Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Korespondencją z wysokich Alp: wygrał ten drugi :)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-23

W niedzielnej II turze wyborów prezydenckich w Austrii wspierany przez partię Zielonych Alexander Van der Bellen zwyciężył z Norbertem Hoferem z prawicowo-populistycznej Austriackiej Partii Wolności (FPOe). Rywalizacja między kandydatami była bardzo zacięta. Van der Bellen uzyskał w efekcie końcowym 50,35 proc. poparcia – podało w poniedziałek austriackie MSW.
Van der Bellen

Foto: AFPVan der Bellen

Zwycięstwo Aleksandra van der Bellena jest zaskakujące, ponieważ do Norberta Hofera brakowało mu wczoraj ponad 400-tu tysięcy głosów. Jednak drogą korespondencyjną oddano ponad 700 tysięcy głosów, co ostatecznie zagwarantowało zwycięstwo byłemu liderowi partii „Zielonych”.
Na podstawie: IAR, PAP, Wirtualna Polonia

Komentarzy 19 do “Korespondencją z wysokich Alp: wygrał ten drugi :)”

 1. Adam -z ch.n.g. said

  No i Chwała Bogu , że P. Norbert Hofer przegrał (ostatni raz) Jeszcze trochę żródlanki ma się do uszu Austryjakom nalać. A Pan Norbert (Tylko 45 lat) za dwa , trzy lata zrobi „euroentuzjastom” takie kuku – DEMOKRATYCZNIE , że im , i im pryncypałom w pięty pójdzie .
  (A i dzieciska dorosną )
  🙂 😉

 2. j said

  No coz, Austriacy prosza sie by wybrany przez nich prezydent, Alexander Van der Bellene, zagorzaly lewak, dal im solidnie w doope. To im da.

 3. Cheniek said

  Dzień dobry.

  Będą cieniutko jodłować gdy mezuin wezwie do modlitwy 🙂

 4. Stary Warszawiak said

  Nie tylko Polacy są podzieleni.
  Do Polaków, Węgrów, Czechów i Słowaków zaczynają powoli dołączać – Austriacy i Angole.
  Zbliża się koniec euro-kołchozu stworzonego przez parchów w celu likwidacji chrześcijaństwa.
  Nam Polakom pomoże NMP nasza Królowa.

 5. eratyk said

  Ten podział Austriaków, jest tak samo prawdziwy jak podział Polaków, sondaże są po to by ludzi przygotować do z góry ustalonych oficjalnych wyników. (np. CBOS – Centralne Biuro Ogłupiania Społeczeństwa, założone przez służby komunistyczne) Na podstawie sfałszowanych wyników powstaje cała maska artykułów, jak to ludzie są podzieleni i wtedy ta lawina rusza, śmieszność. Dopóki ludzie nie będą w stanie sprawdzać swoich głosów, to żadnych wyników-zliczeń nie można traktować na 100% jako prawdziwe.

 6. pugnus said

  Stalo sie ,kobylka u plota!Wygral poprawny kandydat! Na hol. portalach roi sie od spekulacji n.t. ewentualnego sfalszowania wyborow w Austrii.Korespodencyjne glosowanie stwarza niebywale mozliwosci do roznych machinacji i chociaz wybory odbyly sie w Austrii ,gdzie raczej nie ma „lesnych dziadkow” z PKW ,to jednak rodzi sie podejrzenie ,ze w obliczu precedensu , gdzie w szranki staneli poprawny politycznie kandydat i populista ,chodzilo o wydzwiek propagandowy ,a wiec o zwyciestwo za wszelka cene tego pierwszego!Trzeba bowiem pamietac ,ze zblizaja sie wybory w krajach wybitnie zagrozonych przez „populizm”i „nacjonalizm”, jakimi sa Francja i Holandia.Wybor lewaka na prezydenta w Austrii pomimo tego ,ze prezydent w tym kraju pelni role wylacznie reprezentacyjne ,daje zwolennikom Eurokolchozu mocny argument do reki ,chociaz wiadomo,ze Van der Belle swojego czasu niezwykle negatywnie wypowiadal sie o nadmiernym mieszaniu sie Brukseli w wewn. sprawy panstw -czlonkow!Jest on poza tym fanatykiem ekologii i juz w jedenej z hol. gazet poazal sie artykul pt. ” Likwidacja drog w Austrii”!
  Osobna kwestia jest postawa austriackiego elektoratu.Co prawda nie podano frekwencji ,niemniej ile jeszcze trzeba gwaltow ,rabunkow ,wlaman i rozbojow islamskiej dziczy,zeby Austriakom spadlo z mozgow poprawnosciowe ekranowanie?Szczytem bowiem glupoty byla wypowiedz pewnej zagadnietej na ulicy Austriaczki ,ktora oswiadczyla ,ze glosuje na Van der Belle ….na zlosc populiscie Hoferowi!Jednak lewacka indoktrynacja tego alpejskiego narodu gleboko wzarla sie w jego mentalnosc i trzeba przyznac z duma ,ze Polacy pozytywnie sie przy nich prezentuja ,pomino wscieklych prob oglupiania przez GazWyb czy fundacje z ktorych jedna ,niejakiej Srody uzyskala nawet milionowa subsydie od Gowina!
  Obawiam sie ,ze lewacka propaganda w Polsce odniosla sukces na innym polu .Mianowicie wielu Polakow dalo sie zlapac na haslo ,ze Polacy sa podzieleni!Owszem dziela sie oni na historyczny Narod Polski i przybledy, ktore przybyly do Polski na sowieckich czolgach i sa formalnie obywatelami polskimi zwanymi POP, o ktorych ostatnio wybuchlnal skandal po wypowiedzi w ich kwestii red. Stankiewicz!Z podobnymi popluczynami sowieckiej okupacji maja do czynienia rowniez Wegrzy i Czesi.Niestety jest to zjawisko ,majace charakter epidemii po przebytej w krajach Europu srodkowej sowieckiej okupacji i usuwanie jej skutkow moze trwac nawet dwa pokolenia!

 7. Adam -z ch.n.g. said

  I za to Cię lubię (bez podtekstów) – P . PUGNUS .
  >>> HISTORYCZNY NARÓD POLSKI i przybłedy<<….< made in Pugnus

 8. Miś said

  Pewnym jest że był w tym PALEC . Na pewno nie Boży Palec . Bracia masoni i swołocz kosherna nauczona przygodą z ŚP Heiderem którego w końcu zabito tym razem trzymała palec na guziku

 9. bolo1111 said

  Dobrze się stało!
  Hofer ma tylko 45 lat – wygra następne wybory i to w cuglach.
  Po prostu Austriacy pod rządami lewactwa tak dostaną w d…., że następne wybory będą należeć tylko i wyłącznie do prawicy.
  Nawet „skrajnej”! :D:D

 10. Guła said

  Korespondencyjnie.
  Szwetne.

 11. Alina said

  Głosowanie korespondencyjne uratowało życie Hoferowi.
  Z lewactwem, nawet przefarbowanym z czerwonego na zielone nie ma żartów. Jeśli demokracja się nie sprawdza, sięgają po sprawdzone metody zbrodnicze.i przeważnie dopinają swego.
  Ciekawe, czy w Austrii jak w Szwajcarii każdy ma broń w domu? Pewnie nie, pewnie tak jak my Austriacy zostali rozbrojeni i prawie wykastrowani. Gdyby było inaczej numer z „głosami korespondencyjnymi” na pewno by się nie udał.

 12. marys said

  Uslyszalem dzisiaj ciekawa „teorie” jak ten lewak wygral: zebralo sie libertynstwo sie do kupy i poslali listonoszy do domow starcow , opieki itd.
  Normalnie z takiego domu listonosze wynosili pare kopert z glosami korespondecyjnymi, tym razem po peredziesiat.
  No i zebrala sie w ten sposob przewaga dla lewaka.
  Panie Grzegorzu B – uwaga na domy starcow w nastepnych wyborach !!!!
  To co u gory napisalem to nie zart.

 13. Adam -z ch.n.g. said

  Pani Alino BURGLEN – rodzinne miasto Winhelma Tella (onegdaj znanego Szwajcarskiego kusznika) , to rzut beretem przez jezioro Bodeńskie – i jesteśmy w Austrii .
  Szwajcarzy (O TEMPORA , O MORES ) mają w każdej chałupie arsenał (od słuczaju) . Sąsiady – tyż Górale z pewnością posiadają , odkupione / podarowane podobne w zastosowaniu ARUŻIE (brak czcionki „grażdanka”).
  To są po prostu GÓRALE .
  A wykastrowani to są mieszkańcy Lechistanu (TERAZ KRZYCZY TEN , KTÓREGO TO DOTYCZY )
  🙂 🙂

 14. Julka said

  Lewactwo usprawnia metody. Jak Irlandczycy nie chcieli do UE, to pochorowały się im krowy, unia wprowadziła zakaz wywozu wołowiny stamtąd i w międzyczasie organizowała drugie (-:)) referendum poprawkowe. No i okazało się, że chcieli. W tym przypadku wybory można zweryfikować przez sprawdzenie tego korespondencyjnego głosowania. Przewaga Hofera była na tyle znacząca, że coś tu śmierdzi. Skoro wcześniej zakomunikowano jego zwycięstwo, przed zliczeniem korespondencji to oznacza, że statystycznie nie mogła ona wpłynąć na zmianę. Może by tak Austriacy zażądali niezależnej weryfikacji korespondencyjnych głosów? Van der Bellen -słuszny wiek i zieloni. Nie miałabym zaufania do kogoś takiego.

 15. Guła said

  700 000 to dużo więcej niż 10% uprawnionych do głosowania! A że zbyt obficie nie uczestniczą mieszkańcy zachodniej części Europy w głosowaniu to obstawię iż te 700 tyś. to 1/3 biorących udział w głosowaniu?
  sze nie dziwię, że aż nóżkami przebierają, wiadomi, nie mogąc doczekać się, zamiany wyborów z formy tradycyjnej, na sondaże (GUSowskie albo wyborczej u nas). Te korespondencyjne wybory to rzecz jasna zaledwie półśrodek, takie coś, co bije po oczach …
  Więc na co to komu?
  A my skoro już to mamy swojego Janosika – też góral no i śpiących rycerzy.

 16. Guła said

  Aha i janosikowe, w najróżniejszej formie.

 17. Guła said

  Więc „wszystko gra i koliduje”

 18. Izaurus said

  I w Austrii powinny odbywać się (na stałe) Marsze Patriotów. Taki patriotyczny Majdan w Wiedniu. Sfałszowali wybory, bo tylko uni to robią stale.

 19. Ten nowy prezydent Austrii to taki austriacki Tusk:
  Powiedział on, że każdy kto kocha Austrię, jest kupą g***a:
  https://www.stormfront.org/forum/t1159824-3/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: