Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Któryś za nas cierpiał rany… Pszczółka Maja w kościele w Lubieniu Kujawskim.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-19

Oczywiście nikt z parafian nie wstał i nie wyrzucił go z kościoła…
Lud wierny siedzi, śmieje się, giba i klaszcze…

Gratulacje można wysyłać poniżej:
proboszcz parafii: ks. Dariusz Sieczkowski – telefon i email tutaj
biskup miejsca: bp Wiesław Mering – telefon i email tutaj

GloriaTV: Pszczółka Maja w kościele w Lubieniu Kujawskim

 

Komentarzy 9 do “Któryś za nas cierpiał rany… Pszczółka Maja w kościele w Lubieniu Kujawskim.”

 1. Pierrrdolone GŁUPIE lemingi z Lubienia Kujawskiego ! said

  Ten PO-YEBANIEC anty-katolicki CELEBRYTA pastuch parafii: ks. Dariusz Sieczkowski ZBESCZEŚCIŁ kościół katolicki tak jak teraz INSPIRUJE do tego ten zwapniały PROSTAK Bergoglio w roli Franciszka.

  Na tym polega ŻYDO-MASOŃSKA REWOLUCJA w PSEUDO kościele katolickim zamienionym na KLUBY rozrywki lub Synagogi rzymsko katolicke pod dyrekcją MODERNISTY lewaka z Argentyny Jorge Bergoglio dobijającego chrześcijaństwo w Watykanie na zamówienie żydo-masonów.

  Tak właśnie wygląda OTUMANIONY tłumek NEOKATOLIKÓW z polskimi chorągiewkami otumanionych wyhodowanych jak BYDŁO pod wpływem zmasowanej propagandy żydo-mediów „Gazeta Wyborcza” czy „Gazeta Polska” żydo-ukrainca Sakiewicza.

  Oni wszyscy są teraz WYZNAWCAMI żydo-masonów okupujących Watykan, a także KK w Polsce, dzięki czemu zatracili zdolność rozróżniania prawdy od fałszu, dobra od zła i piękna od brzydoty.

  W konsekwencji Polska, i inne kraje dawniej chrześcijańskie, stały się terytoriami zamieszkiwanymi przez amorficzną masę tzw. obywateli i konsumentów pędzoną wytrwale ku ZGUBIE, którym w niedługim czasie poderżną te GŁUPIE łby sprowadzeni przez nich ISLAMIŚCI i murzyny z Afryki.

  Ch*j wam w dupe wy wykołowane MATOŁY oszołomy z Lubienia Kujawskiego i innych „parafi” SYNAGOG katolickich … SIĆ !

 2. panMarek said

  Dobrze, że to nie był Nergal.
  Ks. Dariusz Sieczkowski okazał parafianom litość tą Pszczółką Mają.

 3. Moher49 said

  „Święty Michale Archaniele, wspomagaj – broń nas w walce,
  a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną.
  Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy,
  a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe,
  które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą,
  mocą Bożą strąć do piekła.
  Amen.”

 4. j said

  No coz, pewnie sie wszystkim naraze ale trudno 🙂
  Otoz, jesli na przyklad po wspolnej Mszy Swietej proboszcz udostepni kosciol artyscie, ktory jest praktykujacym katolikiem – to ja bym tego nie podciagala pod grzech smiertelny 🙂

  A jesli do tego pan Wodecki inteligentnie wplotlby w swoj repertuar kilka jakichs pieknych koscielnych piesni – to moim zdaniem grzech powinien zmniejszac sie jeszcze szybciej 🙂

  Nie wiem czy tak bylo…

  Widzialam natomiast rozradowanych ludzi, ktorzy mieli okazje obejrzec wystep ulubionego spiewaka i bawili sie razem z nim. Obawiam sie, ze w Lubieniun Kujawskim moze nie byc sali koncertowej z prawdziwego zdarzenia tj. z poprawna akustyka a w kosciele z definicji akustyka jest znakomita….

  Jesli proboszc tego kosciola i ci ludzie zgrzeszyli – przebacz im prosze, Panie a szczegolnie wtedy gdy….. moze i Ty Panie przez chwile zapomniales o naszych grzechach sluchajac milego glosu Zbigniewa Wodeckiego.

  Kroluj nam Chryste!

 5. isia said

  To wszystko niestety prawda, zgadzam się z w/w opiniami…ze swojej strony mogę to potwierdzić przkładami…niedawno, bodaj rok czy dwa lata temu, w parafii p.w. Sw. Jadwigi w Ostrowcu Sw. ,w okresie przed świętami wielkanocnymi, zaproszony oblat na zakończenie poprosił obecnych w kościele, aby złapali się za ręce i utworzyli wielkie koło a następnie podskakiwali raz lewą, raz prawą nogą…powiem tylko kolokwialnie, że mowę mi odjęło…proboszcza akurat nie było w tym czasie…w tym roku rozmawiałam o tym podczas kolędy z księdzem (w innej parafii i w innym mieście, bo byłam gościem u brata), pytałam go jakby się zachował w tej sytuacji…odpowiedział mi, że wyszedłby z kościoła…inny przykład z tego roku, tym razem z Legnicy…podczas mszy w kościele św. Trójcy kapłan wypowiedział m.in. następujące słowa cyt. „Jezu Chryste synu dawidowy”…odnośnie w/w oblata, w uzupełnieniu dodam, że w czasie rekolekcji w kościele prosił ludzi o powstawanie, za każdym razem, gdy wymieniał imiona np. proroka ze starego testamentu…mówiąc krótko: judaizacja KK w Polsce…fakty same za siebie mówią.

 6. @+@=@@ said

  Przypuszczam, że taca z tego recitalu w całości przeznaczona została na wspomożenie tego muzyka, bo przecież on żyje w biedzie i aby utrzymać się przy życiu, to po knajpach musi śpiewać do kotleta. A propos (konia i kozy): Czy nasze ulubione „Chałupy welcome (tu)” tu też zaśpiewał?

 7. pugnus said

  Zaczyna sie urzeczywistniac marzenie Urbana ,ktory kiedys powiedzial,ze chcialby dozyc czasow ,kiedy koscioly w Polsce beda zamienione na dyskoteki!
  Koscioly ,jak widac na razie zamieniaja sie w targowiska ,gdzie wszystko mozna sprzedac i kupic ,przy czym chyba znane jest pochodzenie handlarzy .Nie pierwszyzna to ,bo m.i. Spielberg w swojej „Liscie Schindlera” umiescil scene z grupa Zydow ,ktorzy w Kosciele Mariackim dobijali swoich interesow…

 8. Docent said

  Ad. – J said
  2016-05-19 @ 16:18
  „No coz, pewnie sie wszystkim naraze ale trudno:)
  Otoz, jesli na przyklad po wspolnej Mszy Swietej proboszcz udostepni kosciol artyscie, ktory jest praktykujacym katolikiem – to ja bym tego nie podciagala pod grzech smiertelny:)”

  Często i od dawien dawna organizowane są koncerty w świątyniach, ale nigdy do niedawna nie organizowano koncertów rozrywkowych. To jest miejsce konsekrowane (szczególne) i każdy naprawdę wierzący wie co można w takim miejscu a czego nie. Chyba, że komuś się wydaje że jest wierzącym i może sam o tym decydować do czego służy świątynia. Także gdyby Wodecki był naprawdę wierzący nigdy by nie zaśpiewał takiego panegiryka o plaży w Chałupach, która to dla wielu stanowi bardziej okazję do „przygód erotycznych” niż do opalania się. Sam też w okresie Stanu Wojennego organizowałem wiele koncertów w kościołach, zapraszając czasami wyjątkowo i osoby niewierzące, jednak repertuar zawsze był dobierany stosownie do miejsca.
  Niestety, obecnie coraz częściej w kościołach zaczyna gościć repertuar rozrywkowy organizowany również przez księży a nawet przez nich wykonywany i o zgrozo często włączany w liturgię Mszy Sw. W konsekwencji Msze w kościołach katolickich zaczynają przypominać te z kościołów ewangelickich. No może komuś na tym zależy?

 9. Anna Cecyl said

  Dlaczego księża i wierni na takiego bezbożnika nie reagują. To zwyczajny skandal, katolicy nie powinni się na to godzić. Szkoda, że jeszcze Wodecki nie zaśpiewał; „Chałupy welcome to..”

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: