Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

To USA chce twojej Śmierci Polsko – USA chce walczyć na terenie Polski Ukrainy Białorusi z Rosją.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-23

Zmień swoje życie! Masz tylko jedno … Nie mów „Kiedyś tam” Zrób to po prostu teraz!

Komentarzy 14 do “To USA chce twojej Śmierci Polsko – USA chce walczyć na terenie Polski Ukrainy Białorusi z Rosją.”

 1. Żurawlów" - posłuchajmy o polskim bohaterskim miasteczku said

  Aleksander Jablonowski o Marianie Kowalskim

 2. 3 lata temu..... said

  Aleksander Jabłonowski (Wojciech Olszański) i Andrzej Melak w TV TRWAM (2013)

 3. Żurawlów" - posłuchajmy o polskim bohaterskim miasteczku said

  Stowarzyszenie ‚Zielony Żurawlów’

  Założenie w dniu: 23 marca 2014. Żurawlów wygrał z korporacją Chevron po 400 dniach walki w obronie ziemi i wody. Chevron wycofał się z wydobycia gazu łupkowego. Dawid wygrał z Goliatem Protest zintegrował mieszkańców małych wiosek wokół Żurawlowa w walce z ponadnarodową korporacją Chevron. W czasie protestu zawiązało się Stowarzyszenie „Zielony Żurawlów”.

  Stowarzyszenie ma na celu ochronę przyrody, krajobrazu oraz środowiska naturalnego, ekosystemów, zdrowego środowiska oraz ochronę krajobrazu Żurawlowa i jego okolic. Ma na celu wspieranie, promowanie i propagowanie ochrony środowiska naturalnego, ochrony praw człowieka oraz praw konsumentów, ochrony przed dyskryminacją i innych interesów publicznych.

  Stowarzyszenie ‚Zielony Żurawlów”, 22-425 Grabowiec Żurawlów 30
  KRS: 0000515152 NIP 922 30 49 172 Regon 061706238
  BGŻ S.A. o/Zamość Nr 73 2030 0045 1110 0000 0390 3720

 4. Żurawlów" - posłuchajmy o polskim bohaterskim miasteczku said

  Stowarzyszenie „Zielony Żurawlów”
  11 maj 2016

  Polskie przepisy przewidują, że wiercenia na głębokość do 5 tys. metrów nie muszą być poprzedzone oceną potencjalnego oddziaływania na środowisko. Tymczasem zgodnie z prawem unijnym głębokie wiercenia wymagają oceny.
  Jak poinformowała KE, w szczególności chodzi o powstające w wyniku odwiertów odpady, skutki dla wody i gruntu, wykorzystanie zasobów naturalnych, ryzyko wypadków oraz wszelkie skutki, które mogą pojawić się w wyniku kumulacji z innymi podobnymi projektami lub podobną działalnością.

  https://www.facebook.com/zurawlow/

 5. Żurawlów" - posłuchajmy o polskim bohaterskim miasteczku said

  4 maja 2016

  Komisja Europejska pozywa Polskę przed Europejski Trybunał Sprawiedliwości ws. odwiertów górniczych

  Komisja Europejska skierowała do Trybunału Sprawiedliwości sprawę przeciwko Polsce. Chodzi o brak zapewnienia właściwych ocen oddziaływania na środowisko rozpoznawczych odwiertów górniczych. Odwierty takie stosuje się m.in. w celu poszukiwania gazu łupkowego.

 6. Żurawlów" - posłuchajmy o polskim bohaterskim miasteczku said

  czyt. tu:
  https://obywatelekontroluja.pl/komisja-europejska-pozywa-polske-przed-europejski-trybunal-sprawiedliwosci-ws-odwiertow-gorniczych/

 7. Tolek said

  Jazda z POLSKA jezyczna ;;swolocza::ktora sluzy .Syjonistom amerykanskim..
  Zwykli amerykanie sa tylko poto zrobic z nami. Pomidorowy ;;sos. W celu zrobienia poletka dla ;;;;;swiatowego zydostwa I angielkskich K..ew.
  A my jak te otempiale Owieczki karmione miloscia I cierpliwoscia I nadzieja ze jakos tam bedzie.I wiecznym milosierdziem wzgledem tych CO CIE NISZCZA….Dosc tego POLACY DOSC DOSC ….Ameryka anglia usrael zachod Caly jest naszym smiertelnym wrogiem.I jesli ktos wam bedzie bredzil ze TO ROSJA jest dla nas zagrozeniem.To wlasnie jest ;;;;agentem.I nic Ci nie wypada zrobic jak mu w PYSK PRZYWALIC I ZEBY WYBIC wszystkie.Nie ladnie to brzmi wiem.?A czy ladnie wyglada to ze musimy uciekac z wlasnego kraju za chlebem Ladnie to tak.Jak Ci chleba nad wisla DOSTATEK.BO DAJECIE SIE ROBIC W KONIA POLACY
  ‚\”””””””””””””’DOSC DOSC K…a TEGO

 8. Prawda nas wyzwoli - także ta, a może przede wszystkim ta, o żydach said

  Prawda o Wielkiej Żydowskiej Rewolucji Październikowej w Rosji

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/23/prawda-o-wielkiej-zydowskiej-rewolucji-pazdziernikowej-w-rosji/#comments

 9. Wyzdychajcie chazary said

  Nie USA tylko dzicz żydo-chazarska, która podstępem przejęła władzę w Ameryce. Oj te żydy oj te żydy narobiły w świecie bidy niechaj przyjdzie Hitler złoty i nauczy te qrwy roboty

 10. gość said

  prof. Robert Jerzy Nowak o kłamstwach amerykańskich Żydów na temat Polski

 11. Guła said

  „Jestem przekonany, że koncepcja sojuszu konfederacyjnego nigdy nie umrze, bez względu na to czy uda nam się pogodzić czy nie — dlatego właśnie, że konfederację tę dyktuje geografia. Będzie ona stale postulowana dopóki w obu naszych krajach nie pojawią się na tyle dojrzałe pokolenia, by zobaczyć, jak dużo możemy wygrać na harmonijnym połączeniu. Pytanie zatem brzmi: czy nasze aktualne pokolenia zdołają tego dokonać, czy trzeba będzie czekać na kolejne?

  Pomostem do budowy naszej konfederacji powinna być Białoruś. Z kilku powodów:

  – nie ma ona żadnych poważnych ran historycznych z żadnym dawnym narodem Rzeczypospolitej;

  – jako jedyna zachowuje pozytywną pamięć o Rzeczypospolitej;

  – jest ona właściwym sercem dawnego Wielkiego Księstwa Litewskiego;

  – jej obecność w projekcie daje najlepsze gwarancje, że konfederacja nie zostanie zinstrumentalizowana w polityce amerykańskiej.”
  .http://3obieg.pl/testament-rzeczypospolitej

 12. Uwaga said

  ++++ Rodacy, uważajcie na kanał YT IdzPodPrad – protestancki pastor P. Chojecki (mason?) + Marian Kowalski (niby narodowiec). +++

  To agenturalna mąci-woda prożydowska i proamerykańska, parasol ochronny nad żydami. Dużo populistycznych chrześcijańsko-patriotycznych haseł-wabikow, ale manipulacje w istotnych tematach, odwracanie uwagi, ślizganie się, judzenie i szczucie Polakow. Wspierają ustawy 1066 i TTIP, milczą w temacie wykupu ziemi polskiej przez żydów (gminy wyz.).
  Cenzurują, kasują komentarze, banują konta – zgodnie z zasadą hipokryty pastora „Polacy mają prawo znać prawdę”.

 13. Tolek said

  POLSKI NAROD jest z kundlony milosica dobrocia I bezwzglednym posluszenstwem wzgledem zwyklych ;;;szmat I zdrajcow.Ktorych poprostu kazdy prawdziwy POLAK.
  Powinien z resetowac takich osobnikow.Bez milosierdzia .Tym krajem musi rzadzic ZOLNIERZ czystej krwi SLOWIANSKIEJ I POLSKIEJ.

 14. Ali Baba said

  re 7 Pozdrawiam…PS Może nie temat, ale warto- wiedzieć..ta tzw. królowa Anglii /ha ha ha/, a te głupie angole przychodzą pod ten tzw. jej pałac/…bierze dopłaty z Unii za te swoje /!!!/ lasy..!! No czy nie złodziejskie nasienie..?!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: