Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Polak walczący z Jugendamtami skazany przez polski sąd

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-19

pomorski

Wojciech Pomorski – szef Polskiego Stowarzyszenia Rodzice Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech został skazany przez Sąd w Kościerzynie za nazwanie sędzi Małgorzaty Ch.-I.

Sąd w Kościerzynie wymierzył mu karę grzywny w wysokości 200 stawek dziennych po 10 złotych każda czyli łącznie 2000 złotych. Pomorski ma też zapłacić nawiązkę na rzecz sędzie Ch.-I. w wysokości 4000 złotych i pokryć ponad 700 złotych kosztów zastępstwa procesowego. Sąd dodatkowo obciążył skazanego również kosztami sądowymi w wysokości 200 złotych.

Sędzia Małgorzata Ch. – I. z Sądu Rejonowego w Lęborku w 2014 roku wydała postanowienie uwzględniające żądanie niemieckiego Urzędu ds Młodzieży (Jugendamtu) do wydania 16-letniej obywatelki USA Alishy Stewart i jej matki. Obie uciekały przed Jugendamtem i szukały schronienia w Polsce. Po postanowieniu sądu, Pomorski zorganizował konfernecję prasową, w trakcie której w ostrych słowach potępił działanie sądu, a sędzię Ch. – I. nazwał „komunistką”. Sędzia w rewanżu zawiadomiła prokuraturę, a ta skierowała przeciwko Pomorskiemu akt oskarżenia o znieważenie konstytucyjnego organu państwa, którym jest sąd.

Na poparcie swoich słów, Wojciech Pomorski przywołał biografię sędzi Ch. – I. Sędzia w 1984 roku zapisała się do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, a potem otrzymała nominację na sędziego z rąk generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Teraz będzie za to płacił.

Źródło: Polskie Stowarzyszenia Rodzice Przeciw Dyskryminacji Dzieci w Niemczech

Za: Prawy.pl

Komentarzy 13 do “Polak walczący z Jugendamtami skazany przez polski sąd”

 1. Analityk said

  Powinien się odwołać. Przecież powiedział prawdę!
  Ta sędzina powinna być jak i wszyscy z jej generacji sędziowie z taka przeszłością jako komunistycznym rodowodem powinni być NATYCHMIAST wyrzucenie z pracy.

  Koniec z chronieniem komunistycznego śmiecia w Polsce i trzymanie go na decyzyjnych stanowiskach.

 2. @+@=@@ said

  Patrzcie, patrzcie! Zwykle to oskarżonego nazwisko skrywane jest przed społecznością, aby nikt nie wiedział o kogo chodzi. A tu na odwrót: utajnione zostało nazwisko sędziny. A tak chcielibyśmy wiedzieć, i to bardzo, jak wabi się z nazwiska ta antypolska sędzina. Za to co zrobiła, powinna zostać dożywotnio pozbawiona prawa wykonywania zawodu w aparacie wymiaru sprawiedliwości, tak w sądownictwie, jak i w prokuraturze, a nawet w administracji państwowej i publicznej. Do miotły ją przydzielić, a nie do przywileju decydowania o tym co dobre, a co złe jest w życiu bliźnich.

 3. Antykom said

  „Dobra zmiana” . Ale tylko dla swoich.
  Przykład idzie z góry.

 4. Analityk said

  PS.
  Dlaczego ta sędzina postawiła sięw roli egzekutorki niemieckiego urzędu w stosunku do obywatelki USA. Czy ona jest folksdojczką?
  Amerykańskie prawo zabrania ekstradycji obywateli amerykańskich innym państwom!
  Ciekawe czy Waszczykowski – polski minister MSZ – nie będzie wzywany na dywanik do ambasady USA aby tłumaczył sie za działania takiej germanofilskiej zdziry? Ona MUSI być UKARANA!

 5. Wyroki Polaków czekają said

  Czyli żydochazarskie qrwy bronią się zębami i nogami, ale i tak zapłacą za wszystko mendy. Plutony sprawiedliwe się tworzą.

 6. 007 said

 7. Analityk said

  Małgorzata Peplińska

  Najwyraźniej ktoś manipuluje pisząc o sędzi Małgorzacie Ch. w Kościerzynie, która skazała pana Wojciech Pomorskiego.
  Na szczęście jest jeszcze internet.
  Oto strona na której jest wykaz sędziów w Kościerzynie i w III wydziale Rodziny i nieletnich.
  http://www.koscierzyna.sr.gov.pl/lista-sedziow-3/
  Tam jest tylko jedna osoba w całym Sądzie Rejonowym o takim imieniu.

  Jest nią sędzia Małgorzata Peplińska!
  Pytanie więc – czy to ona jest tym komunistycznym sędzią prześladującym rodziny i nieletnich?!

 8. NC said

  Re 7:Chodzi o sędzię z Lęborka, ale i tam takiej nie widzę.

 9. Julka said

  re:8
  Z tekstu wynika, że wydała postanowienie w 2014roku, może już poszła na emeryturę. Śmieszny ten sąd w Kościerzynie a i prokurator, który uznał, nazwanie sędzi „komunistką” znieważeniem konstytucyjnego organu państwa. Sędzia jest sądem na rozprawie a poza tylko obywatelką Małgorzatą Ch. Poza tym co to za zniewaga? Wiadomo przez kogo jest okupowany wymiar sprawiedliwości.

 10. Moher49 said

  Kolejna wiedźma, antyrodzinna, antypolska.

 11. @+@=@@ said

  Dla Sądu Rejonowego w Kościerzynie skazanie Wojciecha Pomorskiego za „obrazę” sędziny Małgorzaty Ch.-I. było tylko pretekstem do zemsty za dotychczasową działalność. Prokuratura i skład sędziowski widać, że dostały nakaz od Hitlerjugend… pardon… od JudendAmtu… pardon…. od JugendAmtu ukarania delikwenta za krytykę HitlerJugend… pardon.. JudenAmt,,, pardon… JugentAmt, choćby za prowadzenie bloga, który ich kłuje w oczy. Więcej: http://wojciech-pomorski.blog.pl/

  Gdyby ta sędzina nie orzekła tego wyroku, to inny sędzia by go orzekł o tej samej treści.

  To są sądowe represje, a nie orzekanie zgodne z prawem. Wstyd i hańba dla tamtejszego wymiaru sprawiedliwości!

 12. Tom said

  To jest DOWÓD tego że KOMUNIŚCI NIE ZOSTALI OBALENI, a ODDALI WŁADZĘ DOBROWOLNIE USUWAJĄC SIĘ NA INTRATNE POSADKI W CIEŃ. Inaczej TAKIE INDYWIDUAA jak komunistyczna sędzia – obraza sprawiedliwości a ona nie jedna, JUŻ DAWNO ZBIERAŁYBY PO ŚMIETNIKACH

 13. Tom said

  Jak widać Z SĄDAMI W POLSCE KONIECZNIE TRZEBA ZROBIĆ PORZĄDEK

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: