Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Austria: Są okręgi w których frekwencja wyborcza wyniosła 600 proc.!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-05-27

Oszustwo stulecia.

fot: youtube

Myśleliście, że Państwowa Komisja Wyborcza po wyborach samorządowych w 2014 roku, jest instytucją najbardziej skompromitowaną w Europie? Myliliście się. Austria bije nas na głowę. 

Sondaże na początku pokazywały zwycięstwo kandydata prawicy Norbert Hofer. Nawet my na portalu polskaniepodlegla.pl z radością informowaliśmy o jego sukcesie. Dzień później przyszło trzeźwe zmierzenie się z rzeczywistością. System austriacki walczył do końca i udało się. Naglę – dzięki przewadze głosów korespondencyjnych wygrał kandydat lewicy Alexander van der Bellen. Problem w tym, że mogło dość do oszustwa wyborczego.

Podobno różnica pomiędzy kandydatami wyniosła 3 tys. głosów. Czy ktoś wierzy w takie przypadki? W Austrii wrze, prawica domaga się sprawdzenia dokładnie przebiegu głosowania. O sprawie w swoim materiale mówi Mariusz Max Kolonko.

Czytajcie Tutaj: Max Kolonko o wyborach w Austrii! Skandal – czy dojdzie do rewizji wyborów prezydenckich?

Jednym z dowodów jest mocno zawyżona frekwencja, która np. w mieście Waidhofen an der Ybbs wyniosła 147% , a w Linz frekwencja wyniosła zawrotne 600%!

I czy to jest normalne?

Przypominamy, że kandydat prawicy ma 48 godzin na odwołanie i mamy nadzieję, że to zrobi. Dość z tymi wszystkimi przekrętami systemu!

Źródła: oe24.at / twitter

za: http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/7144-oszustwo-stulecia-w-austrii-sa-okregi-w-ktorych-frekwencja-wyborcza-wyniosla-600-proc

Komentarzy 13 do “Austria: Są okręgi w których frekwencja wyborcza wyniosła 600 proc.!”

 1. Pol said

  Her Norbert Hofer .You are typical western naive stupid.They fuck you up .Cant you see ? What a shame you Vick piss of shit.Wilhelm Tell will newer forgive you .Fight for Austria. And tell them,Polish King SOBIESKI take no shit .Polish people can’t remember this,so it is you responsibilities MR Hofer to remain Poles and Austrians the most glorious time.Without you comment all gone for ever.

 2. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Dla mnie jest to dowod, ze oni czujac sie bardzo pewnie,
  odrzucili przylbice i pokazuja, jak ZAWSZE wygladaly „wybory”.
  Ile to juz lat temu, nie mogli sie doliczyc odpowiedniej liczby glosow
  w Stanach, na Florydzie? Ktos pamieta?
  Wylazlo kolejne szydlo z wora, co z tym zrobicie wyborcy?
  Natomiast rzad „dobrej zmiany” ani nie pisnie o ostatnich
  wyborach samorzadowych w Polsce.
  „Wy nie ruszacie naszych, a my waszych”.
  Gra pozorow toczy sie dalej.

  Dodam, ze w Australii obowiazuje OBOWIAZEK glosowania i kto
  nie zaglosuje ten zostaje ukarany grzywna, przy czym goraco namawiaja,
  zeby glosowac internetowo i przez poczte.
  Kolejki zas w punktach glosowania sa horrendalne od rana do wieczora.
  Jakie z tego wnioski?

 3. Julka said

  W książce „Historia różańca-Wyzwoliciele” Mirosław Laszczak opisuje jak Maryja uratowała Austrię przed sowietami. Po wojnie Austria miała podzielić los Niemiec. ZSRR zajął najbogatszą cześć -Dolną Austrię. Wiedeń został podzielony. Sowieci wywozili maszyny i urządzenia z tego bogatego kraju, sytuacja wyglądała na beznadziejną, gdy franciszkanin o.Petrus Pavlicek wezwał do odmawiania różańca w intencji odzyskania niepodległości. Charyzmatyczny franciszkanin jeżdził po kraju wzywając Austriaków do modlitwy i nawrócenia. Ludzie chętnie wstępowali w szeregi jego krucjaty. Wierzono, że walczący kilka wieków wcześniej pod sztandarem Maryi król Jan Sobieski wspomagany modlitwami bractw różańcowych ochronił Wiedeń i tym razem przyjdzie ocalenie za sprawą gorliwie odmawianego różańca. Modlitwa ogarnęła cały kraj. W 1950r.,ponad 35 tys. ludzi przeszło przez Wiedeń w Maryjnej Procesji Światła. Na czele szli politycy: kanclerz Leopold Figl i Julius Raab-liderzy partii ludowej. Cztery lata póżniej w podobnej procesji szło już 60 tys. Austraków. Jednocześnie rząd prowadził bezustanne rozmowy z sowietami, tematem których było opuszczenie Austrii. Wiosną 13 kwietnia 1955r w dzień fatimski .,Figl wyjeżdżając na rozmowy do Moskwy wezwał naród do gorliwej modlitwy do Maryi. Rozmowy zakończyły się sukcesem. Rosjanie zgodzili się opuścić Austrię za ustalone odszkodowanie.
  Ta nieodległa historia wskazuje jak ludzie mają krótką pamięć. Ciekawa jestem jak na fałszerstwa zareagują Austriacy.Prawidłowo to powinni wyjść na ulice, żądać więzień dla fałszerzy i powtórzenia wyborów tym razem przeprowadzonych niezależnie od komisji rządowych.

 4. Pol said

  Panie ANTONI my naprawde mamy chyba w pamieci ( talkie jest zycie)doktryny tych samych wspanialych belfrow.Ten wygrywa co liczy glosy.(Internet i poczata)

 5. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Panie Pol.
  Juz „Chorazy Pokoju”, „Slonce Sowietow”, Jozef Stalin powiedzial,
  ze nie wazne jak i kto glosuje, wazne tylko, kto te glosy liczy.
  Mowil juz to oklolo 80 lat temu, ale kto by tam pamietal takie stare czasy.
  Kto zna chociaz troche historii, duzo wiecej rozumie z tego co sie wokol dzieje.

 6. Pol said

  Panie ANTONI .Nieznam pana wieku,ale widac dobra stars szkole Ta mloda generacja (bez komputera I karkulatora slabo karkuloje.) Bez prawdziwej histori chyba przekarkuloja.To juz wyraznie widac jak na dloni.Regards Pol.

 7. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Panie Pol.
  Dobijam 70-tki, a Pan?
  Pozdrawiam serdecznie

 8. basia said

  Magiki tam w tej Austrii,że hoj!

 9. NC said

  Re 2,3: Przecież dobrze wiecie Panowie, że prawdziwa demokracja polega na tym, że rządząca mafia okresowo uwiarygodnia swe rządy odprawiając masowy pomocy rytuał nazwany dla niepoznaki „wyborami”.

 10. głos said

  Tak bedzie lepiej, panie Pol

  Herr Norbert Hofer .You are a typical western naive stupid. They fucked you. Can’t you see ? What a shame you Vick piece of shit. Wilhelm Tell will newer forgive you. Fight for Austria. And tell them, that Polish King SOBIESKI took no shit. Polish people can’t remember this, so it is you responsibility, Mr. Hofer to remind Poles and Austrians the most glorious time. Without your comment all is gone forever.

  A szerszy komentarz sobie darujemy, z szacunku dla Pańskich dobrych intencji, panie Pol. Niech Pan tylko zda sobie sprawę (Kraszewski), że już w kilka godzin po wiedeńskiej wiktorii, miejscowi pokazali, co jest warta ich wdzięczność. Jak mawiaja sąsiedzi zza gór, svina zustane svini byt’ na sobe zlate sedlo mela. Niemiec zostanie niemcem, choćby go przykryły słowiańskie geny.

 11. Analityk said

  Co z tego wyniknie?! Austriacy zostawią to jak im narobili na głowę?
  Na rzie nie widac aby coś z tym robili. Wrzenie w Austrii i domaganie się to jeszcze nie to czego należy oczekiwać, gdyż liczy si efekt końcowy. My na przykład mieliśmy zwycięstwo pod Wiedniem, a jak go spożytkowaliśmy? Czy Austriacy unieważnią te wybory i przeprowadza nowe. Taka powinna być kolei rzeczy. Na razie bezczelne lewactwo nic sobie z tego nie robi. gdzie są odważni aby wziąć to terrorystyczne, kłamliwe bydło za twarz i zmusić do prawego postepowania?

 12. Pol said

  Panie ANTONI ,ja tez.

 13. Ali Baba said

  re 2..”Natomiast rzad „dobrej zmiany” ani nie pisnie o ostatnich
  wyborach samorzadowych w Polsce.” NO WŁAŚNIE B. DOBRA UWAGA..!! BO PAMIĘĆ LUDZKA KRÓTKA I „WYGODNA”..Pozdrawiam…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: