Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Lewicowy burmistrz Wadowic wstrzymał wypłacanie 500+, bo nie lubi PiS-u!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-24

Przeciwnicy Prawa i Sprawiedliwości z reguły zaliczani są do opozycji. Jednym z takich ludzi jest burmistrz Wadowic, ukochanego miasta Św. Jana Pawła II. Mateusz Klinowski od początku krytykował Prawo i Sprawiedliwość i pomysły rządu Beaty Szydło. Burmistrz jest społecznikiem, ateistą i zwolennikiem legalizacji marihuany – podają lokalne media.

Włodarz Wadowic decyzję tłumaczy brakiem środków. Jednocześnie przekazuje mieszkańcom, że wypłaty zostaną wznowione jeśli na konto gminy wpłyną pieniądze z rządu. – Pieniądze na program 500+ skończyły się. Premier Beata Szydło i jej rząd nie zaplanowali przekazania nawet połowy potrzebnych środków na wypłaty w Gminie Wadowice, a przekazane środki już zostały wyczerpane – przekazał burmistrz Klinowski.

– Wszystkich czekających na wypłaty mieszkańców informuję, że wznowimy je po przesłaniu pieniędzy przez rząd. Oto codzienność dobrej zmiany – dodaje.

Wielu twierdzi jednak, że cała sytuacja to “szopka” w wykonaniu skrajnie lewicowego Klinowskiego. Ma to być kolejna okazja na dogryzienie “socjalistycznej” – zdaniem opozycji – władzy. – Ten człowiek od lat gardzi PiS-em, a najbardziej działaniami premier Szydło– mówią mieszkańcy.

Jeśli wierzyć tym teoriom, to Klinowskiego można by uznać za istnego geniusza zła. Najbardziej ucierpią mieszkańcy, którzy będą chcieli szukać winnych utraty środków. W roli winowajców stawia się polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy dzięki działaniom władz Wadowic zapewne stracą kilku sympatyków. Bingo!

http://newsweb.pl/2016/05/24/wielki-skandal-lewicowy-burmistrz-wadowic-wstrzymal-wyplacanie-500-bo-nie-lubi-pis-u/

Komentarzy 26 do “Lewicowy burmistrz Wadowic wstrzymał wypłacanie 500+, bo nie lubi PiS-u!”

 1. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Nikt mnie nie przekona, ze nie mozna zalatwic od reki takiej prostej
  sprawy jak ta opisana w tekscie.
  Kto za ta „afera” stoi naprawde i dlaczego to robi?
  Coraz mnie wierze tym od „dobrej zmiany”.
  Jesli kolczykowanie swin ma byc ta zmiana, to nazwal bym ja raczej
  powrotem do zlych wzorcow z czasow okupacji niemieckiej z II Wojny Swiatowej.
  Nawet „komuchy ” pozwalaly bez rejestracji chodowac swinke dla siebie.
  Przykladow na sile, w pospiechu, przepychanych w knesejmie nastepnych
  „dobrych” zmian jest coraz wiecej.
  Niestety, znowu grandziarze nas oszukali .

 2. nana said

  No to powinno się temu panu wstrzymać wypłate wszelkich apanaży za to, że jest „ateistą i zwolennikiem legalizacji marihuany”. Skoro jego odczucia odczuwają inni, należy w ramach demokracji i jemu dac po kieszeni. A co to święta krowa w Wadowicach sie nam zalęgła?

 3. Tolek said

  KALACH musi przemowic .Oto oni sie prosza KALACH moi drodzy RODACY.

 4. NC said

  To un.

 5. Guła said

  Jak łatwo wywnioskować środki budżetowe są dla budżetowców. Skończyły się i trudno.
  I co tu chcieć od tego Wani.
  Przecież socjalistom nie jest .

 6. Docent said

  Przecież Wadowiczanie takiego sobie włodarza wybrali, no to mają. A chyba zrobili to w proteście, iż tam urodził się i dorastał św. Jan Paweł II.

 7. Sofija said

  W oczach ma wypisane zbrodnie na 25 lat. Jak by go przypalić przyznał by się na KS. Psychopata agresywny.

 8. AV said

  Co Wadowiczanie wybrali, to mają… Lewackiego parcha!

 9. onecik said

  Prezydentura nie tylko zmarnowana, ale żenująca

  http://wiadomosci.onet.pl/opinie/prezydentura-nie-tylko-zmarnowana-ale-zenujaca/xl912v

 10. Pieprzony PiSs said

  Pieprzycie głupoty, typowo prawicowy szmatławiec. W Wadowicach wstrzymano wypłatę 500zł na dziecko, gdyż rząd nie przekazał funduszy.

 11. Stefan said

  @ 10

  Kłamiesz parchu!

 12. Z historii w histerię said

  bełkot parcha usunięto. Admin

 13. pugnus said

  Chyba w tych Wadowicach znajdzie sie ktos ,kto ma …taczki!A ten typek dlatego wygral ,wybory ,bo byl jedynym przecwinikiem miejscowej mafii ,ktorej Wadowice mialy juz po dziurki w nosie.Tymczasem podobnie jak w Dupsku , zamienil stryjek ,siekierke na kijek …..

 14. zuzia said

  Gdańsk 21-05-2016 ”policjanci w kominiarkach udają chuliganów”

 15. Sem said

  Wadowiczanie zasłużyli sobie na to, to nie krasnoludki wybrały tą facjatę.

 16. Ma cóś said

  Re:12 Odczep się oświecony historyku od Św.Jana Pawła II. Nie dorastasz MU do pięt. A że Wadowiczanie wybrali, dlatego że lubią jak ktoś ich po plecach i kieszeni łupie. Polakowi tak trzeba.

 17. neo123 said

  Bełkot KODomity usunięto. Admin

 18. OSTOJA said

  http://www.wadowice24.pl/nowe/polityka/4478-twarda-odpowiedz-rzecznika-wojewody-liczby-nie-klamia-burmistrz-klinowski-ma-pieniadze-na-500.html

 19. OSTOJA said

  Zdaniem posła Józefa Brynkusa z Kukiz15, który również sprawdzał, jak realizowane są wypłaty, Klinowski po prostu kłamie mieszkańców.

  To nieodpowiedzialne zachowanie nieodpowiedzialnego polityka. Burmistrz Wadowic ma pieniądze na koncie i teraz tylko trzeba się dowiedzieć, co z nimi zrobił – komentuje dla nas Józef Brynkus.

 20. Zdziwiony said

  Mądremu dwa słowa wystarczą, a głupiemu to i referatu mało (to z serialu tv Alternatywy 4).

  Ostatnio pszczółka Maja była w kościele w Lubieniu Kujawskim a przedtem:
  ks. proboszcz Stanisław Jaśkowiec zaprosił na koncert Zbigniewa Wodeckiego do Bazyliki Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach.
  http://www.wadowice24.pl/index.php/nowe/kultura/1035-kuszynska-mlynkowa-wyszkoni-wodecki-i-pectus-koncert-koled-tvp-na-swieta-z-wadowic.html

  – Chciałbym, żeby w naszym kraju było tak jak wtedy w tej Belgii, Szwajcarii czy Francji – podkreśla. Jak deklaruje, jest za wprowadzeniem w Polsce związków partnerskich.
  http://www.pch24.pl/od-pszczolki-mai-do-homoseksualistow–gdzie-wodecki-widzi-dyskryminacje-,32572,i.html#ixzz49exoimCs

  Po wizycie w ratuszu Anna Grodzka zaglądnęła do bazyliki Ofiarowania NMP, gdzie spędziła krótką chwilę. Jak mówiła nam po wyjściu ze świątyni, bazylika wadowicka zrobiła na niej duże wrażenie jako „obiekt sakralny”. Sama dodała, że jest ateistką.
  http://wadowice24.pl/index.php/nowe/polityka/1532-kandydatka-na-prezydenta-polski-czarowala-wadowice.html

  Lewicowa niemiecka partia Martina Schulza SPD szuka sposobu na wepchanie Polsce muzułmańskich migrantów. Najnowszy pomysł lewaków to ominiecie rządu RP i negocjowanie bezpośrednio z samorządami polskich miast. Na poczatek Gdańsk i Wadowice ?
  Europejscy lewacy wciąż próbują wepchać nam muzułmańskich migrantów, jak nie drzwiami, to oknem. Do tej pory manipulacje i pogróżki na nic się zdały, więc niemiecka partia Martina Schulza, SPD, wymyśliła nową kabałę, polegającą na ominięciu polskiego rządu i na negocjacji bezpośrednio z władzami miast, poprzez przekupywanie ich kasą (a może też intratnymi posadami w Brukseli ?):
  http://monsieurb.neon24.pl/post/131597,budyn-sciagnie-migrantow

 21. alfredoni said

  Przecież go wybrali Wadowiczanie , to Wadowiczanie mogą go odwołać…Wystarczy zebrać podpisy pod referendum…!!!
  Czy to takie trudne pogonić śmierdzącego nieroba i pasożyta ???

 22. Pol said

  Za jaja tego chama I do piachu.Ustawa rzadowa tego do tego s ….na nie dotarla?.Drodzy wyborcy jest to samorzad lokalny ,Oprucz ukladow kumoterstwa ,znajomosci ,interesow wlasnych rodziny I kumplai po fachu niema zadnej swietosci polonia za Was tego niezrobi.Za moich czasow takich bydlakow wywozilo sie na taczkach.Przynajmniej melismy ulge na jakis czas.

 23. Wadowiczanin said

  Calą akcja tego gejowatego burmistrza powinien zajac sie prokurator.wszystko sprawdzic i jesli stwierdzi uchybienia to pedala-burmistrza zamknac.slyszalem ze ten burmistrz lubi malych chlopcow wiec powinno sie tez sprawdzic go pod tym kątem.

 24. Greg said

  Usuńcie to zdjęcie, nie idzie patrzeć na tą mooordę!!!

 25. Lubomir said

  GRU i BND dbają, by w Wadowicach, Krakowie i Częstochowie ‚wygrywali’ marksiści-leniniści a nie prawi i twórczo dynamiczni chrześcijanie.

 26. Greg said

  judasz, judasz i jeszcze raz judasz! Wadowiczanie wy z nim????

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: