 000 etatów. Co zatem robi te dodatkowe 90 000 policjantów? Niektórzy odczuli to na własnej skórze.
  Druga zasadnicza różnica to taka, że przed 1939r. każdy z funkcjonariuszy rozpoczynający służbę składał następującą przysięgę: „Przysięgam Panu Bogu Wszechmogącemu na powierzonym mi stanowisku pożytek Państwa Polskiego oraz dobro publiczne mieć zawsze przed oczyma; Władzy zwierzchniej Państwa Polskiego wierności dochować; wszystkich obywateli kraju w równym mając zachowaniu, przepisów prawa strzec pilnie, obowiązki swoje spełniać gorliwie i sumiennie, rozkazy przełożonych wykonywać dokładnie, tajemnicy urzędowej dochować. Tak mi Panie Boże dopomóż” … i może w tym cała tajemnica tej różnicy i odpowiedź czemu tak jest.

 2. majka said

  We Wroclawiu dobrze sie trzymaja chazaro-banderowcy… Przyjechali czesciowo z Wolynia po wojnie z dokumentami zamordowanych Polaków…

 3. Mafia ŻYDO-MASONSKIEGO lewaka Rafała Dutkiewicza MORDUJE krnąbrnych POLAKÓW we Wrocławiu ! said

  Wrocławianie NATYCHMIAST USUŃCIE przemocą z Ratusza we Wrocławiu żydo-masońskiego OPRAWCĘ zajadle zwalczajacego Polaków przez tego żydowskiego MAFIOZO rafała dutkiewcza, który jest GŁÓWNYM inspiratorem WALKI z polskością we Wrocławiu od wielu lat oraz sam osobiście ORGANIZUJE zajadłe krwawe NAPADY na Polaków we Wrocławiu !

  Za kolejna śmierc krnąbrnego Polaka we Wrocławiu jest też WINNY żydo-masonski MAFIOZO Rafał Dutkiewicz, który ze swoją BANDĄ „solidarnościowych” bandytów zainstalowanych w Ratuszu Wrocławia prowadzą SABOTAŻ polskości oraz organizują razem z RAŚ ODERWANIE polskiego Śląska od Polski na ZAMÓWIENIE żydów i Niemców !

  Zwalczanie polskości we Wrocławiu jest szczególnie wspierane przez MEDIA we Wrocławiu, które są w 100% w szponach NIEMIECKICH i żydowskich !

  To ten żydo-masonski ŚMIEĆ rafa dutkiewicz próbował wypromować żydowskiego OPRAWCĘ Baumana na „bohatera” we Wrocławiu i zamówił ZNĘCANIE się nad Polakami w sądach we Wrocławiu OPRAWCÓW sądowych nad krnąbrnymi Polakami broniącymi polskości we Wrocławiu:

  ZAJADŁY wróg Polaków prezydent Wrocławia, żydzisko rafał dutkiewicz okazuje swój szacunek innemu żydowi OSZCERCY polskosci w. bartoszewskiemu za OBRONĘ żydo-bolszewika NKWD baumana:

  Żydowski „UKŁAD wrocławski” z dutkiwiczem, schetyną, zdrojewskim i innymi żydowskimi oprawcami pochodzącymi z Wrocławia od dawna organizują krwawe POGROMNY Polaków we Wrocławiu, gdzie urzędy siłowe są przez obsadzone przez żydów i ukraińców. Czytaj:

  „Ukraińcy w polskiej policji” :

  https://marucha.wordpress.com/2014/11/14/ukraincy-w-polskiej-policji/

 4. Easy Terran said

  Tak to jest, jak „policja” składa się głównie z bandersynów…

  Jak do takiej, .urwa, sytuacji można było doprowadzić, że banderowcy są WSZĘDZIE w Polsce? W Policji, w urzędach, w ministerstwach, w rządzie!?!?

 5. eratyk said

  Igor, to imię brzmi jakoś bardzo polsko…

 6. K.C. said

  ad.2 Mój brat ma tez na imię Igor.Czy to oznacza ,że po zatrzymaniu przez policję musi tak wyglądać i koniecznie nie żyć.Czy prawdopodobnie podrzucone przez policję dopalacze usprawiedliwiają mordy na posterunkach jak w stanie wojennym!!!. Czy pamiętacie G.Przemyka!!!. Czy coś się wreszcie zmieni w tej policji?
  Nie jest to pierwszy przypadek tego rodzaju po 1989 roku .Ostatnio tak zakatowała policja człowieka w Białymstoku rozpoczynając jego już na balkonie jego domu. Czy min.Błaszczak panuje nad sytuacją w policji.Czy nadal będzie się zachwycał pojmaniem Kajetana P na Malcie? Spójrzcie jak wygląda reakcja policji niemieckiej na burdy na tamtych ulicach.Czy ktoś tam ginie po zatrzymaniu?Zakłamanie rzeczników policji jest przysłowiowe i celowe. Tak kłamliwe wypowiedzi są świadomą prowokacją i nic dziwnego , ze tłum reaguje spontanicznie. Na to nakładają się wręcz idiotyczne relacje tzw. dziennikarzy w tv. Gdzie jest redaktor śledczy Gmyz? Może by tam podjechał a nie wyłącznie produkował się w tv republice na tematy zastępcze i martyrologii red.Sumlińskiego. A co będzie po wprowadzeniu ustawy anty terrorystycznej autorstwa min.Błaszczaka i rządu „dobrej zmiany”
  W Niemczech po tak okropnym zdarzeniu na miejscu pojawił by się niezwłocznie min.spraw wewnętrznych. A tutaj spokojnie chwali się na posiedzeniu rządu „pojmaniem Kajetana P”!!!

 7. Magdalena said

  hehh… policja, która w zamierzeniu powinna służyć obywatelom… Ze zdjęcia widać wyraźnie, że to
  -bandyci utrzymywani z naszych podatków!

  Niedawno miałam podobną sytuację.
  zatrzymała nas drogówka, cywilnym autem. Na prośbę by państwo łaskawie wylegitymowali się, pani władza, młoda siksa, tak zaczęła wrzeszczeć i straszyć.Myślała, że przelękniemy się władzy, głupia idiotka.
  Napisałam zażalenie na nieprofesjonalne zachowanie się pani władzy. Otrzymałam pismo, w którym wyższy rangą pan komisarz pouczył mnie, że pani władza ” używała języka urzędowego, co może być odebrane jako niegrzeczne”
  hehhhh… baba wrzeszczy, starszy a one nazywają to ” urzędowym językiem” 🙂
  I ” nie mogą przyjąć skargi ze względu na okrojone możliwości dowodowe”
  Ciekawe jak policja przeprowadza śledztwa?!
  Szkoda gadać!
  Trzeba ich zawsze nagrywać, robić zdjęcia by mieć dowody na ich ” profesjonalizm”

 8. nana said

  Od kilku dni wyjatkowo ohydne tzw. „komentarze” dot. smierci tego chłopaka prezentowane sa na niemieckim onecie. Najczęściej opinie krytykujące „policjantów” sa minusowane, nawet na – 100%. Po ptrostu – manipulacja. Niedawno cizia z policji i jej kolega zakatowali chorego na balkonie I co? Nic sie nie zmieniło. Nic. Policja ma obowiązek zatrzymac podejrzanego, o jego winie może orzec tylko i wyłącznie sąd! Takie zdarzenia, jak to we Wrocławiu, są – jak to okreslił śp. doc. Kossecki – egzekucją. Nie oszczędzejmy ich – tak, wierzę w słowa docenta – to była egzekucja! Zbiorowa!
  „Zatrzymanie” Igora ktoś nagrał telefonem komórkowym. Chłopak cały czas wołał o pomoc. Niedługo potem – juz nie żył. Ich było 4 + paralizator , on – sam.

 9. Alina said

  Przez ostatnie 8 lat przestępcy z policji przyzwyczaili się do bezkarności, a teraz jakby dostali tajny rozkaz badania wytrzymałości Ziobry.
  Bo to pójdzie na jego konto. Jeśli nie zastosuje się tu rozwiązania „ZEROWEGO”, to takie przypadki rozmnożą się jak mafia komorniczo-sędziowsko-policyjna.
  Rozwiązanie zerowe polega na wyrzuceniu winnych z policji, degradacji i wyrzuceniu szefostwa, likwidacji posterunku policji w tamtym miejscu.
  To minimum.
  Następny krok, to zbadanie paralizatorów – ten co je zakupił powinien je przetestować wpierw na sobie i swojej rodzinie, a jeśli testy wypadną pomyślnie – zakupić dla nas-mas. Pomyślnie, tzn rodzina przeżyje bez szwanku porażenie paralizatorem.
  Pytam więc publicznie KTO ZAKUPIŁ ŚMIERCIONOŚNE PARALIZATORY? To, że mogły być użyte niezgodnie z instrukcją pogrąża także policjantów, nie zdejmuje odpowiedzialności z tego co to kupił, ani producenta. WSZYSCY POWINNI ZAPŁACIĆ RODZINIE ODSZKODOWANIE ZA ŚMIERĆ CHŁOPAKA.
  Oczywiście dobrze byłoby wiedzieć jakie procedury i przez kogo wdrożone były zastosowane przez policjantów. Czy istniały jakieś prywatne relacje między ofiarą a policjantami. To są bardzo ciekawe okoliczności.

 10. Alina said

  No i ktoś powinien zbadać w jaki sposób paralizator złamał nos 25-letniemu mężczyźnie.

 11. nana said

  „Igor miał biały proszek”, „był agresywny”. Urbanowskie tłumaczenia policji w sprawie mordu na 25-latku
  tekst + foto 25-latka przed intrwencją „policjantów”

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/7041-igor-mial-bialy-proszek-byl-agresywny-urbanowskie-tlumaczenia-policji-w-sprawie-mordu-na-25-latku

 12. Eliza said

  Nie rozumiem tylko dlaczego nie chcial sie dac wylegitymowac, bo przeciez o to chodzilo policjantom. Zostal zatrzymany w bialy dzien posrod wielu ludzi, bo byl poszukiwany za oszustwa. Przeciez codziennie legitymowanych jest dziesitaki, setki osob i jakos nie robia z tego powodu jakiegos glosnego buntu posrodku miasta. Jaki policja mialaby interes w „podrzucaniu” akurat jemu czegokolwiek, bo tak niektorzy sugeruja. Przeciez nie on pierwszy i nie ostatni zatrzymywany do kontroli. Rodzina zreszta dystansuje sie od nawolujacych do protestow pod komisariatem.

 13. pugnus said

  ad11#Eliza
  Zatem kazdy ,kto nie pozwala sie wylegitymowac powienien od razu zostac na miejscu zastrzelony!Rodzina sie dystansuje od demonstrantow ,bo juz otrzymala od wlasciwych organow porady „nie do odrzucenia”!
  Nie potrzeba byc zadnym bieglym ,zeby tylko patrzac na zdjecie twarzy denata wyliczyc ile kopniakow policyjnymi butami wyladowalo na jego glowie!
  Problem lezy w tym ,ze Wroclaw zalany jest banderowskim elementem i jest nie do pomyslenia ,zeby element ten nie przewazal w szeregach miejscowej policji!
  W Bialymstoku ,gdzie policja w podobny sposob „obslugiwala” zatrzymanych narodowcow ,policjanci otwarcie rozmawiali ze soba po ukrainsku!
  Na koniec wypada przypomniec, bo wpisuje sie to w motyw banderowski ,ze przed laty w Kanadzie policjant zabil paralizatorem Polaka .Ide w zaklad ,ze ten policaj byl z pochodzenia ukrem ,ktorego dziadowi bezrozumny gen. Anders umozliwil ewakuacje do Kandady ,zamiast pozwolic mu wyladowac przed sowieckim plutonem egzekucyjnym!

 14. To jest tzw. „technika na trupa ” celem dalszego zastraszenia obywateli. Wybiera sie na podstawie z gory oczekiwanego profilu psychologicznego „ofiare” a potem sie ja osacza…i daje wycisk ostateczny. Wszystkie dowody w sprawie juz za zebrane..i wystarczy je oglosic przez Rzecznika Policji. I po sprawie…. Jak sie Wam cos nie podoba….to patrzcie jak sie moze skonczyc. Nie od parady mamy w Policji ponad 25 tys banderowskich absolwentow szkoly w Szczytnie… !!!! Narod spi a bandyci sie przygotowuja na kazda okazje.

 15. Ali Baba said

  re 6.” młoda siksa, tak zaczęła wrzeszczeć i straszyć.Myślała, że przelękniemy się władzy, głupia idiotka. DOBRZE , ŻE NIE POWIEDZIAŁA, ŻE LEGITYMACJĘ ZOSTAWIŁA TAM JAK ZMIENIAŁA PODPASKĘ…jak to miało miejsce gdzieś na Mazurach..

 16. asia said

  Jak Błaszczak nie podejmie interwencji w tej sprawie i poprzednich to kiedyś następne takie zajście może naprawdę skończyć się tragicznie.Tragicznie dla dwóch stron !!!
  Młodzi ludzie mają swoją cierpliwość ale kiedyś w innym miejscu niż Wrocław mogą tę cierpliwość stracić,a wtedy wszystko może się wydarzyć…

 17. Ali Baba said

  Wypada tylko mieć nadzieję, że rodzina zamordowanego nie odpuści, a spoleczeństwo będzie im w jakiś sposób pomocne!!

 18. Bet365 said

  Przeciez nasza policja nas gnebi. Nie masz zapietych pasów juz oni cie scigaja..w miescie kobieta zjezdzała na lewy pas i przejechała po lini ciaglej, doslownie najechała kilka centymerów i juz koguty

 19. Analityk said

  Wszystkie mniejszości narodowe powinny być usunięte z każdej instytucji Państwa Polskiego, a banderowski pomiot będący na usługach żydostwa przeciw Narodowi Polskiemu w szczególności.

  Ci policjanci to wyjatkowi sadyści. Normalni policjanci to bez problemu zakuliby go kajdanki i wtrącili do celi. Nie ma z tym problemu, ale to trzeba chcieć zrobić.
  Ci policjanci powinni być wyrzuceni ze służby, przepadek lat pracy i składek na emeryture, a dodatkowo każdemu po 10 lat wiezienia z obowiązkiem pracy aby zarobic na odsiadkę w kryminale.

 20. Mariusz said

  Nie ma tygodnia żeby te zwyrodniale banderowskie bydło kogoś nie okaleczyło, skopało, połamało, zakatowało na śmierć! Nawet staruszkowie na własnym podwórku zostaja napadani! Chodzi o to żeby na ludzi napadać, poobijać i jeszcze skazać za pobicie zwyrodniałego milicjanta! Więzienia, grzywny, komornicy, napady na niewinnych obywateli, fałszywe zeznania, morderstwa w biały dzień i w nocy!

 21. Mordercapolicyjny said

  Zabic tych policjantow ktorzy zrobili to.

 22. Mariusz said

  Mało kto wie że razem z Hitlerem na Polskę napadła w 1939 r Słowacja. Dużo wcześniej do polskiego Zaolzia wkroczyło wojsko czeskie i banderowcy na Kresy!
  Naród rozbrojony jest błazenada a nie narodem! Włazi kto chce, jak chce i kiedy chce! Jak nie obcy to kształtuje sie i rozrasta rodzimy reżim i trzyma głupi tłum za pysk, gwałci i rabuje co się tylko da! Kto protestuje, jest katowany, kopany, pałowany, mordowany!
  Ludzie nie badźcie frajerami! Zbrojcie się!
  Żeby nie skończyło się nowym Wołyniem na jeszcze większa skalę i będziecie mieć do obrony tylko patelnie!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: