Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Komisja Europejska o „Die Polnische Frage” do Szczecina wpłynął „Schleswig-Holstein” – Michalkiewicz.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-19

tvasmeKomisja Europejska o „Die Polnische Frage”: do Szczecina wpłynął „Schleswig-Holstein”! – Stanisław Michalkiewicz nie tylko o pięciodniowym ultimatum dla polskiego rządu w sprawie Trybunału Konstytucyjnego, także scenariuszach „pokazuchy” po ewentualnym Brexicie, o konsekwencjach „listu otwartego” byłych ministrów ON w sprawie obecnego ministra ON Antoniego Macierewicza, o rozmowie ministra Waszczykowskiego z dyrektorem Dawidem Harrisem z Światowego Kongresu Żydów i o resecie resetu resetu, jaki jest spodziewany po wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych 

 

Komentarzy 7 do “Komisja Europejska o „Die Polnische Frage” do Szczecina wpłynął „Schleswig-Holstein” – Michalkiewicz.”

 1. Wieża ciśnień said

  Panie Stanisławie !
  „… ale, że nas straszą naszym największym przyjacielem – to my się nie boimy!” Jan Pietrzak 1980 rok

 2. Tolek said

  Pisze krotko szykujmy sie do obrony z.Mafia rzadowa

 3. Trzęsiemy portkami przed słabiutką Unią said

  Polish Gambit – Polski Gambit – ocena rządów PIS – Max Kolonko Mówi Jak Jest

 4. UPAina wielikaja said

  Ratujmy najsłabszych! Sytuacja dzieci na Ukrainie jest dramatyczna

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/ratujmy-najslabszych-sytuacja-dzieci-na-ukrainie-jest-dramatyczna/r7g3yg
  ===============

  ~anka :
  Nie wzruszają mniewcale takie apele panie redachtorze. Bo w mojej wyobraźni ciągle widzę mordowane, polskie, bezbronne, wołyńskie dzieci, których ojców nie było wtedy w domu, bo walczyli z wrogiem na wszystkich frontach II wojny światowej. Słyszę ciągle ich straszliwy krzyk beznadziei i zwątpienia w środku nocy, bo nie miał kto ich bronić przed zboczeńcami, psychopatami i degeneratami banderowskimi. Dopóki Ukraińcy nie przestaną stawiać im nowych pomników, a potem nie obalą starych, nie sypnę groszem.

  ~jaro7 :
  Panie Wyrwał wiem, że jest pan ukrainofilem i dlatego widzi pan to co panu pasuje. Biedne dzieci a dlaczego nie pomagają im ich super bogaci oligarchowie, przecież mogą im fundować leczenie, i dawać pieniądze na życie. Ale nie robią tego z prostego powodu, mają za granicą FRAJERÓW, którzy wszystko dają na UPAinę pomimo, że w zamian dostaja środkowy palec.Czy nie widzi pan rozkwitającego nazizmu i banderyzmu na UPAinie. Wiem, że w Polsce NIE ma rzetelnych dziennikarzy, zwłaszcza w sprawach Rosji, UPAiny, Żmudzi, czy Syrii ale odrobina przyzwoitości by się przydała.

  ~Mick :
  W pierwszej kolejności powinni pomagać ci, którzy wywołali ten Majdan!!!!!!!! To Amerykańce potrafili przeznaczyć 5 miliardów na Majdanowców a na dzieci ich nie stać??? A Unia Europejska gdzie się podziała a to głównie ona prowokowała Ukraińców do buntu!!! A ci co długimi miesiącami utrzymywali Majdan gdzie sie podziali? Przecież utrzymywali finansowo dziesiątki tysięcy ludzi na Majdanie przez ponad 4 miesiące, a na ukraińskie dzieci ich nie stać???? A „Król Czekolady” co robi? Niech sprzeda jedną swoją fabrykę w Rosji to zapewni byt tym dzieciom na długie lata!!!!!!!!

  ~Motyla noga :
  Nas nie interesuje jakaś ukraina, szczególnie ta zachodnia, gdzie żyje dziki lud, ani jakieś łzawe historie. Pomagać należny tylko mieszkańcom Doniecka i Ługańska, którzy zostali napadnięci przez kijowskich majdaniarzy. Dzięki inicjatywie Bractwa Prawosławnego św. Cyryla i Metodego działającego w Polsce, każdy może pomóc ludności Donbasu, bez ryzyka, że coś zostanie rozgrabione przez ukraińskie dzikusy, ponieważ transporty jadą przez Białorus i Rosję. Na początku kwietnia pojechały 2 tiry z 15 tonami żywności, odzieży i środkami chemicznymi, wysłano także łóżka szpitalne od fińskiej firmy. Serdeczne podziękowania należą się naszym górnikom z KGHM Polska Miedź S.A., którzy dostarczyli kilka palet żywności. Darczyńcami są także osoby z zagranicy.
  Polacy dobrze wiedzą, że trzeba pomagać ludności rosyjskiej napadniętą przez ukraińskich zwyrodnialców, więc ukraińscy bandyci niech tu nie żebrzą o wsparcie dla siebie, tylko wracają do lasu chrust zbierać, bo noce jeszcze chłodne, a od 1 maja wstrzymano dostawy gazu z Polski 🙂

  ~jart :
  O ile pamiętam, niedawno nasz prezydent Duda zawiózł na Ukrainę 1 miliard euro ( prawie 4,4 miliarda zł). Ja myślałem, że to właśnie dla tych głodujących dzieci, a on zamiast dla dzieci, dał te pieniądze banderowcom na kupno żelastwa żeby ten konflikt trwał jak najdłużej. A za ten „podarunek” dla banderowców byłyby paczki po 25 zł dla 176 milionów dzieci. Ale co to obchodzi naszego prezydenta! My mamy karmić dzieci a PISi prezydent będzie karmił banderowców i to naszymi pieniędzmi!

  ~smutne:

  Był sobie chłopiec, a właściwie dwóch braci, którzy bawili się na podwórku gdzieś w Donbasie. Ukraińskie siły rządowe zbombardowały podwórko bombami z fosforem, przecież to terroryśc i jeden z braci zginął na miejscu ale drugi przeżył. Pocisk urwał mu tylko obydwie nogi i rękę, ma też problem ze wzrokiem a nazywa się Wania. Kto by się nim przejmował przecież to ruski. Ukraina płacze i płakać będzie dopóki brat będzie zabijał brata. Nie szukajcie tego co was dzieli ale budujcie jedność na tym co was łączy, to tolerancja trzymała Ukrainę w jedności a rozwaliły ją podsycane z siły z zewnątrz. Zachodnie wartości, wolność demokracja, równość i tym podobnych bzdury to tylko zasłona dymna. Prawdziwe zachodnie wartości liczy się w dolarach, nie w prawdzie, prawach czy ideach, a swoje cele uzyskują rękami otumanionych i perfidnie zaząbionych ich propagandą Ukraińców

  ~zgoda buduje :
  Był czas żeby zatrzymać ten obłęd, pamiętam jak Obama ,,demokrata” i „pokojowy noblista” napuszczał ukraińskie władze do stanowczych reakcji ( wojny).Jak było u zarania powstania? Ukraińcy nie chcieli tej wojny, ludzie szli bez broni i zagradzali czołgom, wozom bojowym drogę własnymi ciałami . Mieszkańcy wychodzili na ulice z ikonami i krzyczeli do ukraińskich żołnierzy, aby ci nie strzelali do swoich braci i oni odchodzili, bez walki. Dlatego rzucono na front ochotnicze/sponsorowane bataliony i przymknięto oczy na zlot międzynarodówki nazistowskiej, która sobie znalazła okazję do postrzelania (do białych, ale kto by się Słowianami przejmował). Zamachowcy z Majdanu doskonale wiedzieli, że jeżeli poślą armię do walki w Donbasie to ta armia wróci, ale po nich samych. Następnym krokiem było ogłoszenie akcji antyterrorystycznej i wymyslenie sobie rosyjskiej inwazji, aby zyskać mandat społecznego poparcia. Aby zyskać argumenty przeciwko własnym obywatelom – tak naprawdę ATO trwa na całej Ukrainie, a nie tylko w Donbasie, sęk w tym, że to terroryści ją prowadzą. Ukraina płacze i płakać będzie dopóki brat będzie zabijał brata nie szukajcie tego co was dzieli ale budujcie jedność na tym co was łączy, to tolerancja trzymała Ukrainę w jedności rozwaliły ją podsycane z zewnątrz nacjonalizmy. Dla zachodnich złodziei nie ma lepszej frajdy jak patrzec na bratobóczą wojnę na Ukrainie ruscy zabijają ruskich , Ruś Kijowska to jednak Ruś nie USA. Ukraińcy zabijają swoich braci, niszczą i zadłużają swój kraj dla zachodnich i rodzimych złodziei i bogacenia się wielkiej światowej finansjery

  ~Tfu :
  … każdy dobrze wie, że sowieci byli bandytami i każdy dobrze słyszał o Katyniu, ale o tym że Ukry żywcem cięli piłami kobiety i dzieci mało kto wie. Spytaj się Niemca, Francuza, Belga, Holendra co to Wołyń, odpowiedzieć będzie brzmeć: – I don’t know. Wołyń jest mniej znany niż Katyń, a był jeszcze bardziej podłą zbrodnią, bo dotyczył bezbronnych kobiet i dzieci.

 5. pugnus said

  „Schleswig-Holstein” wplynal do portu Stettin a Makrela ujawnila preliminarz swoich wydatkow do 2020r!Tak wiec import islamskiej dziczy bedzie kosztowac Niemcy ok. €93 mld.!Przewiduje sie wiec ,ze w tym roku zaimportuje sie 600 tys. ciapatych ,w nastepnym roku 400 tys. zas w kolejnych latach wlacznie z 2020r- 300 tys!Przy czym optymistycznie zaklada sie ,ze po 5 latach juz 55% z tego importu bedzie mialo prace ,zatem reszta ,czyli 45% bedzie zyc z zasilkow!
  Byloby naiwnoscia sadzic ,ze nic nam z tego nie skapnie…. Przynajmniej tak zaklada Makrela.
  Jednak dla rozproszenia czarnych mysli zobaczmy, jaka nowa limuzyne ,calkowicie produkowana w Rosji zamowil sobie Putin!
  Silnik Porsche ( bez podsluchu?) bedzie jedynym zachodnim wkladem w budowe tego monstrum..

  http://www.msn.com/nl-nl/auto/nieuws/dit-is-de-nieuwe-limousine-van-putin-met-porsche-motor/ar-BBrrBfF

 6. Ali Baba said

  re 4..”zbombardowały podwórko bombami z fosforem, przecież to terroryśc i jeden .A P. BOBOŁOWICZ..korespondent radia Wnet zw Kijowie uparcie SEPARATYSTÓW NAZYWAŁ TERRORYSTAMI..!! Wszędzie w zasadzie słyszałem pojęcie separatyści. Zwróciłem uwagę red.
  K. Skowrońskiemu i chyba pomogło..

 7. Ali Baba said

  W tytule powinno być „Die polnische Frage..”

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: