Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

We Francji stan wyjątkowy. Chaos i zamieszki ogarnęły cały kraj. Tymczasem UE wciąż interesuje się Polską i stawia nam ultimatum…

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-20


Francja pogrąża się w coraz większym kryzysie. Zamieszki i chaos ogarnęły niemal cały kraj. W tłumieniu antyrządowych protestów rannych zostało już ponad 350 funkcjonariuszy bezpieczeństwa. Jakby tego było mało nadal trwa tam wprowadzony w listopadzie stan wyjątkowy. Tymczasem UE, jakby nigdy nic, ciągle nawija o „zagrożeniu demokracji” nad Wisłą. Tym razem eurokraci wymyślili, aby postawić Polsce ultimatum…

Zamieszki we Francji przybierają na sile. Cały kraj z powodu antyrządowych protestów pogrąża się w coraz większym kryzysie (na stacjach paliw zaczyna już nawet brakować benzyny i oleju napędowego!). Niestety, powyższe interesuje mało którego eurokraty. Bruksela nadal bowiem znacznie silniejszą uwagę przywiązuje do Polski. Tym razem wymyślili, aby postawić naszemu krajowi ultimatum. Frans Timmermans, pierwszy wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej, powiedział, że jeśli do 23 maja polskie władze nie podejmą działań zmierzających do usunięcia zastrzeżeń dotyczących Trybunału Konstytucyjnego, to Komisja będzie zmuszona wydać negatywną opinię na temat praworządności w Polsce… Tak, że tego.

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu III RP

Komentarzy 13 do “We Francji stan wyjątkowy. Chaos i zamieszki ogarnęły cały kraj. Tymczasem UE wciąż interesuje się Polską i stawia nam ultimatum…”

 1. KK said

  To jest najlepszy czas aby wyjsc z Unii Europejskiej i stworzyc silna Grupe Wyszechradzka z Wegrami i innymi panstwami Europy Wschodniej. To widac golym okiem ze UE nie zapewnia nam bezpieczenstwa, a warunki dyktuja Niemcy i Bruksela, Polska nie ma nic do powiedzenia w tej spolnocie, placimy wysokie skladki a w zamian otrzymujemy ochlapy !!!

 2. panMarek said

  Audyt PiS pokazał, że mamy jedno wielkie gówno nieustannie głoszone w TVN/Polsat/TVP przez ubowców i ich pomioty oraz i ich agenturę.
  Nieustanny bełkot. Wyobraźcie sobie proszę, jaką potęgą stałaby się Polska jakby tych naszych sowietów, posłać do piachu tak jak w swoim rozkazie, w A.D. 1945 zalecał kpt. Stanisław Sojczyński „Warszyc”.
  Jakby się od nich tak nagle uwolnić, od tych kilkudziesięciu tysięcy degeneratów i wykolejeńców i zacząć normalnie żyć i pracować.

  Na koniec cyt. z Aleksander Ścios – Bez Dekretu
  Każdy, kto świadomie przeżył ostatnie osiem lat wie, że rządy PO-PSL były największym nieszczęściem, jakie dotknęło Polaków od czasu magdalenkowego szalbierstwa. Nie tylko z uwagi na rozliczne akty zaprzaństwa, zamach smoleński i skutki zbliżenia z kremlowskimi bandytami, ale z powodu ogromu przestępstw, afer i pospolitych niegodziwości, jakich dopuszczali się przedstawiciele tego reżimu. Przez długie osiem lat mój kraj był pustoszony przez grupę regresywnych, prymitywnych typów, powiązanych wspólnotą kłamstwa i nienawiści, a niemal każdy dzień przynosił wiedzę o kolejnych aktach podłości i nadużywania prawa. Nie były to pojedyncze incydenty, ale planowe i konsekwentne działania mające na celu represjonowanie obywateli i budowę państwa policyjnego.

 3. max said

  ZGORZELEC Pilne! 2 SYRYJSKICH AZYLANTÓW PODERŻNĘŁO GARDŁO POLAKOWI W BIAŁY DZIEŃ W CITY CENTER !

  Goerlitz i Zgorzelec , kolejne dwa trupy polaków odnaleziono !!

 4. zydozerca said

  A niech wydają -kogo obchodzi,co myśli KE i jej sprzedajne żydowskie c..ele ?
  PRECZ Z UNIĄ I NATO ORAZ ŻYDÓW KLAKĄ !
  Terror w Hiszpanii,Francji,Szwecji,Niemczech,Grecji ….jest wystarczającą przestrogą dla Polaków,do czego są zdolni marionetkowi przywódcy IV Rzeszy Żydowskiej dla ochrony interesów i zysków banksterów – po trupach do celu.
  PiS niech się zdecyduje zamiast stać w rozkroku – czy grozi wyjściem wraz z Węgrami czy kraj poddaje trzęsąc jaj.mi .

 5. marju73 said

  Warto się zapoznać.
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/05/prawda-o-wielkiej-zydowskiej-rewolucji-pazdziernikowej-w-rosji/

 6. polskę pod but durnych urzędasów z Unii Europejskiej said

  20.05.2016

  Dawid Wildstein: To wcale nie jest spór o Trybunał Konstytucyjny. To spór o miejsce Polski w Unii Europejskiej

  Sprawa jest prosta. Tu chodzi o to, jak Polska sama określi sposób jej istnienia w Unii. Czy uzna swoje prawo do suwerennego samostanowienia prawa i systemu politycznego. Czy też uzna, że zbytnia suwerenność w tym aspekcie jest zagrożeniem dla polskiej demokracji, zaś oddanie części swojej władzy instytucjom europejskim jest koniecznym zabezpieczeniem wolności w Polsce.

  Widzicie tę dziką awanturę w Sejmie?

  Przyznam, że obserwuję ja z zafascynowaniem, a także pewną radością. Bo to co widzimy – to debata fundamentalna, jedna z najważniejszych w dziejach Sejmu III RP.

  O co chodzi?

  Okazało się, że mimo prowadzonych właśnie rozmów między polską władzą a Komisją Europejską, Komisja ustaliła już, najprawdopodobniej w wyniku kontaktów z częścią polskiej opozycji, swoją opinię o aktualnej sytuacji w Polsce.

  Co więcej, ktoś następnie (najprawdopodobniej politycy PO związani z instytucjami europejskimi) puścił przeciek do polskich mediów.

  Konsekwencje bezpośrednie tej opinii KE? Niewielkie, prawie żadne w sensie praktycznym, istotniejszy jest wpływ tej opinii na polską scenę polityczną.

  Sprawa jest prosta. Tu chodzi o to, jak Polska sama określi sposób jej istnienia w Unii. Czy uzna swoje prawo do suwerennego samostanowienia prawa i systemu politycznego? Czy też uzna, że zbytnia suwerenność w tym aspekcie jest zagrożeniem dla polskiej demokracji, zaś oddanie części swojej władzy instytucjom europejskim jest koniecznym zabezpieczeniem wolności w Polsce?

  Szydło w pewnym momencie postawiła sprawę jasno – chcemy partnerskiego traktowania przez instytucje UE. Czyli właśnie – rozmowy z demokratycznie wybrana władzą, a nie z opozycją, za plecami tej władzy.

  Opozycja (poza Kukizem) jasno odpowiada: to jest eurosceptycyzm. Zaś konsekwencje demokratycznych wyborów Polaków są na tyle niebezpieczne dla naszego państwa, że lepiej je ograniczyć poprzez – no, właśnie – np. ustalanie pewnych kwestii na linii UE- Polska poprzez rozmowy za plecami legalnej i demokratycznej władzy.

  I to jest to fundamentalne pytanie.

  – czy możemy pozwolić Polakom decydować o sobie w sposób pełny, bo dorośli do tego, a Unia musi to zaakceptować? To stanowisko rządu.

  – Czy jest to zbyt duże zagrożenie, ponieważ Polacy mogą wybrać źle, mogą wybrać opcję, która Polsce zaszkodzić, więc lepiej jest oddać część władzy państwa w ręce, teoretycznie, bardziej cywilizowanych, doświadczonych i stabilniejszych instytucji, które istnieją w UE? To część opozycji.

  Cóż, moi drodzy- do Was należy odpowiedź na to pytanie.

  Można tylko, na końcu, dodać jedną rzecz – ta sytuacja oczywiście pokazuje, że nasze państwo jest w drugiej lidze państw UE. Niemcy, które przez ostatnie dwa lata jawnie złamały kilka podstawowych praw Unii, nie mają takich problemów. Niemniej, to już inny temat.

  Dawid Wildstein

  Autor jest szefem publicystyki w TVP Info, tekst pochodzi z profilu Autora na Facebooku

  http://rebelya.pl/post/10015/dawid-wildstein-to-wcale-nie-jest-spor-o-trybun

 7. polskę pod but durnych urzędasów z Unii Europejskiej said

  Dawid Wildstein: To wcale nie jest spór o Trybunał Konstytucyjny. To spór o miejsce Polski w Unii Europejskiej

  http://rebelya.pl/post/10015/dawid-wildstein-to-wcale-nie-jest-spor-o-trybun

 8. Eliza said

  2) Max
  Masz jakies oficjalne zrodlo tej info?

 9. Nati said

  Max co toza info bo nie moge w necie znalezc.

 10. pugnus said

  We Francji pedaly moga sie „zenic” i adoptowac dzieci ,.tzw. aborcja nie ma ograniczen, w szkolach bez przeszkod grasuja organzacje promujace pedalstwo no i rzad bez zajakniecia porzyjmuje nachodzcow, o zachowaniu niemieckich interesow nie mowiac totez KE uznaje ,ze demokracja tam nie jest zagrozona ! Natomiast na odwrot jest w Polsce dlatego to ona jest obiektem zinteresowania Brukseli a nie Francja!Proste ,jak budowa cepa…..

 11. gość said

  Syryjscy azylanci poderżnęli Polakowi gardło

  Jak podało Radio Lausitz, przed dwoma dniami nastąpił krwawy atak w galerii handlowej City Center w Görlitz, na granicy z Polską. Dwaj azylanci z Syrii (w wieku 18 i 21 lat) napadli na naszego rodaka. Jeden z napastników przy użyciu specjalnie zaprojektowanego sygnetu – który może zostać użyty jako bron – dokonał głębokiego cięcia na szyi Polaka. Jest to biżuteria zaprojektowana w ten sposób, że na ręce wygląda jak zwykły sygnet. Jednak od spodu obręczy znajduje się ostry jak brzytwa zadzior, czasami nawet długości 5 mm, który jest wykonany z wolframu lub tytanu.

  Aby zaatakować ofiarę skutecznie należy zajść ją od tyłu, następnie jedną ręką nakryć usta, zaś drugą chwycić za gardło tak, aby palec wskazujący prawej ręki dotykał opuszka ucha lewego ofiary. Następnie przyciskając dłoń dość silnie tak, aby zadzior wszedł w ciało ofiary dokonać trzeba przesunięcia po szyi. Rozcięcie jest na tyle skuteczne że ofiara ma małe szanse na przeżycie , a jeśli robi to osoba dobrze przeszkolona ofiara na pewno umiera.

  Niestety brak jest kolejnych doniesień o stanie zaatakowanego na oczach tłumu klientów galerii Polaka oraz działaniach policji.

  Źródło: Blutige Attacke vor dem City-Center in Görlitz
  http://www.dzienniknarodowy.pl/575/syryjscy-azylanci-poderzneli-polakowi-gardlo/

 12. Analityk said

  @Gość 311

  Należy z.bijać to islamskie bydło gdziekolwiek sie pojawi. To są wyrafinowani mordercy udający niwinnych a czekaja tylko na okazję aby realizować swój plan.

 13. Tolek said

  Oh jaka rozkosz sie w sercu rozpina gdy ;;Masonria bita jest Gdy zachod chyly sie ku upadkowi.Wlasnie zachod nas zdradzil I na nas idzie najwieksze zlo.OBUDZ SIE POLSKO

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: