Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Piłkarski mistrz Polski zrywa współpracę z TVN – mocne słowa władz Legii o liberalnej telewizji.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-19

Władze klubu sportowego Legia Warszawa zrezygnowały z trwania dalszej współpracy między klubem a stacją TVN. Zakończono tym samym produkcję serialu dokumentalnego „(L)egenda” opowiadającego o klubie, który świętuje 100 lat istnienia. Powodem decyzji jest próba wciągnięcia drużyny w bieżące spory polityczne – uważają włodarze stołecznej Legii.

Piłkarski mistrz Polski zrywa współpracę z TVN - mocne słowa władz Legii o liberalnej telewizji

fot. Aleksiej Witwicki / FORUM

Zamieszanie jest pokłosiem kłamstwa liberalnych mediów, zgodnie z którym kibice Legii mieli wygwizdać prezydenta Andrzeja Dudę w trakcie finałowego meczu Pucharu Polski. Wobec powtarzania tak nieprawdopodobnych tez w kolejnym meczu stołecznego zespołu z gliwickim Piastem kibice zaprezentowali taki transparent: „KOD, Nowoczesna, GW, Lis, Olejnik – inne ladacznice, dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice!”. Po tym wydarzeniu TVN usunął ze swojego portalu wszystkie odcinki serialu „(L)egenda” o stuletniej historii klubu. Wczoraj stacja podała, że zrywa współpracę z klubem, który – zdaniem medium – ma akceptować chuligaństwo. Klub na takie zarzuty nie pozostał dłużny.

 

„Wobec braku jakichkolwiek wyjaśnień w tej sprawie ze strony Zarządu TVN S.A. oraz inspirowania przezeń publikacji prasowych godzących w dobre imię Legii Warszawa i stwierdzających nieprawdę, władze Klubu podjęły decyzję o natychmiastowym zakończeniu współpracy z TVN S.A.” – czytamy w komunikacie opublikowanym na legia.com.

 

Władze Legii miały w sprawie nieprofesjonalnego działania TVN prezentować cierpliwość, która w końcu skończyła się. Jak czytamy w komunikacie, klub nie chciał być wciąganym przez stację w spór polityczny.

 

„Projekt serialu dokumentalnego na Stulecie Legii Warszawa będzie kontynuowany w nowej formule we współpracy z bardziej wiarygodnym i profesjonalnym partnerem” – stanowczo zakończono tekst oświadczenia.

 

Źródło: legia.com

MWł

Read more: http://www.pch24.pl/pilkarski-mistrz-polski-zrywa-wspolprace-z-tvn—mocne-slowa-wladz-legii-o-liberalnej-telewizji,43371,i.html#ixzz4934MGj5d

Komentarze 2 do “Piłkarski mistrz Polski zrywa współpracę z TVN – mocne słowa władz Legii o liberalnej telewizji.”

  1. Hasbara said

    Z tego co wiem, to TVN pierwszy zerwał współpracę.

  2. Stary Warszawiak said

    Dopóki żydzi mają w Legii swój interes to Legia jest mistrzem. Jak się interes skończy to z Legią będzie jak z Polonią Warszawa.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: