Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Nachlany? poseł PO Zbigniew Aj′chlev na sejmowej mównicy!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-21

Czy nie powinien być dyscyplinarnie wywalony z pracy?

Komentarzy 10 do “Nachlany? poseł PO Zbigniew Aj′chlev na sejmowej mównicy!”

 1. żyd roku 1990, nadredaktor Adam Szechter karci polski rząd said

  Adam Michnik o sejmowym wystąpieniu premier Szydło

  – Premier Beata Szydło zaoferowała patetyczną i histeryczną, namiętną i bezsensowną lekcję pogardy dla zdrowego rozsądku – tak Adam Michnik na łamach „Gazety Wyborczej” ocenił wczorajsze wystąpienie szefowej rządu w Sejmie.

  Michnik w „GW” zaznaczył, że wysłuchał przemówienie premier ze smutkiem. – Był to wykład dziwacznej koncepcji suwerenności będącej syntezą idei Władimira Putina i Jarosława Kaczyńskiego – ocenił. Redaktor naczelny „GW” stwierdził, że przywołane widmo targowicy jest „absurdem typowym dla reżimów antydemokratycznych, które czują się bezkarne i bezradne”.

  W dalszej części tekstu były opozycjonista z czasów PRL krytykuje Beatę Szydło za „straszenie Polaków uchodźcami z Bliskiego Wschodu”. Ocenił to jako zachowanie niegodziwe. – (…) zwłaszcza w ustach szefa rządu, który powinien pamiętać, że przez długie dziesięciolecia Polacy byli narodem uchodźców – dodał Adam Michnik.

  Uchwała Sejmu

  Wczoraj Sejm po gorących obradach podjął uchwałę ws. obrony suwerenności Rzeczypospolitej i praw jej obywateli. Za uchwałą zagłosowało 257 posłów – z klubów PiS i Kukiz’15, koła Wolni i Solidarni oraz niezrzeszeni; przeciw było czterech posłów z Platformy, nikt nie wstrzymał się od głosu. Posłowie Nowoczesnej, PSL i większość PO – choć byli na sali obrad – nie wzięli udziału w głosowaniu.

  W uchwale Sejmu w sprawie obrony suwerenności Rzeczypospolitej i praw jej obywateli czytamy, że „Rzeczpospolita Polska, zgodnie z Konstytucją jest suwerennym demokratycznym państwem prawa”. „W ostatnim czasie są dokonywane naruszenia suwerenności naszego państwa, podważające jednocześnie zasady demokracji, porządek prawny i spokój społeczny w Polsce” – głosi uchwała. Jak podkreślono, pretekstem do takich działań jest sprawa sporu politycznego o Trybunał Konstytucyjny.

  PS. Wczoraj, na trzy dni przed decyzją KE ws. Polski, premier Beata Szydło w Sejmie mówiła, że rząd nigdy nie będzie ulegał żadnemu ultimatum. Wystąpienie wywołało ostre reakcje opozycji. – Polska się za panią wstydzi – mówił lider PO Grzegorz Schetyna. Padały wzajemne oskarżenia o brak kompromisu ws. TK.

 2. trochę najnowszej historii said

  Kim jest żyd roku 1990 Szechter – Michnik i Kurski, którzy ukradli gazetę NSZZ ?

 3. cymes said

  Turek: Michalkiewicz wyjaśnia, kto mami Polskę

  Kim są lokowane lub pozyskiwane w Polsce „sukinsyny” i dla kogo pracują? Na czym polega tocząca się wojna o inwestyturę? Która partia polityczna to delegatura niemiecka? Czy Bronisław Komorowski przegrał wybory, bo ktoś zwinął parasol ochronny? Czy możliwe jest to, że kilku kelnerów zachwiało całą sceną polityczną podsłuchując rozmowy, a może słuchał kto inny? Odpowiedzi na te nurtujące pytania poznali uczestnicy spotkania zorganizowanego w dniu 12 maja przez Stowarzyszenie „Turkowscy Patrioci”. Na poruszenie tak kontrowersyjnych tematów zdecydował się Stanisław Michalkiewicz – prawnik, wykładowca akademicki, eseista, publicysta i autor książek o tematyce społeczno-politycznej, doskonale znany widzom “Telewizji Trwam” i “Telewizji Republika” oraz słuchaczom “Radia Maryja”.

 4. cymes said

  Turek: Michalkiewicz wyjaśnia, kto mami Polskę

 5. pugnus said

  Jednak trzeba docenic fakt ,ze posel (Z)ajchlany nie pomylil …plci Szydlo i nie powiedzial panie premier…..A ze golnal sobie na odwage, to nalezy zlozyc na karb znanego porzekadla …”bez wodki nie razbieriosz”.Oczywiscie „rozebrac” …rzad!

 6. Julka said

  Nikt go nie wywali, bo posłowanie to nie praca jak widać, a i uciechy posłom dostarczył. Golnął sobie dla odwagi no i stał się wyrazistszy. Niektórzy przez całą kadencję nic nie mówią. Marszałek mógł mu wyłączyć mikrofon, a tego nie zrobił. Pewnie z zemsty- w tamtej kadencji jego koleżanka ” pod wpływem” była filmowana.

 7. anna said

  ZDARZYŁO SIE CHŁOPINIE !!!!

 8. alfredoni said

  PO reprezentuje miernoty i naiwnych ludzi , mnie to już nie dziwi.
  Tam prawie każdy to zwykły cep i prostak . Podobnie w PSL.

 9. norrman said

  I to z mojego podwórka,ten śmieć,jego braciszek Romuald,odsuniety od koryta.Tak czy owak cały Międzychód zaPOwiały.Dopóki nie odetna ich od koryta,tak będzie.Wtedy zapewne zmienia flagę.

 10. Miś said

  Ten Aj’ Chlew koshernej wódki się napił . Podobnież u fundamentalistów żydowskich taki człowiek jest świnią

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: