Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

W Warszawie stanął ogromny meczet. Teraz szejkowie chcą wybudować całą dzielnicę

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-22

W Warszawie stanął ogromny meczet. Teraz szejkowie chcą wybudować całą dzielnicę - niezalezna.pl

 †
W Ośrodku Kultury Muzułmańskiej w Warszawie można już uczęszczać na zajęcia z języka i kultury arabskiej oraz na naukę czytania Koranu. Można też modlić się też w ogromnym nowym meczecie. Ale teraz – jak donosi rytmwarszawy.pl – Arabowie zapowiadają wybudowanie w polskiej stolicy „największej inwestycji na świecie” oraz stworzenie luksusowej dzielnicy w pobliżu Stadionu Narodowego. 

W krajach Zatoki Perskiej raczej niemożliwe byłoby wybudowanie kościoła katolickiego, a na Bliskim Wschodzie chrześcijanie są okrutnie prześladowani.

U nas moda na multi-kulti, która tak srogo pokarała kraje Europy Zachodniej, trwa jednak w najlepsze. W Warszawie został otwarty właśnie meczet z 18-metrowym minaretem i Ośrodek Kultury Muzułmańskiej. Jak pisze rytmwarszawy.pl –

„będą w nim sale modlitewne, sale wykładowe, dydaktyczne, wystawowe, sportowe, internetowe, biblioteka muzułmańska, przedszkole, a nawet sklepik. Będzie równie dwupoziomowy parking na 32 samochody”.

Świątynia i ośrodek powstały przy pomocy sponsorów z Zatoki Perskiej. Jakich? Tego dokładnie nie wiadomo.

Na tym nie kończą się plany Arabów w Warszawie. Chcą oni jeszcze stworzyć luksusową arabską dzielnicę w pobliżu Stadionu Narodowego oraz postawić gigantyczne wieżowce w centrum Warszawy. „Realizacją projektu ma w końcu się zajmować firma Emaar Properties, która wybudowała m.in. najwyższy wieżowiec świata Burdż Chalifa” – pisze rytmwarszawy.pl.

Jesienią w stolicy Polski pojawić się mają szejkowie, m.in. ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. I to wtedy właśnie zapaść ma decyzja o inwestycjach w Warszawie. Na razie nie słychać, aby polskie władze w ogóle odniosły się do tych planów i związanych z nimi zagrożeń.

Komentarzy 17 do “W Warszawie stanął ogromny meczet. Teraz szejkowie chcą wybudować całą dzielnicę”

 1. K.C. said

  Sponsor-oczywiście Saudi Arabia.Pytanie mam jedno czy Ekselencja Kardynał Nycz złożył już w warszawskim meczecie wizytę w ramach zrównania religii lub ekumenizmu? Najwyższy czas ucałować koran ks.Kardynale.

 2. Stary Warszawiak said

  W Warszawie nadal rzuńdzi Hajka. Niby „warszawiacy” czyli przybysze z różnych stron nie tylko Polski, ale Izraela też,
  „lemingi” i „słoiki” wybrali ją po raz trzeci.

 3. Tiro said

  Władze powinny zadbać o odzyskanie władzy nad Narodowym Bankiem Polskim… araby maja kasę, a my??
  „Czy jest to możliwe żeby Narodowy Bank Polski był NICZYJ??! W drugim zdaniu jest to dokładnie napisane: “NBP nie jest spółką Akcyjną i nie posiada prywatnego akcjonariatu – nie wskazuje żadnego podmiotu, któremu można by przypisać uprawnienia właściciela.” Z tego wynika że ci którzy sądzili że właścicielem Narodowego Banku Polskiego jest Naród Polski, będą rozczarowani. A może należałoby to zmienić?? Może należałoby uchwalić ustawę o tym że NBP jest własnością narodu??? Bo teraz to MY jako naród i suweren na terenie Polski, nie mamy nad tym Narodowym Bankiem Polskim żadnej władzy ani praw do decydowania o nim, skoro jest on NICZYJ…. To jest według mnie sedno sprawy!!! Trzeba jak najszybciej uchwalić ustawę w której byłby zapis że właścicielem Narodowego Banku Polskiego jest Naród Polski!!”
  więcej:
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/05/22/czy-narodowy-bank-polski-jest-niczyj/

 4. Alina said

  Widzę, ze nikt tego meczetu na oczy nie widział.
  Żeby było jasne – jestem stanowczo przeciwna budowaniu w Polsce meczetów, i wszystkich innych świątyń wrogich katolikom a przede wszystkim Polakom. Ale ktoś przesadził z wielkością tego meczetu.
  On jest prawie niewidoczny w otoczeniu jakim stoli. Dużo wyższy jest niedaleki Blue City, turecki szklany budynek wielofunkcyjny.

  Aferą dawno dyskutowaną była sama budowa meczetu w miejscu archeologicznego odkrycia reduty Ordona. Dla HGW ważne są jedynie pomniki historii żydowskiej. Gdyby tam było choć pół zamordowanego Żyda, meczet nie powstałby. Takie to mamy warszawskie władze.

 5. Moher49 said

  Sprzedawczyków w Polsce nie brakuje. Ktoś pieniądze wziął i zgodę na te budowle wydał.

 6. Lublinianka said

  Duży czy mały – prawo budowania meczetów mają tylko polscy Tatarzy, a nie przybłędy z Bliskiego Wschodu. Przed Ligą Muzułmańską przestrzega m.in. Witold Gadowski, boją się ich nasi polscy muzułmanie, z czym się nie kryją, bo dla Arabów to oni są odstępcami, których należy wymordować. Meczety w Warszawie muszą zostać zamknięte. Jeśli któryś z przebywających w Polsce Arabów jest pobożny, to niech jedzie do siebie.

 7. Stary Warszawiak said

  Ad 4
  Pani Alina.
  Są obecnie dwa takie meczety w Warszawie:
  1 – przy Bohaterów Września 23 – Warszawa – Ochota,
  2 – przy Wiertniczej 109 – Warszawa – Wilanów.

 8. Alina said

  Ten na zdjęciu stoi przy ul. Bohaterów Września 23, Widać go dokładnie z ul. Bitwy Warszawskiej 1920 (dawna Wery Kostrzewy) i z Alej Jerozolimskich przy dworcu W-wa – Zachodnia i niedaleko Blue City. To tu jak stwierdzili archeolodzy i historycy była reduta Ordona w czasie Powstania Listopadowego.

 9. hikikomori said

  Rzucić kilka świńskich łbów i po sprawie.

 10. gwidon said

  Jaki sponsor budowy meczetu ? To jest znane od początku. Król Arabii Saudyjskiej za ” bezinteresowne sfinansowanie słynnej operacji rozdzielenia polskich sióstr syjamskich „, zażądał początkowo pozwolenia na przydział działki i zezwolenia na budowę centrum kultury
  islamskiej w Warszawie.Prezydent Warszawy HGW, i Rada Miasta z chęcią udzieliła zgody na budowę centrum ,jak i przydzieliła parcele budowlaną no Ochocie.Sprawę nagłaśniano, ale PO i GW skutecznie ją wyciszyły. Kiedy emocje przyschły, rozszerzono zezwolenie na
  wybudowanie dodatkowo meczetu wraz z minaretem. A Saudyjczycy udzielą pomocy Europie w sprawie uchodźców islamskich poprze z sfinansowanie dalszych 200 meczetów. Przewrotność i sk….syństwo Saudyjczyków jest ogromne, ale jeszcze większe draństwo jest Walzowej i jej macherów. Ile judasze wzięły kasy za to? Bo przecież nie są tacy głupi, żeby Polskę sprzedać za darmo.

 11. Pol said

  Doskonaly przyklad jak my Polacy walczmy o tozsamosc narodowa.Niewspomne o marszach antyislamskich I odgrazaniu sie ze nie z nami talkie númery.Zegnaj kraju mojego dziecinstwa.Jak ja teraz wygladam przed moimi wnuczkami?.A tak ich uczylem o naszej religi katolickiego dumie izacietosci w wale o Nasz kraj .Liczylem na kwiat narodu-mlodziez polska.To tylko pasta gadka jak slomiany Ogien szybko spontanicznie I poogniu.

 12. Analityk said

  HGW jest zdrajcą wraz ze swoimi kumplami z ratusza. Oni powinni być skazani za propagowanie wrogich idologii Narodowi Polskiemu – a taka ideologia jest zbrodniczy islam, z którym Naród Polski walczył przez wieki.

 13. dariusz2b said

  Jaki tam jest Polski rząd przecież ,to że ktoś mówi po polsku, to że ktoś ma obywatelstwo polskie, to że ktoś ma polsko brzmiące nazwisko nie znaczy że się jest Polakiem. Jest takie przysłowie język wroga trzeba znać i tak robią parchy żydowskie i oni rządzą tym krajem.

 14. alfredoni said

  Czy zgodę na to wydała pani HGW ???
  To oznacza że powinna być od razu zdymisjonowana ze stanowiska prezydenta stolicy !

 15. isia said

  Re: 6 słusznie…dodałabym do tego jeszcze synagogi ( świątynie szatana )… toż to obraza boska.

 16. ewa said

  ZARAZ ! Jak mi kaktus na dłoni wyrośnie, ale kto wie?

 17. Islam – to religia DIABŁA, dosłownie!!! A ich prorok – to prorok piekła i szatana! (https://milujciesie.org.pl/nr/temat_numeru/iszo_z_kanak.html%C2%A0)
  i [http://sanctus.com.pl/szczegoly/78/mistyczne_miasto_boze_czyli_zywot_matki_boskiej]
  Odkąd istnieje ISLAM, odtąd walczy z chrześcijaństwem, co jest jego głównym celem, CELEM NIE TYLKO WALKA, ALE CAŁKOWITE ZNISZCZENIE CHRZEŚCIJAŃSTWA!! Taki sam cel ma KOMUNIZM! Zero tolerancji dla innych religii, a odstępstwo od islamu jest karane ścięciem głowy!! Pogardliwe, a często wręcz podłe i nieludzkie traktowanie kobiet jako seksualnych niewolnic, a w przypadku terrorystów gwałcenie ich, nawet małych dziewczynek! Islam winien być w każdy możliwy sposób usunięty, gdziekolwiek jest wyznawany przez otumanionych i ogłupionych przez imamów wyznawców!!! Są trzy największe plagi ludzkości: ISLAM, KOMUNIZM I NAZIZM, ale najgroźniejszy wydaje się być właśnie ISLAM. Pocieszające jest to, że ok. 6 mln muzułmanów nawraca się rocznie na chrześcijaństwo.
  Nasze władze NIE POWINNY WYDAWAĆ ZGODY NA BUDOWĘ MECZETÓW!!! Kto pozwolił zbudować ten MOLOCH MAHOMETA w Warszawie??? Teraz mamy DWA DIABELSKIE SYMBOLE w Stolicy: symbol KOMUNIZMU PKiN im. Stalina i symbol SZATAŃSKIEGO ISLAMU, MOLOCH przywieziony z Arabii Saudyjskiej!! A po uzyskaniu niepodległości w 1918 warszawiacy rozebrali cerkiew, SYMBOL NAJGORSZEGO ZABORCY. Czyżby teraz Warszawa znalazła się pod zaborem arabskim???

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: