Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Kryzys imigracyjny – plan zalania Europy islamskimi imigrantami

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-19

Szokujący raport:


Komentarzy 15 do “Kryzys imigracyjny – plan zalania Europy islamskimi imigrantami”

 1. anna said

  CIEKAWI MNIE KTO BĘDZIE OKUPOWAL TE TERENY PO UCHODZCACH
  Z SYRII itd = SOROS
  MŁODZI WYJECHALI ZE SWOICH KRAJOW, KTO TAM BEDZIE RZADZIŁ

 2. Tadeusz Polak said

  Tzw. kryzys imigracyjny to hybrydowa inwazja islamska na Europę.

 3. Polwger said

  To nie jest inwazja na cala Europe bo przeciez do biednej polski oni nie chca isc.to jest inwazja na kraje europy zachodniej czyli na bogate kraje.polaczki nie podniecajcie sie tak

 4. isia said

  Re: p. Polwger, nie wiem kim pan(i) jest z pochodzenia…naśladując pana(i) styl…żydkiem, niemczurem a może ukrem… ja JESTEM POLKĄ, proszę mi nie ubliżać, tak jak i innym Polakom…. z poszanowaniem dla wszystkich porządnych i przyzwoitych ludzi.

 5. deutchschwein said

  Niemcy chyba znalazły sposób na transfer islamistów do Polski. Furtkę otworzy im czerwona hołota na stanowiskach Prezydenckich, miasta Gdańsk (Adamowicz), Wadowice (Klinowski), Słupsk (Biedroń). Wszyscy trzej buce mają już za sobą spotkanie w niemczech ze SPD. W czerwcu na sesji samorządowej w Gdańsku, folksdojcze planują przepchnąć program lokacji i integracji islamistów tzw. imigrantów.
  http://monsieurb.neon24.pl/post/131597,budyn-sciagnie-migrantow

 6. o matko said

  Tzw inwazja islamska na europe,to świadoma akcja przebudowy kulturowej europy , która ma spowodować haos na kontynencie i w efekcie……no cóż, mam pewne przypuszczenia, ale nie chcę uprawiać bajkopisarstwa

 7. Historia zamieciona pod dywan - barbarzyństwo muzułmanów we Włoszech said

  Gwałty, morderstwa i rabunek ludności włoskiej przez muzułmanów z francuskiej armii pod koniec II Wojny Światowej.

  Goumiers, Marocchinate i Francuski Korpus Ekspedycyjny we Włoszech. Unikany wątek historii II Wojny Światowej.

  1. Przypuszcza się,że jednym ze źródeł pewnej nieufności społeczeństwa włoskiego w stosunku do imigracji muzułmańskiej do Włoch było „zachowanie” wojsk francuskich składających się głównie z muzułmańskich mieszkańców Afryki Północnej, które wylądowały w Italii razem z aliantami w 1943 roku. W Neapolu i kilku innych miastach (jak Esperia) to wspomnienie jest żywe do dzisiaj.

  Wspomnianym wojskiem był Francuski Korpus Ekspedycyjny, składał się z czterech dywizji piechoty i trzech grup taborowych
  (1. Grupa Tabor, 3. Grupa Tabor, 4. Grupa Tabor).
  Były to 1. Dywizja Piechoty (generała dywizji Brossota), marokańska 2. Dywizja Piechoty (generała brygady Dody’ego), algierska 3. Dywizja Piechoty (generała dywizji De Gioslarda de Monsaberta) i marokańska 4. Dywizja Górska (generała dywizji Seveza), z tym że 1. i 4. Dywizja dotarła do Włoch dopiero po czwartej bitwie o Monte Cassino, czyli pod koniec marca 1944 roku.
  Każdy regiment (pułk) korpusu składał się z około 3100 żołnierzy, z czego około 2100 pochodziło spośród ludności kolonialnej, i 92 oficerów (10 z ludności tubylczej). Dywizja górska była nieco liczniejsza, każdy jej regiment składał się z 4030 żołnierzy, w tym 3080 Marokańczyków. Każda z trzech grup taborowych (odpowiadały wielkości brygadom – po trzy bataliony, na które składały się trzy Goums – odpowiednik kompanii; nazwa pochodzi od arabskiego: oddział) pod dowództwem generała Guilleaume’a składała się z około 2680 Marokańczyków oraz 51 oficerów i 170 żołnierzy francuskich. Łącznie grupy taborowe liczyły około dwunastu tysięcy żołnierzy. Dodatkowo każda posiadała 370 osiodłanych koni i 400 mułów. Każda grupa taborowa podzielona była na Goums złożone z około 160 żołnierzy, w tym 50 konnych.

  2.”Marocchinate” – gwałty i morderstwa na setkach włoskich kobiet dokonane przez żołnierzy pochodzących z krajów Maghrebu a walczących po stronie aliantów. Te wydarzenia miały miejsce tuż po bitwie o Monte Cassino.

 8. Historia zamieciona pod dywan - barbarzyństwo muzułmanów we Włoszech said

  dalszy ciąg:
  http://pokazywarka.pl/zi55j6/

 9. tak było said

  Tragedię Włochów z tamtych lat pokazał film, dramat wojenny zrealizowany przez Vittorio De Sica z Sophią Loren w roli głównej.

  *****

  Matka i córka(1960)
  La Ciociara

  W czasie drugiej wojny światowej Cesira z nastoletnią córką wyjeżdżają z Rzymu w góry. Kiedy wojska zaczynają się przemieszczać na północ, kobiety wracają do domu, czując się bezpiecznie. Jednak po drodze spotykają grupę marokańskich żołnierzy, co prowadzi do tragedii. Główna rola Sophii Loren, nagrodzona Oskarem.

 10. Tolek said

  POLACY rodacy zatrznijmy sie zbroic na wlasne sposoby.Gromadzimy zywnosc I wszystko to co jest niezbedne do przetrwania.Nie liczcie na wladze TO NIE JEST POLSKA WADZA to zdrajcy I szubrawcy.Ktorzy na ustach maja Obrone demokracji.I wciskaja nam kit o rzekomym zagrozeniu z strony ROSI.Nic podobnego.To oni sa zagrozeniem dla nas Polskiej Panstwowosci.ROSJA nie jest naszym wrogiem z tym krajem powinnismy robic interesy a nie sie mordowac nawzajem.A tej bandzie ;;;;;Masonskiej wlasnie oto chodzi.BYS SIE POLAKU BIL Z RUSKIMI a po twoim trupie .Ta banda ”syjonistyczna bedzie zasiedlac twoj KRAJ swoim plepsem .
  A ty ja I my wszyscy bedziemy ;;;gnili w ziemi.NIC Z TEGO POWIEDZMY IM TO PROSTO W SLEPIA……….nie idziemy na zadna wojne z ROSJA.To sa nasi bracia SLOWIANIE.

 11. asia said

  Nie ma na razie co siać paniki. Jak do tej pory UE sama nie wie jak ten problem rozwiązać.Na pewno wiedzą jedno-jestem tego pewna na 100%- potencjalni imigranci „lokowani” w przyszłości w Polsce i tak uciekną do krajów gdzie jest wysoki socjal przy najbliższej okazji !!!
  Jestem pewna,że polska Straż Graniczna nie będzie w żadnym stopniu przeszkadzać im w tym …
  Oczywiście przy założeniu,że w ogóle ktokolwiek będzie chciał tu się osiedlić…

 12. Biorąc pod uwagę żydowski rewolucjonizm ma na rzeczy teza : „SEMITYZACJA Europy poprzez jej ISLAMIZACJĘ to pusty Koń Trojański żydowskiego terroryzmu”.

 13. pugnus said

  Jak dalece Polacy sa niedoinformowani, nie mowiac juz o naiwnosci swiadczy optymistyczny wpis Asi (11).
  Wiara ,ze nachodzcy sie z Polski sami wynosza jest rownie plonna ,jak liczenie na przyjscie Godota.Zanim bowiem nachodzca zostanie wyslany do Polski to najpierw go sfotografuja we wszystkich pozycjach , ,zdejma odciski palcow i byc moze nawet pobiora DNA.Zadbaja o to Niemcy!Dane takiego delikwenta zostana zgromadzone w specjalnej bazie danych ,dostepnej dla wszystkich urzedow imigracyjnych krajow Eurokolchozu.Jezeli wiec takiemu dzikusoiwi nie spodoba sie w Polsce i ucieknie do Niemiec to przy pierwszej probie uzyskania tam azylu zostanie zdemaskowany i …ciupasem z powrotem odeslany do Polski!Innymi slowy ,jak juz raz nam wtrynia dzikusow ,to juz sie od nich nie uwolnimy,chyba ze wyniosa sie ,ale do krajow swojego pochodzenia,bo na sile nikt nie odwazy sie ich deportowac.Podobny przypadek ma miejsce w Holandii.Syryjka z 4 -giem dzieci ,ktorej chlop zmarl w drodze znalazla sie w Niemczech,ale kuzyn jej juz wczesniej przybyly do Holandii wytlumaczyl jej ,ze Holandia oferuje nieco lepsze warunki ,wiec baba zabrala czerede ze soba i przeniosla sie do Holandii,ale tutaj dowiedziala sie ,ze musi wracac do Niemiec,bo tam ma miejsce jej procedura azylowa!
  Nawiasem na wypadek ewntualnej ucieczki nachodzcow z krajow biedniejszych do bogatszych Makrela wymyslila zrownanie we wszystkich krajach E-kolchozu wysokosci zasilkow.Juz wczesniej wyliczylem tu ,ze w Polsce rodzice z 4-ka dzieci dostawaliby ..€2670/mies. ,stajac sie z automatu nie tylko nuworyszami ,ale nowa szlachta i ja chce widziec reakcje Polakow ,ktorzy zarabiaja €400/mies. nie mowic o rencistach ,ktorzy dostaja niwiele pona €100/mies.!
  Tak wiec niech Waszcz ze Szczerskim nie bredza o jakichs przetrzymywaniach sila w Polsce nachodzcach ,bo jak tu oni raz przybedas ,to sie juz od nich nie uwolnimy!

 14. Analityk said

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/7086-polak-zostal-napadniety-i-pobity-przez-syryjskich-azylantow-w-przygranicznym-miescie-goerlitz

 15. Tom said

  Zdziwią się Ci co piszą o tym jak to owi pseudo-imigranci uciekną z Polski na zachód. W tym JEDYNYM przypadku, cała zachodnia biurokracja i pilnowanie granic będzie NAD WYRAZ SKUTECZNE. Co do reszty, to ZACHÓD NAS SPRZEDAŁ w 1939 a potem w 1943 i 1945. Ruscy też święci nie są, ALE to słowianie z którymi się dogadamy tak jak z Czechami, Słowakami, Węgrami itd. Kraje sąsiadujące często miały zatargi I TO NORMALNE. Dlatego powinniśmy jak pokorne ciele „dwie matki ssać” bo handel z Rosją i bycie ważnym graczem w rejonie nam sprzyja a w razie czego zachód może nas cmoknąć. USA nie będzie umierać za Niemcy – to jest pewne.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: