Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Znany reżyser kręci film szkalujący Polaków. Kogo tym razem „mordowaliśmy”?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-21

Postępowy reżyser, modny aktor i wątpliwy historyk wspólnie pracują nad filmem szkalującym dobre imię narodu polskiego. Stracili jednak państwowe dotacje i nie mogą dokończyć swojego „dzieła”. Liczą na wsparcie z zagranicy. Zobacz reportaż o filmie „Polacy. Zabić każdego”

Komentarze 23 do “Znany reżyser kręci film szkalujący Polaków. Kogo tym razem „mordowaliśmy”?”

 1. Mirek said

  Bardzo dobrze pokazuje nasze „ałtorytety” Brawo!

 2. Ty samozwańczy „reżyserze” – ty jesteś światowym mordercą!!! – teraz wiesz kto naprawdę jesteś, a twoje pachołki tzw. „aktorzy” -to sługusy do mordowania świata i ludzkości!
  Kara śmierci dla was mordercy!!!

 3. gwidon said

  Przecież to od góry do dołu to same żydostwo, to sami ” wielcy, znani tfurcy „. Polakożercze żydostwo.Niech swoją myśl dokończą w Israel
  gdzie żydzi mordują niewinnych Palestyńczyków i przy okazji kogo popadnie. To jest jeszcze lepsza kanwa dla ich filmu, prawdziwa i wiarygodna.A u nas, niech tfurcy zwrócą pobrane już pieniądze.

 4. adam ryglowski said

  Szambo do szamba.

 5. antykoszer said

  Jednak Żydzi to głupki ! A na ten film dołoży Soros ! ŻENADA !!!!!!!!!!!!

 6. 997 said

  Super. Dawno się tak nie ubawiłem. Widać dowcip w narodzie nie zanika, jak zawsze w trudnych czasach:)

 7. Tolek said

  A wiec POLACY NIE SPIJMY I MOWMY TYM koszer nostra gdzie ich miejsce .I wy nas NIE WYKORZYSTACIE PRZECIWKO ROSJI…….Rosjanie to SLOWIANIE TAK JAK MY POLACY……….A brat do brata nie strzela.
  A wy tylko jestescie NIE SFORNA DZICZA ktora wlada swiatem FINANSAMI..I CHCE WYMORDOWAC 90% Populacji ziemi……….BO GOIE wam przeszkadzaja.

  Nie bedzie NIC Z TEGO mosze kantor I innii uchodzicy nachodzicy.

 8. Eliza said

  6) 997
  Hmmm, wyglada na to, ze tylko Ty i ja zrozumielismy przekaz.
  Material to spozniony zart Prima-Aprilisowy.

 9. Barbara chojnacka said

  I ja 🙂

 10. Rob said

  Świetne!!! Należy to rozsyłać do wszystkich znajomych.

 11. Widać symptom zaślepienia u niepojętnych,nawet nie obejrzeli a komentują

 12. miec said

  tam na plakacie widać nazwisko jurgen szczur a może,,,,, jerzy Stuhr ,,,

 13. j said

  Ad.8 – Eliza

  Ej tam pani Elizo! Jaki dowcip primaaprilisowy? Przeciez to sa wprawdzie satyryczne ale wierne do bolu sobowtory obu Stuhrow, Agnieszki Holland, Pawla Pawlikowskiego, Władysława Pasikowskiego, a za granica Stevena Spielberga czy Claude’a Lanzmanna. Oni tak dzialaj przeciwko Polsce w realu. W REALU a nie tylko 1 kwietnia!!!
  Pozdrawiam

  PS. Gratulacje dla autorow filmiku 🙂

 14. pugnus said

  Jednak swiatowej (in spe) slawy rezyser pominal bezsprzeczny udzial Polakow w …zamordowaniu Elvisa!Rowniez podejrzana jest rola Polakow w likwidowaniu ladujacych na Ziemi UFO- ludkow.Oczywiscie stoi za tym niecnym procederem rozsiana po calym swiecie polska agentura! A rezyser , gdyby zapuscil brodke, to moglby byc sobowtorem …Hartmana!

 15. jok said

  :)))) Dobre

 16. gość said

  To nie Żydzi , a Chrześcijanie zabili Jezusa ! – tak twierdzi bp Ryś

  Lider tzw. ,,Nowej Ewangelizacji” bp Ryś tworzy także ,,Nową Teologię”. A co z teologią katolicką ?!

  https://gloria.tv/video/kne6GYesH4T

 17. alfredoni said

  A potem lament że Polacy nie lubią żydów….A za co mam ich polubić ???
  Pytam się – Za co ???

 18. bolo1111 said

  Świetnie zrobione. Bardzo się uśmiałem 🙂

 19. Bronisław said

  Re: 16. Szanowny Panie Gość! Czy mam wobec tego rozumieć, że „heretyk Ryś”, w przebraniu biskupa głosi, iż Maryja, Matka Chrystusa, Apostołowie i wszyscy członkowie Kościoła Chrystusowego są winni tego, że Żydzi na dziedzińcu Piłata wymogli na nim, aby skazał Jezusa Chrystusa na śmierć krzyżową , krzycząc przy tym: „Krew Jego na nas i na syny nasze”?!!! Podobni Jemu ludzie głoszą również, że Polacy winni są temu, iż Niemcy mordowali bez litości Żydów oraz różne inne brednie!!! I, czy to nie jest istna Wieża Babel?!!! Jak wobec tego powrócić do ładu
  i normalności?!!! Gorąco Pana pozdrawiam! Króluj Nam Chryste!!!

 20. isia said

  Nazwiska występujących w tym filmie osób, tj. Szczur ( aktor Stuhr ), Pokłoss ( film Pokłosie ), Palland ( reżyserka Holland ) – mówią same za siebie…wyśmiano tu żydów ( choć sam temat lekki nie jest )…

 21. jok said

  Ad 17 Alfredoni – a za działania integrowania Polaków, a przynajmniej ich części i może nie całościowej integracji, ale na pewnych płaszczyznach, to nie?:))) Coraz więcej ludzi dostrzega, że nie jest tak, że „pochodzenie etniczne nie ma znaczenia” oraz że – najdelikatniej mówiąc – ci z korzeniami nie są zdeklarowanymi masochistami:)):skoro przez wieki istniał i istnieje polski „anty-zm”, to musi też istnieć ż. antypolonizm….

 22. margo said

  świetny sarkazm…. super ironia. i te nazwiska reżysera, szantażysty i na plakacie aktorów. I to jest intelektualna walka z kłamstwem o Polsce. muszę to porozsyłać po necie.

 23. Tytus said

  Zbyt durne to wszystko i arcyidiotyczne, aby bylo autentyczne… Ktos szyje wyjatkowo grubymi nicmi jakas niepojeta w swojej glupocie prowokacje. Nie moge tylko zrozumiec, jak taki kretynizm mogl trafic na szpalty „Wirtualnej Polonii”…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: