Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Czy Polacy zdołają ocalić białą rasę? – Likwidacja rasy, cz. 10.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-22

Dzisiaj „okrągła”, dziesiąta część cyklu „Likwidacja rasy”. W związku z tym małym jubileuszem przedstawię nietypowy, bo raczej optymistyczny tekst (w przeciwieństwie do wszystkich dotychczasowych części). Polska jest krajem monoetnicznym i monokulturalnym, co stanowi nasz największy skarb…

(jak słusznie stwierdził Mariusz Max-Kolonko). Jest to jedno z ostatnich miejsc, gdzie biali stanowią prawie 100% populacji i nie ma żadnych istotnych liczbowo mniejszości. Wiele innych krajów (zwłaszcza Izrael) zazdrości nam tego niesamowicie, bo u siebie mają multi-kulti, co nawet przez Angelę Merkel zostało uznane za utopię i nieudany eksperyment.

We wszystkich tych krajach (z wyjątkiem Izraela, bo trwa tam holokaust Palestyńczyków, więc może Żydzi ich kiedyś wybiją całkowicie i Izrael stanie się monoetniczny) już niestety nie da się powrócić do monoetniczności – wszystkie kraje „starej” Unii Europejskiej są już skazane na multi-kulti po kres swych dziejów, gdyż sympatyczni, mocno opaleni goście ani myślą, by kiedykolwiek wracać do ojcowizny.

W każdym z multikulturalnych krajów (także w USA i Kanadzie) udział procentowy białej populacji systematycznie spada, zmierzając do zera. Powodów jest kilka, głównie są one historyczne. Zachód Europy zamienia się w śmietnik na własne życzenie i poprzez grzechy swoich przodków. Przede wszystkim kraje zachodnie (Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Holandia) do połowy XX wieku traktowały Afrykę jak swoją własność i teraz się to mści.

Kluczowa była Konferencja w Berlinie (1884-85), gdzie przywódcy europejskich mocarstw usiedli przy stole nad mapą Afryki i podzielili sobie kontynent jak tort na weselu. Dlatego do dzisiaj połowa granic między krajami Afryki wygląda jakby była narysowana od linijki – w Berlinie nie zwracano uwagi na rzeki, plemiona, pasma górskie i inne istotne aspekty, lecz po prostu wzięto linijkę i podzielono Afrykę. Gdy sprawę wprowadzono w życie – w Afryce zaczął się kocioł. Podobnie zrobiono z krajami Bliskiego Wschodu – granice Syrii czy Omanu również są proste jak od linijki. Mieszkańcy tych terenów do dzisiaj mają Europie to za złe (bardzo słusznie zresztą) i żądają rekompensaty, a z drugiej strony rdzenni mieszkańcy Europy naznaczeni są hańbą swych przodków, którzy to zrobili (pedagogika wstydu). Dlatego teraz głupio im odmawiać „uchodźcom” gościny.

Druga sprawa to rozleniwienie Europejczyków z zachodu. Przykładowo w Londynie, Hamburgu czy Paryżu bardzo ciężko znaleźć białego kierowcę autobusu czy sprzedawcę fast-food (nie mówiąc już o śmieciarzach). Biali mieszkańcy zachodnich dużych miast nie „zhańbią” się tego typu pracą, więc masowa imigracja z Krajów III Świata jest tam koniecznością, bo inaczej miasta utonęłyby w śmieciach i ich mieszkańcy umarli z głodu w korkach ulicznych. Stąd też jest tam dla każdego oczywiste, że imigranci będą tam już na zawsze. Do tego dochodzi socjal, islam, „kryzys uchodźców”, polityczna poprawność i przyrost naturalny. Zachód jest w pułapce i po prostu czeka na upadek oraz wprowadzenie Kalifatu, stosując rozpaczliwą taktykę: „byle nie drażnić muzułmanów, to może nas w przyszłości nie pozabijają”.

Jest to marzenie (nomen omen) ściętej głowy – muzułmanie ich oczywiście pozabijają (ewentualnie nałożą Dżizję i wsadzą ich córki w worki na kartofle), bo nie mają w zwyczaju być wdzięczni za gościnę – widać to choćby po wielkich pretensjach do Angeli Merkel i paleniu niemieckich flag w obozach dla uchodźców.

fot: drex.waw.pl

Marsz Niepodległości, fot: drex.waw.pl

Na szczęście jest pewna biała plama na mapie wzbogacania kulturowego. Mam na myśli Europę Wschodnią, gdzie największym i wiodącym krajem jest Polska. Ukrainy po „Euromajdanie” nie ma już co traktować jako jeden kraj, bo w ich rządzie jest „cudotwórca” Balcerowicz i de facto są to obecnie 3 kraje (Banderowcy, Żydzi i Rosjanie), natomiast Rosja ma ogromny problem z islamistami z Kaukazu i na pewno nie jest krajem monoetnicznym.

Polska ma szczęście z kilku powodów. Po pierwsze – po 44 PRL-owskich latach rządów żydokomuny jesteśmy dość biedni i mało kto chce do nas „uchodzić”. Przeciętny muzułmanin gdyby miał pracować za 350 euro (bo tyle zarobi w Polsce osoba bez kwalifikacji i języka) – nasrałby prędzej pracodawcy na głowę. Wolą do Niemiec, gdzie dostają za darmo wielokrotnie większe kwoty. Po drugie – Polska nie ma przeszłości kolonialnej ani imperialnej, to właśnie nas zawsze napadano z wszystkich możliwych stron. Dlatego statystyczny Polak nie ma żadnego poczucia winy za zbrodnie wojenne i zniszczone kraje, tak jak to jest zakodowane w głowie przeciętnego Niemca, Francuza czy Anglika. Po trzecie – jesienią miał miejsce tzw. Efekt Zandberga, czyli eksmisja polskojęzycznej lewicy z parlamentu. Gdyby nie to – teraz mielibyśmy w kraju rząd mniejszościowy PO-Nowoczesna-SLD-PSL i do Polski zmierzałyby dziesiątki autobusów z Niemiec, wypełnionych „opuchniętymi jądrami” – w imię europejskiej solidarności. Sytuacja polityczna byłaby dużo bardziej napięta, niż obecnie, dlatego zawsze widząc brodatą, dobrze odżywioną gębę Zandberga dziękuję Bogu, że tak to się skończyło w ostatnich wyborach.

wypierdalacNajważniejsze jednak, że Polacy są po prostu ksenofobiczni. Lewactwo ze słowa „ksenofobia” zrobiło znaczenie pejoratywne, ale ja nie ukrywam swej ksenofobii i nie uważam, żeby było to coś złego – zwykły instynkt samozachowawczy. Bardzo obawiam się muzułmanów, wręcz sram przed nimi ze strachu, bo dali mi ku temu powody, także w osobistych kontaktach z nimi podczas życia na emigracji. Są bezwzględni, podstępni, fałszywi, tworzą wspierające się kliki, są też świetnie wyszkoleni w walce i nienawidzą chrześcijan, a prorok Mahomet kazał im nas wszystkich pozabijać. Wiadomości z zachodu, gdzie codziennie muzułmanie popełniają setki przestępstw nie dodają mi paliwa w walce z własną ksenofobią. Czy to takie dziwne, że się ich boję? Z tego, co zauważyłem – prawie wszyscy Polacy boją się muzułmanów. Polacy dzielą się jednak na dwie grupy. Pierwsza (myślę, że większość Polaków) jest taka jak ja i otwarcie nie chce widzieć tutaj wyznawców Allaha z oczywistych względów. Druga grupa jest zakłamana i ogłupiona – niby chcą pomagać „uchodźcom”, bo tak wypada i wtedy są zgodni z własnym sumieniem. Jednakże gdy zapytać takich ludzi o to, ilu „uchodźców” przyjmą pod własny dach – górę bierze zdrowy rozsądek i wychodzi z nich ukryta ksenofobia.

Oni chcą niby pomagać, ale najlepiej tak, żeby pozamykać wszystkich „uchodźców” w obozach na drugim końcu Polski (w Suwałkach, Ustrzykach czy Bogatyni). Zamknięci za drutem kolczastym „uchodźcy” na pewno się nie zintegrują, lecz prędzej zradykalizują, pobiją i zgwałcą nawzajem. Jedyny sposób na integrację to „wychowywanie” ich między Polakami, ale do tego potrzebni byliby chętni, którzy przyjęliby ich do siebie do domu. Oczywiście – chętnych brak (mimo, żeSoros hojnie wynagradza takich gospodarzy). Dlatego można stwierdzić, że Polacy jako naród nie chcą widzieć tutaj muzułmańskich „uchodźców”, tylko niektórzy sami przed sobą wstydzą się o tym przyznać (okłamując samych siebie).
Według mnie – każdy, kto popiera przyjmowanie „uchodźców” powinien dać przykład i przyjąć chociaż jednego pod własny dach. Jeżeli tego nie zrobi, to znaczy, że jest ksenofobem i pozerem. Zabawne jest to, że osoby popierające przyjmowanie „uchodźców” zazwyczaj cały rząd PiS uważają za totalnych nieudaczników. Jednocześnie wymagają od tego samego rządu (którym gardzą), aby zintegrował „uchodźców”, co nigdy nie udało się Szwedom, Francuzom czy Niemcom (przy wielokrotnie wyższych nakładach finansowych, niż ma do dyspozycji polski rząd). Paradoks logiczny.

muzulmanin

Pospekulujmy jednak o przyszłości, bo to co dotychczas napisałem to raczej oczywiste rzeczy dla czytelników tego bloga. Widząc obrazki z licznych marszów antyimigracyjnych, stadionów piłkarskich czy z Marszu Niepodległości można mieć dużą nadzieję, że Polska obroni się przed inwazją. W modzie wśród młodzieży jest patriotyczna muzyka, patriotyczna odzież i Żołnierze Niezłomni. Jako naród jesteśmy świadomi zagrożenia. Jest internet, który codziennie informuje nas co na zachodzie wyrabiają muzułmanie. Mamy liczną emigrację, która podczas odwiedzin w Polsce zdaje nam relacje „z pierwszej ręki”. Szkoły sztuk walki w całym kraju przeżywają oblężenie, modna zaczęła być też obrona terytorialna i grupy rekonstrukcyjne. Po latach degrengolady coś zaczyna się dziać w sprawie odbudowy polskiej armii. Gazeta Wyborcza tonie w długach i poprzez wielokrotne ośmieszenie się – z wpływowego niegdyś medium stała się obciachem i „pocałunkiem śmierci” dla kreowanych przez siebie postaw. Podobnie jest z Unią Europejską – w Brukseli wymyślają takie głupoty, że eurosceptyków przybywa w bardzo szybkim tempie. Rząd PiS jest jaki jest, ale mają ten plus, że robią wszystko, aby nie przyjmować do Polski żadnych „uchodźców”. Nasz kraj jest więc przygotowany i świadomy.

Niestety – otoczenie nie jest sprzyjające. Póki co – na zachodzie rządzi lewactwo i polityczna poprawność. Wtekście o kredytach frankowych użyłem odniesienia do eksperymentu z żabą – gdyby wrzucić żabę do zimnej wody i powoli podgrzewać naczynie – żaba nie wyskoczy i się ugotuje. Gdyby jednak wrzucić żabę do bardzo gorącej wody – oparzy się ona i momentalnie wyskoczy. Zachodnie społeczeństwa są jak gotująca się od dawna żaba – niby powoli dociera do nich, że wdepnęli w niezłą kaszanę, ale nie mają już sił na wyskoczenie z wrzątku. Zachodnie żaby były tłuste (od socjalu i wysokich zarobków), więc miały swego rodzaju izolator, początkowo chroniący od gorącej wody. Tłuszcz już się jednak nagrzał i teraz zachodnie żabki gotują się w najlepsze.

Polacy zostali zbagatelizowani. Nie dość, że po PRLu byliśmy biedni i wychudzeni (brak izolatora), to jeszcze wrzucono nas do tej samej wody, co zachodnie żaby (czyli bardzo gorącej wody, podgrzewanej od wielu lat). Polska żaba na szczęście wyskoczyła z naczynia. Zachodnie żaby liczą już tylko, że ktoś inny się zlituje i pomoże im się wygramolić z naczynia z wrzątkiem. Chodzi im głównie o Polaków – widać to choćby po komentarzach pod filmikami z naszych marszów czy pod artykułami o Polsce w zachodniej prasie – większość tych komentarzy jest w tonie: „Polacy, ratujcie nas, jesteście ostatnią szansą dla Europy”. Co my mamy jednak robić? Wysłać 10 autobusów wojowników ulicznych do Berlina i lać po pyskach wszystko, co się nawinie? Od razu byłaby pacyfikacja policyjna i skandal na pół świata (Gazeta Wyborcza by się chyba zesrała). Zresztą nie mamy tylu zasobów ludzkich, żeby pozwolić sobie na walkę „na wyjeździe”.

marsz_niepodleglosci

Jedyne co Polska może zrobić jako „przywódca” to czekać i przygotowywać się do wojny. Sondaże polityczne z krajów zachodnich pokazują, że poparcie zyskuje tam skrajna prawica. Kilka dni temu w pierwszej turze wyborów prezydenckich w Austrii wygrał Norbert Hofer – przeciwnik UE i imigracji, zwany nacjonalistą, faszystą, ksenofobem. 22-go maja odbędzie się druga tura wyborów w Austrii i prawdopodobnie usłyszymy lewacki pokwik. Inne kraje przeżywają podobne trendy – w Niemczech zyskuje AFD, we Francji Front Narodowy, to samo dzieje się w Szwecji, Szwajcarii, Holandii, Włoszech… Wkrótce być może czeka nas Brexit w UK i prezydentura Donalda Trumpa w USA. Widać więc, że coś zaczyna się dziać i masońskie eurolewactwo zaczyna tracić wpływy. Polska w tych okolicznościach musi po prostu czekać i obserwować sytuację. Unia Europejska w obecnym (lewacko-biurokratycznym) stanie stoi nad przepaścią i albo mocno się zreformuje (w stronę prawicy), albo za chwilę przestanie istnieć. Musimy wytrzymać ten okres przejściowy i po prostu nie przyjmować „uchodźców” – najlepiej po prostu zgłaszać zastrzeżenia formalne i opóźniać wszystkie możliwe procedury relokacyjne, gdyż brukselskie prawo jest sprzeczne samo ze sobą i spory prawne potrafią ciągnąć się latami.

Gdy już na zachodzie Europy rządzić będzie prawica – Polska może stać się liderem zreformowanej Unii Europejskiej, jako największy bezpieczny kraj, wolny od silnych i dobrze wyszkolonych żołnierzy muzułmańskich. Oni na pewno nie poddadzą się bez walki, więc dopiero wtedy zacznie się prawdziwa zabawa w terroryzm i przestępstwa. Prawdopodobnie w przyszłości Polskę czeka najazd „uchodźców przed uchodźcami”, czyli rdzennych mieszkańców zachodniej Europy, którzy uciekają przed mieczem Allaha (już zresztą są pojedyncze tego typu przypadki). Mam mieszane uczucia co do przyjmowania takich osób – w Polsce nie ma miejsca na podwojenie, albo nawet potrojenie populacji w krótkim czasie – tym bardziej, że wśród uciekinierów będzie z pewnością cała armia lewaków, rurkowców oraz agentów USA, Izraela, Rosji i innych krajów. Najlepiej byłoby po prostu zniszczyć ISIS, odesłać muzułmańskich „lekarzy” z powrotem, aby odbudowywali ojczyste kraje, a w Europie powrócić do struktury etnicznej z czasów połowy XX-go wieku. Jednakże zachodni Europejczycy musieliby zdjąć korony i zacząć wykonywać prace w zwykłych, prostych zawodach. Nie wiem, czy to jest jeszcze możliwe… My się jednak na pewno nie poddamy!

RacimiR, 14.05.2016

http://renderer.qmerce.com/interaction/5738d1bceac5f7343b668bb3

Komentarzy 10 do “Czy Polacy zdołają ocalić białą rasę? – Likwidacja rasy, cz. 10.”

 1. Uważny Obserwator said

  {Czy Polacy zdołają ocalić białą rasę?}

  Odpowiadam, tak Bóg Wszechmogący ocali ludzkość.
  A to, czy Polacy będą głównym orężem w dziele bożym…, no cóż, póki co, tego nie wiemy.

 2. Klasyka rasizmu to żydowska monolatria.NASTĘPSTWA WYBRAŃSTWA opisał Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA,nazywając ją CYWILIZACJA PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
  Aktualnie ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ opisał kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.

 3. Adam -z ch.n.g. said

  Ostatnia fotka zupełnie , zupełnie ….
  Tylko co tam szuka pierwszy z prawej ? (chyba dla ubawu)

 4. Maryla Danuta said

  Ale HGW już sprzedała /dała?/, plac pod ogromny meczet. Jak to się dzieje – mieliśmy nie mieć islamskich nachodźców – a tu wielki meczet ?? Czy Warszawa już została przehandlowana przez żydostwo pokomunistyczne ??
  Przede wszystkim Polacy powinni patrzeć i wiedzieć kogo wybierają do sejmu, senatu, władz miast – mając szansę wybierać, Polacy kierują się nazwiskami, ale nie myślą o tym, że wszyscy nieomal Żydzi mają „rdzennie” polskie nazwiska. Zacznijmu czytać i sprawdzać – żeby nie oddawać wladzy w ręce złodziei i niszczycieli Polski !! Mamy teraz dowód oczywisty – widzimy kto i jak „rządził” Polską przez ostatnie 8 lat i mimo to ludzie dali się oszukać Schetynom, Neumanom, Petru, Kopacz i całą reszta tych z PO, nowoczesnej – którzy doprowadzić chcą do wojny w naszej Ojczyźnie, bo im chodzi tylko o pełne koryto, a nie o Polskę !! Tak samo zresztą jak Rzeplińskiemu – który zachowuje się jak polityk, a nie uczciwy sędzia, Jeśli sami nie będziemy bronić Polski przed tą szarańczą, przed tymi torbami -feministkami, przed TK, przed byłymi prezydentami, przed alimenciarzem prowadzącym KOD do konfrontacji – po prostu obudźmy się – ratujmy Ojczyznę !! Nie wrzeszczcie , że potrzebna wam „demokracja” i TK żydo-komunistyczny – pozostałość po stanie wojennym. Pomyślcie o swojej Ojczyźnie i niech żydo-komuniści – was nie prowadzą przeciw polskiemu rządowi, przeciw Polsce i przeciw Polakom !!
  Teraz tylko została nam modlitwa do Chrystusa Króla i Jego Najświętszej Matki – i jedyna nadzieja w Panu Bogu. Jezusie Chrystusie Królu
  i Matce Bożej – Królowej Polski. Jezu my sobie nie radzimy – prosimy Cię, błagamy – zajmij się TY naszą Ojczyzną !!!
  Daj opamiętanie tym, którzy chcą zniszczyć wszystko – Polskę, Polaków, naszą Wiarę. Uwolnij nas od wszelkiego zła !!

 5. Lublinianka said

  Nie wiem, jak tam ze śmieciarzami w innych krajach zachodnich, ale w Brukseli śmieciarze są biali.

 6. Bronisław said

  Pani Marylo! W zasadzie pisze Pani poprawnie, ale czy totalne niszczenie Państwa Polskiego nie rozpoczęło się przypadkiem od 1989 roku”?!!! A co zrobiły tak zwane „partie prawicowe” w kwestii niszczenia Naszego Państwa?!!! A, czy wszystkie antypolskie, a „niby nasze” rządy pookrągłostołowe, Naród Polski nie powinien postawić przed Trybunałem Narodowym?!!! Aby nastąpiła normalność, trzeba „chyba” wcześniej uprzątnąć „stajnię Augiasza”?!!!
  Gorąco Panią Pozdrawiam! Króluj Nam Chryste!!!

 7. #3, pp. Adamie jest Pan spostrzegawczy.. ale wymksnal sie Panu trzeci od lewa..:-)))).. mason….

 8. Pol said

  NIE-przekupni.

 9. mio@wp.pl said

  w Polsce nadzieja dla swiata. Bog jest wielki Chwala Bogu Wszechmogacemu

 10. ewa said

  Jeśli tak, to na krotko. Następcy po nas będą wiedzieli o nas tylko z wykopalisk.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: