Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

ARTur Żukow

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-20

ARTur Żukow - Rozporkowy prezydent

Komentarzy 15 do “ARTur Żukow”

 1. Bill Clinton to ZBOCZENIEC, gwałciciel i MANIAK seksualny ! said

  Żona Bila Clintona to kłamliwa PSYCHOPATKA i też MANIAK seksualny, która otoczyła się homoseksualistami i lezbijkami !

  Ta PSCHOPATKA 70-o letni babol Hillary niczym się nie różni od swojego męża psychola Billa, a ich faktyczne miejsce ich obojga jest WĘŹIENIU za ich wspólne liczne przestępstwa kryminalne.

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3600080/Hilary-ENABLER-explosive-charge-levelled-Trump-claims-betrayed-women-ignoring-Bill-s-sex-attacks-demonising-victims-instead.html

  ZWAPNIALCY zboczeńcy !

 2. Julka said

  W jakiejś kobietowej gazecie już dawno był reportaż o ślubie ich córki w obrzędzie zydowskim: pod baldachimem z deptaniem szkła…

 3. Miś said

  Diablica na zdjęciu po lewj

 4. Eliza said

  Wiedzialam, ze Amerykanie inteligencja nie grzesza, ale Clinton swoja kompletna nieznajomoscia rzeczywistosci przebil dno i stuka od spodu….

 5. Tolek said

  to oni sa SWIATOWYMI TERORYSTAMI …………A LUDZKOSC TO FRAJERZY KTORZY SA WPRZEGANII DO WOJNY LUDOBUJCZEJ.Te K..y sie schowaja BO MAJA GDZIE ………….Ale my zwykli ludzie GDZIE SIE SCHOWAMY?

 6. wychowany za komuny said

  POLONIO w Ameryce, nie głosujcie na tych psychopatów.

 7. Polak Węgier dawa bratanki.... said

  Orban: Clinton pionkiem „mrocznego imperium”

  Premier Węgier, Wiktor Orban, oskarżył byłego prezydenta USA Billa Clintona i przywództwo Partii Demokratycznej, że są pionkami „mrocznego imperium”, którym rządzi słynny inwestor George Soros.

  Wypowiedź Orbana jest reakcją na niedawną wypowiedź Clintona sprzed tygodnia. Były prezydent USA powiedział podczas wiecu wyborczego żony, że Polska i Węgry przyjęły model przywództwa stosowany przez prezydenta Rosji Władimira Putina.

  – Polska i Węgry, które nie byłyby teraz wolne, gdyby nie lata zimnej wojny i zaangażowanie Stanów Zjednoczonych, teraz uznały, że demokracja to dla nich za duży kłopot. Pragną przywództwa w stylu Putina: autorytarna dyktatura i trzymanie z dala obcokrajowców – powiedział Clinton.

  Orban powiedział, że zgadza się z opinią Jarosława Kaczyńskiego. Prezesa PiS powiedział, że „jeśli ktokolwiek twierdzi, że nie ma dziś demokracji w Polsce, powinien się przebadać”.

  – Węgrzy i Polacy słusznie żądają więcej szacunku – powiedział Orban. – Za liderami Partii Demokratycznej musimy widzieć Georga Sorosa. Usta są Clintona, ale głos jest Georga Sorosa – dodał.

  Teksty Polskiej Agencji Prasowej

  http://www.pb.pl/4434194,38443,orban-clinton-pionkiem-mrocznego-imperium

 8. Polak Węgier dawa bratanki.... said

  „Węgrzy i Polacy mają prawo oczekiwać więcej szacunku od byłych i obecnych przywódców Stanów Zjednoczonych”– oświadczył premier Węgier Viktor Orban w Radiu Kossuth, odnosząc się do słów Billa Clintona.
  Orban powiedział, że podoba mu się, co na ten temat powiedział przywódca Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński – oznajmił on, że jeżeli ktoś twierdzi, że dzisiaj w Polsce nie ma demokracji, to znaczy, że jest w stanie, który by trzeba zbadać metodami medycznymi.

  Węgierski premier powtórzył, że Bruksela traktuje Polaków niesprawiedliwie i obraźliwie. „W Brukseli mogą się uważać za nie wiadomo jak dużych chłopców, ale Bruksela nigdy nie wygra tej bitwy z Polakami” – oświadczył.”

  Czytaj więcej na:
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-orban-wegrzy-i-polacy-maja-prawo-oczekiwac-wiecej-szacunku-z,nId,2205772#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 9. Polak Węgier dawa bratanki.... said

  O reakcji Viktora Orbana czytaj więcej na:

  http://fakty.interia.pl/swiat/news-orban-wegrzy-i-polacy-maja-prawo-oczekiwac-wiecej-szacunku-z,nId,2205772#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 10. Nie dali Swetru spokojnie skonsumować ośmiorniczek w szampanie za pieniądze polskiego podatnika said

  Sowa, Petru i przyjaciele w Londynie

  Z nieukrywanym zaskoczeniem, bawiący z wizytą w Londynie Ryszard Petru, przyjmował podarki od uczestników happeningu pt. „Banksterzy z Petru”. Odbył się on w samo południe przed restauracją nomen omen „Sowa”, na londyńskim Ealingu, którą przewodniczący Nowoczesnej wybrał na miejsce spotkania z dziennikarzami mediów polonijnych. Happenerzy pokonali niemałe przeszkody stawiane przez organizatorów wizyty polityka, który bardzo unikał spotkania z wyrażającymi entuzjastyczne poparcie Banksterami. Ryszard Petru z wyraźnym skonfudowaniem przyjmował podręcznik „Historia dla opornych”, który wraz z cennymi radami przyszło mu otrzymać od uczestników wydarzenia. Nie docenił natomiast przygotowanego przez nich banknotu „Franek Szwajcarski” z jego własną podobizną. Na zakończenie tego nietypowego spotkania wizytujący Ryszarda Petru rzekomi zwolennicy ogłosili, że Warszawski Ratusz poinformował właśnie, że jest ich tutaj 250 tysięcy.

 11. Psychol H.Clinton zagubiła się w swoich KŁAMSTWACH ! said

  Ta WARIATKA tak KŁAMIE na kązdym kroku, że pogubiła się w swoich KŁAMSTWACH !

  W zboczonym ZAFAŁSZOWANYM zbankrutowanym USA cały przemysł rozrywkowy, stacje radiowe i telewizyjne są OPANOWANE przez skrajne LEWACTWO i HOMOSEKSUALISTÓW oraz innych ZBOCZEŃCÓW, którzy wspierają medialnie tą PSYCHOPATKĘ wariatkę hilarycę clinton !

  Historia nauczona w tzw. „amerykańskich szkołach” jest gorzej ZAFAŁSZOWANA niż to było w stalinowskim PRL-u za czasów rzadów krwawego żyda Bieruta.

  Obecne tzw. „mainstream media” w moralnej KLOACE USA są w szponach żydo-masońskiej mafii i o 200% bardziej ZAFAŁSZOWUJĄ, bezczelnie kłamią niż to było w żydo-bolszewickim ZSRR za czasów Stalina !

  Te tzw. „media amerykańskie” są pod butem z KABALISTYCZNYCH sojinistycznych idelogii „profesorów” czołowych uniwersytetów w USA trzymanych na sznurkach oraz założonymi kagańcami przez żydo-masonerie i to właśnie oni KREUJĄ te brednie CO i JAK ma być DOBRE lub ZŁE dla paskudnie oszukiwanej kołowanej jak stado BARANÓW społczności zdemoralizowanego molocha USA.

  Rektorami wszystkich czołowych uniwersytetów w USA też są ŻYDZI rewizjoniści żydo-masoni, którzy w zależności od chwilowych POTRZEB żydowskiej grasującej OŚMIERNICY wymuszają DOPASOWYWANIE zmienianej „historii” Świata na DORAŹNE potrzeby żydowskiej OŚMIORNICY oraz dwóch PRZESTEPCZYCH gangów o nazwie „partia demokratyczna i republikańska” które organizują WOJNY oraz ROZBÓJ finansowy na całym Świecie.

  tzw. US Army i Military jest zbornym ramieniem ZŁODZEJI żydo-banksterów oragnizują RABUNKOWE napady na mniejsze kraje oraz prowadzą SABOTAŻ wszystkich krajów, które nie chcą się podporzadkowac RABUNKOWI tych żydo-banksterów !

  99% produkowanych filmów w żydo-faszystowskim szowinistycznym zboczonym Hollywoodzie jest TYLKO o ZABIJANIU ludzi lub zachwalające ZBOCZENCÓW homoseksualnych lub wykolejeńcach psychopatach LGBT lub o zafałszowanej religii holokaustycznej.

  95% fabrykowanych gier komputerowe w tym ZDEMORALIZOWANYM ludobójczym USA też jest tylko o ZABIJANIU drugiego człowieka.

  Amerykański MOTŁOCH w USA jest gorzej wykołowany i GŁUPSZY niż było społeczeństwo niemieckie w III Rzeszy faszystowskiej za czasów Adolfa Hitlera, dlatego klaszczą ci GŁUPOLE jak ten PSCHOL hillary clinton opowiada te swoje BREDNIE i KŁAMSTWA !

 12. Zippergate story - hilary bredzi że to nie prawda ? said

 13. Tolek said

  oh K…………..a jaka wstretna baba.

 14. Panie Arturze, chylę niedźwiedziego czoła przed Pańskim talentem. Dwuwymiarowy konterfekt klintona pokazany pod kątem. Jak Pan na to wpadł?

  Co do meritum przesłania Niedźwiedź sie nie wypowiada. Jemu przyszło tu żyć, w kraju, gdzie grasuje owa przyszła przezydentka. I jej co-runner, kryminalista z dwoma paszportami, polakożerca.

  (God save America…)

 15. said

  Ukłony dla Pana Ursusa.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: