Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

ZACZĘŁO SIĘ! Syryjczycy ZARŻNĘLI Polaka w Görlitz, tuż przy naszej granicy!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-21

Młody-Polak-bestialsko-zadźgany-przez-imigranta-300x169Jak podało Radio Lausitz, przed dwoma dniami nastąpił krwawy atak w galerii handlowej City Center w Görlitz, na granicy z Polską. Dwaj azylanci z Syrii (w wieku 18 i 21 lat) napadli na naszego rodaka. Jeden z napastników przy użyciu specjalnie zaprojektowanego sygnetu – który może zostać użyty jako bron – dokonał głębokiego cięcia na szyi Polaka. Jest to biżuteria zaprojektowana w ten sposób, że na ręce wygląda jak zwykły sygnet. Jednak od spodu obręczy znajduje się ostry jak brzytwa zadzior, czasami nawet długości 5 mm, który jest wykonany z wolframu lub tytanu. 

Aby zaatakować ofiarę skutecznie należy zajść ją od tyłu, następnie jedną ręką nakryć usta, zaś drugą chwycić za gardło tak, aby palec wskazujący prawej ręki dotykał opuszka ucha lewego ofiary. Następnie przyciskając dłoń dość silnie tak, aby zadzior wszedł w ciało ofiary dokonać trzeba przesunięcia po szyi. Rozcięcie jest na tyle skuteczne że ofiara ma małe szanse na przeżycie , a jeśli robi to osoba dobrze przeszkolona ofiara na pewno umiera.

Niestety brak jest kolejnych doniesień o stanie zaatakowanego na oczach tłumu klientów galerii Polaka oraz działaniach policji.

Za:  dzienniknarodowy.pl Źródło: Blutige Attacke vor dem City-Center in Görlitz

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/zaczelo-sie-syryjczycy-zarzneli-polaka-w-gorlitz-tuz-przy-naszej-granicy/

Komentarzy 19 do “ZACZĘŁO SIĘ! Syryjczycy ZARŻNĘLI Polaka w Görlitz, tuż przy naszej granicy!”

 1. Maryla said

  Dwaj azylanci z Syrii . Z Syrii czy też może Erytrei lub Turcji? Wszystko co złe przypisujecie Syryjczykom, dobrze, że nie piszecie, że zrobili to syryjscy Chrześcijanie. A tak naprawdę to kim byli zabójcy?

 2. Pol said

  Dziewczyno co za ruznica ! To Jedna rasa .Broniac ta bande -popierasz.

 3. mattywest said

  ZACZEŁO SIĘ! POLACY SZALEJĄ NA WYSPACH PRÓBOWALI WRZUCIĆ BRYTYJCZYKA POD AUTOBUS
  http://www.anglia.today/biezace-wydarzenia/polak-pobil-i-probowal-wrzucic-pod-autobus-niepelnosprawnego-wideo

 4. mattywest said

  Do POL : Co to znaczy jedna rasa??? Ruskie Ukry i Polacy to też jedna rasa słowiańska?

 5. Maryla said

  Brawo Mattywest o to własnie chodzi. O wywołanie wojny poprzez tego typu sensacje i o milczenie świata na temat Syrii poprzez zwrócenie na nich nienawiści europejczyków. Za wszystkie grzechy będą obwiniani Syryjczycy. A Palestyńczycy taż zawsze są winni! Przecież rzucają kamieniami w czołgi.

 6. Pol said

  Maryla I Mattywest .Powtarzam raz jeszcze mam 70lat Jezeli nierozumiecie dzieci o co tu Chodzi zaniechajcie .Bog da przezyjecie to Gozko.Jedna rasa to dla mnie muzeumanie.Nie szukajcie dziury w calym,zrozumcie zagrozenie.Nas zginelo 6 MILIOnOW,czy muzeumanie protestowali ? Takie podejscie do sprawy jest zgubne.pamietajcie niema wolnosci bez jednosci.

 7. Bronisław said

  Re: 5. Pani Marylo! Jak Pani wyobraża sobie zmianę tej narracji w państwach „atlantyckich”, kiedy wszystkie „une” zarządzane są przez syjonistów?!!! Wiele jednak wskazuje, że ich czas dobiega końca i w wyniku Wyroku Bożego: „Złamana siła mącicieli świata, tym razem będzie na wieki”!!! Wdzięczny za wpis, serdecznie Panią pozdrawiam!

  Króluj Nam Chryste!!!

 8. antykoszer said

  ad. 1 To Żydowska prowokacja – Polacy nie dajcie się wciągnąć w rozruchy !!! A, gdyby jakimś cudem zaczęły się rozruchy w Polsce, to na pierwszy rzut pójdą Żydzi !!!

 9. arcybolesnaprawda said

  Ad 6 Was zginęło 6 mln??? Was czyli KTO? Im dalej od II WŚ ta liczba stale rośnie.Nas Polaków też miliony zginęło i to niejednokrotnie w obronie waszych tyłków.

 10. Pol said

  Arcybolesnaprawda .Dziecinko kochana oczywiscie NAS POLAKOW.

 11. Tolek said

  Koszer nostra dziala.A rasa biala spi.Upojona bogactwem dostatnim zyciem blihtrem glupoty I obludy.Dzisiejszego swiata.

 12. Pol said

  Tolek ,trafnie I fachowo tak wlasnie jest.I jeszcze jedno .Jestem pewny jednego ,Jak Niemcy tak goraco witaja islamistow to cos za tym stoi.Wedlug moich analiz znajac niemiecka I zachodnia perfidnosc ,muzeumanie wykonaja brudna robote za nich na Polakach.Moze to brzmi szalenczo,ale czuje ta szwabska wrednosc ze za forse I niemiecka tolerance wobec islamu tak Moze sie stac.Jedyna nasza tarcza I szansa.BOG. HONOR OJCZYZNA.Polacy zazwyczaj jednocza sie i pomagaja wzajemnie kiedy juz jest krucho a tak wlasnie jest,Z Bogiem rodacy.

 13. alfredoni said

  To już potwierdzone info – Polak rzeczywiście został zaatakowany sygnetem do podcinania gardła.
  Chyba nie muszę już apelować o całkowity bojkot kebabów – jedzmy polskie dania a nie od brudasów !

 14. nido said

  taki pan stalin czy pan goebels to sie od was powienien uczyc jak sie robi propagande – ale bajki

 15. pugnus said

  Podobno w ich obecnosci nalezy mocno klac po…rosyjsku.Boja sie oni Rosjan jak ognia!

 16. Ali Baba said

  re 15 Coś w tym jest. Rosjanin, chyba tenisista, został zaatakowany przez 3 ciapatych w Paryzewie..Miał coś w kieszeni, co przypominało bron..krzyknął po rosyjsku..Ja russkaja mafia, ja was razastrielaju..uciekali szybko.!! PS Info z prasy rosyjskiej..

 17. scolo said

  Panowie Lachy czas się bronić i ustawić straże na granicy zachodnie, bo ustawa 1066 już obowiązuje, a ciapate już tną.

 18. solkraken said

  a skąd pewność, że ten zamach to nie mossad, albo inne sstanistyczne nasienie? wszak zamieszki na tle religijno-rasowym w Polsce to ich cel o który się modlą od pierwszego Marszu Niepodległości 2011

 19. Marion said

  Tego to już dosyć świnie z Syrii niedługo głowy będą obcinac i nic z tego nie zrobią a jak polak ukradnie w niemczech czekoladę to wielki przestępca.Zapraszamy świnie z Syrii do polski to sami się z takimi rozliczymy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: